Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vadnokedli
#18597
Mediumon 1080P-be szerintem igen.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18596
Sziasztok, az alábbi feltételek mellett elvezhetően futna a játék?
i5-4460 3.20GHz
ASUS GTX750TI-OC-2GD5 GTX750Ti 2GB GDDR5
8 GB RAM
allock
#18595
a Frankliné tökéletes az ő spéci vezetői képességével

#hhwnd

#18594
Köszi.
Sikerült

#18593
A nagy reptér bejáratánál. Egy fekete repülőgép ikont keress.
Vadnokedli
#18592
megölsz egy playert akkor ő tud kérvényezni one on one-t vagy ha téged ölnek meg akkor te.
a másik pl mész egy team dtm-et és felhívod lestert. és reveal opció.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18591
Engem az érdekelne hol tudok venni repülő iskola leckéket,vagy mi a szöszt.Nekem olyat adott.

#18590
Ez a kettőt hogy tudom teljesíteni?
-Partipate one on one Deathmatch
-Kill a revealed player.

#18589
Tegnap este próbáltam játszani kicsit,de állandóan mentési gondja volt online-nak.Állandóan a saving failed jött,mi a franc baja van neki?
Eredeti játékom van,nem virágbolti.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.06.21. 08:35:13

Vadnokedli
#18588
hétköznapi dolgok.. random busz általi megtermékenyítés

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Carlos
#18587
Neha elofordul. A szamlalo nem akad le tehat nem buktad a heti vagy napi rewardot. Nekem egyszer 2-3 napig nem frissult! Majd egyszercsak befrissul!

Þór vígi þessi rúnar

#18586
Ezt nem a WoT topikba szántad?
#18585

vért izzad az is7
wg istene is velem volna mégis vesztés mert 10 ellen küzdünk 3-an
#18584
mind tolja egy kicsit a seggét?
#18583
igaz hogy inkább online használtam, de nekem a turismo jött be leginkább. tuningold fel akkor még jobb lesz.

single-ben talán az infernust használtam, de nem volt a legjobb az sem.
#18582
sziasztok, lenne egy kérdésem sigle playerben milyen autót javasoltok utcai versenyre? Amit én eddig próbáltam mind tolta a seggét.
#18581
A napi küldetések miért nem nullázódtak le?
A tegnapi megcsinált küldetéseket mutatja.
Már nem is fog frissülni?

#18580
Nekem ez akkor jött elő amikor meg volt kettőzve a kép, tv-n is ment meg a monitoron is. Ha nálad is ez van akkor valamelyiket állítsd át

jetblack
#18579
Sziasztok

A képen látható problémám van a játékbeli telefonommal és nem csak a telefon hanem az autotarget is a fegyvereknél(rakétavető, repülőgép és helikopter raktétavetője) Valakinek volt hasonló problémája már ?


ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#18578
A Rockstar szerverei időnként elérhetetlenek, néha játék közben is kiírja, hogy nem tud a felhőbe menteni.
#18577
Fel akartam menni kicsit játszani,elindítom a GTA online-t,erre nem a karimhoz lép be,hanem a karakter készítőben.Ott volt a karim 000000 számmal,kb kitudja pontosan hány nulla volt,és Error névvel.Meg egy másik kari 2-es számmal név nélkül.És valami olyat írt ki hogy a GTA online felhő szerver nem elérhető.<#wilting>
Még is csak beléptem a karimmal,bár féltem hogy nulla szintű lesz és nem lesz semmije,de ugyanannyi pénze volt mint ahogy hagytam,és ugyan abban a ruhában kinézettel.
Még is mi a fene volt ez?

#18576
Ez DX hiba telepitsd ujra a DX-et,vagy a Dokumentumoknál GTA settigs-ben a <DX_Version value="0" /> legyen
#18575
Amikor újat veszel, feljánlja, hogy a meglévőket eladhatod.
totyak
#18574
Akkor itt lesz a hiba. Mondom, ez valami ipartelepen egy raktárszerűség, ahova 10 autó kerülhet be. De nem ilyen szép házikó, ahol lakhatok, alhatok, átöltözhetek. El tudom adni ezt az épületet, hogy vegyek egy normálisat?

#18573
Azzal mit tudok kezdeni ,hogy befejeztem egy küldetést már ,erre mentés előtt kidob egy errort, a játék, hogy ERR GFX D3D INIT (már a story vége felé járok) Utána bezáródott a játék ,és azóta ha elindítom ,mielőtt még betöltene kiírja megint... és már játszani sem tudok <#wilting>

#18572
Nekem 205k-s apartmanom van,ha jól emlékszem Del Perro Heights, Apartment 20,és abban van Heist lehetőség,csak még öszvissz 1,kicsi a szintem.Nem nagyon érek rá játszani,és random melókra szoktam menni,azoknak meg kb 90%-a bukta.

LasDen
#18571
200k-ért már lehet kapni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18570
Nem tudom mit vettél, de a heistekhez 10 garázshelyes apartman (lakás) kell. Azok ára 250.000 körül kezdődik.
Vadnokedli
#18569
Van valami limit hogy HIGH END apartman közé kell tartoznia.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

totyak
#18568
10 helyes az épület. Lakásnak annyira nem mondanám, inkább csak valami raktár. Lehet ez a baj? Nem hív Lester és nincs H betű a térképen.

Vadnokedli
#18567
Jó, reszponzív

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

JaSoN HuNTeR
#18566
Szerintetek milyen az irányitás a játékban? Nekem annyira nem jön be.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#18565
Ha jól emlékszem, be kell menni a heistes szobába. Lester hívása után egy zöld H betű jelzi. (Már ha a lakásod 10 garázshelyes.)
totyak
#18564
Hogy tudom elérni a Heist-okat online játékban? Már 20-as rangom van, van Heigh-end házam, egy autóm, némi pénzem is, de egyszerűen nem kezdhetek Heist játékot, csak ha éppen valaki küld egy invitálást. Ötlet?

#18563
saját menüben van olyasmi hogy request personal vehicle
#18562
Köszi, már megoldódott. : ) Eltellt 2 nap és megjelentek újra, de most jól sikerültek és azonnal mentett is a játék. Thx : )
#18561
A Mechanicot hívd fel.
#18560
ill. mindenki otthagyta. Pl. mert közben elment job-ra, heist-re, stb.
#18559
ja, ha úgy próbálod, hogy join crew session, és úgy sincs senki, akkor meg az lehet, hogy senki nem nyitott ilyet.
Utoljára szerkesztette: bandita78, 2015.06.18. 15:57:27
#18558
Hogyan lehet a kocsimat magamhoz rendelni?

#18557
hívj meg oda tagokat, akik épp fönt vannak, és hátha jönnek. Szerintem olyan lehet ez is, mint a closed friend session. Én szinte mindig ebbe megyek föl. Szerintem ilyenkor én nyitok egy ÚJ session-t, ahova csak a barátaim tudnak csatlakozni. Szerintem ezért vagyok én is mindig egyedül. Habár ilyenkor a barátaim, akik épp fönt vannak tudnak hozzám join-olni, de ők nem tudják, hogy én egyedül vagyok egy zárt friend sesson-be, ezért szoktam nekik szólni, vagy invelem őket, hogy jöjjenek ide, mert itt nyugi van, csak én vagyok. Aztán jönnek, és indulhat a közös móka. Habár én leginkább egy-két állandó haverral játszom, akivel a játékon kívül is tartom a kapcsolatot. Ezért mi sokszor előre egyeztetjük, hogy mikor megyünk föl, és játszunk együtt, aztán amikor fönt vagyunk, akkor meg már TS, és megyünk.
#18556
Köszi

LasDen
#18555
ki mész a mólóra és felülsz az óriáskerékre. Vagy a hullámvasútra...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#18554
Sziasztok!
Ride on one of the Fairground Riders.
Mit jelent? Mit kell csinálnom?

Overburner
#18553
Jó lenne ha a crew session nem lenne állandóan üres amúgy az tényleg sokkal jobb lenne mint egy public cheaterekkel tele.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18552
igen. Én mindig closed friend session-be megyek, és közben ugyanúgy folyamatosan kapom a meghívásokat. Én is csak azt tudom javasolni mindenkinek, hogy closed friend (vagy crew) session, esetleg inivite only session, és nincsenek csalók, hackerek, lehet szépen nyugodtan játszani egyedül, vagy a haverokkal, crew tagokkal. Szvsz ezt a játékot így jó játszani. De így viszont nagyon jó <#mf1>
Utoljára szerkesztette: bandita78, 2015.06.18. 14:24:25
#18551
Sziasztok.Amikor engem nem enged fel a játék time out session re hivatkozva,akkor felszoktam menni crew session ben,oda felenged és közben ugyan ugy kapok meghívásokat Heistre,missionra stb. egyebkent hogy tudok crew tagokhoz csatlakozni?mert ha a crew sessionra megyek,ott mindig egyedul vagyok
Nuclearity
#18550
ezért abba hagyni a multit hülyeség. Bocsi de olyan élményről mondasz le amit semmi nem tud pótolni. Szerezz barátokat, vagy lépj be egy Crewba, és toljátok együtt...Nincs csaló, nincs probléma, multiban.

#18549
Lehet, hogy van olyan random útszéli esemény, ami nem ismétlődik soha, de biztos, hogy van olyan, ami igen, csak nem ugyanazzal a karakterrel; vannak olyanok, amiket mindhárom főszereplővel meg lehet csinálni, van, amelyiket csak kettővel, stb. Próbálj meg elmenni ugyanarra a helyre egy másik karakter képében, hátha úgy újra-spawnol az esemény.
Frank99
#18548
én ezért hagytam abba a multi játékokat.....

battlefield, call of duty stb.

a köcsög csalók miatt. de pl. itt a fórumozók között is volt, aki örült a neki dobált pénzeszsákoknak... akkor miről beszélünk?

:-)

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak