Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MoRT2195
#18096
Tudod a tini nindzsa teknőcökbe van 4 teknős, és mind a 4 más színű. Van kék, narancs, lila, és piros. Ja és az alap színűk meg zöld. Na ezt csinálta meg valaki autóba. Csak hát ritka rondák lettek... <#idiota>
MoRT2195
#18095
Úgy mondod, mintha csak TMNT mesék lennének a világon, semmi más. Attól, hogy azt nem nézte, még más ezer mesét nézhetett. Na meg mellesleg azt mondta, hogy - idézem - "nem nézek meséket", tehát a jelenről beszélt, nem a múltról, nem a gyerek koráról.
PeeTeR
#18094
shameonU

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Carlos
#18093
Nem vagom... Mind1.

Þór vígi þessi rúnar

#18092
mivel odaírtad hogy kowabunga,csúnya lett volna,ha nem esik le 😊
LasDen
#18091
te az a fajta vagy gondolom akkor, aki már 3 évesen Goethet olvasott és Ingmar Bergman filmeket nézett o_O

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Vadnokedli
#18090
Kedvencem néhány repülős versenynél 0:01 a rekord. <#gonosz1>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18089
versenyeknél azért elég viccesek (vagy szomorúak) a fénysebességgel elért rekordidők..
Vadnokedli
#18088
Én nem tudom.. Meg még meleg büszkeség zászlaja, az gyakorlatilag a szivárvány minden árnyalata zászló(nem tudom milyen színek)
btw; tudtommal a 'Teenage Mutant Ninja Turtles' az képregény, majd abból lett mese, film. Szóval Képregény nem mese! originally!!!! <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18087
Én speciel nem nézek meséket, szóval a válasz a kérdésedre: nem.
Mike
#18086
logikusnak tűnik

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Hexex86
#18085
Ez eléggé meglepett! 😊
http://rsg.ms/4b15fc6

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

MerlinW
#18084
Senkinek sem tűnt fel a nindzsa teknőcös utalás?😊 Ez egy poén kép. Kell itt mindent fikázni, komolyan már...

[merlinw.org]

Tikal
#18083
az hagyján, de ótvar rondák is 😊

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

MoRT2195
#18082
Ja, már értem, ez a melegbüszkeség zászlója. Nem is kell azt szégyellni. 😊
#18081
Igazad van.
Szerintem nagyon jó lett!

Elsőre nem láttam benne, amit látni kell. 😊

RatBaG
#18080
mennyi besavanyodott pofa jár ide...
FYI nem saját kép.

Per Aspera Ad Inferi.

MoRT2195
#18079
Na ez tényleg olyan dolog ami teljesen felesleges és hasztalan.
wollnerd
#18078
AccountInBank moddal lehetséges!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#18077
Oda dobja vissza a társaságot, ahonnan jöttek (szerintem), kivéve a crew tagokat.
#18076
Egy seggel hogy ülsz meg 4 Kurumát?
#18075
dobozban egy kis füzet hátulján van

RatBaG #18074 értelme?
RatBaG
#18074
kowabunga!

Per Aspera Ad Inferi.

Mike
#18073
társaságot - csak megy a gépelés 😄

a friend onlyban állandóan szétdobált

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#18072
Sziasztok srácok. Nekem lenne egy olyan problémaám, hogy nem találom a Rock Star aktivacios kodomat. Hol keressem vagy hogy jutok hozzá? Elöre is köszönöm a segitséget! 😊
MoRT2195
#18071
Mi, vagy ki az a "tásosgot"? 😄
Amúgy igen, ha egy crew-ba vagy valakivel, és vége a küldinek, akkor egy helyre dob titeket.
Mike
#18070
hm, a számat megnyalom, de a francnak nem voltak képesek joystick támogatást a játékba tenni

még a bf-ekben is van

az asztalon meg ott figyel a thrustmaster top gun (gázkart is akartam, de aztán valahogy az kimaradt)

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#18069
én azt szeretem, amikor kilépünk egy-egy job-ból, akkor a tásosgot különböző session-ökbe szórja szét

bár amióta crew session-t indítok friend helyett mintha kevésbé lenne ilyen

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#18068
online? ha jól emlékszem le tudod tenni a nálad lévő pénzt, vagy annak egy részét

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#18067
azt nem lehet.
annyit tudsz csinálni, hogy kocsit veszel az egyikkel és ha találkoznak, el tudod azt lopni a másikkal 😊
RiCSi1234
#18066
Ez lesz az, meglesem. Köszönöm

GTA V (*.*)

#18065
lehet a karakterek között pénzt utalni? össze szeretném vonni a lovékat hogy tudjak vásárolni 😄

a szükség törvényt bont. BF3 gebeboy

Carlos
#18064
Urak. Ne benazzatok mar. Single player mod. Ott ramesz az online / play gta online ra. Majd ott create private friend vagy crew session!
Tadaaaam! Egy cheater sincs kiveve ha te hivod be!

Þór vígi þessi rúnar

#18063
megtörtént velem is... rámerőszakolt egy pöcs vagy 1,5 millát és fullra tuningolta a kocsimat is
szökőkutat csinált az útból alattam, csat fentrengtem és közben hullot rám a pénz....
#18062
Azt hiszem itt is kell keresni egy 4 személyes jármüvet,majd beállni valamilyen elhagyatott helyre (én parkoloházba szoktam menni)majd a teloban frankinnél kell lennie mark getaway location.Ha nincs akkor vagy a kocsi nem jo vagy a hely ahova mentél
#18061
Hellosztok! Nincs kedve valakinek versenyezni? A tuningolás miatt kellene a segítség, ha van olyan akinek még nincs meg az dobjon egy privit sc elérhetőséggel.

RiCSi1234
#18060
Na, most az van, hogy már senkinél nincs semmi a térképen, kivéve trevor rampage küldetéseit. Meg lett minden a nagy küldetéshez, heli, tengeralattjáró.. De mégsem történik semmi, mit kéne tennem?! 😊

GTA V (*.*)

#18059
Át szoktam lépni de ott is találkozom ilyenekkel
#18058
Lépj át másik sessionba.
#18057
Honnan látod, hogy a másik is passzív? Attól hogy áttetsző, még nem biztos, hogy passzív módban van.
#18056
Na igen ez a másik amit írsz
#18055
Es akkor a "robbantos mindenki meghal" hackrol meg nem is beszeltunk.

#18054
Szerintem már azt is meg hackelik mert passzív modra váltok sokszor és látom hogy a másik is passzív és fegyverrel rohangál meg lövöldözik. Épp most léptem ki a játékból és egy passzív játékos szedet le én meg mondom ez mi? Ja meg nem kicsit BUG os
allock
#18053
Nekem a sok várakozás rak be, hogy összejöjjön az adott létszám a küldikhez random. Aztán nagy nehezen beérkezik valaki, betölt a játék, erre kilép egy mindig. Ha meghal akkor azért lép ki, pedig biztos több ezer ember játszik egyszerre.

Aztán a másik, vagyok X sessionba, kapok egy meghívást naná, hogy Y sessionból. Elfogadom tölt, mire odaérek (1perc sincs) az illető kilépett, visszavonta a küldetést, vagy egyáltalán nem is tudok csatlakozni, és ledob single playerbe.

#hhwnd

#18052
tedd magad passzív módba..vagy az is meghackelhető már?
#18051
De elég idegesitő hogy meg se tudsz mozdulni mert már le szed
#18050
Igen freerideba vannak csak
#18049
de azok csak freeride-ban vannak,nem?..ha küldetésben vagy,elvileg nem zavarnak bele,vagy tévedek?
#18048
Nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem kezd a kedvem elmenni az egész multiplyaertől. A sok hackelgetős köcsög miatt
wollnerd
#18047
Azért EZ jobb mod! 😄 Ezzel még egy kis forgalom is van, sőt saját térkép is. 😄
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.05.24. 20:01:28

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2