Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#17895
500.000

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Maxtreme
#17894
Srácok a tőzsdézésre van valami jól bevált recept? (hogy milyen értékpapírt érdemes venni?)
Vettem 3 fajtát is (a grafikon szerint épp felszálló ágon voltak) de most mind3-al nagyon erős mínuszba vagyok..
Más módszerrel hogy lehet pénzt szerezni? Michaelnek konkrétan 5 egész dollárja van, ezzel sok mindent nem lehet kezdeni 😊

#17893
Első Heistet meg kell csinálni, és utána elérhető lesz. (most nem tudom melyik oldalon)
#17892
Hányas szinttől elérhető?
Nem találom az online kocsik közt.. :S
Mennyibe kerül?

LasDen
#17891
kuruma

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17890
A Kuruma az a Elegy RH 8, 95,000?

#17889
Indítson új játékot a Te fiókodban, és mentsen egy új helyre. Így nem írja felül a tiéd.

twitch.tv\mnk_official

#17888
Sziasztok!

Elnézést, ha már volt róla szó a témában, de nem volt türelmem végig olvasni a hozzászólásokat 😊

A problémám/kérdésem a következő lenne.

Párommal közösen használjuk a Pc-t, ami azt jelenti mindkettőnknek van saját fiókja.

Neki is nagyon tetszik a játék, és szeretne saját kampányt játszani, de amikor az ő fiókjával belép a játékba az indítást követően a "loading story mode" fázis alatt azonnal feldob a "program működése leállt" hibaüzenet.

Az én fiókommal gond nélkül indul de akkor a saját történetem töltődik.


Hogyan tudnánk orvosolni a problémát, hogy én is és ő egy saját karakterrel élvezhessük a játékot?

A segítséget előre is köszönöm!
MoRT2195
#17887
Lol... passzív módba rakod magad, és te is szellem autóval járkálhatsz, nem kell semmi csalás ehhez.
Carlos
#17886
Tegnap egy sessionben nem tudtam járni, mert folyamatosan "robbant a világ". Szerencsére passive voltam, de ott fetrengett a karakter a földön...

Þór vígi þessi rúnar

#17885
Átlátszó az autó, vagy rendesen látszik, csak nincs benne sofőr? Mert nem mindegy.
#17884
igaz hogy roha.....n meg mindegyik! szellem autók cirkálnak a városban,milyen jó látvány!!! )
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.05.17. 01:50:21

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

RatBaG
#17883
16-án jártak le a ban-ok, folytatják, ahol abbahagyták.

Per Aspera Ad Inferi.

#17882
Megjelentek a hackerek. Egy robbantással mindenkit megölnek a sessionban.
CalebJoe
#17881
Igen gyors versenyre jó, de inkább a kurumával érdemes száguldozni mert abból nehezebben szednek ki.
#17880
Az online részben a Zentorno a legjobb kocsi? (gyors, stabil)
Ha megveszem, akkor automatikusan biztosítva van, hogy mikor megsemmisül nem vész el?
Tudom majd tuningolni?

#17879
Installation: Drag ALL files into your main GTA V folder. This includes the mp3's and ini file, as they are all used for the mod. NOTE: YOU MUST BE ON THE LATEST VERSION, LATEST SCRIPTHOOK + LATEST GTA
#17878
GTA 5 Police MOD Hogyan tudom installálni? Mert nekem nem sikerül egy kis segítséget szeretnék hozzá kérni
Maxtreme
#17877
Ezt a parancsikonos módszert még nem próbáltam, de most megteszem
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 20:07:46

Riddick21
#17876
Ha beállsz a garázsba, ott megmarad bármilyen autó. Én most találtam Franklin garázsában valami szart a játék elejéről, mert aztán a Dodge Chargerét tuningoltam inkább, meg a motorját.

"All those moments will be lost in time, like tears in rain."

Szabi
#17875
jé, Tirexi.. 😄DD

"Nulla tenaci invia est via"

#17874
Hali. Meglett a játék, egyelőre imádom de van egy dolog ami zavar. A garázsomba (jelenleg Trevorral játszom) nem tudok másik autót tenni mert mindig odarakja azt a régi sz*rt. De ez a többieknél is zavar. Nemrég eltűnt a fullosan feltuningolt motorom... rossz helyre álltam vele. Nem tudom ha lesz autóm hova fogom tenni mert úgy néz ki, hogy ha elfoglalom a sz*r autó spawnhelyét akkor kitörli azt amit odaviszek. Grat. Ezt mi a fenének kellett? Nincs erre valami mod? Illetve még két kérdés: Nagyon nem szeretném elcseszni a játékot modolással, és úgy néztem, hogy a script modok elvileg nem változtatnak meg semmilyen fájlt. Ergo biztonságosak ilyen szempontból. Jól gondolom? Mire figyeljek modolásnál?
#17873
Nem Hodor-t? 😉

kill3r21
#17872
Találtam egy hódót xD
Maxtreme
#17870
Meglássuk. A biztonság kedvéért odaírtam nekik h mindenből friss van 😊

CalebJoe
#17869
Szokásos support baromság lesz hülye kérdésekkel új driverek, directx stb. fent vannak? meg akkor ne használd a rádiót, csomó embernek közte nekem is random crashel a játék persze nincs megoldás csak a találgatások maradnak.
Maxtreme
#17868
okés

Mike
#17867
én csak a support fórumot ismerem, szerintem írj oda

ja azt leírhatod, meg azt is hogy mikor jelentkezik a hiba, és ha kikapcsolod akkor meg megszűnik
mindez bőven jó jelenidőben

nem kell túlkomplikálni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Maxtreme
#17866
aha, okés thx 😊
Meg esetleg egy konfigot írok nekik hogy nehogy azt higgyék hogy a vas fosh 😊
szerk: Milyen címre érdemes nekik szórni a sírás-rívást?
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 15:46:20

Mike
#17865
Nem kell túlkomplikálni, ez nem iskola, nem kapsz egyest ha hibás a mondat, csak értsék meg

Hi, I have microlag when turn on my self (mp3) radio.

Regards, Maxtreme
Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.05.16. 15:42:17

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Maxtreme
#17864
Amennyiben valaki segít englisül összefogalmazni (nem vagyok satu hülye angolból, de f*szságot sem akarok írni) és megmondja hogy hova küldjem/írjam, már dobom is nekik a "reportot" 😊

MoRT2195
#17863
Elhiszem, hogy van ilyen probléma, de én nem hallottam róla eddig magyar fórumon, és nem is kerestem rá, hogy van-e ilyen probléma, mert minek? 😄 Engem nem érint. 😊 Ezért kell jelenteni a rockstar-nak, nem pedig kibeszélni fórumon, és beirkálnia mindenkinek, hogy "nálam is van ilyen gond" és hasonlók... Ha a Rockstarnak leírták volna annyiszor ezt a hibát, amennyiszer az összes fórumon, akkor már lehet ki is lett volna javítva.
Maxtreme
#17862
pedig 😊
Amúgy most játszottam vele kb 1 órát egyhuzamban, és semmi lag probléma nincs self fm nélkül.

#17861
ez csakis a kocsis lehet!<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

CalebJoe
#17860
geciér van ekkora nézettsége ennek a szarnak<#falbav>
#17859
Nekem self radio nélkül is szaggat 20-30 perc után.
MoRT2195
#17858
Én nem hallottam ilyen panaszról eddig, nekem is tökéletesen működik a self (saját) rádió, semmi lag nincs. Ajánlom írj a Rockstarnak, mert ha nem jelentenek nekik hibákat, akkor ne is számítson rá senki, hogy javítják az adott hibát. Persze más már lehet jelentett ilyen hibát (az lenne a legjobb, mert minél többen jelentik, annál jobban foglalkoznak vele), de lehet az is, hogy nem, szóval mindenképp írnék nekik, veszteni nem veszthetsz vele semmit, csak nyerhetsz.
Maxtreme
#17857
b*szhatom, ott nem adják ezt: 😞



<#idiota><#idiota>

Viccet félretéve, az összes GTA-nál megszoktam hogy saját zenei összeállítást pakolok a játék alá, hát akkor ez itt most nem fog működni 😊 Legalábbis amíg nem javítják..
Arról van valami info hogy mikor érkezik a köv. patch?

koltony
#17856
LE akartam egy csávóról a bounty-t vadászni ééés egyszer csak megjelentek sorba, először az UFO aztán az óriáskerék majd a radarok.
#17855
Ehh, kár, mert asszem a IV alatt mintha feltehettem volna a D-re is. köszi.
#17854
<#idiota>

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

Vadnokedli
#17853
Volt már hasonló velem is, repkedtem a városban pár méterre a talajtól és oda spawnoltak elém egy szélmalmot.. Épp hogy dodgeoltam. <#banplz>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#17852
Ez online közben volt? Az ufo az nagyon odavág!

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

koltony
#17851
Valaki úgy látszik kissé szórakozott a játékkal.

Utoljára szerkesztette: koltony, 2015.05.16. 12:41:20
LasDen
#17850
ahogy haladsz a sztoriban

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17849
hallgasd a Rebel Radio-t 😊
Maxtreme
#17848
Basszus rájöttem mitől kezd el akadozni vezetés közben a cucc kb 10 perc játékidő után...A kib*szott self rádiótól.
Kb 40 percet csapattam, semmi baj nem volt vele. Ahogy benyomtam a self rádiót, rögtön jött a mikrolag..

szerk: Meg akkor 1 kérdés. 😊 Az out of stock státuszban levő fegyverek (single) mikor lesznek elérhetőek? Ez szint/játékidő függő?
A céllövöldéket megcsináltam az összes fegyvernél aranyra, én kis naiv azt hittem ehhez van köze. hát nem 😊
Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2015.05.16. 12:31:29

MoRT2195
#17847
Persze ez csak nagyobb szinten érhető el...
Amúgy én néha úgy szoktam lerázni a rendőröket, hogy egy autóval beállok a garázsomba, és onnantól már csak várni kell. Nem próbáltam 5-ös *-nál, de nyilván ugyan úgy eltűnnek majd, csak kicsivel több idő múlva.

XRV: Szerintem igen. Én minden játékhoz tartozó dolgot a D-re teszek, de most nézem, hogy a Social Club a C-n van, szóval valszeg nem választhattam.
Utoljára szerkesztette: MoRT2195, 2015.05.16. 12:25:26
#17846
Sziasztok!
A SC oldaláról a support részről leszedtem az SC programját. Lehetséges, hogy nem tudom a D re telepíteni? Elindítom, oszt csak a program files x86 ba teszi magát. ez ilyen?