Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MoRT2195
#18296
Mindnél kiírja, hogy mi kell a feloldásához. Vagy meg kell nyerni egy bizonyos számú versenyt, vagy el kell érni egy bizonyos szintet.
#18295
Hogyan lehet feloldani a Sports, Race Brakes és Transmission
A Street Brakes és a Transmission-t feloldotta, Zentoroval versenyeztem. (a Criminal Records versennyel)
És az EMS Upgrade, level 3 és 4-et, feloldani?

MoRT2195
#18294
MoRT2195 a social club nevem, vegyél fel, azt már mehetünk is. 😊
#18293
Benne vagyok.
0versenyt nyertem eddig :S (saját kocsival.)

MoRT2195
#18292
Nem. 😄 De ha gondolod mehetünk versenyezni, aztán 1-et te nyersz, 1-et meg én, és gyorsan meg lesz. 😊
#18291
Az egyszemélyes verseny is bele számít a This item will unlock when you win XX more Races in this class- be? 😄

#18290
Köszi, mindkettőt

MoRT2195
#18289
Az elsőre itt a válasz (úgy találtam meg, hogy beírtam youtube-ba, hogy "gta online call a mugger on another player" és az elsőre rákattintottam):


A második kérdésre pedig a válasz, hogy mindegy milyen verseny. Legalábbis úgy tudom. A lényeg, hogy abban a kategóriában indulj, amilyenben a saját autód is van (ezt beszálláskor kiírja).
#18288
Két kérdésem lenne.
-call a mugger on another player
Hogyan lehet teljesíteni?

-This item will unlock when you win 34 more Races in this class.
Milyen fajta versenyre gondol?

#18287
Köszi

Vadnokedli
#18286
Robbantani kell 10-15 autot.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18285
Bribe the Cops then cause havoc.

Mit kell csinálnom hogy teljesüljön?
Lefizettem őket, lövöldöztem, és utána?

#18284
Köszönöm,kiprobalom 😊
#18283
most az nem rémlik pontosan, de szerintem csak a szokásos panaszkodása volt 😄

#18281 annyi lóvét lehet benne összeszedni, hogy akkor már miért ne? kocsikázni attól meg lehet vele.
#18282
Köszi,van dokkom,de akkor majd nézek garázst.
Pedig singleplayer módban kaptam egy email vagy sms-t hogy vegyek egy vízparti házat vagy mi a csodát,nem tudok valami jól angolul.Michael felesége írta,gondoltam ez is valami feladat.

#18281
Nincs értelme SP-ben járműveket venni, mert nem marad meg, ha valahol otthagyod. Csak a garázsban.
#18280
garázst kell venni ha online rendelsz valamit, azok ott lesznek tárolva (rep.gépekhez meg hangárt, csónakoknak dokkot)

házat nem tudsz venni single playerben
#18279
Én is találkoztam ezzel a hibával DX probléma (Dokumentumok GTA GTA V mappa settingsben <DX_Version value="0" legyen,tedd irásvédetté )
#18278
Sziasztok.
Erre a problémára milyen megoldás lehet :
ERR_GFX_D3D_INIT Crash / BSOD ailed Initialization. PLease reboot and restart the game. Try reinstalling the game if this persists.
#18277
Köszi

#18276
Srácok singleplayerben miért nem tudok venni brintgát?Kicsi neki a garázs vagy mi a fene?
Még csak az első végigjátszásomat csinálom,és nem rég játszom vele,de lenne még egy kérdésem.
Hol lehet venni tenger parti házat?Még csak 56 vagy 58%-nál járok.

#18275
Online-ban felhívod a céget (Pegasus) és lerakja a kért gépet a legközelebbi reptérre.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.05. 21:20:15
Vadnokedli
#18274
Telefon memóriájába.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18273
Ha veszek egy helikoptert, vagy repülőt, hol tárolja?

Hogy tudom növelni a Strength és a Stealth?
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.06.05. 21:17:00

Carlos
#18272
Érdekesség (1899-es 5 dolláros):

Þór vígi þessi rúnar

#18271
raid-ben csak az ellenfél bázisáról lehet csomagot lopni, hold-nál lehet máshol is felvenni
#18270
Azt nem tudja valaki, hogy mi a lényegi különbség a Hold és a Raid típusú capture között? A Creator egysoros leírásából nem tudom eldönteni.
#18269
Köszi.
De valaki már segített.

Megcsináltam, most először mióta tudom, hogy van napi küldetés. 😄

#18268
én segítek megcsinálni, csak mondd hogy mikor, meg mi a neved
#18267
Köszönöm szépen a választ. <#vigyor2> Igen azt tudtam,hogy onlány ban jár értük. 😊 Csak a single nem volt tiszta. (mondjuk ez a vízeltüntetős mod, érdekes lenne multiban <#gonosz1> )
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:54:43

wollnerd
#18266
Singleplayerben nyugodtan modolhatsz kedvedre. Az Online-ben jár csak ban, ha használod ott is a modokat
Tehát, ha újra szeretnél Online-ozni, akkor állíts vissza az eredeti fájlokat és töröld a script modokat, az online-ba belépés előtt!!

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#18265
impromptu race-ről volt szó, tudtommal ott van range

#18264
Sziasztok ! Ha a singleben akarok modolni, azért kaphatok ban-t? Természetesen eredeti szocialista klubbos játékról van szó 😊
Ezt néztem ki ugyanis, de nem merek belevágni egyenlőre..
https://www.gta5-mods.com/misc/no-water-mod
Utoljára szerkesztette: ToMM23, 2015.06.04. 18:39:46

MoRT2195
#18263
Nem kell, hogy a közelébe legyenek emberek. A meghívó másik session-be is elmegy. Be kell nyomni az auto invite-ot, és a session legyen open-re állítva, azt majd jönnek.
#18262
Ahhoz kellene barátok vagy angolul tudni megkérni az embereket.. :S

Overburner
#18261
Közeledben legyenek emberek. Jobb ha megkéred egy barátod. Vagy chatben megkéred az embereket hogy segitsenek.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.04. 17:46:55

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18260
Már vagy 10x elküldtem a meghívókat és eddig senki se jelentkezett :S
Pedig kellene 1 ilyen verseny a napi küldetéshez....

Overburner
#18259
Ha valaki elfogadja a közeledben akkor aktiv lesz a Start és ennyi 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18258
Mi történik vagy minek kell történnie miután ki küldte a meghívókat?

#18257
Nem olyan értelemben értettem, hanem nem olyasmi mint egy heist.
#18256
A Impromptu race-ban kéne egy kis segítség.
Hogyan működik? Mit kell csinálni hogy versenyezzek valaki(k) ellen?
Leírná valaki részletesen?

MoRT2195
#18255
LTS olyan mint a DM? Ez már eleve ott megbukik, hogy az LTS-be két csapat van, a DM meg ugye mindenki mindenki elllen...
LTS - Jó kis mód, én szeretem, olyasmi, mint a TDM. A lényeg, hogy 1 életed van (mint mondjuk CoD-okban a S&D-ban), és természetesen meg kell ölni minden ellenfelet. Ha meghalsz, akkor már csak a következő körbe éledsz fel. Csapatmunka ebbe nem árt, mert ha szétszóródik az egyik csapat, a másik meg összedolgozik, akkor nem sok esélye van a szétszóródott csapatnak. Mondjuk olyan is volt, hogy már csak egyedül voltam, és sikerült megölnöm mind a 3 ellenfelet. 😊 Nekem ez az egyik kedvenc módom.
#18254
Köszi.

#18253
A LTS olyan mint a deathmatch, bár nem sokan játsszák. Indíts egyet magad. A térképen egy emberfigura jelzi.
Impromptu race-t meg az Interaction menüből indíthatsz.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.04. 15:18:00
#18252
Sziasztok!

Segítség kellene..
Ez az utolsó Heistre gondol? Participate in last team standing

Rögtönzött versenyt hogyan lehet csinálni? Participate in an impromptu race.

#18251
Rest in pieces? <#hehe>
#18250
Köszi, megtaláltam közben (útmutatásotok alapján) a temetőt a kis tóval a közepén, örömömben körbefotóztam, mint egy paparazzo, elolvasgattam a sírfeliratokat, és összeverekedtem két redneck-kel, akik megjegyzéseket kezdtek tenni rám, szóval, jól eltöltött órácska volt. 😄
#18249
Sziasztok.Heist kuldetéseket kedvelőkhőz csatlakoznék tagnak.Aki gondolja vegyen fel social clubbon : Vikesz19
kill3r21
#18248
Van temető, Michael házához elég közel 😊
És a havas pályán is ott a temető templommal 😊
Carlos
#18247
Invalid!
Megjött az SMS... pfff... 27-ik napon nyafis lettem volna ha bukom.

Þór vígi þessi rúnar