Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18447
csak online vagy singlebe is? ha elobbi, arra az lehet a magyarazat, hogy a halos szinkronizacios resze a jateknak meg mindig egy rakas sz*r, ha utobbi, akkor passz

#18446
Meg még ehhez hasonló Bug-om is van... csak nem ilyen közelről hanem azért távolabbról... Shadow Bug

#18445
Most kb két hétig nem GTA-ztam mert videokártyát meg alaplapot cseréltem ,és most vettem egy GTX 970-et egy Fx8350 és 8gb-ram mellé és észrevettem ilyem nagyon apró lagg-olást , kb 3-4 másodpercenként ,mitől lehet??? A játék max beállításokkal is 60-70 FPS-el fut ,és nem látok FPS problémát és a memória limitem is zöld a beállításoknál ,3051megát használok csak... ,és egy kicsit zavaróak ezek a szaggatások... :/
Másnál is már volt ilyen ,és ha igen akkor mivel oldotta meg?

Overburner
#18444
Visszaállítani remélem vissza lehet mert engem meg ez zavar 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tommygear
#18443
már km-ben mér, de nem volt erre opció, hogy lehet váltani
holecsko10
#18442
át lehet állítani km re is display ha jól emlékszek.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

tommygear
#18441
én
engem nagyon irritált, hogy mérföldben mér a gps
#18440
ja, tényleg <#nevetes1> hát elég izgi így használni a telót <#mf1> Amúgy rájöttem, hogy a több megjelenítő kavarja meg. Havernak két monitor van, nekem meg klónozva van a kép a tv-re is. De ha átállítjuk egy megjelenítőre, akkor nincs gond.
Overburner
#18439
Ez igen? Az új Szifon? 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

CalebJoe
#18438
olyan mint egy tv táviránytó<#nyes>
#18437
nekem szerencsére nincsenek ilyen gondjaim, ellenben a frissítés óta ilyen nyomi lett a telefonom:


Haveromnak is ilyen lett. Itt valaki esetleg találkozott ezzel a problémával?
Vadnokedli
#18436
Utolsó 2 Heist-et kéne megcsinálnom kompletten, Akinek hiányzik detto, vagy valami. És tudja indítani a legelejétől( utolsó előtti, elejét.)

Keressen meg.
90 körüli a Rankom, nem vagyok hasznavehetetlen.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18435
Estefelé felveszlek, majd legyen bekapcsolva a voice chat és végigtoljuk (ha lesz még 2 ember).
holecsko10
#18434
Hát igen várni kellett ma reggel felnéztem hogy jó és jó lett meg csináltam 2 napit és gondoltam a 3,-at majd később de most megint fel mentem és azt írja mint tegnap megint nem tudja az adatokat betölteni a felhőből.
Nem lehet hogy az új 1.27 frissítésben el szúrtak valamit de nagyon?
Röhej hogy mindig 4 órát kell várnom hogy egyáltalán fel tudjak menni online-ra ha meg sikerül és netán bekapok egy gtav.exe működése leáll akkor megint várhatok.
Ha ez bug akkor remélhetőleg hamarosan ki javítják.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

Bluuzia
#18433
Sziasztok! Örülök, hogy csatlakozhattam az SG Crew-hoz.
Sajnos a Heistből csak az elsőt tudtam végigcsinálni, mert senki nem akarja már nyomni, hiába indítom el. Ha van jelentkező, szívesen letudhatnám őket. Bluuzia néven megtalálható vagyok. Köszi!

#18432
Na, kipróbáltam. Nekem sokkal jobban tetszik az a megoldás, hogy inkább a frame scaling mode x2.000, és MSAA,TXAA, FXAA OFF, mint az, hogy Frame scale mode off, és az említett élsimítási eljárások bekapcsolva. Szerintem ugyanis ezek az élsimítási módok jelentősen el is homályosítják a képet (textúrákat) a játékban, ami az én szememet nagyon bántja már a megjelenés óta. Ráadásul még 8x MSAA mellett is akadnak recés élek, ami szerintem talán annak is köszönhető részben, hogy a játék motorja nem túl jól kezeli ezt az élsimítási módot (szerintem a deferred leképző miatt). Ha viszont ezeket kikapcsolom, és a frame scaling mode-ot x2.000-re állítom, akkor valami eszméletlen gyönyörű tű éles képet kapok. Habár itt akadnak még mindig recék, de nekem ez a megoldás mégis sokkal jobban tetszik. Amúgy tényleg valami olyasmi mint a downsampling, vagy mint a DSR.
#18431
Nekem is ez van.

