Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Danecay
#18196
Sziasztok!

Látom, hogy controller beállítási lehetőség is a játékban, de kormányt nem lehet valahogy beállítani az autók irányításához mert nekem nem sikerült? Sajnos az első autós rész elvette a kedvem a játéktól mert botrányosan rossz volt az irányítása. Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy nem valósághű, hanem egyszerűen idegesítő, számomra már-már játszhatatlan. Tudom, hogy nem autós játék (még ha "Grand Theft Auto" is a címe😊 és helyén is tudom kezelni a dolgokat, de mégy egy olyan vezetési modellel is kibékülnék mint ami az ilyen téren is oly sokat szidott Watch Dogs-ban van, mert még az is nagyságrendekkel játszhatóbb mint ez. Igaz a véleményem nem biztos, hogy megalapozott mert az első autó kipróbálása után írom, de ez éppen elég volt ahhoz, hogy elvegye a kedvem a játéktól.

RatBaG
#18195
mikor én vettem addert, nekem is kettőt tett a garázsba, kettőnek az árát is vonta le, aztán következő belépéskor csak az egyik volt meg, persze visszatérítés sem volt. <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

LasDen
#18194
Volt már valakinek ilyen? Vettem egy Addert, de valamiért kettőt rakott a garázsomba belőle. Az egyiket feltuningoltam majd mikor visszamentem a garázsba, a másik is ugyanúgy volt tuningolva....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18193
Valaki(k) heistezni? Szóljatok Doktordevil vagyok

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

J i GS a W
#18192
Már egy hete nem tudom elindítani , fasz kivan...

#18191
Köszi

"Idegen vezeti" Ez küldetésre is igaz?
Küldetésen belül bárki más rajtam kívül vezeti, robban?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.05.30. 14:26:13

Malakai
#18190
Autót tudod felrobbantani.
Ignition Bomb arra, ha bárki idegen vezetni akarja az autót, Remote Bomb meg arra, amikor te akarod felrobbantani detonátorral.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#18189
Mi az a lehetőség a kocsi tuningnál hogy
Ignition Bomb és Remote Bomb?

rage
#18188
5850-es kártyán is simán játszható, ezzel próbáltam.

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

#18187
Hát ha lesz pár szabad és nyugis órám lehet neki ülök a telepítésnek.
Térképet már lassan ismerem kívülről,mert annyiszor megnéztem azt amit adtak hozzá.<#zavart1>

koltony
#18186
A játékhoz egy 2g -s videokártya jól jönne ahhoz mivel ha mindent lehúzol is 200-300 megával túlléped a határt, ami géptől függően problémákat okozhat. Egy pár órás telepítést megér az, hogy min grafikán fut -e ,de ettől függetlenül vegyél egy újat a jobb játékélmény fejében.
lalakov
#18185
Más, de 1Gb-os kártyám van, fut, persze nem maxon. ;-)
#18184
Ha jól tudom.SAPPHIRE HD 7790 1GB GDDR5
Én nem értek hozzá.Kompletten vásároltam a gépet boltban.
Még évekkel ezelőtt.

#18183
Szerintem megpróbálod és meglátod. Ez a legegyszerűbb. 😄 Egyébként milyen kártyád van? Az, hogy 1 gb-os, elég tág fogalom.
#18182
Sziasztok,tanácsot szeretnék kérni.Nekem már egy ideje megvan a játék,eredetiben és dobozosan,az ajánlott gépigényem is megvan,kivéve a kártyát,a vidkarim 1gb-os.
Érdemes így is felpakolnom a játékot vagy előbb szerezzek be egy jobb kártyát?

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.05.30. 07:56:34

#18181
Csakis páncélozottat vegyél. A full tuninghoz rengeteg versenyt meg kell nyerni előbb.
#18180
szerintetek érdemes a páncélozott kurumát venni 500K-ért vagy inkább a simát vegyem 100K-ért és feltuningolom, páncél minden?

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

#18179
más mód pedig nincs rá.
de nem nagy biznisz amúgy.
#18178
Honnan tudom megszerezni azokat a kocsikat amiket sms-ben kapok Simeon-tól?
Mindig mikor kapok egy autó listát, pont azokkal nem találkozom. Pedig mindig szembe jönnek az utcán...

Szasza20
#18177
A Director Mode-t mikor tudom használni?

i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500

#18176
Szerintem amikor random küldtek neked feladatot, akkor nem csináltad meg, ezért 'besértődtek' (nyilván valami bug, mert elvileg egyfolytában kellene nekik küldözgetni az üzeneteket).
Én csak Lesterrel jártam így. Valahol azt találtam, hogy ha elvégzel neki legalább egy feladatot, akkor utána már megnyílik a 'request job' opció (azóta én ugyan fel tudom hívni, de mindig elhajt azzal, hogy éppen nincs neki semmije, de nem biztos, hogy te is így jársz).
Amit szerintem tenni tudsz, hogy megnézed ezen a linken, hogy melyikhez milyen missionök tartoznak, és becsatlakozol egyre (vagy barát/idegen meghívásával, vagy quick jobbal, ahogy Overburner is írta).
Ha esetleg kell, este végre lesz időm játszani, úgyhogy megnézhetjük, működik-e.
Mike
#18175
én crew-et szoktam indítani, mert akkor látszik ki van fent a crewből, és be is tudom hívni, ha netán akarnám

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Overburner
#18174
Telefon -> quick job -> contact mission. Kész. Minek kérnél tőlük egyébként is?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18173
A játék elindulásakor rögtön az Online-t indítom.

#18172
Lamar-ra nekem 50es szintet ír hogy akkor elérhető

Ti mit csináltatok vagy én mit nem csináltam hogy nem elérhetőek? (Már idegesít hogy a lakat ott van és nem tudok 1 küldetést se csinálni)

#18171
Ertem koszonom.
#18170
Én beállítottam a játékot úgy, hogy induláskor azonnal a story módot töltse, mert csak onnan van lehetőség néhány dologra. Szóval story mód, pause menu, online, és ott a legalsó a solo session. Azért nem érdemes ezt választani, mert ilyenkor Gerald-Martin-Lamar-Simeon, stb. küldetések le vannak tiltva, és még egy jópár dolog.

Ahhoz, hogy ezek is elérhetőek legyenek, de mégse kelljen a sok random barommal egy session-ben játszani, érdemes ezek közül választani valamelyiket:

-Invite only session: csak te leszel ott egyedül, és csak azok, akiket te oda invitálsz.
-Closed friend session: csak te leszel ott, és a barátaid tudnak hozzád csatlakozni

#18169
A solo sessiont hol tudom atvaltani?
#18168
nem solo session-ben vagy esetleg?
#18167
nálad valami nem okés. nem kell1 heist sem hozzájuk.
Simeon/Lamar már az első perctől elérhető.
#18166
köszönöm szépen, most már megnyugodtam 😊 Amúgy a IV. résszel kapcsolatban maximálisan osztom a véleményed. Szívtam vele én is elég sokat. De én mazochista még tele pakoltam mindenféle modokkal is, amitől persze még instabilabb lett 😄 Volt olyan, hogy egy nap alatt 5x lett újratelepítve a játék 😄 Aztán nagy nehezen csak összejött egy jó kis mod pack, amitől már nem fagyott olyan sűrűn a game, és végre élvezhettem is a játékot. Úgy a megjelenést követő két év múlva 😄
MoRT2195
#18165
A GTA IV PC-s verziója egy kalap sz**ral volt egyenlő, egy semmit érő vacak, szerintem a valaha volt legrosszabb PC-s port, ott aztán tényleg minden probléma feljött ami létezett, és olyan is, ami még nem is létezett. 😄 A GTA V viszont teljesen korrekt lett, semmi gond nincs vele. A játékod pedig addig lesz meg, amíg tudod a felhasználóneved és a jelszavad, ha elfelejtetted valamelyiket, akkor utána kezdj aggódni kicsit... kicsit, mert ott sem reménytelen még a helyzet. 😊
#18164
köszönöm szépen a választ. Igen, én is így gondolom. Csak anno az előző résznél elég sokaktól olvastam, hogy újratelepítették a gépet, vagy új gépet vettek, stb., és amikor felrakták a játékot, és írták be az aktiváló kódot, akkor azt mondta nekik, hogy ez a kód már egyszer aktiválva lett, ezért sorry, de nem tudja elfogadni. Az így pórul járt játékosoknak akkor többen is azt mondták, hogy ez azért van, mert a régebbi gépről (op. rendszerről) nem revoke-olták a játékot. Amúgy nekem is fura volt ezeket olvasni, és valószínűleg ők bénáztak el valamit, de az ilyenek rémtörténetek után már parázok, hogy mi lesz ha új gépre (op. rendszerre) akarom átvinni a játékot.
#18163
Kell mind az 5 Heist hogy feloldódjon?

MoRT2195
#18162
Ezt nem értem. Felrakod az új gépre, bejelentkezel Social Club-ba, és kész. Ez nem géphez van kötve, hanem accounthoz. Amelyik accountodhoz aktiváltad, azt használd majd a következő gépen is. Mentés nem tudom, hogy működne-e, de nagy valószínűséggel igen, ha új gépedre átmásolnad, tudnád folytatni. De a játék ment felhőn keresztül is, mondjuk azt megint csak nem tudom, hogy ez singleplayerre mennyire terjed ki.
#18161
Üdv mindenkinek.

Segítséget szeretnék kérni, lenne egy kérdésem. Megvettem a játék dobozos verzióját (tehát nem Steam-es) és aktiváltam is az RGSC-n. Eddig nincs is gond, a játék szépen működik, sokat játszom is vele. Azonban lehetséges, hogy majd valamikor esetleg gépet cserélek, és op. rendszert is azzal együtt. A kérdés az lenne, hogy át tudom-e majd vinni az új gépre, új op. rendszerre a játékot? Ha igen, akkor hogyan? Nem fogja majd azt mondani az új gépre való aktiváláskor, hogy bocs, de ezt a kódot már egy másik gépen aktiválták, ezért húzzak a fenébe? Vagy esetleg ennél is van olyan, mint ami a IV. résznél volt, hogy „revoke license”? Mert akkor elvileg engednie kéne majd egy új gépre ismét aktiválni ugyan azt a kódot, hiszen korábban az revoke-olva lett. Csak nem tudom, hogy itt van-e ilyen lehetőség. Mert pl. a IV. esetében a játék mappájában volt egy külön exe is arra, hogy „revoke license”, itt meg nem látok olyat. Habár a IV. az uninstallnál is megkérdezte, hogy akarom-e revoke-olni a játékot, ezért talán ez is megkérdezné, de nem akarom csak azért uninstallálni, hogy ez kiderüljön, ezért kérdezem meg itt, hátha tud valaki segíteni.

A mentéseimet pedig megpróbálnám majd úgy átvinni, hogy kimentem a Dok/Rockstar Games mappát, és az új gépen ugyan oda visszamásolom. De ez megint egy újabb kérdés, hogy ez így működni fog?

Ebben a kérdésben kérnék tanácsot, segítséget. Előre is köszönöm.

Ui: no offense, de a „miért akarsz gépet, és op.rendszert cserélni” jellegű kérdéseket kérem szépen mellőzni. Csak mert ahogy keresgéltem, találtam egy topikot, ahol valaki ugyan ezt kérdezte, és válasz, segítség helyett, sokaktól csak ilyen kérdéseket kapott, tanácsként meg azt, hogy ne akarjon komplett gépet cserélni, mert elég lenne csak VGA-t, CPU-t, stb., stb….
#18160
Koszi, contact missiont h hozom elo? Hivni kell?
#18159
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nálam az FBI épületnél hullott el egy random csóka.
Vadnokedli
#18158
HARDON! Kurumával, helikopterrel.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Overburner
#18157
Kis segítséget kérnék Single-el kapcsolatban.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Melyik az a heist ahol meghal egy csapattársam? Olvastam valahol hogy van egy ilyen. Elég lenne a küldi neve. Nem akarok jó embert elpazarolni a dologra csak azért kérdem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Carlos
#18156
Contact mission.
Lehetoleg csapatban, crewban.
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.28. 14:44:47

Þór vígi þessi rúnar

#18155
Udv, mivel tudok komoly penzekre szert tenni online?Heisten kivul...
Mike
#18154
azt magyarázd meg, hogy a nyomorék app-juk miért nem megy samsung tab-on, meg a HD-s sonyn se

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#18153
Ez ellen hogyan tehetek hogy ne legyen ott az a nyavalyás lakat? (Martin, Ron és Lesternél is!)

#18152
igen!

Maxtreme
#18151
Pár képz még tőlem 😊 (ezeket nem dobom spoilerbe mert nem nagyok)


















Nem tudom említettem e már, de az NV-s MFAA élsimítási technológia tökéletesen együttműködik a játékkal. A jcuccon 2xMFAA szűrést használok, de a látványvilág olyan mintha 4xmsaa lenne rajt. (viszont még a szimpla 2xmsaa-nál is gyorsabb)

#18150

Na ez is megvan. 😄
#18149
Telefonon próbáltad már hívni őket?
#18148
Tud valaki segíteni?

Overburner
#18147
Online nem kapható ott volt nálam :/

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie