Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Mindnél kiírja, hogy mi kell a feloldásához. Vagy meg kell nyerni egy bizonyos számú versenyt, vagy el kell érni egy bizonyos szintet.
#18295
Hogyan lehet feloldani a Sports, Race Brakes és Transmission
A Street Brakes és a Transmission-t feloldotta, Zentoroval versenyeztem. (a Criminal Records versennyel)
És az EMS Upgrade, level 3 és 4-et, feloldani?
A Street Brakes és a Transmission-t feloldotta, Zentoroval versenyeztem. (a Criminal Records versennyel)
És az EMS Upgrade, level 3 és 4-et, feloldani?
#18293
Benne vagyok.
0versenyt nyertem eddig :S (saját kocsival.)
0versenyt nyertem eddig :S (saját kocsival.)
Nem. 😄 De ha gondolod mehetünk versenyezni, aztán 1-et te nyersz, 1-et meg én, és gyorsan meg lesz. 😊
#18291
Az egyszemélyes verseny is bele számít a This item will unlock when you win XX more Races in this class- be? 😄
#18290
Köszi, mindkettőt
Az elsőre itt a válasz (úgy találtam meg, hogy beírtam youtube-ba, hogy "gta online call a mugger on another player" és az elsőre rákattintottam):
A második kérdésre pedig a válasz, hogy mindegy milyen verseny. Legalábbis úgy tudom. A lényeg, hogy abban a kategóriában indulj, amilyenben a saját autód is van (ezt beszálláskor kiírja).
A második kérdésre pedig a válasz, hogy mindegy milyen verseny. Legalábbis úgy tudom. A lényeg, hogy abban a kategóriában indulj, amilyenben a saját autód is van (ezt beszálláskor kiírja).
#18288
Két kérdésem lenne.
-call a mugger on another player
Hogyan lehet teljesíteni?
-This item will unlock when you win 34 more Races in this class.
Milyen fajta versenyre gondol?
-call a mugger on another player
Hogyan lehet teljesíteni?
-This item will unlock when you win 34 more Races in this class.
Milyen fajta versenyre gondol?
#18287
Köszi
#18285
Bribe the Cops then cause havoc.
Mit kell csinálnom hogy teljesüljön?
Lefizettem őket, lövöldöztem, és utána?
Mit kell csinálnom hogy teljesüljön?
Lefizettem őket, lövöldöztem, és utána?
#18284
Köszönöm,kiprobalom 😊
#18283
most az nem rémlik pontosan, de szerintem csak a szokásos panaszkodása volt 😄
#18281 annyi lóvét lehet benne összeszedni, hogy akkor már miért ne? kocsikázni attól meg lehet vele.
#18281 annyi lóvét lehet benne összeszedni, hogy akkor már miért ne? kocsikázni attól meg lehet vele.
#18282
Köszi,van dokkom,de akkor majd nézek garázst.
Pedig singleplayer módban kaptam egy email vagy sms-t hogy vegyek egy vízparti házat vagy mi a csodát,nem tudok valami jól angolul.Michael felesége írta,gondoltam ez is valami feladat.
Pedig singleplayer módban kaptam egy email vagy sms-t hogy vegyek egy vízparti házat vagy mi a csodát,nem tudok valami jól angolul.Michael felesége írta,gondoltam ez is valami feladat.
#18281
Nincs értelme SP-ben járműveket venni, mert nem marad meg, ha valahol otthagyod. Csak a garázsban.
#18280
garázst kell venni ha online rendelsz valamit, azok ott lesznek tárolva (rep.gépekhez meg hangárt, csónakoknak dokkot)
házat nem tudsz venni single playerben
házat nem tudsz venni single playerben
#18279
Én is találkoztam ezzel a hibával DX probléma (Dokumentumok GTA GTA V mappa settingsben <DX_Version value="0" legyen,tedd irásvédetté )
#18278
Sziasztok.
Erre a problémára milyen megoldás lehet :
ERR_GFX_D3D_INIT Crash / BSOD ailed Initialization. PLease reboot and restart the game. Try reinstalling the game if this persists.
Erre a problémára milyen megoldás lehet :
ERR_GFX_D3D_INIT Crash / BSOD ailed Initialization. PLease reboot and restart the game. Try reinstalling the game if this persists.
#18277
Köszi
#18276
Srácok singleplayerben miért nem tudok venni brintgát?Kicsi neki a garázs vagy mi a fene?
Még csak az első végigjátszásomat csinálom,és nem rég játszom vele,de lenne még egy kérdésem.
Hol lehet venni tenger parti házat?Még csak 56 vagy 58%-nál járok.
Még csak az első végigjátszásomat csinálom,és nem rég játszom vele,de lenne még egy kérdésem.
Hol lehet venni tenger parti házat?Még csak 56 vagy 58%-nál járok.
#18275
Online-ban felhívod a céget (Pegasus) és lerakja a kért gépet a legközelebbi reptérre.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.05. 21:20:15
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.05. 21:20:15
#18273
Ha veszek egy helikoptert, vagy repülőt, hol tárolja?
Hogy tudom növelni a Strength és a Stealth?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.06.05. 21:17:00
Hogy tudom növelni a Strength és a Stealth?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.06.05. 21:17:00
#18271
raid-ben csak az ellenfél bázisáról lehet csomagot lopni, hold-nál lehet máshol is felvenni
#18270
Azt nem tudja valaki, hogy mi a lényegi különbség a Hold és a Raid típusú capture között? A Creator egysoros leírásából nem tudom eldönteni.
#18269
Köszi.
De valaki már segített.
Megcsináltam, most először mióta tudom, hogy van napi küldetés. 😄
De valaki már segített.
Megcsináltam, most először mióta tudom, hogy van napi küldetés. 😄
#18268
én segítek megcsinálni, csak mondd hogy mikor, meg mi a neved
#18267
Köszönöm szépen a választ. <#vigyor2>#vigyor2> Igen azt tudtam,hogy onlány ban jár értük. 😊 Csak a single nem volt tiszta. (mondjuk ez a vízeltüntetős mod, érdekes lenne multiban <#gonosz1>#gonosz1> )
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:54:43
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:54:43
Singleplayerben nyugodtan modolhatsz kedvedre. Az Online-ben jár csak ban, ha használod ott is a modokat
Tehát, ha újra szeretnél Online-ozni, akkor állíts vissza az eredeti fájlokat és töröld a script modokat, az online-ba belépés előtt!!
Tehát, ha újra szeretnél Online-ozni, akkor állíts vissza az eredeti fájlokat és töröld a script modokat, az online-ba belépés előtt!!
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
#18265
impromptu race-ről volt szó, tudtommal ott van range
#18264
Sziasztok ! Ha a singleben akarok modolni, azért kaphatok ban-t? Természetesen eredeti szocialista klubbos játékról van szó 😊
Ezt néztem ki ugyanis, de nem merek belevágni egyenlőre..
https://www.gta5-mods.com/misc/no-water-mod
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:39:46
Ezt néztem ki ugyanis, de nem merek belevágni egyenlőre..
https://www.gta5-mods.com/misc/no-water-mod
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:39:46
Nem kell, hogy a közelébe legyenek emberek. A meghívó másik session-be is elmegy. Be kell nyomni az auto invite-ot, és a session legyen open-re állítva, azt majd jönnek.
#18262
Ahhoz kellene barátok vagy angolul tudni megkérni az embereket.. :S
Közeledben legyenek emberek. Jobb ha megkéred egy barátod. Vagy chatben megkéred az embereket hogy segitsenek.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.04. 17:46:55
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.04. 17:46:55
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
#18260
Már vagy 10x elküldtem a meghívókat és eddig senki se jelentkezett :S
Pedig kellene 1 ilyen verseny a napi küldetéshez....
Pedig kellene 1 ilyen verseny a napi küldetéshez....
Ha valaki elfogadja a közeledben akkor aktiv lesz a Start és ennyi 😄
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
#18258
Mi történik vagy minek kell történnie miután ki küldte a meghívókat?
#18257
Nem olyan értelemben értettem, hanem nem olyasmi mint egy heist.
#18256
A Impromptu race-ban kéne egy kis segítség.
Hogyan működik? Mit kell csinálni hogy versenyezzek valaki(k) ellen?
Leírná valaki részletesen?
Hogyan működik? Mit kell csinálni hogy versenyezzek valaki(k) ellen?
Leírná valaki részletesen?
LTS olyan mint a DM? Ez már eleve ott megbukik, hogy az LTS-be két csapat van, a DM meg ugye mindenki mindenki elllen...
LTS - Jó kis mód, én szeretem, olyasmi, mint a TDM. A lényeg, hogy 1 életed van (mint mondjuk CoD-okban a S&D-ban), és természetesen meg kell ölni minden ellenfelet. Ha meghalsz, akkor már csak a következő körbe éledsz fel. Csapatmunka ebbe nem árt, mert ha szétszóródik az egyik csapat, a másik meg összedolgozik, akkor nem sok esélye van a szétszóródott csapatnak. Mondjuk olyan is volt, hogy már csak egyedül voltam, és sikerült megölnöm mind a 3 ellenfelet. 😊 Nekem ez az egyik kedvenc módom.
LTS - Jó kis mód, én szeretem, olyasmi, mint a TDM. A lényeg, hogy 1 életed van (mint mondjuk CoD-okban a S&D-ban), és természetesen meg kell ölni minden ellenfelet. Ha meghalsz, akkor már csak a következő körbe éledsz fel. Csapatmunka ebbe nem árt, mert ha szétszóródik az egyik csapat, a másik meg összedolgozik, akkor nem sok esélye van a szétszóródott csapatnak. Mondjuk olyan is volt, hogy már csak egyedül voltam, és sikerült megölnöm mind a 3 ellenfelet. 😊 Nekem ez az egyik kedvenc módom.
#18254
Köszi.
#18253
A LTS olyan mint a deathmatch, bár nem sokan játsszák. Indíts egyet magad. A térképen egy emberfigura jelzi.
Impromptu race-t meg az Interaction menüből indíthatsz.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.04. 15:18:00
Impromptu race-t meg az Interaction menüből indíthatsz.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.04. 15:18:00
#18252
Sziasztok!
Segítség kellene..
Ez az utolsó Heistre gondol? Participate in last team standing
Rögtönzött versenyt hogyan lehet csinálni? Participate in an impromptu race.
Segítség kellene..
Ez az utolsó Heistre gondol? Participate in last team standing
Rögtönzött versenyt hogyan lehet csinálni? Participate in an impromptu race.
#18251
Rest in pieces? <#hehe>#hehe>
#18250
Köszi, megtaláltam közben (útmutatásotok alapján) a temetőt a kis tóval a közepén, örömömben körbefotóztam, mint egy paparazzo, elolvasgattam a sírfeliratokat, és összeverekedtem két redneck-kel, akik megjegyzéseket kezdtek tenni rám, szóval, jól eltöltött órácska volt. 😄
#18249
Sziasztok.Heist kuldetéseket kedvelőkhőz csatlakoznék tagnak.Aki gondolja vegyen fel social clubbon : Vikesz19