Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Látom, hogy controller beállítási lehetőség is a játékban, de kormányt nem lehet valahogy beállítani az autók irányításához mert nekem nem sikerült? Sajnos az első autós rész elvette a kedvem a játéktól mert botrányosan rossz volt az irányítása. Félreértés ne essék, nem arról van szó, hogy nem valósághű, hanem egyszerűen idegesítő, számomra már-már játszhatatlan. Tudom, hogy nem autós játék (még ha "Grand Theft Auto" is a címe😊 és helyén is tudom kezelni a dolgokat, de mégy egy olyan vezetési modellel is kibékülnék mint ami az ilyen téren is oly sokat szidott Watch Dogs-ban van, mert még az is nagyságrendekkel játszhatóbb mint ez. Igaz a véleményem nem biztos, hogy megalapozott mert az első autó kipróbálása után írom, de ez éppen elég volt ahhoz, hogy elvegye a kedvem a játéktól.
Per Aspera Ad Inferi.
"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
"Idegen vezeti" Ez küldetésre is igaz?
Küldetésen belül bárki más rajtam kívül vezeti, robban?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.05.30. 14:26:13
Ignition Bomb arra, ha bárki idegen vezetni akarja az autót, Remote Bomb meg arra, amikor te akarod felrobbantani detonátorral.
(\__/) ( X.x) ( } . { )
Ignition Bomb és Remote Bomb?
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
Térképet már lassan ismerem kívülről,mert annyiszor megnéztem azt amit adtak hozzá.<#zavart1>#zavart1>
Én nem értek hozzá.Kompletten vásároltam a gépet boltban.
Még évekkel ezelőtt.
Érdemes így is felpakolnom a játékot vagy előbb szerezzek be egy jobb kártyát?
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.05.30. 07:56:34
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
de nem nagy biznisz amúgy.
Mindig mikor kapok egy autó listát, pont azokkal nem találkozom. Pedig mindig szembe jönnek az utcán...
i7-3770+Hyper TX3 EVO / Asrock B75 Pro3 / Sapphire 280X Vapor-X Tri-X / 16GB DDR3 1600mhz cl9 / Samsung 850 Evo 250Gb SSD / LG 42LB650V Cinema3D | Logitech Z-5500
Én csak Lesterrel jártam így. Valahol azt találtam, hogy ha elvégzel neki legalább egy feladatot, akkor utána már megnyílik a 'request job' opció (azóta én ugyan fel tudom hívni, de mindig elhajt azzal, hogy éppen nincs neki semmije, de nem biztos, hogy te is így jársz).
Amit szerintem tenni tudsz, hogy megnézed ezen a linken, hogy melyikhez milyen missionök tartoznak, és becsatlakozol egyre (vagy barát/idegen meghívásával, vagy quick jobbal, ahogy Overburner is írta).
Ha esetleg kell, este végre lesz időm játszani, úgyhogy megnézhetjük, működik-e.
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Ti mit csináltatok vagy én mit nem csináltam hogy nem elérhetőek? (Már idegesít hogy a lakat ott van és nem tudok 1 küldetést se csinálni)
Ahhoz, hogy ezek is elérhetőek legyenek, de mégse kelljen a sok random barommal egy session-ben játszani, érdemes ezek közül választani valamelyiket:
-Invite only session: csak te leszel ott egyedül, és csak azok, akiket te oda invitálsz.
-Closed friend session: csak te leszel ott, és a barátaid tudnak hozzád csatlakozni
Simeon/Lamar már az első perctől elérhető.
Segítséget szeretnék kérni, lenne egy kérdésem. Megvettem a játék dobozos verzióját (tehát nem Steam-es) és aktiváltam is az RGSC-n. Eddig nincs is gond, a játék szépen működik, sokat játszom is vele. Azonban lehetséges, hogy majd valamikor esetleg gépet cserélek, és op. rendszert is azzal együtt. A kérdés az lenne, hogy át tudom-e majd vinni az új gépre, új op. rendszerre a játékot? Ha igen, akkor hogyan? Nem fogja majd azt mondani az új gépre való aktiváláskor, hogy bocs, de ezt a kódot már egy másik gépen aktiválták, ezért húzzak a fenébe? Vagy esetleg ennél is van olyan, mint ami a IV. résznél volt, hogy „revoke license”? Mert akkor elvileg engednie kéne majd egy új gépre ismét aktiválni ugyan azt a kódot, hiszen korábban az revoke-olva lett. Csak nem tudom, hogy itt van-e ilyen lehetőség. Mert pl. a IV. esetében a játék mappájában volt egy külön exe is arra, hogy „revoke license”, itt meg nem látok olyat. Habár a IV. az uninstallnál is megkérdezte, hogy akarom-e revoke-olni a játékot, ezért talán ez is megkérdezné, de nem akarom csak azért uninstallálni, hogy ez kiderüljön, ezért kérdezem meg itt, hátha tud valaki segíteni.
A mentéseimet pedig megpróbálnám majd úgy átvinni, hogy kimentem a Dok/Rockstar Games mappát, és az új gépen ugyan oda visszamásolom. De ez megint egy újabb kérdés, hogy ez így működni fog?
Ebben a kérdésben kérnék tanácsot, segítséget. Előre is köszönöm.
Ui: no offense, de a „miért akarsz gépet, és op.rendszert cserélni” jellegű kérdéseket kérem szépen mellőzni. Csak mert ahogy keresgéltem, találtam egy topikot, ahol valaki ugyan ezt kérdezte, és válasz, segítség helyett, sokaktól csak ilyen kérdéseket kapott, tanácsként meg azt, hogy ne akarjon komplett gépet cserélni, mert elég lenne csak VGA-t, CPU-t, stb., stb….
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Lehetoleg csapatban, crewban.
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2015.05.28. 14:44:47
Þór vígi þessi rúnar
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Nem tudom említettem e már, de az NV-s MFAA élsimítási technológia tökéletesen együttműködik a játékkal. A jcuccon 2xMFAA szűrést használok, de a látványvilág olyan mintha 4xmsaa lenne rajt. (viszont még a szimpla 2xmsaa-nál is gyorsabb)
Na ez is megvan. 😄