Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Carlos
#18697
Van uj haj is es egy arcfestes! Tetkot nem talaltam ujat esa mod shopban sincs specko festes vagy valami. A monster truck nagyon epic. A tuzijatek is aranyos es az eloltoltos puska is kurva nagyot sebez (kabe heavy sniper). Szoval kiraly az update!

Þór vígi þessi rúnar

richardiracing
#18696
Sziasztok! olyan problémám lenne hogy online módban ha mission-ba kezdek bele akkor egy idő utánkifagy simán,vagyis leáll a gta! mit lehet ilyenkor tenni? Intel corei5 2500k , és ATI 7870 2GB-m van (beta verziós legújabb driver,az utolsó whql-essel se müködött) Üdv Ricsi

Atika :o)
#18695
Szerintem youtubon keress ra es nezd meg

(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•~>

#18694
Köszönöm,hát én még kis szinten ilyesmibe nem mennék bele.
Nem tudtok valami olyan magyar nyelvű honlapot ahol le vannak írva az online-ban lévő rablások?
Néha nem nagyon értem mit kéne csinálni egyik másik Heist-ben.Ha lenne valami összefoglaló magyarul átnyálaznám.

#18693
A megadott játékbeli időn belül repülőgépről ledobnak egy csomagot. Többnyire 5-10.000 $, body armor és minigun van benne, meg némi RP-t is ad. Egy zöld kör jelzi a ledobás helyét, de 4-5 fegyveres szokta őrizni, szóval ne passive módban menj oda. Meg általában a játékosok is rámozdulnak, szóval célszerű egy gyors repülőgéppel körözni és ahogy kiírja, hogy érkezik a csomag, odarepülni (ejtőernyő legyen nálad).
A minigun csak a következő respawnig lesz nálad.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.07.01. 23:37:39
#18692
Mivel még elég új vagyok Online-ban sok mindenről fogalmam sincs.
Például amikor kiírja hogy special crate drop in 5 hour,vagy mi a fene,az mit jelent?

#18691
Nekem is megjelent,csak nincs annyi pénzem,pedig a kocsi nagyon szép.
És a fegyver boltban is van tüzijátékrakéta.

Overburner
#18690
Nekem random megjelent. Warstockba ott van a monster meg boltokba ruhák stb.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18689
Olyanra gondoltam mint a San Andreas küldetéseiben elrejtett golyóálló verdák.

Carlos
#18688
Én még nem láttam semmi újdonságot. Le kellene tölteni valami patchet?

Þór vígi þessi rúnar

#18687
nem kell megvenni, az online-ban elérhetők a tartalmak a hét végéig
+dupla pénz és RP jár mindenért
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.07.01. 19:18:09
Carlos
#18686
És hol lehet megvenni? Nem látom? Single vagy multi?

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#18685
Sima DLC volt régen most ismét aktív. Ingyenes DLC. Sok pénzt a Lesteres fejvadászós küldikkel lehet szerezni + tőzsde de ha azokat megcsináltad már akkor késő.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18684
Valami DLC?Vagy ingyenes?
Mellesleg sztori módban hogy a fenébe lehet csinálni nagyon sok pénzt?Mert vannak iszonyú drága ingatlanok,mint a Golf Club ami 150 milla.
Most csináltam meg az utolsó nagy bankrablást,és 26 misit kaptam a végén.Pedig a nehezebb utat választottam,és állítólag az ad több pénzt.

Overburner
#18683
A függetlenség napját ünneplő cuccokat ismét meglehet venni. Monster truck amcsi moci rakás poló meg egyéb ruhacikkek *tüzijátékrakétalövő* meg egyéb dolgok 😄 Ez a Monster Truck nagyon nagy fun 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18682
Ne haragudj a próba szóból abszolut nem gondoltam hogy nekem szántad válaszként de most utána olvasva már látom hogy válaszként küldted. Köszönöm szépen.
Viszont így legalább magyarul is elérhető a megoldás a problémára.
Bocsi még egyszer.
allock
#18681
#18672

#hhwnd

#18680
Sziasztok ma hajnalba kérdeztem hogy hogyan lehetne eltüntetni a karakteremről a végső bankrablásos táskát mert sehogy sem sikerült. Arra gondoltam elsőre hogy mivel előtte nemsokkal csináltam épp a bankrablós melót ezért bugként rajtam maradt. Sajna itt sem tudtatok segíteni ezért ma vadásztam ezt a melót mert azért ezt a tippet kaptam. Jelentem semmit sem ért így kifejezetten táska bug-ként kerestem és és legnagyobb meglepetésemre fent is volt a youtube-on a megoldás readásul magyarul...
Tehát aki szeretne a karakterének ilyen táskát (vagy ami sokkal fontosabb úgy járt mint én és tüntetné el) az csak csinálja végig a videóba látottakat. Tökéletesen működik.
jetblack
#18679
Valakinek van kedve heistelni. Ha igen vegyetek fel seto373 néven megtaláltok

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

Overburner
#18678
Coil Brawler mocsok jól néz ki kár hogy elektromos lesz 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18676
Outfitet hogy lehet elmenteni? Nekem a player saved outfit tök üres.
tutituti
#18675
azért ez elég mókás.semmi rasszista dolog de izraeli ejtőernyőből lesz money bag 😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Carlos
#18674
6 rpg vagy sticky. Viszont pisztolyal atloheto az ablak.
Kuruma 1 rpg vagy sticky viszont az ablakon se lehet nagyon beloni konnyen!

Þór vígi þessi rúnar

Tikal
#18673
Többet.

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

allock
#18672

#hhwnd

Atika :o)
#18671
Az Insurgent szuper kis gep ha fel van tuningolva jol is megy 😊

(¯`•.¸¸.•´¯`•.¸¸.•~>

#18670
Az Insurgent akár 3 RPG találatot is kibír. Ilyen szempontból golyóálló, de az ablakain mindegyiknek be lehet lőni.
#18669
Zsoxx: köszönöm megpróbálom

Teljesen golyóálló az nincs egyszer mindegyik kocsi megpusztul de a legegyszerűbben megszerezhető golyóálló a Kuruma (Armored verzió) ehez csak a Fleca munkát kell megcsinálni. Utánna megszerezhető egy csapatszállító is most nincs meg a pontos neve ez is a Heist küldetések alatt lesz elérhető.
Illetve ha csak ökörködésre kell akkor ott a Tank is amihez csak pénz kell a megszerzéséhez de azzal ugyis rombolni indul az ember. Nekem mindenesetre utóbbi azért picit csalódás volt azt hittem azért többet bír a Tank.
Végül meg még annyi hogy bármelyik saját kocsi golyóállóvá tehető de az meg a fejlődési szintedhez van kötve és ott lassan lehet haladni. Mese nincs vállalni kell a küldetéséket a melóba aztán apránként lépegetni felfelé.
#18668
Erről a videóról jut eszembe: a GTA V.-ben vannak golyóálló autók?

#18667
Nem tudok róla, hogy ilyen táskát lehetne kapni. Csináld meg még egyszer a Pacific Standard jobot, hátha eltűnik. Lehetőleg olyan szereplőként, mint legutóbb.
#18666
Sziasztok srácok légyszives segítsetek mert beleőrülök ebbe a problémába.
Arról lenne szó hogy pár napja amikor beléptem onlineba volt egy nagy táska a karakteremen (az a fajta amit a végső nagy bankrablásnál kap 2 tag). Miután az elmúlt napokba volt gazdagon bug az online részbe (legalábbis nálam) akkor nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki viszont azóta egyfolytába rajtamvan ez a táska vagy pár alkalommal ejtőernyő volt úgy hogy utóbbit nem vettem. Bejártam már vagy 4-5 ruhaboltot de még csak azt sem találom hogy hol lehetne venni egyáltalán ilyen táskát és hogy melyik alkategóriába tartozna. A fő gond hogy akármelyik alkategóriába lépek be a ruhaüzletbe eleinte nem mutatja rajtam a táskát de amint változtatnék az öltözékemen abba a pillanatba rajtam van (persze a ruhaüzletbe való belépésig is)
Tehát a kérdés hogy egyáltalán hol árulnak ilyen táskát (bolt, bolton belül melyik kategória) vagy ha valami más lehetőség van akkor hogy a fenébe szabadulhatnék meg ettől a táskától mert marha idegesítő.
Voltam nemrég a bankrablós melóba is és igen pont a táskás részlegbe voltam de akkor nem volt semmi gond nem tudom van e összefüggés a 2 dolog közt de azért gondoltam megírom. Bármilyen segítséget előre is köszönök.
Utoljára szerkesztette: Segal, 2015.06.30. 00:20:37
#18665
Nektek megy a Social Club? 5 percet voltam bent, aztán kivágott.
#18664
ez egész jó

Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.06.29. 20:26:43
#18663
Köszönöm szépen a válaszod!
Mindenképpen megteszem! 😊
#18662
Na, a hackerek legújabb trükkje: megölnek mindenkit és az van kiírva, mintha te tetted volna.
madnessmarci
#18661
Ha valakinek rendesen működni fog az online az majd írja meg pls

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

plu604
#18660
Érdekes, nekem is a 353.30 van fent (bár gtx 960) de semmi gondja nem volt eddig.
ill. d3d_init hibával hébe-hóba kilépett, de azt vmelyik 3d opció kikapcsolása megoldotta.

#18659
A single-player-ben? Sehogy sajnos, mellék-mission-hoz kellenek majd azok a házak. Viszont ha már rákérdeztél, az én játékom Trevorja üzeni neked, hogy ha összefutsz a mission kapcsán Josh Bernsteinnel, helyette is küldj már egy golyót a szeme közé, légy szíves, mert nálam Trevor ezt elmulasztotta és azóta is igencsak sajnálja.
Carlos
#18658
Nalam sem nagyon megy. Kicsit idegesito...

Þór vígi þessi rúnar

madnessmarci
#18657
Köszi. Én is gondoltam erre, de miután EZT az oldalt megnéztem, kizártam ezt a lehetőséget. Jó, akkor legalább már tudom hogy "nem az én készülékemben" van a hiba. De azért biztos ami tuti jól besz*patott vele a rockstar hogy 3-4x letöltöttem már ezt a patchet 😄
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.06.28. 14:44:32

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#18656
Valójában válszt is adtál a kérdésedre: Rockstar servers are currenty unavailable.
Le vannak állitva a szerverek karbantartás vagy következö patch miatt, ha ujrainditják a szervereket müködni fog

madnessmarci
#18655
Erre valaki megoldás? Elindítom a játékot, és a launcher állandóan le akar velem töltetni egy 380 MB-os patchet. Ma már kb. 3x letöltöttem, és mindig mikor végez vele akkkor vmi ilyesmit ír ki: Rockstar servers are currenty unavailable. Itt el tudom indítani offline-ban a játékot, de az online az nem működik sehogy sem, és ha újraindítom a gamet akkor megint kezdi előről letölteni a patchet stb... Kb 2 hétig nem játszottam, az előtt még teljesen jó volt
Utoljára szerkesztette: madnessmarci, 2015.06.28. 13:37:08

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#18654
A Lenny Avery-ben szereplő házakat hogyan tudom megvenni?
#18653
Én a 353.30-ast fel se bírtam rakni. A telepítés elején kiírta, hogy a telepítés sikertelen.
madnessmarci
#18652
Hihetetlen hogy ezt a rohadt launchert még mindig nem tudták normálisan megcsinálni... Frissítés közben 3 percenként elveszti a kapcsolatot

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#18651
Semmi hibaüzenet ,csak ki írja a bal alsó sarokban ,hogy az Nvidia képernyőillesztő összeomlott , és megnyitom a feladatkezelőt majd bezárom a játékot... és néha utána például nem tudok semmire sem kattintani az egérrel az asztalon ,hogyha rákattintok valamire akkor a tulajdonságok ablak jelenik meg ahelyett hogy megnyitná...

plu604
#18650
Valami hibaüzenetet dob? Vagy csak lefagy és bezárod?

#18649
Valaki nem tapasztalt több kifagyást az új Nvidia drivernél? Én gtx970-el játszom, és mióta ez az 353.30-as driver van azóta néha ha olyan kedve van a játéknak akkor kifagy (single player-ben) egy x időnyi játék után... De csak a gta ,a többi játéknál semmi gond nincsen...

#18648
Egy reinstall lehet, hogy segít.