Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18497
Ez mi?
Use some Bull Shark Testosterone.
Mit kell csinálnom?

RatBaG
#18496
rögtön 3 csúszka volt, car/plane/heli, de kocsinál szart se ért, olyan késése van, helinél meg auto-középre húzás rontja el az egészet.

Per Aspera Ad Inferi.

#18495
Windows 10 mennyire szereti jelenleg? Kell valamimokosssag hogy fusson rajta? Tipp tanacs egyeb tudnivalo?

MoRT2195
#18494
Járművek egeres irányításánál nem tudtál az egér érzékenységen javítani, csakis arra hatott eddig az egér érzékenységének állítása, amikor járműn kívül voltál (gyalog).
#18493
Ez nekem is fájó pontot érint, hogy úgy mondjam, ugyanis ezt az ugrást nem tudtam megcsinálni. 😛
RatBaG
#18492
mindig is volt.

Per Aspera Ad Inferi.

Vadnokedli
#18491
Az egeres jármű irányítást direkt rontották el? Olyan érzékeny lett legutóbbi patch óta hogy irányíthatatlan (800DPI-al) (nothing; látom lett sensitivy)
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.06.15. 11:20:39

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18490
Ez biztos fájt. <#vigyor3>
RatBaG
#18489

Per Aspera Ad Inferi.

#18488
Ezt mióta csinálja?
A megfelelő portok nyitva vannak?
tommygear
#18487
<#wilting>
#18486
8?
18alatt nem is szabadna játszaniuk vele!

#18485
Átrágtam magam..... mi a fasz van ilyenkor ??? nemjó még mindíg
#18484
#18377
#18483
Az nincs. Olvass vissza a topikban, azzal is megtudsz néhány dolgot.
Vadnokedli
#18482
Válts session-t hátha. Előfordul.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18481
Sziasztok!
Találkozott már valaki azzal a problémával hogy onlineban nem lehet lőni az autóból?
Elég idegesitő tud lenni <#csodalk>

#18480
veszel valami járművet és eldobod a következő sarkon (vagy tőzsde, de az lassabb)
#18479
Franklin 500.000,- pénzét, hogy lehet gyorsan és fájdalommentesen elveszíteni?

#18478
Kösz.

Overburner
#18477
Pegasus-t kell hívni a telóddal és le fogja spawnolni a legközelebbi helyen ahova tudja.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.14. 12:58:56

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18476
Nekem is kellene egy kis segítség,van házam és garázsom online-ban,de vettem egy hajót,az hova a fenébe kerül?

#18475
Az online részéhez valaki tudna segítséget nyújtani? Mondjuk egy youtobe videót segédletként magyarul érdekelne. Vagy egy részletes leírás ilyesmi. Köszönöm
Overburner
#18474
Hétvége. Fent vannak a 8 évesek 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18473
Ma reggel gondoltam fellépek megnézem milyen napi küldetésem van. Kilépek a garázsból és egy hatalmas tankkal nézek farkas szemet, ő békén hagyott. Azt hittem békés reggelem lesz, erre.
Megkértem a Helikopterem, beszállok éppen szállnék fel és erre valaki odajön és felrobbantott. Mire visszaértem volna a kocsimat is felrobbantotta! Onnantól kezdve csak rám pályázott.
Mi van ma? Előbújtak a szadizók?

kill3r21
#18472
Vice City power 😄
#18471
#18470
Nem szoktam alt + tab-olni 😞 pause on focus loss az végülis mit csinál ?
mindent próbáltam de ezt még nem.. pls aki még tud valamit !!! 😊
#18469
Egyre jobban játszhatatlan a GTA 5. Tele hackerrel :/ pl D0M_AZ Baxman99 meg társai
RatBaG
#18468
kapcsold ki a pause on focus loss-t.

Per Aspera Ad Inferi.

Vadnokedli
#18467
Szoktál ALT+TAB-olni? Ha igen, ne tedd max ablakos üzemmódba. Nálam 2 óra töltés után se tölt be ha alttabozok 3percnél tovább töltőképernyő alatt.. 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18466
Sziasztok! folyamatosan loading story mode - ozik és nem tölt semmit :/ milyen gyógymódot tudtok ?

Örök hálám !!!!
Galy
#18464
thx 😊
Overburner
#18463
Miért ne lehetnél 😄 Általában ts-en akik összeverődnek azok tolják együtt 😄 De mapon is akivel összedob van hogy megy a bohóckodás 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Galy
#18462
Hi!
Mennyire aktív a klub? Lehetek a 122-dik? <#vigyor3>
Overburner
#18461
Ha van osirised hamar el tudod fogyasztani a zsét 😄 ferobbantod magadnak -25k per felrobbantás.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18460
Hát nehéz lenne nem élni vele mivel alám spawnoltatja konkrétan és folyamat szedi fel a karakter. 😄 kp-ban meg nehéz lenne el dobálni stripclubban.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18459
Rockstar hivatalos álláspontja szerint, aki él a cheater által nyújtott dolgokkal, azt is bannolják. Én is kaptam így kb 800k-t, és nem bannoltak érte stb. ám javaslom ne csinálj belőle rendszert 😄 nyilván ha milliós tételekben szedi össze valaki, bizony utoléri a banhammer.

twitch.tv\mnk_official

Overburner
#18458
Na most nekem is előjött ez a micro akadozás fasza 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18457
Most megtörtént velem is, Hirtelen pénzes zsákok spawnoltak a semmiből alattam, jött belőle vagy 800k ha használom a pénzt mi baj lehet? Végül is nem én csináltam magamnak..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Overburner
#18456
Próbáltam már.... következő belogg után ismét ott a fegyver ahogy irta Zsoxx is. De ráfekszek agresszívabban hátha felfogja hogy nem kell nekem az. 😄
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.13. 10:24:03

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18455
Igen lehet- van egy váltás kb 50-70FPS között, legalábbis az én szememben.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18454
Csak a single-ben... Az árnyék még nem vészes ,lehet az előző kártyámmal is ilyen volt (R9 270x 2gb) és csak most vettem észre... lehet de ez a nagyon apró szaggatás néha... nem tudom hogy volt e, az előző kártyámmal alacsonyabb beállításokkal 40-50 fps-el játszottam ,ezzel meg very high-on meg minden maxon 60-75 FPS lehet ,hogy a gyorsabb játék miatt feltűnőbb ?

Tikal
#18453
nálam működik.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18452
De amit megvettél azt hiába dobod el, legközelebb megint nálad lesz.
Tikal
#18451
el lehet dobni ami nem kell...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Overburner
#18450
Én a fegyverek elvételéért még fizetnék is XD. Fegyvereim felét biztos nem venném meg.....francért nem lehet eladni őket. 😄 Lépj ki onlineból menj vissza akkor meg kell lenniük megint elvileg.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18449
Cheater, csak úgy menetközbe kirántott(nem mint egy szelet karajt) mindenkit az autójából + elvette a fegyvereket. Vissza kapom a fegyókat nem? <#gonosz1>
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.06.12. 23:07:48

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Overburner
#18448
Ez nem bug ez ilyen. Frissíti az árnyékokat vagyis élesíti ahogy közeledsz hozzájuk. Helyenként ronda jobb lenne ha ki lehetne kapcsolni. Ha nem figyeled észre sem fogod venni. 😄 Másikat nem tudom procim ramom egyezik tieddel nekem nem laggolgat. Próbáld meg Grass ultra nélkül.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.12. 22:37:55

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie