Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Vettem 3 fajtát is (a grafikon szerint épp felszálló ágon voltak) de most mind3-al nagyon erős mínuszba vagyok..
Más módszerrel hogy lehet pénzt szerezni? Michaelnek konkrétan 5 egész dollárja van, ezzel sok mindent nem lehet kezdeni 😊
Nem találom az online kocsik közt.. :S
Mennyibe kerül?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
twitch.tv\mnk_official
Elnézést, ha már volt róla szó a témában, de nem volt türelmem végig olvasni a hozzászólásokat 😊
A problémám/kérdésem a következő lenne.
Párommal közösen használjuk a Pc-t, ami azt jelenti mindkettőnknek van saját fiókja.
Neki is nagyon tetszik a játék, és szeretne saját kampányt játszani, de amikor az ő fiókjával belép a játékba az indítást követően a "loading story mode" fázis alatt azonnal feldob a "program működése leállt" hibaüzenet.
Az én fiókommal gond nélkül indul de akkor a saját történetem töltődik.
Hogyan tudnánk orvosolni a problémát, hogy én is és ő egy saját karakterrel élvezhessük a játékot?
A segítséget előre is köszönöm!
Þór vígi þessi rúnar
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.17. 01:50:21
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Ha megveszem, akkor automatikusan biztosítva van, hogy mikor megsemmisül nem vész el?
Tudom majd tuningolni?
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 20:07:46
"All those moments will be lost in time, like tears in rain."
ja azt leírhatod, meg azt is hogy mikor jelentkezik a hiba, és ha kikapcsolod akkor meg megszűnik
mindez bőven jó jelenidőben
nem kell túlkomplikálni
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Meg esetleg egy konfigot írok nekik hogy nehogy azt higgyék hogy a vas fosh 😊
szerk: Milyen címre érdemes nekik szórni a sírás-rívást?
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 15:46:20
Hi, I have microlag when turn on my self (mp3) radio.
Regards, Maxtreme
Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.05.16. 15:42:17
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Amúgy most játszottam vele kb 1 órát egyhuzamban, és semmi lag probléma nincs self fm nélkül.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
<#idiota>#idiota><#idiota>#idiota>
Viccet félretéve, az összes GTA-nál megszoktam hogy saját zenei összeállítást pakolok a játék alá, hát akkor ez itt most nem fog működni 😊 Legalábbis amíg nem javítják..
Arról van valami info hogy mikor érkezik a köv. patch?
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Utoljára szerkesztette: koltony, 2015.05.16. 12:41:20
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Kb 40 percet csapattam, semmi baj nem volt vele. Ahogy benyomtam a self rádiót, rögtön jött a mikrolag..
szerk: Meg akkor 1 kérdés. 😊 Az out of stock státuszban levő fegyverek (single) mikor lesznek elérhetőek? Ez szint/játékidő függő?
A céllövöldéket megcsináltam az összes fegyvernél aranyra, én kis naiv azt hittem ehhez van köze. hát nem 😊
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 12:31:29
Amúgy én néha úgy szoktam lerázni a rendőröket, hogy egy autóval beállok a garázsomba, és onnantól már csak várni kell. Nem próbáltam 5-ös *-nál, de nyilván ugyan úgy eltűnnek majd, csak kicsivel több idő múlva.
XRV: Szerintem igen. Én minden játékhoz tartozó dolgot a D-re teszek, de most nézem, hogy a Social Club a C-n van, szóval valszeg nem választhattam.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.16. 12:25:26
A SC oldaláról a support részről leszedtem az SC programját. Lehetséges, hogy nem tudom a D re telepíteni? Elindítom, oszt csak a program files x86 ba teszi magát. ez ilyen?
