Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Másnál is már volt ilyen ,és ha igen akkor mivel oldotta meg?
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Haveromnak is ilyen lett. Itt valaki esetleg találkozott ezzel a problémával?
Keressen meg.
90 körüli a Rankom, nem vagyok hasznavehetetlen.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Nem lehet hogy az új 1.27 frissítésben el szúrtak valamit de nagyon?
Röhej hogy mindig 4 órát kell várnom hogy egyáltalán fel tudjak menni online-ra ha meg sikerül és netán bekapok egy gtav.exe működése leáll akkor megint várhatok.
Ha ez bug akkor remélhetőleg hamarosan ki javítják.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
Sajnos a Heistből csak az elsőt tudtam végigcsinálni, mert senki nem akarja már nyomni, hiába indítom el. Ha van jelentkező, szívesen letudhatnám őket. Bluuzia néven megtalálható vagyok. Köszi!
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Indítottam volna egy missiont és össze omlott a gta 5
Újra indítottam a gamét és ez az üzenet köszöntöt.
Ha jól veszem ki azt mondja hogy a játék mentésem a felhőből nem elérhető most és hogy próbálkozzak később.
Más is találkozott ezzel a problémával?
TDU,ETS2 Nick: holecsko
Lesz az addigi ~40fps-edből 25. Az jobb?
Az update után elérhető lett egy új opció az advanced graphics menüben: frame scaling mode.
Nem igazán értek az ilyen dolgokhoz ezért kérdeznék. Ez most olyan, mint a downsampling? vagy mint a resolution scale? Valaki esetleg tudja, hogy ezeknek mi a lényege, mi az értelme, és hogy érdemes használni? Azt értem, hogy ha az érték 1 alá megy, akkor olyan, mintha a felbontást csökkentettem volna, és így nagyobb lesz a teljesítmény, viszont mégis megmarad az 1080p képernyőfelbontás. De akkor már nem érdemesebb inkább szimplán a felbontást alacsonyabbra venni? Azzal elvileg nem ugyanott vagyok?
Ha magasabb, mint 1, akkor pedig olyan, mint a downsampling? Mint amikor 4k-ban renderelsz egy játékot, de a downsampling-el az 1080p-re csökkented. Azt odáig értem, hogy ez így még mindig szebb, mintha sima 1080p lenne, de persze erőforrás igényes. Azt is olvastam sok helyen, hogy azért is érdemes 4k-ban futtatni egy játékot, akkor is ha nincs csak 1080p-s monitorunk, mert olyan magas felbontáson renderelve már szinte nem is kell élsimítás. De felmerül a kérdés, hogy melyik zabálja jobban a hardvert: a 4k-ban való render élsimítás nélkül, vagy az 1080p-ben render+élmsimítás.
Szóval valaki esetleg ezekről a dolgokról fel tudna homályosítani?
Csak vicceltem a 18x-os vesztéssel 😊
Pár napja Mort2195-el azt csináltuk.
Most nincs fent valaki néhány kör versenyre?
twitch.tv\mnk_official
P.s.: az osiris allva hagyja a zentornot. (Full tunning mindketto, repteren gyorsulas)
Þór vígi þessi rúnar
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmilyen nyelven nem tudok tanulni.
Egy kis Online sorozatba kezdek, az első a videokártya tesztelésről szól, meg egy kis törés-zúzásról😊
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Meglehet valahol nézni hogy eddig milyen típusú versenyeken nyertem?
Úgyis abba hagytam. Túl sokat voltam ma fenn.
De legalább teljesítettem a napi küldetést. 😄
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Nem biztos, hogy segít és lehet hülyeség, de nekem akkor tette csak fel, amikor beléptem böngészőn keresztül a social club-s fiókomba és azzal párhuzamosan (míg ott bent voltam) indítottam el a játékot, majd adta be a telepítést. Addig semmivel nem tudtam rávenni.
Bár ezt angolul valószínűleg írja is (, vagy nem, ha nem ez a megoldás :-) De egy próbát megér.
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
ldavid #18403 Mondjuk Coupe szóval azokhoz képest milyen lehet vajon 😄 Na majd megpróbálom én is amint lesz egy kis pénzem rá. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 22:18:22
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
akkor most mégis mi a toszt tölt? 55/55Gb ablaknál? mikor az egész játék már kb 65giga felett volt legutóbbi frissítés alkalmával
#hhwnd
Bal0924 #18392 menüben find new session, de gondolom azóta megoldottad 😊
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.10. 20:08:55
¯_(ツ)_/¯ (ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻ ヾ(⌐■_■)ノ ༼ ■Å̯■ ̿ ༽ ?(???)?