Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kill3r21
#18046
őőőőőő 😄 😄 Tényleg szívtam vele xD
#18045
Módokkal szét bombázod a játékot de a snapmatic használatát még nem sikerült elsajátítani 😄DDDDD

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

kill3r21
#18044
Tudom követitek a modokat, de meglestem a havas mapot, Tirexi segedelmével megosztom nektek 😄 szerk: csak nem azt a képet rakta ki a tube, ami a hód 😄

Utoljára szerkesztette: kill3r21, 2015.05.24. 17:53:46
MoRT2195
#18043
A rosszabbik eset, amikor már indítanád a heist-ot (vagy már el is kezdtétek), erre kilép valaki. 😄
#18042
kurvajó lépnék ki, errre elindít egy heistot <#wow3>
MerlinW
#18041
<#eljen>

[merlinw.org]

Carlos
#18040
Gulya és Carlos (fotós: Sly):





Carlos elbassza a dugóhúzót:

Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.23. 22:19:27

Þór vígi þessi rúnar

csabush
#18039
Srácok, kéne negyedik heistekhez, setupokhoz is, az elejétől akarjuk csinálni. JuanTheMercyful a socialclub nickem, vegyen fel ha valaki jönne. Köszi!

#18038
Köszönöm, tökéletesen működik, már nem kell beállítani minden indításkor <#worship>

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

J i GS a W
#18037
Ki lőttem a virusírtót de változatlan, talán egy reinstall segít.

#18036
Kicsit kedvrombolo h,mire betolt kb megunom az egeszet...:/
kill3r21
#18035
Ismerősőmnél is volt ilyen, ott a virusírtó zavart be 😊
LasDen
#18034
Nekünk is sokat tölt. Viszont ellenben veled, mi a töltőképernyő miatt vettük a játékot. Minket a két töltés közötti sok játék zavar <#sir>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Tikal
#18033
Dehogynem tudsz. Jobb oldali fal tele szuper fegyverekkel.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18032
Udv, onlinet most kezdtem el 13szinten vagyok meg csak de egy normalis fegyvert nem tudok venni:/ le van zarva.kesobb oldodik fel?illetve nektek is nagyon sokat tolt?en mondjuk ps4 en tolom.
#18031
Házat vegyél, jár hozzá garázs.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

J i GS a W
#18030
Valaki találkozott már ilyesmivel? Pár napig nem voltam itthon, haza érek mondom tolok egy kis gta-t erre ez vár. wtf?!

#18029
és mi a feltétele annak hogy interneten tudjak autot venni? garázst kell venni?

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

#18028
nem lehet
#18027
hali, bármelyik főhős autóját hogyan lehet lecserélni? ami alapértelmezetten mindig megvan, nem veszik el

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Sheltem
#18026
Hali
***OFF***
Grand Theft Auto 5 Socialclub acc eladó 9000Huft, vagy ugyanebben az értékben Steam Pinball Fx2 általam megjelölt tábláira cserélhető.


***ON***
Köszi

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#18025
a strandon a röplabda hálók acélból lehetnek. úgy pattan vissza a kocsi mintha falnak mentem volna 😄
#18024
1.thanks 😄 2. nem majd legközelebb megpróbálom
#18023 oda próbáltam

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

#18023
Trevornak van saját reptere, a Grapeseed. Nem oda kell letenni?
#18022
1. google a barátod
2. nem próbáltad utána visszahívni?
#18021
Üdv!
Két kérdésben szeretnék segítséget kérni:
1.a daily objectivesben van egy olyan : "bribe the cops then cause havoc" (szótári forditás szerint fizessem le a zsarukat és pusztítsak?) ez mi hogy kell? 😄
2. elcsórtam egy vadászrepcsit hogy egy kicsit repüljek erre felhívott Trevor és vmi olyasmit mondott, hogy ha leszállítanám neki a repcsit fizetne érte. Ezt hogy kell? Próbáltam a sivatagi hangárba betenni de nem nagyon történt semmi
THX előre is

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Vadnokedli
#18020
Én még nem tudtam beállni a garázsba, hol lehet füvet venni egyáltalán?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

csabush
#18019
"Ha csak simán beállsz a garázsba" 😄 Ha veszed akkor tény, de akkor nem beállsz vele hanem berakja. 😄

#18018
Dokumentumoknál a GTA V mappában van egy settings fájl nyitsd meg állitsd be magadnak ,majd tedd irásvédetté
Utoljára szerkesztette: Plityu, 2015.05.22. 18:07:25
#18017
Sziasztok! Van egy kis gondom a grafikus beállításokkal. Mivel a kártyám annyira nem szereti a DX11-et, ezért DX10.1-et használom (ATI kártya, a DX10 nagyon bugos volt nekem). Nem is ez a lényeg, hanem hogy képtelen vagyok megjegyeztetni a játékkal az árnyék beállítást, a Sharp nagyon zavaró ezért Softer módban használom, csakhogy ezt minden egyes alkalommal át kell állítsam, amikor elindítom a GTA-t, amit kezdek már nagyon unni... Van valami megoldás arra, hogy megjegyezze ezt a beállítást?

