Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RatBaG
#18396

Per Aspera Ad Inferi.

#18395
A képen látható sebesség, nekem az a maximum.. 😊

#18394
Online mókák néven sorozatot indítok, ez lenne az első. A bénáskodást és a törést zúzást leszámítva, az új videokártyámat is tesztelem egy füst alatt.

ToCsEk
#18393
áprilisban megvettem a gémet, most jutottam el oda hogy felrakjam
aha
szopás egy:
dvd romom nem látott semmit a dvdn havertól elhoztam az övét azzal jó lol?
kettő:
felrakta minden ok most tölti 5gb patchet de valami kurva lassan csinál is valamit vagy csak szopat 18.00óta itt jár

sebesség az jó de nem halad sehova.

¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?

#18392
Már csak 1 kérdésem van.
Hogyan tudok visszamenni rendes szerverre? 😄

#18391
rajta vagyok,.
ha megtalállak, hívd Lestert hogy rakjom rám egy bounty-t akkor elvileg megszerezheted

indítok egy invite only-t és meghívlak oda
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.10. 18:48:31
#18390
Nagyon szeretném megcsinálni a napi küldetéseket.
És már csak 1 van hátra. Collect a Bounty

#18389
StoneBal

#18388
neked mi a neved?
#18387
Nem tudom hogyan kell

#18386
elvileg kész van.
egy invite only sessionbe hívjál meg, vagy nem tudom.
#18385
Szép. köszi, szólj mikor benn vagy 😄

#18384
"ldavidhu" néven vagyok, de várnod kell, 30 perce várom az 1 perc végét...

Carlos
#18383
Az mitől van, hogy nekem nem akar update-elődni a játék?
Elindul mint eddig, semmi update vagy le akarok tölteni bármt is.

Þór vígi þessi rúnar

#18382
Ki vette észre hogy Metricus rendszerben számol?

#18381
Mi a neved és merre vagy? 😄

#18381
nem. egyáltalán nem enged célozni sem.

Skypack #18377 kösz, majd kipróbálom

Bal0924 #18380 rajtam van most ha minden igaz, megölhetsz ha megtalálsz 😄
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.10. 17:37:37
#18380
Collect a Bounty
Ez azt jelenti hogy akire pénz tűztek ki, le kéne vadásznom? Sose sikerülne.. :S
Valaki tud ebben segíteni? (hagyná magát 1x megölni, miután pénzt tűztek ki érte? 😄)

Overburner
#18379
Na Play GTAV re kellet rámennem manuálisan rendszergazdaként és letöltötte az updatet lol.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18378
Vágom hogy ki lehet csak szarkasztikus voltam 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Skypack
#18377
Ez nálam szinte állandó jelenség minden egyes belépésnél nyisd meg a kocsiban a telót snapmatic majd lépj vissza és már tudsz is lőni

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#18376
Auto shotival és ki lehet belőle darálni az embert secperc alatt. Bár tény, egy rpg gyorsabb megoldás. 😄

twitch.tv\mnk_official

Tikal
#18375
Dehogynem lehet. Ki lehet lőni belőle, bár nehéz, ellenben egy RPG és problem solved 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#18374
Armored Kurumában van hogy nem tudsz kilőni bizonyos szögekben ha abban próbáltad az nem bug bár abba nem lehet meghalni 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18373
Meg az, hogy mindezek miatt mért tölt közel 1 GB-ot, azt végképp nem értem.
Overburner
#18372
Elég sok textúra meg hasonló derült már fényre ami casinókhoz köthető. Kocsik tényleg túlvannak árazva nem vágom mi kerül az Enuson ennyibe..... Még a régi Mercit megérti az ember mert ritka meg minden de na.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 16:28:32

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18371
Arra gondolsz, hogy bizonyos irányba nem lehet lőni (főleg hátra)? Mert a valóságban sem tudnál 360 fokban lőni. Más hasonló jelenséget én nem tapasztaltam, ami hiba lehetne.
Tikal
#18370
persze, nem ígérték, csak kb erre vár már mindenki lassan 2 éve...

😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Tikal
#18369
ez a DLC egy kalap szar. Túlárazott autók, strici ruhák és még Casino sincs... eddigi legszarabb DLC. Persze az autók szépek, de csak azért dupla árat szabni nekik, hogy exclusive-nak nevezhessék el, szánalmas.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18368
kurvára jó lenne ha javítanák végre, azt hogy sokszor nem lehet lőni járműből
már buktam miatta küldetést is...
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.10. 16:08:11
#18367
de miert lenne? soha nem volt rola szo, hogy lesz
😄
Tikal
#18366
persze, hogy nincs Casino... fuck them

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18365
Singlebe is bekerültek a kocsik + kicsit megújultak a weblapok (kocsiknál), tetszetős 😊

twitch.tv\mnk_official

#18364
Nekem leszedte, igaz szakadozott a kapcsolat a download serverrel, utana pedig 15 perc jatek utan pedig zlib errort kaptam, azota el se indul es most szarakodhatok a fixxel.

#18363
Nekem most tölti. Érdekes most steamen 16.30-ra akarta nekem beütemezni (maga a steam), de rámentem h manual, és tölti is lefele.

twitch.tv\mnk_official

Overburner
#18362
Hát nekem még mindig nem szedi le ez már homárság 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18361
LaFerrari Huayra gondolták az árukat is összeadják 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#18360
Ezzel most egy kicsit elszálltak, két millió egy autóért??

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#18359
Az új verdák vidijei.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 13:58:30

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18358
ProHardver gondolom 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18357
PH?

Mikor lesz jó a GTA?

Overburner
#18356
Patchet még mindig nem tölti....

Zsoxx #18355 Part 1. Majd szerintem a 2. ban jön.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18355
Gamestaron pedzegették, hogy talán ez is bekerül, de szerintem is csak spekuláció, nem sok esélyt látok rá.
#18354
singlebe bekerültek a járművek/fegyverek?
Overburner
#18353
Hm.... R* mi van már megint 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18352
Ugyan ez itt is .. De egyesek már írják PH-n,hogy tölt le ennyit meg annyit.. <#conf>

#18351
le lehet
Systore
#18350
random eltűnt az összes fegyverem online, wtf
Overburner
#18349
Enus Windsor-t néztem ki kezdetek óta de erre még akkor gyüjtök egy csöppet xD . Remélem az a festést le lehet majd szedni róla. Egyébként csak nekem nem csinál semmit a launcher?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 13:00:56

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18348
Savage vagy Buzzard Attack. Savage lomha de óriási tűzereje van (jet gun és végtelen rakéta) nagyon nehéz vele rakétákat kikerülni és elég hamar füstölni kezd pár heavy sniper lővéstől. Buzzard Attack viszont nagyon mozgékony sokkal könnyebb kikerülni vele rakétákat de a tűzereje nem épp a legjobb (2 rakétát tud kilőni aztán várni kell vele egy kis időt a minigunja meg sima nem olyan erős mint a jet gun) Talán több golyó kell neki hogy füstöljön. Mind2 egy rakétába robban. Valkyrieben is lehet gondolkodni ő viszont csak akkor jó ha van legalább 1 haverod akivel tudsz szarakodni a pilóta nem kezel semmi fegyvert csak vezet a másodpilóta robbanótöltényes gépágyút tud kezelni a heli elején és két oldalsó ember meg 1-1 minigun-t. Ja egyébként a Savageben csak a pilóta tud mindent irányitani mig a Buzzardba a másodpilóta tudja kezelni a rakétákat. Olyankor te csak a minigun-t tudod használni.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 13:01:22

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Skypack
#18347
Luxus cuccok luxus árakon mit vártál ? 😄 az Adder is egy misi a Zentorno meg 700 asszem

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |