Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18998
Miért?A prison Break nagyon nem nehéz,az első két előkészület könnyű.ha van kurumád az első feladat a Plane az annyi hogy kimész a célterületre és agyag galamblövészet kurumából.Simán lelősz mindenkit utána elrepülsz a reptérre és kész,második feladat a a Bus megint tök egyszerű,kurumával busz elé hajtasz kilövöd vezetőt és tipli fel a hegyre busszal,lerázod őket és kész.A harmadik kicsit rázós de az sem nehéz,Station,a rendőrös része tök egyszerű,a másik csapat feladata sem nehéz,el kell lopni a kocsit,nem kell felmenni a hajóra,hanem a hajó melletti daru legtetejére felmászni,onnan leugrasz ernyővel pont a kocsihoz esel és kész.
A negyedik feladat a Wet work,a városi része nem nehéz lelövöd célszemélyt felveszed a papírt és kész,kurumával könnyű.A mansion sem nehéz,csak a villa bejáratához állsz autóval és lelövöd a köcsögöt mikor menekül el.Nekem erre Insurgent jött be.
A végső küldi meg szerintem jó,Demolition és rab is voltam már,hardon sikerült mindig.

#18997
Minden heistnek szarok az előkészületei, (talán a Pacific Standard Job-é nem annyira), de nekem a PB finálé a kedvencem.
#18996
Én szívesen csatlakoznék, de nagyon rühellem azt a Heist-et. Az előkészületekkel együtt. :S

francois
#18995
Hello, online-ba keresek csapatot, mert szenvedek a prison break heist-el, senki nem akar csatlakozni - amit mondjuk meg is értek - vagy ha össze is jön a csapat, játék közben kilépnek vagy 5 perc után kinyírják magukat. Ebben kérném a segítségeteket, hogy ha nem unjátok még nagyon ezt a heist-et, légyszíves segítsetek túljutni.
Rockstar account: tom_kn
Előre is köszi.

patchaou
#18994
Új fejlemény. Lefrissítettem a win7-et 10-re. Alap beállításokkal, ami very high és high ugyan nincs stabil 60fps és a 40-re esés meglátszik, de 30-asra állítva a vsyncet csodálatos . Körbeautóztam a mapon és letudtam egy küldetést. Meg sem kottyant neki A töltésidő is rövidebb lett.
Ettől függetlenül rajta vagyok a ram beszerzésének a témáján 😊

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#18993
A játék magyarításának a DEMO változatát kiadta a Kingmakers Team. Csak, az első 5 küldetés magyarítását tartalmazza. Ettől, függetlenül kicsit "kövér" lett a maga 359MB-jával, a korábbi GTA-k magyarításához képest.
#18992
MerlinW
#18991
A single player mod-olható, ezt a R+ hivatalosan is megerősítette. Az Online-t nem szabad, de az el is van szeparálva.

[merlinw.org]

patchaou
#18990
Kipróbáltam azt, hogy mindent levettem minimumra. De 2 perc múlva a fix 60-ból 12 lesz :/

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

Vadnokedli
#18989
Ami a látótávot növeli mondjuk.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

patchaou
#18988
Hali!

Végre értelmes vga került a gépembe. A játék tökéletesen fut very highy beállításoknál is, viszont pár perc játék után elkezd akadozni. Tudom hogy kevés a 4 giga ram, de nincs valami trükk ami ezt megszűnteti? Vagy mit húzzak le hogy ne legyen ilyen gond? Magyarul mi az ami a ramot eszi (na meg a vinyót, mert az sem a legtutibb) Gyengébb vga-val alacsonyabb fps-el és persze beállításokkal gond nélkül végigvittem.
Előre is köszi a segítséget.

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#18987
Online-ban menj a swap character menüre ott lehet törölni karaktert.

#18986
Tegnap újra húztam a gépem.
Ma reggel felkészültem 2,5-3órányi telepítésre és töltésre.
Erre kevesebb mint 15perc alatt felment. (a legtöbb időt a DVD-k cserélgetése vitte el)
Nagy megkönnyebbülés volt.
Még a napi küldetések is több időt vett el.

#18985
jó-jó, de mi van az elejével? Hogy lehet karaktert törölni? (PC)
#18984
Most már látod, hogy miből áll egy átlagos online játékos élete. <#hehe>
#18983
Akkor jó kis napod volt.😄
#18982
Ma először elindítottam az onlinet hogy két haverral játsszak. Össze kattintgattam egy karaktert, majd letett a városba. Nézegetem a pop up áradatot, erre kirabol valami AI. Írja nyírjam ki, kinyírtam, leráztam a zsarukat. Kérdem haverokat mit kell csinálni? Erre mondják, hogy Lamar behozott már a reptérről, meg vettem ruhát, meg loptam autót magamnak? Mondom ilyen nem volt. Akkor most mi van?
Azt meg hagyjuk hogy rám esett egy UFO, ketten elkezdtek agyon verni akiket nem lehetett lelőni és eközben felvettem 700k pénzt.
Utoljára szerkesztette: JanáJ, 2015.08.03. 22:10:54
#18981
A lényeget megválaszoltad. Köszi. :-)
#18980
A kérdés elsőrészére passz,lehet modolni a játékot,steam passz.
Tudom hogy lehet modolni a játékot és van sok idióta mod,de én nem használok egyet sem mert Online-ból bannolhatnak miatta.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.03. 10:46:30

#18979
Van már mod, hogy az eredeti kocsik legyenek a játékban? Mennyire "tűri" a játék az ilyen módosításokat? Steam szereti?
#18978
Köszi.

MoRT2195
#18977
Illetve azon belül a GTA V mappa. Ha még fent van másik 20 Rockstar játék, és azoknak a dolgai nem kellenek, akkor felesleges a teljes Rockstar mappát lementeni. 😊
#18976
Dokumentumok, Rockstar mappa
#18975
Miket kell lementenem hogy az újra telepítés során a mentések megmaradjanak?

Szabi
#18974

"Nulla tenaci invia est via"

Vadnokedli
#18973
Néha nem adja meg ezeket..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#18972
Miért nem adja meg?
"Escape a 3 star Wanted Level " a napi küldetés.
Pontosan ezt csináltam meg és nem akarja megadni.
Miért?

Kata
#18971
köszönöm az infókat!

[/cserf][/fülünyúl]

#18970
Ha veszel egy garázst story módban és oda beteszed megmarad,Online-ban ha veszel autót azon lesz biztosítás,és nem veszted el sosem,még ha kint is hagyod a városban akkor sem tűnik el.De én inkább berakom őket garázsba.
Ha lopsz magadnak autót arra is vehetsz biztosítást ha elviszed tuning műhelybe.de igazán értékes és jó kocsit nem lehet lopni és haza vinni.

#18969
story módban pedig búcsúzhatsz tőle, kivéve ha a karakter saját (le nem cserélhető) járgányát tuningolod
Vadnokedli
#18968
Online telefonon felhívod a Mechanicot és 5 percenként max kihoz 1 járművet neked. Repülő/Hajó/Tank stb miatt a Pegasus-t kell hívni, persze csak ha megvetted a tankot/repülőt.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

Kata
#18967
Még csak most kezdtem el, de szeretném megkérdezni miként működik a garázs rendszer. Ha beviszek egy feltuningolt autót, de az valami küldetés miatt kint marad a városban és eltűnik stb. problémákra mi a megoldás? Illetve online még nem játszottam, de ott is érdekelne miként lehet saját kedvenc járművet elmenteni illetve előteremteni.

[/cserf][/fülünyúl]

#18966
Nálam ugyanúgy fut mint eddig! Nem hinném hogy a 10 b....odna!
allock
#18965
akkor minőségbeli op rendszer csere volt

#hhwnd

#18964
Nekem van gondom a 10-el vele. Komolyabb jelenetnél akár 5-10 fps-re is leesik. 8.1 alatt azért ilyen nem volt!
Overburner
#18962
Ingyenes fel updatelés elvileg 1 évig ingyenes marad aki megkapja rá a jogot szóval nem kell elsietni.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18961
Nem szarkaszmus és nem is komoly,csak ugratni akartam.<#vigyor>
De lecserélni én sem fogom még vagy egy évig az beztos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.07.30. 11:25:44

MerlinW
#18960
OFF

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ha szarkasztikus akartál lenni:

Attól, hogy "végleges", azaz stable release-nek van kikiáltva még abszolút nem jelenti azt, hogy nincsenek benne hibák, főképp azt nem hogy a 3rd party driverek elkészültek minden eszközhöz és azok stabilak. Mert a Windows önmagában semmit sem ér, ha a több száz hardvergyártó nem készíti fel az elmúlt 10 év összes hardverét az új rendszerre.

TL😄R

0day OS-t nem ajánlott telepíteni, - főleg ha valaki játszik a PC-jén - hacsak valaki nem szereti azzal tölteni az idejét, hogy problémákra keres megoldásokat. Saját példámmal élve, 19 éve vagyok az IT mélyvízében és még én sem frissítek otthon januárig biztosan, mert:
- még nincs igazán rá okom
- megvárom a kezdeti botladozásokat, nincs szükségem / türelmem az "under the hood" bohóckodásokra, ha valami nem oké
- Kapásból 2 driverről tudok, amit használok és még nincs W10 kiadásuk

Ha nem szarkazmus volt, akkor meg nettó hülyeséget írtál😊

Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.30. 10:18:43

[merlinw.org]

#18959
Több helyen is megírták hogy ez még nem a végleges hanem csak amolyan teszt verzió,azért is ingyenes mert még tesztelés alatt van.
<#whatever>

MoRT2195
#18958
Nem hát, de ez egyértelmű volt mindig is. Sose szabad megjelenéskor rohanni, és letölteni/megvenni bármit is. Olyan nincs, hogy valami megjelenéskor tökéletes. Egyértelmű volt, hogy a Windows 10 se lesz tökéletes. Majd 1 év múlva, amikor már kijavítanak kb. mindent, és felhasználóbarátabb lesz az egész, akkor nálam is beszerzésre kerül. Ez játékokra is igaz, előrendelésbe már semmit nem veszek, mert nincs olyan, hogy minden jó lenne megjelenés napján. Majd hónapok múlva megveszem olcsóbban, amikor már majdnem tökéletes az adott játék.
#18957
Ja én is visszatettem a 8.1 et. Majd esetleg egy fél év mulva ránézek a 10 re. Addig nemérdemes.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

tommygear
#18956
sajnos nem
LeWyTy
#18955
Hülye kérdés incoming: Singleben a karakterek fő autóját lehet módosítani? (hogy elsődleges legyen)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#18954
töltöttem le 100% mentést, folytatom ahonnan Windows 10 van
Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.07.29. 19:55:42
#18953
Hát 68% nem sok,kb végigvitted a főszálat.

#18952
Az fasza. Kezdhetem elölről.
Overburner
#18951
Sehogy. Játékmentést nem csinál sajnos.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#18950
Játékmentést nem csinál a social club? Hogyan tudom visszaállítani, elveszett az eddigi 68% om?
#18949
2x kellet a direktx et feltenni, így jó.
#18948
Hát a windows 10-el sok a probléma,máshol is írtak már minden féle gondot,szarabb fps vagy el sem indul vagy eltűnt mindene online-ból meg egyéb bajok.