Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18947
Windows 10 dependency d3dcompiler_43.dll is missing hiba. Segítsetek légyszíves!
Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.07.29. 18:29:04
#18946
Ha felfrissítem a Windowsomat win 10re. Tegyek valami óvintézkedést a GTA mentéseimmel?
Kell úgy szarakodni vele mint a 4 mentéseivel?

#18945
Be szarok ettől a GTA 5 től passzív módba vagyok és le lőnek. Valaki járt már így? Egyre jobban játszhatatlan már. Én pedig nem azért vettem hogy passzív módba legyek állandóan. Mert ki nyírnak úgy hogy sokszor még be se tölt de már ki is nyírtak.
Utoljára szerkesztette: Joci891, 2015.07.28. 22:34:42
#18944
Mikor először vittem végig, azt hittem hogy kell a 100%hoz a szektatagság ez
Ez is +1nap volt.

#18943
Nem bonyolult a 100% elérése.
Teljes játék időm 3nap, ez idő alatt meglett a 100%. (kevesebb nap is lehetett volna, de szétnéztem a városban)
A legtöbb időt a gyűjtögetés, ugratás veszi el.
Meg a Triatlon volt még szívatós.

De a socialclub oldalán leírja hogy eddig miket csináltál. Ha jól tudom.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.07.28. 22:01:53

totyak
#18942
Ahogy Idavid is írja, nem minden van benne a statban, ami a 100%-hoz kell, de igazából neten simán találni leírást, hogy mit kell megcsinálni. Sokat kell vele szívni, de össze lehet hozni szerintem (bár én sem csináltam még meg).

#18941
nincs mindegyikről ilyen (pl. ugratások, repülős dolgok). és lefogadom hogy direkt szopatásból.
MoRT2195
#18940
De ez nincs benne a játékban? Úgy emlékszem még a San Andres-ban meg lehetett nézni, hogy mondjuk x-ből y-t gyűjtöttél be eddig, és még kell z hozzá, hogy meglegyen mind. Ilyen statisztika nincs a játékban?
#18939
az utolsó küldetés is megvolt? stáblistával a végén?
100%-hoz elég sok mindent kell megcsinálni
totyak
#18938
Nem 100%-nál fogynak el a főküldetések. Összesen 69 főküldetés van, szóval simán lehet, hogy végeztél. Bár az azért feltűnt volna szerintem. Mindenesetre a menüben a stat résznél meg tudod nézni hol tartasz. Egyébként milliom egy dolog van, ami beleszámít a 100%-ba. Szerintem keress egy leírást, fejből én sem tudom őket. Versenyeket kell nyerni, ejtőernyős ugrásokat teljesíteni, leveleket, űrhajó darabokat gyűjteni, véletlen találkozásokat megcsinálni, stb-stb.

#18937
Sziasztok, 70%-nál járok a játékban és elfogytak a küldetések. Mit kell vagy lehet csinálni?
Overburner
#18936
Miért nem mentek Invite only sessionba?

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18935
kocsit nem tudsz eladni (online-ban lehet a sajátot).
a legegyszerűbb, ha csinálod a küldetéseket. a rablások után jönni fog majd a pénz.
kihasználhatod a tőzsdét is miután Lester bérgyilkos melói is elérhetők lesznek.
#18934
Sziasztok.
Egy kis segítséget kérnék, most kezdtem játszani a gta 5-el és nem igazán tudom hogy lehet pénzt keresni.Ha lopok egy autót akkor azt hogy tudom eladni? Hiába megyek be a LS costumsbe, nincs olyan lehetőség hogy eladás. PC-n játszom. Egyébként hogy lehet még pénzt keresni? Csalásoknem érdekelnek. Köszönöm előre is
JaSoN HuNTeR
#18933
Nem elég hogy a freemod nálam és haverjaimnál játszhatatlan még tele is vannak a szerverek cheaterekkel+ nagyon bugos az egész...
Pedig jó lenne funnolni freebe.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 21:59:01

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Overburner
#18932
Leftes*

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18931
Lefets dolog fennáll van hogy kidob engem is a lobbyból de annyira nem gáz szerintem. Ha nagy fős lobbyban vagyok általában akkor laggol a haver vagy én.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18930
Olyan néha velem is előfordul, hogy egyszerre mindenkit kivág. Elég fos a netcode szerintem.
JaSoN HuNTeR
#18929
Nagyban játszom és kiírja bal oldalt hogy mindenki leftel.... + amikor találkozok egy friendel össze vissza lagol... mintha nagy lenne a pingje...

Valaki már tapasztalt hasonlót?:

Netem és a gépem rendben van.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 17:18:57

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#18928
Miféle "többi mod"?
Mi az, hogy "kidobál"?
JaSoN HuNTeR
#18927
Srácok hogyan kell az onlineal rendesen játszani? Freemodja játszhatatlan állandóan kidobál és nem csak engem hanem a barátaimat is. HELP Már a játék indulása óta ezt csinálja. A többi mod tökéletesen megy. Hova kell reportolni ezügyben? +

EHHEZ KELLENE JAVÍTÁS.... mert ez nevetséges kérem vissza a pénzem. Online miatt vettem meg.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 17:06:00

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#18926
Nincs mit!

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#18925
Vazzeg. Köszi
#18924
Hali!
Autó színét kiválasztottad?

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#18923
Hali!

Nem tudja valaki miért nem tudok online autot venni? Van egy high apartmanom, elég pénzem. Egyszer vettem probaként egy olcsó motort de azóta az order gomb teljesen inaktív lett.
#18922
Köszi a választ, na így már értek pár dolgot.
Overburner
#18921
Ha csesztetnek menj passzívba amikor megölnek azt hiszem tab de ha megnyomod az M-et kikeresed az enable passive mode-ot akkor nem tudnak megölni ugyanitt tudod kikapcsolni. Persze ilyenkor te sem tudsz lövöldözni. Ha bármit akarsz menni ajánlom hogy telefont megnyitod középső sor baloldali menüje a Quick Job ott kiválasztasz egy kategóriát és keres neked olyan dolgot amit választottál aztán bedob ha van elég ember. Heistekre barátokkal menj jobban jársz. (zöld jelzésű küldik). 6 mill amit kaptál hacker/modder osztogatja. Én sikeresen kerültem idáig. Kicseszni nem fognak miatta max elveszi egyszer a R* de az se garantált.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18920
Hello Skacok!
Most kezdtem csak játszani az online részével de pár dolgot nem értek.
Miért van az, hogy mivel pénzem kevés van, éppen tudok venni egy pisztolyt erre egy paraszt végigszalad az utcán és rommá lő?
Jó oké, meghaltam, respawn, erre ugyanez a gyökér belém jön egy kocsival, meghalok. Ok.
Respawn, lopok egy kocsit, kapok egy rendőr csillagot és ugyanaz a gyökér jön utánam egy autóval és lövöldöz. Meghalok. Respawn.
Hát ez így nem szórakoztató.
Aztán kellett egy nap, mire rájöttem, hogy becsatlakozni munkákhoz úgy tudok, hogy válaszolok az sms-ekre.
Végre megcsinálok egy bulit, erre kapok 6 milkót. Ilyen pénzek röpködnek?
Aztán elvállalok egyet, majd út közben lehagyom a társaimat és kilép a melóból? Van pár dolog, amit nem értek.
Várok egy kis tanácsra, köszi.
#18919
Végre, beindult!

#18918
Nekem sem megy rendesen.

#18917
Játszanék a GTA-val de nem tudok, mit csinálnak a roksztárnál?
Még a http://socialclub.rockstargames.com/ oldal sem működik, rendesen/sehogy se.

Tikal
#18916
persze hogy nem mikor a humans lab heist duplán fizet a hétvégén 😄

''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''

Bluuzia
#18915
Szevasztok!
Lenne kedve valakinek Heist-et tolni? H5 Series A - Trash Truck - nél megrekedtem. Senki nem akarja. Bluuzia

Overburner
#18914
Ilyen.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18913
Másoknál is van olyan hogy Pl fodrásznál tuning boltban vagy tetkósnál villódzik a fény ami a lámpákból jön? Mintha ki akarna égni az égő. Pedig normálisan világit csak a fénye villog amikor rájön. Meg az hogy amikor kapok egy awardot nem az award képe van ganem ilyen szines kép amibe vizszintes csikok vannak különböző szinekben és bele van irva hogy IMG:

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Overburner
#18912
Nem kellene le esnie soha 20 FPS-re ilyen konfiggal. Vagy nálad van beszarva valami vagy játékhiba.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Adam Jonas
#18911
Ezen könnyesre röhögtem magam 😄

#18910
Nem "majomkodni" akartam, csak kissé dühítő! Nem is tudom milyen választ vártam tőletek...
köszi
#18909
tommygear
#18908
cseréld le azt a konfigod, kevés hozzá...
#18907
Szar a géped. <#banplz>
#18906
Éjszakai jeleneteknél beszaggat, 20 fps-re esik. I7-3770 16gb ram, gtx 970 4gb. Gyenge a konfig? Esetleg valamit vegyek vissza, vagy majd egy patch megoldja? Köszönöm szépen a válaszokat előre is!
#18905
Gta Online tengerparton a géped éghet le, a valódi tengerparton meg a bőröd.<#zavart1>

MerlinW
#18904
Látod, ezért jobb az igazi tengerpart😊

[merlinw.org]

Overburner
#18903
Kint voltunk tengerparton haverral és olyan durván szaggatott ott aztán ahogyan elmentünk onnan semmi baja nem volt megint. Egyébként az idegesítő stutter már tényleg nincs hála istennek.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18902
Eclipse towernél a bejárat előtt a levegőből vörös hajú bikinis tetovált csajok potyogtak százával.

#18901
Klón eső?
Na olyat még nem láttam.

Nekem olyan volt hogy beléptem a játékba és azonnal pénz eső fogadott..

#18900
Az nem feltűnő ha a városban klón eső esik,meg hatalmas meteoritok potyognak a városra,vagy buszok ,vagy felvonók?

#18899
Nemsemmi.

#18898
Bannoltak már egyáltalán egy moddert is? Most futottam össze egy 999-es szintű halhatatlan emberrel. Azért az már elég feltűnő ha nem keresik akkor is.