Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.07.29. 18:29:04
Kell úgy szarakodni vele mint a 4 mentéseivel?
Utoljára szerkesztette: Joci891, 2015.07.28. 22:34:42
Ez is +1nap volt.
Teljes játék időm 3nap, ez idő alatt meglett a 100%. (kevesebb nap is lehetett volna, de szétnéztem a városban)
A legtöbb időt a gyűjtögetés, ugratás veszi el.
Meg a Triatlon volt még szívatós.
De a socialclub oldalán leírja hogy eddig miket csináltál. Ha jól tudom.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.07.28. 22:01:53
100%-hoz elég sok mindent kell megcsinálni
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
a legegyszerűbb, ha csinálod a küldetéseket. a rablások után jönni fog majd a pénz.
kihasználhatod a tőzsdét is miután Lester bérgyilkos melói is elérhetők lesznek.
Egy kis segítséget kérnék, most kezdtem játszani a gta 5-el és nem igazán tudom hogy lehet pénzt keresni.Ha lopok egy autót akkor azt hogy tudom eladni? Hiába megyek be a LS costumsbe, nincs olyan lehetőség hogy eladás. PC-n játszom. Egyébként hogy lehet még pénzt keresni? Csalásoknem érdekelnek. Köszönöm előre is
Pedig jó lenne funnolni freebe.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 21:59:01
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Valaki már tapasztalt hasonlót?:
Netem és a gépem rendben van.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 17:18:57
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Mi az, hogy "kidobál"?
EHHEZ KELLENE JAVÍTÁS.... mert ez nevetséges kérem vissza a pénzem. Online miatt vettem meg.
Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2015.07.26. 17:06:00
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Autó színét kiválasztottad?
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Nem tudja valaki miért nem tudok online autot venni? Van egy high apartmanom, elég pénzem. Egyszer vettem probaként egy olcsó motort de azóta az order gomb teljesen inaktív lett.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Most kezdtem csak játszani az online részével de pár dolgot nem értek.
Miért van az, hogy mivel pénzem kevés van, éppen tudok venni egy pisztolyt erre egy paraszt végigszalad az utcán és rommá lő?
Jó oké, meghaltam, respawn, erre ugyanez a gyökér belém jön egy kocsival, meghalok. Ok.
Respawn, lopok egy kocsit, kapok egy rendőr csillagot és ugyanaz a gyökér jön utánam egy autóval és lövöldöz. Meghalok. Respawn.
Hát ez így nem szórakoztató.
Aztán kellett egy nap, mire rájöttem, hogy becsatlakozni munkákhoz úgy tudok, hogy válaszolok az sms-ekre.
Végre megcsinálok egy bulit, erre kapok 6 milkót. Ilyen pénzek röpködnek?
Aztán elvállalok egyet, majd út közben lehagyom a társaimat és kilép a melóból? Van pár dolog, amit nem értek.
Várok egy kis tanácsra, köszi.
Még a http://socialclub.rockstargames.com/ oldal sem működik, rendesen/sehogy se.
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Lenne kedve valakinek Heist-et tolni? H5 Series A - Trash Truck - nél megrekedtem. Senki nem akarja. Bluuzia
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
köszi
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Na olyat még nem láttam.
Nekem olyan volt hogy beléptem a játékba és azonnal pénz eső fogadott..