Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi
#18647
<#bdead>

"Nulla tenaci invia est via"

Tikal
#18646
Sajnos nincs megoldás.. és akkor sem lesz ha még háromszor berakod ide. Call Rockstar Support

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

tommygear
#18645
ezt már prohardveren is eljátszottad, ott se volt vicces, szervusz
#18644

Gépem:I7 4770k
AMD Radeon r9 280x toxic
Asus z86 pro
Windows 7 Home Premium
2x8gb 1866mhz ram
Utoljára szerkesztette: ergepard, 2015.06.27. 19:25:04
#18643
1. Van olyan étel, ami több hp-t ad, van ami kevesebbet.
2. Nem lehet véglegesen eldobni a megvásárolt fegyvereket.
3. Vérprofikat és vérhülyéket is felvesznek. <#hehe> De az előbbiek vannak többségben.
#18642
Egyél többet.

HONDA - The Power of Dreams - EK4 -

Mutans Zombi
#18641
Helló!

1., Amikor online játékban, harcok folyamán a fedezékben pihenek, és várom, hogy az életem visszatöltődjön a feléig, akkor, ha az inventory -ben található kaját eszem, akkor nem megy max-ra az életem, mint story mod-ban a cola v. egyéb hülyeség fogyasztását követően. Van valami olyan, ami hordozható, de max-ra viszi az életem, vagy ezt nem is használja rajtam kívül senki?

2., Már számtalanszor próbáltam, hogy a felesleges fegyvereket eldobálom (online), de a köv. betöltésnél ugyanúgy nálam vannak. Van valami opció/trükk (pl. odaadom vkinek) arra, hogy végérvényesen eldobjam, azt ami nem kell? Vagy ez még patch-re vár?

3., Egy kezdő (lvl35) játékos csatlakozhat-e az SG klán-hoz? Milyen feltételei vannak a tagságnak?
Ha nincs felsőfokú doktorátusi végzettségem angolból/20 éves kommandós és autóvezetői múltam, akkor még azért próbálkozhatom SG-klános közösben Heist-okkal, vagy oda csak a vérprofik mehetnek?

.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-

#18640
Te jó ég ezt a cetlit minden fórumba beteszed?<#wilting>

#18639
Elkészült egy új online bemutató. Ezúttal kicsit garázdálkodtunk...

plu604
#18638
Begépelni bonyolultabb lett volna. 😄

RatBaG
#18637
wtf <#taps>

Per Aspera Ad Inferi.

#18636
#18635
Köszi, nem tudtam.

#18634
homokos tengerpartot ajanlom hozza, itt nincs forgalom

elitehun
#18633
Hali! Mennyire prociigényes a játék? az enyém elég lehet hozzá?
#18632
a youtube-on szinte minden daily-t megatlálsz, és akkor nem kell itt kérdezgetned
NagyiBMX
#18631
Próbáld meg Sanchez motorral. De nem muszáj motorral, BMX-el is lehet, azzal könnyebb is.

Esc-Settings-Voice chat- és az Enable Voice chat legyen "off"

ASUS H87M-E | intel Core i7 4771 @3.5GHz | ASUS nVidia GeForce GTX650 Ti Boost | 8GB Corsair DDR3 1600MHz

Tikal
#18630
interaction menu

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Vadnokedli
#18629
Hakuchou vagy Faggio - val nekem megy. mindegyik maxra tuningolva. (Hakuchou hoz a repülőtérre kell menni mondjuk.. 😄)

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18628
És milyen motorral?
Nem tudja 10másodpercig a levegőben tartani az első kereket.. :S

Hogyan lehet kikapcsolni a pofázó embereket? Minden más zaj jöhet, csak az orosz vagy nem tom milyen nyelvből elegem van!
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.06.26. 17:20:43

Caliph
#18627
motorral egykerekezni
legalábbis a wheele azt jelenti 😄
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2015.06.26. 15:35:19

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#18626
Perform a wheelie for 10 seconds
Mit kell csinálnom 10másodpercig?

Sheltem
#18625
Gta5 account (social clubos) eladó , steam(vagy egyéb) játék(ok)ra cserélhető ha walletedet akarod űríteni.
Valakit érdekel írjon privátot.

Köszi

"Boldogok a lelki szegények,mert övék a mennyek országa." "Sose tedd le a puskád azért, hogy megölelj egy Grizzlyt"

#18624
Szevasztok nem tudom hogy hallottatok-e már a Gta 5 rendőr szimulátor módjáró (LSPDFR) akit érdekel esetleg itt letudja tölteni Lspdfrhun
#18623
Köszi meg lesem.
Vadnokedli
#18622
Vagy mert mások gépén van hostolva az adott szerver.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18621
Mert egy trágyadomb a netcode, attól van.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.24. 09:22:39
#18620
Köszönöm tesztelem is THX 😊
Vadnokedli
#18619
DOF Depth Of Field. Ha van.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Atika :o)
#18618
Sziasztok, az mitol lehet, hogy online-ban az utobbi idoben elegge laggol es ez vegett sokszor kidob a sessionbol is. Ez kb az utolso update ota.

(&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;´&#175;`&#8226;.¸¸.&#8226;~>

#18617
Skacok fontos lenne!
A játékban,hol,és milyen effektet kell álítani,hogy ne legyen homályos távoli textúra köszönöm előre is.Meg fokuszál elég érdekes.
#18616
ki volt ez a pihent agyú? Ez Haláli!

És köszi.

Overburner
#18615
Ez óriási xD

Bal0924 #18614 Telefon Merryweather request ammo drop pár golyót repíts el ha maxon van az adott stukker. Ha leér a csomag vedd fel.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18614
Mit kell csinálnom?
Collect an Ammo Drop

Overburner
#18613
Azt írják hogy offline módban elvileg nem csinálja ezt a marha akadozást. Most találtam a neten. Majd letesztelem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18612
folytatom a GTA online kalandozásokat. Ezúttal a titán ellopása volt terítéken.



#18611
Köszi!
#18610
De nem találom hol lehetne át állítani,a Backspin és a Dropshot nevű ütést raknám át az egerem valamelyik plusz gombjára.Alapból space és jobb shift gombon van.Ami elég rossz.De nem találom settingsben hogy hol lehet át variálni a tenisz gombokat.

#18609
Próbáld meg, hogy jobb gombra rakod a lövést, akkor nem cseréli-e fel.
#18608
Volna nekem is egy kérdésem,hogyan tudom átállítani a teniszezés közbeni billentyűzetkiosztást?
Bal kézzel használom az egeret és nagyon rossz nekem az alap gombkiosztás.És nem találom hol lehetne át állítani,vagy vak vagyok.

Carlos
#18607
Talalkoztunk!

Þór vígi þessi rúnar

Vadnokedli
#18606
Írja a játék hogy Lesternek segítesz ha bele mész.. A rendőrökkel kell macska -egeret játszani

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18605
Lenne még egy...szintén online módban Pc-n:néha a térképen megjelenik egy nagy lila kör,ha belemegyek 3 csillagos körözést kapok...ez mi?Találkoztátok ti is hackerekkel?
jetblack
#18604
Ez a hiba nálam is előfordult és a megoldásod nem csak azt hanem a telefon és autolock problémát is megoldotta. Nagyon szépen köszönöm <#eljen>

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#18603
Online.Akkor lépjek ki és újra be?
Vadnokedli
#18602
Karakter kreálás után, vissza loginolsz másodszor játékba és akkor ajánl fel egy első és utolsó- utomodosítást.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18601
<#zavart2> <#fejvakaras> <#confused>

Single Player vagy Online?
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.06.22. 14:52:35
#18600
Sziasztok!
A karakterem komplett kinézetét,hogy tudom meg változtatni,ugyanis hiába jelölöm ki valamelyik figurát ,egyből a játékba rak vissza...azaz nem sétál el balra. ( Pc-n ).Köszi!
#18599
Kapcsold ki a több megjelenítési eszközt a rendszerben
oneal1
#18598
sziasztok

egy havernál a játékban
- a térképen ha bejelöl egy uticélt akkor nem oda rakja a pontot ahová jelölte
- ha előveszi a telefont, ilyen tök kicsiben látszódik
- meg ha dartsozni próbál, nem látszódik a célkereszt

én nem tudtam rájönni mi a baj, találkozott már valaki ezekkel a hibákkal?

köszi

!Forza Ferrari!