Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18146
utóbbit mintha láttam volna az ammu nationben is
Overburner
#18145
Én ma azt vettem észre hogy van Railgunom meg stun gunom multiba WTF.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18144
De a kurva anyjukat, megcsináltam a Pacific Standard Job motoros menekülését motorversenynek ugyanazon az útvonalon, és a rohadék nem engedte így elnevezni. Se a pacific, se a standard szót nem engedte a verseny nevében.
allock
#18143
hacker elvette

#hhwnd

MoRT2195
#18142
A fejlesztők se hülyék, ők is tudják, hogy lehet leírni egy szót másként, ismerik a szlenget is, és a rövidítéseket is, minden le van tiltva. A gond az, hogy ezzel azokat könnyen megszívathatják, akik más nyelven beszélnek. Én is valamikor leírtam egy hosszabb szót magyarul, de majdnem végig kicsillagozta, mert volt benne egy csúnya angol szó.
#18141
az mi hogy egyszer csak eltűnt minden fegyverem?
allock
#18140
üdv
rendszeresen megkapom nv kártya óta
én nem találtam rá semmit ami orvosolná

#hhwnd

#18139
Sziasztok!

Mostanság online játék közben ezt a hibaüzenetet kapom: err gfx d3d init
Találkoztatok már ezzel a hibával? Hogyan oldottátok meg?
Systore
#18138
egyszer láttam a wordfiler listát, nagyon hosszú. nem hülyék annyira a rockstarosok
Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.05.27. 16:18:30
#18137
pedig direkt nullával írtam 😄

Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.27. 16:02:56
#18136
Persze, hogy le tudod. Ha Steames, akkor a Steamen bemásolod a megfelelő helyre a kulcsot, ha Social Clubos, akkor meg oda. Utána máris mehet a letöltés. És még egyszer mondom, hogy mindenesetre használd a G2A Shieldet, hogy ha valami gond van netán, akkor kaphass másik kulcsot.
Carlos
#18135
A dobozban van amit megvettel!

Þór vígi þessi rúnar

#18134
Sziasztok srácok. Nekem lenne egy olyan problémaám, hogy nem találom a Rock Star aktivacios kodomat. Hol keressem vagy hogy jutok hozzá? Elöre is köszönöm a segitséget! 😊
Mike
#18133
A social club automatikusan letölti amint aktiváltad a játékot

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#18132
Grand Theft Auto V STEAM CD-KEY GLOBAL - ezt tervezem venni
Grand Theft Auto V ROCKSTAR CD-KEY GLOBAL ez a másik kulcs ami kapható g2a-n, ehez oda van írva h: Warning! This product is for Rockstar Social Club platform, it CANNOT be activated and played on Steam platform.
de a fő kérdés az lenne, hogy bármelyik kulcsot veszem, letudom-e tölteni a játékot valamelyik hivatalos oldalról, és ha igen hogyan?
köszi a választ


#18131
Biztos, hogy Steames kulcsot ad? A játék eredetileg Rockstar Social Clubos és a legtöbb oldalon ahhoz való kulcsot lehet csak venni. Steames verziót legnagyobb valószínűséggel csak Steamen tudsz venni. A Witcher 3 esetében is sok oldalnál azt írja, hogy Steames kulcsot kapsz, de valójában GOG-ost. Szóval könnyen meglehet, hogy itt is RSC-s kulcsot kapsz, Steames helyett. Mondjuk ha nem fontos neked, hogy Steames legyen, akkor szerintem nyugodtan veheted. Azt azért ajánlom, hogy használd a G2A Shieldet és rengeteg pozitív értékelést kapott embertől vásárolj csak.
#18130
üdv!ha g2a-n veszek a gta hoz steames kódot, azt steamen betudom aktiválni és letölteni onnan?( a lényeg a letöltésen lenne)
#18129
Elvileg csak fel kéne hívni.
#18128
Mit kell csinálnom hogy Martin, Ron, Lester, Simeon, Gerald kapjak végre küldetéseket?
MINDEGYIK LE VAN ZÁRVA!

"This item unlocks when Gerald/Lester/Martin/Ron/Simeon has a Job available"
40es vagyok már!

Lamar-t csak azért nem írtam mert arra azt írja hogy 50nek kell lennem hozzá.

#18127
????

Mutans Zombi
#18126
Kösz az infót. Ezt azért kicsit sajnálom...

.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

Carlos
#18125
Trololo, kicccsapatunk:

Þór vígi þessi rúnar

LasDen
#18124
kérjél tőlük...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18123
Martin, Ron és aki még ad küldetéseket.
Mikortól adják?
40-es vagyok, eddig 2heist kész. És még mindig nem kapok tőlük küldetéseket. Mind az 5 heist kell hogy kaphassak küldetéseket?

Banderasbkv
#18122
A mafia kocsi (Albany Roosevelt 1920) az ittvan:
https://www.youtube.com/watch?v=RViAH_y_94E
Utoljára szerkesztette: Banderasbkv, 2015.05.26. 19:18:55
Overburner
#18121
Ma egy majommal versenyeztem repülővel és a legrosszabb az hogy lenyomott. xD (WTF csalók már)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18120
thx! később lehet kipróbálom
bár jó lenne tudni van-e hatása az online játékra... ban-t jó lenne elkerülni.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.26. 14:58:58
Mike
#18119
Négy páncélos és a kutya miylen jó is volt

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Skypack
#18118

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#18117
tudsz ahhoz egy linket adni?

halottast mintha láttam volna egy templom mellett valahol az egyetem környékén (Michael házától észak-nyugatra)
és milyen az a "régi mafia kocsi"?
#18116
Udv,onlineba h tudok egyedul heistezni vagy valami kuldetes felet?13szinten vok meg csak:/ ja es ps 4en tolom de lenyegeben ugyanaz...
#18115
Ezt megnézem,koszi!Mit jelent az,hogy farmolas? 😊
tutituti
#18114
Gtaforums.com online részre katt.ott van egy lista melyik mission mennyit ad és mit ér farmolni.unalmas de kifizetődő.pár perc alatt 5k rp meg 15k pénz pl.armored kuru.a kell hozzá meg egy haver se ártde soloban is megoldható.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#18113
44-es szinten vagyok,de én a Heist fináléjért 3000xpt kapok altalaban.Esetleg tudsz olyan kuldetest,vagy Heistet ami nem fukarkodik xpbol?
Carlos
#18112
Jaaa. Ok. Nem lattam ezeket a teknosoket vagy 20 eve...

Þór vígi þessi rúnar

#18111
ha alacsony szinten vagy versenyezz, deatmach stb ha eléred a 12-t csinálj heisteket azér sok lóvét és pontot kapsz

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

#18110
Sziasztok.Online jatekkal kapcsolatosan szeretnék kérdezni.Hogyan lehet a leggyorsabban illetve milyen kuldeteseket erdemes csinalni,amiert viszonylag sok yp-t adnak?
tutituti
#18109
Ja és ha valakinek megvan a hearse haalottaskocsi az segítsen begyűjteni.az hiányzik a rare kollekcióból.na meg a régi mafia kocsi de azt úgyse adja oda senki 😊

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

tutituti
#18108
A last gen játékosok dlc unlockerje működik!nincs ban se.végre van monstertruck meg dodo és duke is nekünk only pc-seknek.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#18107
SP-ben sehogy.
Mutans Zombi
#18106
Üdv mindenkinek!

Az érdekelne, hogy single player-ben hogyan tehetek (vásárolt) járművet tartósan "personal vehicle" -lé? Olyanná, hogy utána azt generálja a játék, ha visszamegyek a "safehouse"-hoz, akárhányszor hagyom ott valamelyik feladatnál és/vagy egyéb helyen?

.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

#18105
Tévedsz, Kloss kapitányt (Kockázat c. lengyel sorozat) és Négy páncélos és a kutyát néztem ebben a koromban.
#18104
Van olyan mód amivel meg lehet szerezni a vízre leszálló repülőt (ha jól tudom Dodo a neve)?

Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/

allock
#18103
fellestem online-ra, 2percet nem töltöttem el, mindenki meghalt a sessionban egyszerre, na fasza
Utoljára szerkesztette: allock, 2015.05.25. 19:58:08

#hhwnd

Hexex86
#18102
😊 Jól van! További szép estét. 😊

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#18101
Aha, értem.
Gondolom azért mert ez egy ...... , hülyeség.

Hexex86
#18100
Pár hozzászólással lejjebb belinkeltem amit ma készítettem vidit!
http://rsg.ms/4b15fc6

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#18099
Milyen online UFO?

#18098
-Aki nem érti, ne fikázza.

-Aki meleg, és azt látja benne, hát ez van.

-Akinek meg tetszik, akkor csak pozitívan!

Még mindig tetszik nekem!
Szecskát kifelejtetted. 😊

Hexex86
#18097
Hehe.Érdekes, hogy mindenki a Nindzsás (XD) dologra ráveti magát az Online UFO dologra meg senki heh... XD
PEACE! 😊

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius