Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18747
Akkor tegyék bele alapból a magyar nyelvet is! Hülye roksztár..

Carlos
#18746
Benne volt az eredetiben a magyar nyelv? Nem. Akkor mod!

Þór vígi þessi rúnar

#18745
Ugye majd a magyarítás nem számít modnak?

Kár hogy kihagyták a játékból a tűzoltó, mentő és rendőrös mellék küldetéseket.
A napokban tűnt fel hogy valamit nem kellett csinálni a 100%hoz.

#18744
Ne használj modokat.Ha módosítod a játékot lehet ki is vágnak Online-ból.

#18743
#18742
jóó mostmár 40 perce ez megy:
#18741
Hali!

OpenIV-el szoktam moddolgatni a játékot, de azt fedeztem fel az utóbbi időben, hogy bizonyos modokat felülír a socail club egy x megás updattel.
Konkrétan vér modokat próbálgattam, de valahányszor berakom a kívánt helyre, a játák egy 40 megás "patches" mindig újratölti magának a defaul fájlt.
Nincs esetleg vmi megoldás ennek a kikapcsolására?
Overburner
#18740
Nekem egy kocsim sem veszett még el így.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18739
Lépj ki és vissza a játékba, talán akkor előkerül.
#18738
Épp beugrottam boltba mikor gyökér felrobbantotta.

tutituti
#18737
ha te felrobbantod te fizetsz.ha felrobbantják a tiédet nem te fizeted hanem aki felrobbantotta.tudtommal de lehet nem így van.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#18736
Neten vásároltam,úgy hozták a garázsomba,és volt rajta lopás és mittomén milyen biztosítás.Kurumán és a Sentinel-en is van.Másik két kedvenc járgányomon.De mikor felrobbantották hiába hívtam biztosítót,pedig kiírta hogy hívjam fel és visszakapom.

#18735
Olyan nincs, hogy nem kapod vissza, ha van rajta teljes körű biztosítás.
#18734
Nekem olyan lobby kéne ahol könnyen jön sok pénz,nem robbantják fel a kocsim,és nem akarnak megölni passzívban.
Most attól félek hogy a nagy nehezen megvett rabló járgányomat felrobbantják és a biztosító tojik rám,pedig a páncélozott kuruma elég drága.
Kellett hozzá sokat melóznom.Félek vele kimenni garázsból,mert a másik boltban vett járgányomat is felrobbantották,és hiába volt rajta biztosítás nem kaptam vissza.

Overburner
#18733
Próbáld ki azt hogy olyan lobbyba akarsz menni ahol van hacker akkor 1-et se fogsz találni <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18732
Hétköznapi dolog- minden második sessionban- vagy egy halom rakétás jetit látok , vagy gigantikus karácsonyfát- szélmalmokat. stbiket..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18731
Mivel nem te kerted ezert kizart, hogy bannoljanak. Annyit javaslok, hogy koltsd el a love nagyreszet kulonbozo dolgokra, nehogy reseteljek.

#18730
Sziasztok !
Felléptem onlineba, kimentem a garázsból és oda teleportált egy tag és elkezded ömleni a fejemre a pénzes zsákok. Ez mennyire gáz? (mármint nem a pénz hanem az hogy nem akarom hogy emiatt esetleg bant kapjak)

Utoljára szerkesztette: zritya, 2015.07.06. 14:48:40

Overburner
#18729
Kinek a pap kinek a papné 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18728
Tegnap este tele lett a hócipőm,nem tudtam vásárolni egy ideig sem lőszert sem semmi mást,és valami hülye felrobbantotta a kedvenc járgányom,amit vettem,biztosítót meg hiába hívtam semmi nem történt,pedig volt full biztosításom rá,garázsban még ott van mint destroyed.

#18727
Megint van valami a szerverrel,se menteni nem tud,sem pedig vásárolni nem lehet,se lőszert se semmit.

#18726
akkor nemszoltam.-

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#18725
a megjelenés óta ott van a linkeknél
#18724
Bannerba be kéne tenni a Magyarításhoztartozó linket nem? Legalább néha megnézni hogy ál.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#18723
Nekem ilyen gépen így fut!
GeForce GT 430 2GB
AMD Athlon(tm) II X3 450
4 GB RAM
Windows 8.1 pro
Carlos
#18722
Én az I betűn szoktam. 😄

Þór vígi þessi rúnar

#18721
Legközelebb kipróbálom.

Overburner
#18720
Én a Vinewood felirat D betűjéről szoktam leugrani és amint engedi nyitom is és egyből megvan.


Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.03. 21:45:32

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18719
Nem tudtam hogy víz felett is teljesíthető..

Amúgy ezt követtem, de ez is nehéz volt. vagy 10zedjére sikerült...
https://www.youtube.com/watch?v=ueRcMuw41mc

#18718
miért nem víz felett csinálod?
#18717
Miért nem adja meg?
"Deploy your parachute under 30 meters from the ground"
Kinyitottam az ejtőernyőt 30méterről azt hiszem, De ha pedig 1 picivel is később nyitom ki akkor belecsapódik a betonba.

#18716
hát igen a beállítások a legminimálisabbak bár itt az a médium xD+
pár dolog belefért 16xAF FXAA meg HDfelbontás

Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.07.03. 16:23:33
Overburner
#18715
Tényleg nem néztem végig. Én is sokat szenvedtem a másik gépnél hogy fusson türhetően de biztos nekem nagyon az igényeim. Az biztos hogy még q8300-al ami 4 mag akadozik elég tré beállításokon is . Pedig néztem direkt vidiket róla és másnál meg elfutogatott vele.

Vadnokedli - #18714 Én nekem fel van oldva de akkor még kellene 2 ember 😊
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.03. 15:56:41

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Vadnokedli
#18714
Valaki utolsó Heist elejétől(Pacific)? Privátba (én nem tudok indítani!) 0-5% is elég nekem.
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.07.03. 15:24:36

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Vadnokedli
#18713
NZXT CAM- nem kell hozzá a gagyi Msi Afterburner.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18712
msi afterburner<#wink>
#18711
Ajánlanátok programot amivel folyamatosan megtekinthető az aktuális fps, cpu, ram stb adat? OSD mód fontos!
#18710
nem nézted végig ejnye van benne minden város, lövöldözés, autózás
a lényege a videónak hogy fut core2-n is
Utoljára szerkesztette: TuskoMobile, 2015.07.03. 13:05:44
Overburner
#18709
Mostanában ha kapoik egy awardot nem a képet mutatja hanem hogy IMG meg minden féle szin 😄 WTF ez.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18708
Hogyan tudom játék közben folyamatosan megtekinteni az aktuális fps, cpu, ram stb adatokat?
Overburner
#18707
Hát még legalább városban csinálná ugyanis városon kivül barátnőmnél sincs semmi gond.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18706
beállításokhoz xD
"The under minimum system requirements can run it but need own set Documents\Rockstar Games\GTA V\settings"......
Vadnokedli
#18705
Ez mitől tipp? Csak azt nem értem- random lövöldözés.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18704

itt van pár tipp
Overburner
#18703
Hát igen csak ajánlott már.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18702
Köszi a választ!
Csak reméltem, hogy lehet valamit tenni vele anélkül, hogy vennem kell bele új alkatrészt, de akkor sajnos kénytelen leszek.
Overburner
#18701
Háááát szerintem elfogy a memória nem birja a proci olyan gyorsan cserélni a textúrákat meg betölteni a dolgokat és ennyi. Kevés a gép. Barátnőmnek 2x jobb gépe van mint neked mégis játszhatatlan kb.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.02. 21:35:04

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18700
Sziasztok!

Letöltöttem a GTA V reload-os verzióját (nem vettem meg, mert először ki akartam próbálni, hogy fut-e), el is indul, csak 1-2 hibája van, ami idegesítő: eltűnő textúrák https://www.youtube.com/watch?v=PWbJon8YxIg (ilyen), továbbá a betöltő képernyő nagyon sokáig tölt (10 perc kb), valamint ha előveszem a mobilt a játékban, 1 perc késéssel hozza fel.
Gépem adatai:
Processzor: AMD Athlon II X2 255 AM3 3,1GHz BOX
Memória: KINGSTON 4GB DDR3 1333 MHz CL9 DIMM
Videókártya: SAPPHIRE HD5670 1GB DDR3
Op. rendszer: Windows 8.1 64 bit

Láttam Youtubon, hogy másoknak ilyen géppel simán ment normál beállításokon a játék.
Van valami ötlet, hogy mi lehet a baj?
#18699
Tiszta hülye ez a játék,felmentem Online-ba,meglepődve látom karakterem 1-es szintű.
Mivel nem tudok vele mit kezdeni elmentem egy random heistre.Kettes szintű lettem,de jelentkezek a következőre erre azt írja 3-as szintű vagyok,közben csak 2.<#wow3>

richardiracing
#18698
evvel a hibával dob ki mindig "excited unexpectedly" :/