Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Overburner
#18797
Akkor szerencséd van engem mindig megtalálnak.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18796
Köszi, de eleve ilyenkor mindig teljesítménycentrikusra állítom, 100% min és max prochasználattal.

Belegondolva ebbe az egészbe, rohadtul nem fair! Mindazok akik megvették a játékot és hasonló problémával állnak szemben, hát qrva szarul jártak. Várunk hónapokat, közben mindenki lvl9999 lesz, aztán fél év múlva talán lehet folyamatos fps-el játszani. De rohadjon meg, én most akarok vele játszani, nem fél év múlva. Ráadásul semmi garanciát nem látok arra, hogy a közeljövőben lesz rá bármilyen javítás.
Szóval eléggé pipa vagyok már 😄
#18795
Hogy lehet így játszani?? 2 hónapja akarok multizni, de hát így képtelenség, csak csorgatom a nyálam azokon amiket itt irogattok, vagy amiket gameplay-ben látok 😄 Kijött azóta pár patch, de szart sem javítottak rajta. NAGYON NEM JÓ EZ ÍGY!
#18794
Tényleg, a patch óta nem is találkoztam cheaterekkel.
madnessmarci
#18793
Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek\Sémabeállítások szerkesztése -> Speciális energiaellátási beállítások módosítása -> Processzor energiagazdálkodása -> Minimális és a maximális processzorteljesítményt állítsd át 99%-ra.

Mikor kijött a játék, nekem másfél hónapig droppolta az FPS-t, pedig mindent próbáltam, de csak ez segített. Aztán lehet hogy most már ez se fog, de egy próbát talán megér

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

Vadnokedli
#18792
Nekem 4670K / 16GB 1600Mhz / R9 280X 3GB / Win8.1 el
2FPS em van ammunationban.. Mire eléri azt hogy bodyarmort tudok venni- 2 percbe telik hogy bejöjjön a választó környezet. 😄

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Szabi
#18791
elszrták a játékot.. nem nálad van a hiba.. remélhetőleg hamarosan javítják..

"Nulla tenaci invia est via"

#18790
Eredeti a játék, minimális beállításokat használok, legújabb driver-ek telepítve, nincs túlmelegedés, CPU/GPU/RAM nem éri el a 100%-ot játék közben!

Mielőtt a cheaterek ellen készült patch (350) kijött volna, tökéletesen futott akadás nélkül ezen a konfigon:
CPU: Intel Core i5 750 @ 2,67 GHz
GPU: Sapphire Radeon HD4870 1GB OC
RAM: Corsair 2x2GB 1333MHz CL9
MB: ASUS P7P55D
OS: MS Windows 7 Ultimate SP1
Ez a gép megfelel a minimum követelményeknek!

Minden szart kipróbáltam már - (rockstargames, reddit, youtube...egyéb fórumok "megoldásait" - fps drop fix, lag/stutter fix, 100% xyz solutions...stb. Semmit nem érnek...

Felvettem egy rövid videót, ezen jól látszik, hogy sajnos hónapok óta játszhatatlan!! Jó mi???
Overburner
#18789
Nekem is átrakta a Speedo-mat 1 slottal arébb de más érdekes nem történt 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Carlos
#18788
űbazmeg.
Amúgy nekem is ez volt. 2 autóm eltűnt. De kiderült, hogy a két eltűnt autó a 6-os garázs-ban (uccsó heist miatt van) van (STORAGE) felirattal. Szerencsére vissza tudtam őket rakni a helyükre. De ez azért annyira láma...

Þór vígi þessi rúnar

#18787
Ok. Problema megoldva. Lecsereltem a 6 autohelyes hazamat egy 10-esre es igy be birta rakni a ket hianyzo kocsimat(eredetileg egy 10-esem es egy 6-osom volt, a 6-osban 1 hely volt szabad, a 10-esbol viszont 3 kocsit akart atrakni, de csak egy fert be). HIhetetlen.

#18786
nincsenek, megneztem mar parszor + felhivtam a mechanic/insurance -t is. Na mindegy, ezek szerint nem loggolnak semmit kb. vagy lustak megnezni.

#18785
Egyik garázsban sincs?
#18784
Ennyit a R* supportrol:
We are sorry to hear that you experienced loss of vehicles in GTA Online, but unfortunately we are not able to verify this claim. We apologize in advance for any inconvenience this may cause.

lybrahu
#18783
Dolgoznak az ügyön ....elvileg! <#awink>

--" Az élet túl rövid ahhoz, hogy rossz bort igyunk!!&#8482; " --

#18782
Írogatják az online-ban mások is, hogy fps drop van meg ilyesmi, nekem is akad a patch óta.
Overburner
#18781
Egyre többen rágják a fülüket már hátha csesznek vmit.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Carlos
#18780
Nekem is!

Þór vígi þessi rúnar

MerlinW
#18779
De, mod-nak számít minden ami hozzányúl az eredeti fájlokhoz.

[merlinw.org]

Overburner
#18778
Part 1 óta ilyen szar nekem.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

oneal1
#18777
nálam is volt hasonló!

az fps ugyan az mint volt de időről időre belaggol néha

!Forza Ferrari!

#18776
Nekem valami kitudja mikori driverem van,tán vagy 2 éves.<#vigyor>
De semmit nem tapasztaltam még ezekből.

holecsko10
#18775
üdv!
Nektek is akad a játék amióta kijött az új 1.28 frissítés?
Átlagosan 50 és 60 között mozog az fps mégis úgy akad sokszor mint ha 10 fps lenne, de van hogy mikrolagok vannak vagy ha military base ölök akkor hirtelen lezuhan az fsp főleg mission alatt. 350.12-es nvidia driver volt eddig most lecseréltem 353.30-ra, de még így is akad igaz már nem annyira habár most az új drivernek köszönhetően sokszor fagy a játék.

TDU,ETS2 Nick: holecsko

Overburner
#18774
Én már kezdem érezni a bőség zavarát. Most már úgy döntöttem hogy megpróbálom minimalizálni az autóim számát hogy ne legyen minden classból 4-5 csak 1-2 max 3 ha olyan pl sports. Superből meg úgyis csak a Turismom van szóval királyúl tartom magam abban a kategóriában. Én is lehet elfogadnám egyébként de annyira nem vonz hogy ki farmoljak rá 2 millát. Viszont a Stirlinget egy jó ideje már nézegetem és még egy sport classicom sincs (ebből a classból még a Coquette meg a Monroe fele kacsingatok nagyon).

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

tutituti
#18773
ott van nekem is,de egyszerűen nálam a duke viszi a pálmát.eleve kevés embernek van meg úgyhogy megy az ámuldozás mindig a sessionben.pedig csak az unlocker kell hozzá 😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Carlos
#18772
Nekem is osszekuszalodott a kocsik lakhelye...

Þór vígi þessi rúnar

oneal1
#18771
fasza......eltűnt a tüzijátéklővő nektek is? pedig megvettem?

!Forza Ferrari!

#18770
ja, nálam is az a favorit. de versenyeket leszámítva elszaladgálnék egy ilyennel.

#18767 ezt is baszhatom, mert csak másfél millám van xD kellett nekem rendszámokat venni...
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.07.08. 19:51:01
#18769
Mar megneztem, mechanicot is hivtam, ahogy a rockstar support javasolja. 3 tunt el az egyik garazsombol, az egyiket tenyleg atrakta a masikba, viszont ott nem volt tobb hely.😊 Gondolom ez okozza a problemat. Kuldtem ticketet, nem zavarna a dolog, ha az egyik nem az independence day-es limitalt motor lenne.

#18768
Nézd meg másik garázsban, ha több van. Nekem az összes kocsit egy garázsba hordta össze.
Overburner
#18767
25%-át visszakapod az első verdának amit megvásárolsz a legendaryról 15.-ig. Social clubhoz kell csatolva legyen az emailed és megerősítve, hirlevelekre feliratkozva kell lenned és benne kell lenned egy crew-ban akkor érthető el ez a cucc.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
o help get you into one of their new vehicles, the esteemed salesmen at Legendary Motorsport are offering a one-time 25% REBATE on your next qualifying purchase this week (July 8th – 15th). All you need to do to qualify for this special limited-time offer is have your email address registered and verified with the Rockstar Games Social Club, be a member of the Rockstar Games Mailing List and join a Crew. The cash from the Legendary Motorsport rebate will be deposited in your in-game Maze Bank account by Sunday, July 19th. To fulfill these requirements, login to your Social Club profile. If your profile already meet these three requirements, just visit Legendary Motorsport in-game and purchase your new ride.


Asszem most kell megvennem a Stirlinget.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.08. 18:49:41

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18766
jo patch, csak ket jarganyom tunt el

Overburner
#18765
Igen Mclaren P1-ről van mintázva. Én maradok a Turismonál még mindig az tetszik a legjobban nekem.

