Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Gépem:I7 4770k
AMD Radeon r9 280x toxic
Asus z86 pro
Windows 7 Home Premium
2x8gb 1866mhz ram
Utoljára szerkesztette: ergepard, 2015.06.27. 19:25:04
2. Nem lehet véglegesen eldobni a megvásárolt fegyvereket.
3. Vérprofikat és vérhülyéket is felvesznek. <#hehe>#hehe> De az előbbiek vannak többségben.
HONDA - The Power of Dreams - EK4 -
1., Amikor online játékban, harcok folyamán a fedezékben pihenek, és várom, hogy az életem visszatöltődjön a feléig, akkor, ha az inventory -ben található kaját eszem, akkor nem megy max-ra az életem, mint story mod-ban a cola v. egyéb hülyeség fogyasztását követően. Van valami olyan, ami hordozható, de max-ra viszi az életem, vagy ezt nem is használja rajtam kívül senki?
2., Már számtalanszor próbáltam, hogy a felesleges fegyvereket eldobálom (online), de a köv. betöltésnél ugyanúgy nálam vannak. Van valami opció/trükk (pl. odaadom vkinek) arra, hogy végérvényesen eldobjam, azt ami nem kell? Vagy ez még patch-re vár?
3., Egy kezdő (lvl35) játékos csatlakozhat-e az SG klán-hoz? Milyen feltételei vannak a tagságnak?
Ha nincs felsőfokú doktorátusi végzettségem angolból/20 éves kommandós és autóvezetői múltam, akkor még azért próbálkozhatom SG-klános közösben Heist-okkal, vagy oda csak a vérprofik mehetnek?
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

Esc-Settings-Voice chat- és az Enable Voice chat legyen "off"
ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Nem tudja 10másodpercig a levegőben tartani az első kereket.. :S
Hogyan lehet kikapcsolni a pofázó embereket? Minden más zaj jöhet, csak az orosz vagy nem tom milyen nyelvből elegem van!
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.06.26. 17:20:43
legalábbis a wheele azt jelenti 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.06.26. 15:35:19
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
Mit kell csinálnom 10másodpercig?
Valakit érdekel írjon privátot.
Köszi
"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.24. 09:22:39
(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•~>
A játékban,hol,és milyen effektet kell álítani,hogy ne legyen homályos távoli textúra köszönöm előre is.Meg fokuszál elég érdekes.
És köszi.
Bal0924 #18614 Telefon Merryweather request ammo drop pár golyót repíts el ha maxon van az adott stukker. Ha leér a csomag vedd fel.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Collect an Ammo Drop
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Bal kézzel használom az egeret és nagyon rossz nekem az alap gombkiosztás.És nem találom hol lehetne át állítani,vagy vak vagyok.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Single Player vagy Online?
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.22. 14:52:35
A karakterem komplett kinézetét,hogy tudom meg változtatni,ugyanis hiába jelölöm ki valamelyik figurát ,egyből a játékba rak vissza...azaz nem sétál el balra. ( Pc-n ).Köszi!
egy havernál a játékban
- a térképen ha bejelöl egy uticélt akkor nem oda rakja a pontot ahová jelölte
- ha előveszi a telefont, ilyen tök kicsiben látszódik
- meg ha dartsozni próbál, nem látszódik a célkereszt
én nem tudtam rájönni mi a baj, találkozott már valaki ezekkel a hibákkal?
köszi
!Forza Ferrari!