Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Mostanság online játék közben ezt a hibaüzenetet kapom: err gfx d3d init
Találkoztatok már ezzel a hibával? Hogyan oldottátok meg?
Utoljára szerkesztette: Systore, 2015.05.27. 16:18:30

Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.27. 16:02:56
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Grand Theft Auto V ROCKSTAR CD-KEY GLOBAL ez a másik kulcs ami kapható g2a-n, ehez oda van írva h: Warning! This product is for Rockstar Social Club platform, it CANNOT be activated and played on Steam platform.
de a fő kérdés az lenne, hogy bármelyik kulcsot veszem, letudom-e tölteni a játékot valamelyik hivatalos oldalról, és ha igen hogyan?
köszi a választ
MINDEGYIK LE VAN ZÁRVA!
"This item unlocks when Gerald/Lester/Martin/Ron/Simeon has a Job available"
40es vagyok már!
Lamar-t csak azért nem írtam mert arra azt írja hogy 50nek kell lennem hozzá.
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Mikortól adják?
40-es vagyok, eddig 2heist kész. És még mindig nem kapok tőlük küldetéseket. Mind az 5 heist kell hogy kaphassak küldetéseket?
https://www.youtube.com/watch?v=RViAH_y_94E
Utoljára szerkesztette: Banderasbkv, 2015.05.26. 19:18:55
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
bár jó lenne tudni van-e hatása az online játékra... ban-t jó lenne elkerülni.
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.05.26. 14:58:58
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
halottast mintha láttam volna egy templom mellett valahol az egyetem környékén (Michael házától észak-nyugatra)
és milyen az a "régi mafia kocsi"?
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Az érdekelne, hogy single player-ben hogyan tehetek (vásárolt) járművet tartósan "personal vehicle" -lé? Olyanná, hogy utána azt generálja a játék, ha visszamegyek a "safehouse"-hoz, akárhányszor hagyom ott valamelyik feladatnál és/vagy egyéb helyen?
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
Intel Core i5 3570 3.4 Ghz, Nvidia 1050Ti 4GB, 16GB DDR3 1600 Mhz Ram. Le szoktál maradni a kedvenc m?sorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tinyurl.hu/7ZIA/
Utoljára szerkesztette: allock, 2015.05.25. 19:58:08
#hhwnd
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Gondolom azért mert ez egy ...... , hülyeség.
http://rsg.ms/4b15fc6
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
-Aki meleg, és azt látja benne, hát ez van.
-Akinek meg tetszik, akkor csak pozitívan!
Még mindig tetszik nekem!
Szecskát kifelejtetted. 😊