Tikal #18764 Na igen.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Tikal
#18764
basszák meg ezeket az árakat de tényleg...

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

#18763
mármint külsőre fura? nekem bejön (kicsit talán mclarenes?).
ezerszer inkább ez, mint a múltkori osiris, az nem igazán tetszett semmilyen téren.
#18762
mondjuk nincs mods folderem, de csinálok egyet
#18761
az engem nem zavar, nem tetszik az online része 😊
#18760
köszi, meglesem a dolgot 😄
Overburner
#18759
Patch Note

ldavid #18758 Szerintem fura. Bár most mindenkinek az lesz mert az a király :I

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18758
jó ez a T20 csak nekem online-ban soha nem lesz rá pénzem
Overburner
#18757
Savage-ben a másodpilóta most már tudja kezelni a rakétákat 😄 Király 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18756

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18755
LoL a T20-nak autómatikusan működő spoilere van.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18754
Coil Brawler most a leggyorsabb Offroad szerintem és a tuningok is nagyon királyok. Tiszta Crew. A régi corvette-nek 1:1 az új hangja van 😄 nem rossz az sem szerintem egész jó tuningok vannak hozzá is bár sok mindent nem lehet csinálni vele kicsit idétlenül néz ki az eleje. Régi verda az tiszta lowrider jó a hangja cruisernek tökéletes. A moci elég gyors de elég wtf nekem nem jön be bár az oldalsó táskákkal amit rá lehet szerelni sokkal jobban néz ki. T20-at nem tudtam még kipróbálni.

Carlos #18753 Rucik elvileg egy pisztoly meg egy kézi fegyver az a knuckle duster cumó. Többit még nem tudom.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.08. 12:51:27

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Carlos
#18753
Nem is veszes! Akkor ma bevasarlas. Ezeken a jarganyokon kivul van meg valami ujdonsag?

Þór vígi þessi rúnar

#18752
Az összessel játszottam, sőt a 3. kivételével, 100%-ra vittem mindet. (csak a tűzoltós és a rendőrségi küldetések nem voltak teljesítve a 3ban, a 3.szigeten)

Csak ne számítson modnak ha a saját nyelvemen szeretnék játszani. (amikor végre meg lesz a Magyarosítása)
Nekem a mod az ha megváltozik az autó vagy a környezet., nem a felirat.

Tényleg a taxizást kifelejtettem,, de taxizni lehet az 5ben. A 4ben is lehetett, még az elején.
Az online-ban van kocsi szállítás. Simeon SMS-ei. És a néha megjelenő autók.

Eddig a magyarítás nem zavarta a roksztárt, mert nem volt Multi része.
Különben is ha bann, vagy kizárás jár a fordítás miatt, akkor a hackerekkel is foglalkozzanak! Vágják ki őket a francba!
Ne csak a karaktert, hanem azt a kódot, amivel azzal az email címmel regisztráltak.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.07.08. 12:14:36

Overburner
#18751
Kijött az Ill Gotten part 2 lehet szedni csekkolni stb.

Árak
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.08. 12:14:17

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

wollnerd
#18750
válasz Jude666 #18741-nek is:
Van megoldás rá!
A legutóbbi update óta "mods" mappába is kell másolni a modolandó .rpf fájlokat és azokat megnyitni az openiv-ben!
És a modolt rpf fájlokat használatához (hogy azokat használhassa a játék.) fel kell telepíteni az openiv.asi fájlt. (ezt a openiv progiban lehet megtenni)
Nos, ezzel az eljárással jobban leegyszerűsítették (az openiv készítői is) a modolást, hiszen ha letöröljük az openiv.asi fájlt akkor ezzel kikapcsolnak a modok, és a játék ismét az eredeti rpf fájlokat használja. Bármikor ki-be lehet kapcsolni a modokat az openiv programban. pl. kikapcsolhatod bármikor ha online akarsz játszani. (persze a scripts modoknak is kikapcsolva/áthelyezve kell lenniük!!!)
Részletes angol leírás a fenti lépésekről: link
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.07.08. 12:15:06

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Carlos
#18749
Ottvan simeon! De tudom mire gondolsz! Nekem is hianyzott!

Þór vígi þessi rúnar

#18748
akkor az előző résszel nem nagyon játszottál?
már abban sem volt ilyesmi - sőt a taxizni sem lehetett.
amúgy szerintem a kocsi szállítás hiányzik leginkább.