\"A pessimist sees the difficulty in every opportunity; an optimist sees the opportunity in every difficulty.\" \\Sir Winston Churchill\\

Overburner
#18016
Bármelyik autót vagy motort amit veszel az már megkapja a biztosítást és a követőt alapbol mindegy milyen olcsó vagy drága.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

csabush
#18015
Igen, ha csak simán beállsz a garázsba vele, akkor csak a trackert rakja bele magától, ami miatt látod a pályán, hogy hol van, de a biztosítást LS Customs-ban kell megvenni. Amúgy mindegy, hogy lopod vagy veszed, ha nem nagy értékű ugyanúgy meglehet bele venni a biztosítást.

NagyiBMX
#18014
Beviszed a Los Santos Customs-ba, és a "Loss and prevention" fülnél veszel rá "full coverage"-t. Így ha felrobban, vagy megsemmisül akkor felhívod a Mors Mutual Insurance nevű kontaktot, aki visszaadja neked a kocsit.

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

#18013
Majd lopsz másikat. Célszerűbb amúgy saját (vásárolt) autót használni.
#18012
és milyen kocsi volt? drágábbaknál csak a legálisan szerzettre lehet kötni
#18011
Loptam
#18010
Honnan szerezted a kocsit? Vetted a neten, vagy loptad?
#18009
Közbe elkezdtem a kifejezés alapján videókat nézni a youtube-on. Ott minden simán megy kiválasztották a contact-ot levonta a biztosító a pénzt és kapta is vissza az ember a kocsit. Volt egy olyan videó is ahol előtte a Mechanic contactot hívja az van de ha én felhívom őket akkor közli velem hogy hívjam vissza késöbb...
Én csak beálltam az ingatlanom garázsába a kocsival ha külön kellett volna valahol biztosítást kötni rá akkor nincs biztosítás rá. Ebben az esetben viszont azt írjátok meg hogy hol lehet rá biztosítást kötni hogy legközelebb ne járjak így?
#18008
Biztosítva volt a kocsi? 😊

LasDen
#18007
olyan nincs

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18006
Köszönöm a választ.
Viszont az a baj hogy nincs ilyen név a Contactok közt😞
#18005
Hívd fel a biztosítót. (Mors Mutual Insurance)
#18004
Sziasztok
Kéne egy kis segítség.
Online-ba épp elvégeztünk egy heist küldetést jöttünk ki mind a négyen az irodaházból amikor az egyik h*lye állat szétlőtt egy autót rpg-vel és sorra robbantak be az autók mellette köztük az enyém is. Olvastam azt hiszem ebbe a fórumba hogy vissza lehet szerezni az autómat de persze most amikor aktuális lenne nem találom. Ha jól emléxem telefonálni kell hozzá? Légyszives részletesen írja le a választ aki tudja mert most eléggé kivagyok...
Előre is köszönöm.
MrDevil
#18003
Van egy elad bontatlan csomagolásban lévő GTA 5 pc-re ha érdekel valakit íron privátot 😊

Peet81
#18002
hozzánk csatlakozhatsz ha gondolod, mi csak 3-an vagyunk és nem tudunk heistezni 😊

Battlelog / Steam: Peet81-07 i7-3770 3.4GHz, Corsair Vengeance 4x 4GB, Radeon R9 270X OC 4GB,

#18001
nem is tudtam hogy harrypotter lenne a GTA fejlesztője 😄
Grand Theft Auto firm sues BBC over Daniel Radcliffe film
#18000
Én, csak ma 2hekkerrel találkoztam. elkerültem őket és nem volt gond..

#17999
A Heist-kel nekem csak 1 gond van...
Hogy minimum 2-4-en játszhatóak.
A másodiknál elakadtam, valami börtönös. nem voltak rá emberek hogy megcsináljam.. :S

MerlinW
#17999
A heist-ek (multi sztori) zseniálisak, legalább azokat csináld végig. Az a lényeg. A többi többnyire csak versenyek meg ökörködés. Egyébként ha nem tetszik valahol a társaság, egy kattintással átrakathatod magad másik session-be.

[merlinw.org]

LasDen
#17998
ne félj, játsz nyugodtan.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#17997
Hát, én játszottam egy kis multit, de úgy terveztem, hogy a single után fogok jobban belemerülni. Azt meg végigjátszottam vasárnap. Azonban, ha ennyire sok a csaló és ilyen durva dolgokat tudnak csinálni, akkor lehet, hogy inkább hanyagolom a multit.