Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Voltan
#18847
Kipróbálom ma este, most meló sajna.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

RatBaG
#18846
ha kiguglizva megkeresed, akkor működik a mission?

Per Aspera Ad Inferi.

Voltan
#18845
Eltűntek single playerben az emailjeim, és az SMS-eim a patch után mindhárom karakternél.
Trevornál a Bounty Bail küldetések is, nem tudom megkeresni a második fickót.

Tud valaki segíteni? Van másnál is ilyen?

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Overburner
#18844
C: Dokumentumokból a Rockstar Profile és azt a mappát vagy abbol a mappába az SGTA kezdetű fájlokat kimásolod akkor nem lesz semmi baj. Annyi hogy amikor elinditod majd a játékot várd meg hogy csinálja meg majd a mappát lépj ki a játékből és szimplán másold be írd felül. Nekem 4 ilyen SGTA fájl van mentéseid számától függ. A PGTA kezdetőek a snapmaticos fotók egyébként.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.13. 09:49:24

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18843
Ha újra húznám a gépem.
A mentésekkel nem kell úgy szórakozni mint a 4-ben, igaz?
Csak másolatot kell csinálnom a mentésekről?

Overburner
#18842
Hát én nem sokat heisteztem őszintén bevallva a pacific standardot kb 3x nyomtam le a többit csak 1x-2x. Amennyit veletek meg Voppyékkal. Azóta csak küldizgetek kb. Így nincs szinte semmi pénzem soha XD. Szépen lassan kifarmolom az adott járműre azt megveszem aztán ki farmolom a tuningot. Guardian-t akarok most lecserélem a Sandkingemet. Aztán Glendale-t szeretném megvenni mert mocskosul tetszik. Superkocsikkal nem foglalkozok de arany baromságokkal sem. Még az ilyen alap dolgok sincsenek meg nekem 😛 Most vettem meg a Stirling GT-t. Sokat kocsikázok egyébként szinte csak a városban. Bullshifters crew-ba bekerültem és most ez az aktiv crew-om mert ők nagyon sokat krúzolnak mivel ilyen jármű buzi banda <#idiota>. Aztán csak céltalan furikázás megy amikor összetalálkozunk hárman négyen egy random sessionban. Még hydrám sincs azt is ki akarom egyszer gyűjteni meg a valkyrie-t. Szóval van még mit tennem. Én más miatt játszok a játékkal mint amiért te játszottál. Nekem pl a Heist meg a mission csak egy út a cél felé nem pedig a cél 😄 Ezen felül legjobb barátom jövőhéten kezdi el a játékot mert most vette meg illetve lett elég jó gépe hozzá hogy játszhasson vele élvezhetően szóval ez még adni fog egy kis fűszerezést nekem a játékhoz 😄


Egyébként valami heist féleségek készülgetnek vannak pletyik meg játékba bekerült új beszéd dialógusok stb amik új heistekre utalnak.
Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.07.12. 22:22:35

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18841
Azt jol gondolom, hogy onlineban contact missionokbol nem lehet playlistet csinalni?

Voltan
#18840
Öhm, másoknak is eltűnt a peccs után az összes Email és SMS? Single player.

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

Tikal
#18839
francokat. neekem tobb kocsit már ne adjanak, annyi van hogy már unom őket. inkább tartalmat kérek, pl Casino. Több freeroam activity-t stb

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Carlos
#18838
Én lvl 165 körül untam meg. Szóval hajrá... majd ráunsz te is. 😊

Hedge: Mit akarsz összehozni? Arany repülőt? Minek? Minden szuperkocsit? Minek, mind majdnem egyforma, csak arra jó, hogy trollkodjunk vele heistek közben Gulyával meg Slyal. 😊 Meg a Csokoládéval. 😊

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#18837
Nekem nincs bajom. Néha kicsit uncsi de pl a cuccok felét még mindig nem szedtem össze amit szeretnék.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

jetblack
#18836
Ezt beszéltem barátommal pontosan hogy mi lvl40-50 között mozgunk és kezdünk ráunni a játékra lassacskán. Ha steamworks lenne például és kb 2 havonta betennének munkákat a játékból(kocsimodellek, heistek,tuningalkatrészek). Akkor véleményem szerint most másfélszer annyi ember játszana vele

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

RatBaG
#18835
skellige partjai mennyivel szebbek, sehol egy cheater, nincs akadozás... <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

Carlos
#18834
Na igen, nálam úgyszintén. Bár már elveszítettem az érdeklődésem a játék iránt. Semmi értelme már a pénzt hajkurászni. Ugyanazok az uncsi küldik, ugyanazok az uncsi heistek 15x. Nem köszi...
Max ha valamelyik havernak kell help akkor megyek, de a TS is tök üres. Ma 5x néztem fel és senki nem volt a GTA szobába. Hát igen... Ez a játék kábé ennyit birt!

Þór vígi þessi rúnar

Overburner
#18833
Config válogatja van aminek problémát okoz van aminek nem.....Pl nekem a part1-ben történő mod csökkentő változtatások kezdték az akadozást ami most még rosszabb lett szóval nagyon happy vagyok. Ráadásul olyan sokat értek el a dologgal hogy ma is belépek kijövök a garázsból azt rám zuhant egy aszteroida... 😄 Kevesebb hacker/modder seggemet.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

wollnerd
#18832
Én több scripts és .rpf modokat használok (A single player-ben, persze) de nem vettem észre lassulást. sőt, ReShade grafikai modot is használok, de semmi lassulás/lagg nincs nálam.... szóval...? <#fejvakaras> (a gépem az aláírásomban)

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

Overburner
#18831
Hackereket ingame moddereknek hivják mert egy szimpla modpanelt használnak amit sajnos bárki tud használni semmi tudás és erölködés nem kell hozzá.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

totyak
#18830
Egy pár napja, amikor olyan nagyon nagy melegek voltak, furcsán viselkedett a gépem, illetve a GTA. Eleve nehezen akart betölteni, aztán nagynehezen sikerült neki, de utána meg akadozott, fagyott, meg kihagyott a textúra, kb. a fél város eltűnt, teljesen összeesett kép volt. Eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam, pedig már jó ideje játszom a játékkal. Vajon a játékkal lehetett valami, vagy a gépem (főleg a videókártyára gondolok it elsősorban) nem csípi a veszettnagy meleget? A tesóm szerint más játékok is akadoztak, amik eddig nem, pl. a Life is Strange, pedig az nem egy erős gépet igénylő játék.

Mivel a gépház nem kifejezetten jól szellőző, ilyenkor le szoktam venni az oldalát. Persze a probléma így is maradt. Aztán feldobtam a legújabb nvidia drivert, jelenleg nincsenek textúra gondok, de az akadozás továbbra is fennáll, bár nem olyan durván. Főleg videóbejátszások közben vannak mikrolaggok, ami eddig egyáltalán nem volt jellemző, de játék közben is érzékelem. Ezelőtt ha jól rémlik éppen a GTA-hoz kiadott driver volt fenn. Az új driverrel szerintem csúnyább is lett a játék, pedig azt gondoltam, hogy az új driverek mindig tartalmaznak mindent, amik az előzőekben benne voltak.

Lényeg a lényeg, most nem tapasztalok a videokártya részéről semmi szokatlant, ellenben a játék szerintem kicsit gyengébben fut, mint előtte. Illetve tegnap egy kevés játék után az eső két pillanatra pirosra váltott, de az is eltűnt, megszűnt. Most látom a korábbi hsz-ekben, hogy erről lehet a R* tehet, szóval remélem csak a rettentő hőség izzasztotta a kártyámat és fizikai baja nincsen. Egyébként egy GTX660Ti-ról van szó.

Carlos
#18829
<#falbav><#idiota>

Þór vígi þessi rúnar

#18828
szerintem inkább a hackerek miatt van
jetblack
#18826
Haverom meg én várunk embereket heist-re meg missionre vegyetek fel seto373

ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU

#18825
Már úgyis tárgytalan.De rablásnál jól jött volna.Ha meg akarom venni újra végig kell csinálni a Human Lab küldit.
Tökre elvette a kedvemet hogy eltűntek a járművek amiket unlockoltam.
De csoda ha még egyszer találok egy értelmes csapatot aki oda akar menni.<#hehe>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.07.12. 13:11:28

#18824
Miért akarsz a géppuskásra gyűjteni? Mindkét Insurgent kibír legalább 5 RPG találatot. A géppuskás nem festhető, és 2 ember kell hozzá, ha lőni is akarsz vele.
#18823
Hát egyhamar nem lesz Insurgent-em,tegnap unlockoltam az este,és bent is volt a megvehető kocsik közt,most felmentem játékba és tegnap amiket unlockoltam mind eltűnt,helikopter hajó kocsi.<#mf2>
Pénz megvan,de az unlockolt dolgok elpárologtak.

#18822
Ha újra húznám a gépem.
A mentésekkel nem kell úgy szórakozni mint a 4-ben, igaz? Csak másolatot kell csinálnom a mentésekből?

Carlos
#18821
minusz viszont, hogy az ablak papirvékonyságú. egy kispisztojjal ki lehet venni a vezetőt belőle!

Þór vígi þessi rúnar

#18820
Akkor majd gyűjtök pénzt a géppuskásra.
Én találkoztam egy érdekes hibával a játékba,kezdtem még egy karaktert Online-ban,kis szinten bementem vele heistre,kaptam küldiben egy hangtompítós távcsöves puskát.Tök jól ment a küldi,de az egyik tag váratlanul lelépett és buktuk.De nálam ottmaradt a távcsöves hangtompítós puska.Lőszert boltban nem tudtam venni hozzá mert zárolt volt a fegyver,mivel kicsi volt a karim.De amikor jelentkeztem másik heistre és ott töltöttem fel magam lőszerrel akkor azt is feltöltötte.Szóval tök ingyen lett mesterlövész puskám.

#18819
Jobb. A géppuskással ellentétben festhető, és sokkal több RPG találatot illetve sticky-t kibír, mint a Kuruma. Csak lassabb.
#18818
Szerintem a VGA 1Gb kevés, nem férnek be a textúrák, folyamatosan ki kell nyúlnia érte a RAM ba ekkor akad, és az is csak 4Gb.
#18817
Most csináltam végig a Human Lab küldiket,és unlockoltam az Insurgent nevű szépséget,az lenne a kérdésem hogy érdemes megvenni?
Páncélozott Kuruma már van.Ez jobb nála?A géppuskás változatot venném meg.

#18816
még nem próbáltam meg
#18815
settings.xml-ben probaltal levenni mindent a minimumra?

<DX_Version value="2" />

peldaul ha itt a 2-t atirod 0-ra akkor DX 10-et fog hasznalni a jatek, a vga-d pedig ilyen. Meg meg biztos van egy csomo butitasi lehetoseg.

#18814
Nekem is ilyen gondom volt még a 4-en anno.
De nem tudtam mit csinálni vele, mert picit gyengébb volt a gépem.

#18813
Ha nem akarsz alaplapot is cserélni (nem ajánlom, macerás, akkor már inkább új gép), akkor nézd meg az alaplap kézikönyvében, melyik a leggyorsabb proci, ami a foglalatba belefér.
És egy új VGA, amit a pénztárcád elbír (de min. GTX 600 series, vagy jobb).
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.07.11. 21:01:25
#18812
Hogy őszinte legyek nem értek annyira gépekhez többek között ezért is jártam utána, hogy elfut-e , hogy mi alapján tudom megállapítani, hogy milyen processzort kellene vennem, ebbe nem tudnál nekem segíteni, leírok bármit a gépemről ha az kell, és valami baráti áron 😊
#18811
És milyen procit érdemes venni ?
#18810
Figyelj, szerintem próbálj meg gépet fejleszteni (jobb VGA, esetleg az alaplapba ha belefér erősebb proci), mert ha el is indul, ilyen géppel sok örömed nem lesz benne.
#18809
ha nem indul el a játék, hogy megfelel a minimumnak akkor az már baj, most kipróbálok egy két dolgot valószínű nem járok sikerrel , de fel nem adom, mert szerintem el kéne futnia minimumon
#18808
Nekem I5 4x3.4-es procim van,és 8 giga ram,meg 1 gigás kártya,fejből nem tom milyen,minimumon elfut.

#18807
na de annyira ,hogy el se fusson ? elméletileg el kéne futnia gyengébb beállításokkal, de m,int említettem el is indul , aztán dob ki de nem ír ki semmilyen hibát sem csak azt , hogy ap rogram leáll, sok ehhez hasonló ember van, akik szintén így jártak erősebb gépekkel is, bár ez nem zárja ki, hogy kevés a gép de elméletileg ha "csak" annyi a probléma, hogy 2 magos attól még elméletileg futnia kell, de ha valaki ehhez hasonló problémája volt és meg tudta valahogy oldani az legyen szíves írja le nekem, hogy mi a teendő, mindenestre köszi, hogy visszaírtál Plata 😊
#18806
Szerintem az kevés neki.

#18805
Processzor: Intel(R) Core(TM) 2 Duo CPU E 7300 @ 2.66 GHz
Grafikus kártya: ATI Radeon HD 4800 Series
Memória: 4 GB RAM
#18804
Mégis milyen a géped?

#18803
A játék eredeti és , windows 7-es operációs rendszerem van
#18802
Sziasztok, olyan problémám van, hogy miután telepítettem a játékot és elindítom a csillagokat betölti, és a kék R betűt utána elsötétül a képernyős és 2-3 perc várakozás után leáll a játék, nincs ötletem, hogy miért van az alapkövetelményeknek megfelel a gép egyetlen problémája az ,hogy 2 magos és nem 4 de utána jártam pc boltban és azt mondták, hogy ettől még elfut még ha 1 kicsit alacsonyabb grafikán is, már szeretnék vele játszani, de nem tudok, nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem segíteni, esetleg skype-on vagy emailen leírná nekem, hogy mi lehet a probléma és, hogy ez javítható ( akkor hogyan ) vagy nem tudom orvosolni

Előre is köszönöm a válaszokat!

e-mail cím: [email protected]
skype: tbalint.99
Carlos
#18801
Ezek a patchek nem a hackerek kidobására készültek...

Þór vígi þessi rúnar

#18800
Úgy nézki nem igen fogja az uj patch a hackereket mert már találkoztam egy párral. Ja és persze megint fel robbantottak mindenkit
MerlinW
#18799
Nálam W7-el fix 40-50fps max beállításokon. Nem értem. AMD lehet a gond?

@djkovee: 8 éves hardveren csoda hogy elindul a játék😊

[merlinw.org]

madnessmarci
#18798
Az rendben, nekem is úgy van, és nálam pl. pont az volt a probléma a GTA-val hogy 100%-on volt (meg egyébként több más játéknál is) és miután levettem 99%-ra, azután már nem droppolta az fps-t.

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith