Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Þór vígi þessi rúnar
(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•~>
Nem tudtok valami olyan magyar nyelvű honlapot ahol le vannak írva az online-ban lévő rablások?
Néha nem nagyon értem mit kéne csinálni egyik másik Heist-ben.Ha lenne valami összefoglaló magyarul átnyálaznám.
A minigun csak a következő respawnig lesz nálad.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.07.01. 23:37:39
Például amikor kiírja hogy special crate drop in 5 hour,vagy mi a fene,az mit jelent?
És a fegyver boltban is van tüzijátékrakéta.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
+dupla pénz és RP jár mindenért
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.07.01. 19:18:09
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Mellesleg sztori módban hogy a fenébe lehet csinálni nagyon sok pénzt?Mert vannak iszonyú drága ingatlanok,mint a Golf Club ami 150 milla.
Most csináltam meg az utolsó nagy bankrablást,és 26 misit kaptam a végén.Pedig a nehezebb utat választottam,és állítólag az ad több pénzt.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Viszont így legalább magyarul is elérhető a megoldás a problémára.
Bocsi még egyszer.
Tehát aki szeretne a karakterének ilyen táskát (vagy ami sokkal fontosabb úgy járt mint én és tüntetné el) az csak csinálja végig a videóba látottakat. Tökéletesen működik.
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Kuruma 1 rpg vagy sticky viszont az ablakon se lehet nagyon beloni konnyen!
Þór vígi þessi rúnar
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
#hhwnd
(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•~>
Teljesen golyóálló az nincs egyszer mindegyik kocsi megpusztul de a legegyszerűbben megszerezhető golyóálló a Kuruma (Armored verzió) ehez csak a Fleca munkát kell megcsinálni. Utánna megszerezhető egy csapatszállító is most nincs meg a pontos neve ez is a Heist küldetések alatt lesz elérhető.
Illetve ha csak ökörködésre kell akkor ott a Tank is amihez csak pénz kell a megszerzéséhez de azzal ugyis rombolni indul az ember. Nekem mindenesetre utóbbi azért picit csalódás volt azt hittem azért többet bír a Tank.
Végül meg még annyi hogy bármelyik saját kocsi golyóállóvá tehető de az meg a fejlődési szintedhez van kötve és ott lassan lehet haladni. Mese nincs vállalni kell a küldetéséket a melóba aztán apránként lépegetni felfelé.
Arról lenne szó hogy pár napja amikor beléptem onlineba volt egy nagy táska a karakteremen (az a fajta amit a végső nagy bankrablásnál kap 2 tag). Miután az elmúlt napokba volt gazdagon bug az online részbe (legalábbis nálam) akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki viszont azóta egyfolytába rajtamvan ez a táska vagy pár alkalommal ejtőernyő volt úgy hogy utóbbit nem vettem. Bejártam már vagy 4-5 ruhaboltot de még csak azt sem találom hogy hol lehetne venni egyáltalán ilyen táskát és hogy melyik alkategóriába tartozna. A fő gond hogy akármelyik alkategóriába lépek be a ruhaüzletbe eleinte nem mutatja rajtam a táskát de amint változtatnék az öltözékemen abba a pillanatba rajtam van (persze a ruhaüzletbe való belépésig is)
Tehát a kérdés hogy egyáltalán hol árulnak ilyen táskát (bolt, bolton belül melyik kategória) vagy ha valami más lehetőség van akkor hogy a fenébe szabadulhatnék meg ettől a táskától mert marha idegesítő.
Voltam nemrég a bankrablós melóba is és igen pont a táskás részlegbe voltam de akkor nem volt semmi gond nem tudom van e összefüggés a 2 dolog közt de azért gondoltam megírom. Bármilyen segítséget előre is köszönök.
Utoljára szerkesztette: Segal, 2015.06.30. 00:20:37
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.29. 20:26:43
Mindenképpen megteszem! 😊
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
ill. d3d_init hibával hébe-hóba kilépett, de azt vmelyik 3d opció kikapcsolása megoldotta.
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.06.28. 14:44:32
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
Le vannak állitva a szerverek karbantartás vagy következö patch miatt, ha ujrainditják a szervereket müködni fog
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.06.28. 13:37:08
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith
,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith