Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nuclearity
#18547
ezt úgy hívják, hogy buzik. Hackerek szórakoznak vele, IV ben Evil mod volt a neve a hasonló nyalánkságoknak. Vagy privát session vagy szokj, hozzá mert a patch óta minden lobbyban legalább 2-3 hacker van... és nem a jobbik fajtából....

Rev Hard
#18546
Ez mi a kúrva isten ? Ma már ez a második faszság amibe belefutok. Először az volt hogy egy gyerek beírta a chat-re hogy most mindenki megfog halni, utána több robbanással megdöglött az egész session, nekem be volt kapcsolva a ghost mód de a kocsim így is megrongálódott az ablakai kitörtek. Most meg a garázsban voltam, mire kijöttem ez fogadott:

ASUS Maximus VII Ranger | i5-4690K @ 4.0 GHz | ASUS R9 290 | Corsair Vengeance 4x4GB Kit 1600 MHz | Chieftec 750W

#18545
Köszi : )
Overburner
#18544
Visszatöltesz egy előtte lévő mentést ha van vagy ha strangers and freaks-es cucc akkor újra lehet játszani menüből de ezek asszem nem azok. Ha nem sikerül maga az objektíva akkor később megtalálható lesz ismét ott az az egyén. Én pl a vérző csajjal aki balesetezett a rablásból menekülvén az meghalt először mert bénáztam xD aztán később ismét ott volt és megcsinálhattam.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18543
Sziasztok, lenne egy kérdésem. Csináltam 2 mellékküldetést, de nem sikerültek túl jól. Az egyikben egy stoppos csajt kellett elvinni a Vinewood felirat mögé, a másikban pedig egy autót találtam 3 fegyveres faszival és egy megkötözött csajjal a földön. A kérdés: meg lehet ezeket próbálni újra vagy egyszeri lehetőség volt csupán?
#18542
Folytatom az online játék bemutatót. Egy Heists-el, melyben tovább tesztelem a videokártyát is.

#18541
Szerintem 1GB VGA se túl szerencsés már.... Azért 2015ben egy open world játékhoz igenis egy 2GB VRAM kell a stabil élvezhető működéshez..... Nekem 2GB van és 900MB fel van használva belőle úgy, hogy 720p ben normal beallitasokkal játszok.... Most 1GB nál maradna kb 100MB..........

Overburner
#18540
Nem lenne rossz egyébként főleg ha opcionális lenne. De nem hiszem hogy foglalkozni fognak vele.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Malakai
#18539
Rendes tükör igencsak, de tippre régi módszer kevésbé enné az erőforrást, ha egy másodlagos kamera képét a textúrára renderelné és akkor kapcsolna be, ha fps módban az autóban ülsz, egyébként nem zabálná a gépet. Persze így is meg lehetne érezni sok gépen minden bizonnyal, de akár lehetne opcionális graf beállítás is.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Overburner
#18538
Nagyon erőforrás igényes lenne ha reálisan müködne. Szóval nem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18537
Visszapillantó tükörbe miért nem lehet normálisan látni? Patch várható? Vagy valami beállítás orvosolja?
Overburner
#18536
Szokott ilyet. Várni kell. Tök random fordul elő.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18535
Csak az én "állásomat" nem akarja betölteni online? Nem tudok belépni úgy 2-3 órája. <#alien> Gondolom hála a csaló fazonnak aki megdobott vagy 10 millával..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18534
Ha jól értem a videókártyád 512 mb-os,a játékhoz meg minimum 1gb kell,azért nem tudod fentebb venni.

#18533
Sziasztok! Nekem egy kérdésem lenne. Miért van az, hogy ha 800x600-asnál nagyobb felbontást akarok akkor kiírja nincs elég videómemória?
Igaz a videókártyám kicsit régi, egy EN9800 GT 512-es a procim 4 magos 3,2 Ghz illetve 8 GB ddr3-as 1600-as memória van benne, így kb 70 FPS körül megy a játék de viszont a kis felbontás miatt nagyon gusztustalanul néz ki, főleg, hogy 16:9-es monitorom van... Nem tud valaki valami megoldást, hogy valahogyan feljebb vegyem csak a felbontást?
Overburner
#18532

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#18531
lol, persze, persze...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Vadnokedli
#18530
Másik hogy láthatatlan volt, nem ölt senkit, reportolni se tudtam vagy akármi. 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Vadnokedli
#18529
Ömm.. épp most történt hogy egy cheater bohóckodott velem és ide oda teleportálgatott és adott vagy 10 millió kest' :v

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18528
Nem inkább a hülye Hacker-ek? 😊

#18527
Megjöttek a földönkívüliek.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#18526
Carlos
#18525
Jo lenne mert igy gaz kicsit!

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#18524
<#ejnye1> Addig ne kelljen már várnunk.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.16. 16:35:19

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18523
Majd a GTA Online DLC Part 2 javít rajta.... 😄 Azért jöhetne korábban is egy hotfix patch 😄

Overburner
#18522
Olvastam hogy azoknak akiknek idáig nem futott fényesen azoknak jobban megy akinek idáig nem volt baja azoknak meg elcsesződött eh.... elég sokan panaszkodnak ez jó legalább hátha gyorsan lépnek.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18521
Single-be is csinálja.... eddig tök simán futott bejött az update és gány. Még sokszor azt is látom ahogy tölti be a dolgokat pedig eddig ilyen sem volt. Sőt amikor pl Michael-re megyek és a házában van megmutatja a házát aztán szürkeség és a karakter ejtőernyővel zuhan a szürkeségbe.... remélem gyorsan jön egy hotfix 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18520
Nálam is jobban akad mint korábban a single sajnos.......

Voltan
#18519
Mert én mintha észrevettem volna, de lehet, hogy csak én vagyok paranoiás 😊 Én meg multit nem nagyon játszok mostanában.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Overburner
#18518
Update óta nem igazán voltam Single-be csak egy kicsit de ott nem vettem észre annyira. Miért?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Voltan
#18517
Az akadozás csak online van?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Atika :o)
#18516
Hat ez nem tul fair megoldas 😊 akkor el kell koltenem amit a heistekert kaptam, mert a vegen meg elveszik 😊

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

RatBaG
#18515

Per Aspera Ad Inferi.

#18514
Nekem nincs 500k-m szóval jöhet.Még kezdő vagyok 13-as szintű,kevés időm van játszani,és mindig random emberekkel megyek ha van kis időm,de 90%-ban bukta vagy lelép valaki.

Carlos
#18513
Ez engem is idegesit!
Ez az akadozas!

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#18512
15m-t nem kocsikázna senki <#idiota>.

Remélem hamar fixelik ezt az akadozást ami bejött ezzel az updattel :I

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

pedobear
#18511



ez kéne a gtaba!

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

Carlos
#18510
Valaki meselte a crewbol, hogy egyszer ugyanigy elszalltak a cheaterek konzolon. Akkor kidobtak a csitereket es minden jatekosnak reseteltek a penzet 500k-ra (vasarolt cuccok megmaradtak). Szoval ennek fenyeben jatszatok!

Þór vígi þessi rúnar

#18509
Én az ilyeneket elkerülöm. (még nem találkoztam 1el sem. ;( - kár, kellene a pénz 😄 - )

Szeretném magam megkeresni azt a pénzt amit elszórok 😄

#18508
Piszok mázlista.<#zavart1>

#18507
Köszi a választ 😄
LasDen
#18506
elrepülsz a naplementébe, az a teendő...
(semmi, élvezd a lóvét)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18505
Sziasztok ! Ma megdobott egy cheater 3 millióval ilyenkor mi a teendő nem akarok bajba kerülni emiatt . Le kell jelenteni ezt valahol?
#18504
Ma én is felmentem egy kicsit,és játszhatatlan volt.Városban ámokfutást rendeztek a passzív módból rakétákkal lövöldöző idióták,és az még piskóta,de a levegőből autók kamionok buszok egyéb vackok zuhogtak alá,sőt volt amikor hatalmas meteorit szerűségek.Buszokkal meg autókkal repkedtek a levegőben.
Közlekedni sem nagyon lehetett,a semmiből alá zuhanó többemeletes szikláktól.

Overburner
#18503
Hát tényleg eléggé elfajultak a dolgok mostanában...

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18502
Tegnap már kurvára elegem volt belőlük. Repkedek a Buzzarddal kb. 500 m magasan, erre rámdob valami idióta egy kocsit. Aztán még egyet. Aztán egy nagy repülőgépet. Erre már fel is robbant a gépem.
Hiába vagyok passzív módban, az üres jármű ugyanúgy eltalál.
Szabi
#18501
azért ez így finomon szólva mocskos dolog...


kattintás után pedig kiderül hogy a játékpénzes szarok vannak akciózva -.-

"Nulla tenaci invia est via"

#18500
Nem szoktam hívogatni, az mire való?

Overburner
#18499
Nah végre.......

CSÍTEREK VÉGETEK! (reméljük) <#violent>
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.06.15. 19:36:59

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18498
Te eddig mivel játszottál?
Brucie-t hívd fel.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.15. 19:04:57