kill3r21
#18430
Ez engem is érdekelne 😄
Overburner
#18429
Ja várni kell.... van hogy órákat. Elvileg a mentésed valami végtelen ciklusba kerül és behal a cucc de az idő megoldja és minden oké lesz.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

holecsko10
#18428
Üdv!

Indítottam volna egy missiont és össze omlott a gta 5
Újra indítottam a gamét és ez az üzenet köszöntöt.

Ha jól veszem ki azt mondja hogy a játék mentésem a felhőből nem elérhető most és hogy próbálkozzak később.


Más is találkozott ezzel a problémával?

TDU,ETS2 Nick: holecsko

bajgunar
#18427
8x MSAA? <#idiota> minek? Már a 4x is csodákra képes, De a 8x -t már észre sem veszed, csak az fps csökkenést.
Lesz az addigi ~40fps-edből 25. Az jobb?
#18426
Ja már látom csak a 8x MSAA-nál nincs... 😊

#18425
Az mitől lehet ,hogy GTX 970-em van és a grafikai beállításoknál nem elérhető a TXAA? nem tudom változtatni ,off-on van szürkén... (Fx8350-el és 8gb-rammal + a legújabb Nvidia driver)

Carlos
#18424
Nekem jonak tunt!

Þór vígi þessi rúnar

#18423
Üdv mindenkinek.

Az update után elérhető lett egy új opció az advanced graphics menüben: frame scaling mode.

Nem igazán értek az ilyen dolgokhoz ezért kérdeznék. Ez most olyan, mint a downsampling? vagy mint a resolution scale? Valaki esetleg tudja, hogy ezeknek mi a lényege, mi az értelme, és hogy érdemes használni? Azt értem, hogy ha az érték 1 alá megy, akkor olyan, mintha a felbontást csökkentettem volna, és így nagyobb lesz a teljesítmény, viszont mégis megmarad az 1080p képernyőfelbontás. De akkor már nem érdemesebb inkább szimplán a felbontást alacsonyabbra venni? Azzal elvileg nem ugyanott vagyok?

Ha magasabb, mint 1, akkor pedig olyan, mint a downsampling? Mint amikor 4k-ban renderelsz egy játékot, de a downsampling-el az 1080p-re csökkented. Azt odáig értem, hogy ez így még mindig szebb, mintha sima 1080p lenne, de persze erőforrás igényes. Azt is olvastam sok helyen, hogy azért is érdemes 4k-ban futtatni egy játékot, akkor is ha nincs csak 1080p-s monitorunk, mert olyan magas felbontáson renderelve már szinte nem is kell élsimítás. De felmerül a kérdés, hogy melyik zabálja jobban a hardvert: a 4k-ban való render élsimítás nélkül, vagy az 1080p-ben render+élmsimítás.

Szóval valaki esetleg ezekről a dolgokról fel tudna homályosítani?
#18422
Tudom.
Csak vicceltem a 18x-os vesztéssel 😊

Pár napja Mort2195-el azt csináltuk.
Most nincs fent valaki néhány kör versenyre?

#18421
Max. úgy lenne fair, hogy felváltva, tehát 1x te nyersz, utána a másik, aztán megint te stb.
Atika :o)
#18420
LOL

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

#18419
Nem szeretne valaki velem versenyezni és 18x 2.lenni? 😄

#18418
Irányításra ellenben eléggé nehéz súlyra, nem? Vagy csak én éreztem így? Mert azért 2 milliót nem dob ki az ember. Single-ben néztem, ott meg van 1milliárd, lehet szórni... de így nem tudtam összehasonlítani más kocsival.

twitch.tv\mnk_official

Carlos
#18417
Nem akarlak elkeseriteni de akkor nem sok jo melohely var rad!

P.s.: az osiris allva hagyja a zentornot. (Full tunning mindketto, repteren gyorsulas)

Þór vígi þessi rúnar

#18416
Köszi.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nagyon sokáig tanultam angolt, de a tízen évek alatt semmi. Nem maradt meg benne semmi, kivéve 1-2 alap szó. :S
Semmilyen nyelven nem tudok tanulni.

#18415
Hibás lett a videó, újra felraktam...
Egy kis Online sorozatba kezdek, az első a videokártya tesztelésről szól, meg egy kis törés-zúzásról😊

Mutans Zombi
#18414
Ezt én is eljátszottam, és úgy is tűnt, mintha leszedne valamit, de a játékon belül a verziószám nem változott 1.26-ról 1.27-re.

.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

#18413
Még annyit kell, amennyit ír, autóval.
Tikal
#18412
igen, pont ott írja, hogy mennyit kell még 😊

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Semmi angolt nem sikerült összeszedni suliban?

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18411
Hogyan tudom feloldani ezeket? Eddig 26versenyt nyertem.




Meglehet valahol nézni hogy eddig milyen típusú versenyeken nyertem?

#18410
Igen, kiléptem.
Úgyis abba hagytam. Túl sokat voltam ma fenn.
De legalább teljesítettem a napi küldetést. 😄

#18409
Köszönöm. Megnyugodtam.
Overburner
#18408
Nekem is ez volt Rendszergazda módban idítottam a play gtav öt a mappájából és akkor leszedte egyből de addig nem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Mutans Zombi
#18407
Helló!

Nem biztos, hogy segít és lehet hülyeség, de nekem akkor tette csak fel, amikor beléptem böngészőn keresztül a social club-s fiókomba és azzal párhuzamosan (míg ott bent voltam) indítottam el a játékot, majd adta be a telepítést. Addig semmivel nem tudtam rávenni.
Bár ezt angolul valószínűleg írja is (, vagy nem, ha nem ez a megoldás :-) De egy próbát megér.

.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

Overburner
#18406
Max elvehetik azt a mennyiséget tőled. Az a baj ha bannolnának emiatt akkor kb már csak 10-en játszanának. <#idiota> Még az is bele tud futni az ilyenekbe aki kerüli őket mint pl én.

ldavid #18403 Mondjuk Coupe szóval azokhoz képest milyen lehet vajon 😄 Na majd megpróbálom én is amint lesz egy kis pénzem rá. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.10. 22:18:22

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#18405
nem.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18404
Ilyenkor mi a teendő? Bent vagyok az online-ban és egyszer egy csomó pénzes zsák megjelent körülöttem. Gondolom egy csaló. Lett is hirtelen egy millióm. Eléggé megijedtem még a játékot is kikapcsoltam. Ilyenkor én is kaphatok bant?
#18403
lomha dög, én story módban prólgattam őket, ott eldobhatom a következő sarkon mindet 😄
Overburner
#18402
Windsor-t mert már venni valaki? Milyen a gép?😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18401
nálam is ez volt #18384 de idővel befejezi, csak nem 1 perc alatt..
allock
#18399
délelőtt már nekem lefrissült a gta, játszottam is rajta, láttam az új dolgokat

akkor most mégis mi a toszt tölt? 55/55Gb ablaknál? mikor az egész játék már kb 65giga felett volt legutóbbi frissítés alkalmával

#hhwnd

#18398
teszteltem az Ozirist, de nem jött be, inkább maradok a Turismonál. irányítani mondjuk elég jól lehet.

Bal0924 #18392 menüben find new session, de gondolom azóta megoldottad 😊
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.10. 20:08:55
ToCsEk
#18397
írtam azzal nincs gond most maxal 1.66al szedi de eddig 55gb számláló nem mozdult de már észbe kapott és pörög felfele az is végre

&#175;_(&#12484;)_/&#175; (&#12494;&#3232;&#30410;&#3232;)&#12494;&#24417;&#9531;&#9473;&#9531; &#12542;(&#8976;&#9632;_&#9632;)&#12494; &#3900; &#9632;Å&#815;&#9632; &#831; &#3901; ?(???)?