Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A negyedik feladat a Wet work,a városi része nem nehéz lelövöd célszemélyt felveszed a papírt és kész,kurumával könnyű.A mansion sem nehéz,csak a villa bejáratához állsz autóval és lelövöd a köcsögöt mikor menekül el.Nekem erre Insurgent jött be.
A végső küldi meg szerintem jó,Demolition és rab is voltam már,hardon sikerült mindig.
Rockstar account: tom_kn
Előre is köszi.
Ettől függetlenül rajta vagyok a ram beszerzésének a témáján 😊
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
[merlinw.org]
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Végre értelmes vga került a gépembe. A játék tökéletesen fut very highy beállításoknál is, viszont pár perc játék után elkezd akadozni. Tudom hogy kevés a 4 giga ram, de nincs valami trükk ami ezt megszűnteti? Vagy mit húzzak le hogy ne legyen ilyen gond? Magyarul mi az ami a ramot eszi (na meg a vinyót, mert az sem a legtutibb) Gyengébb vga-val alacsonyabb fps-el és persze beállításokkal gond nélkül végigvittem.
Előre is köszi a segítséget.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Ma reggel felkészültem 2,5-3órányi telepítésre és töltésre.
Erre kevesebb mint 15perc alatt felment. (a legtöbb időt a DVD-k cserélgetése vitte el)
Nagy megkönnyebbülés volt.
Még a napi küldetések is több időt vett el.
Azt meg hagyjuk hogy rám esett egy UFO, ketten elkezdtek agyon verni akiket nem lehetett lelőni és eközben felvettem 700k pénzt.
Utoljára szerkesztette: JanáJ, 2015.08.03. 22:10:54
Tudom hogy lehet modolni a játékot és van sok idióta mod,de én nem használok egyet sem mert Online-ból bannolhatnak miatta.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.03. 10:46:30
"Escape a 3 star Wanted Level " a napi küldetés.
Pontosan ezt csináltam meg és nem akarja megadni.
Miért?
Ha lopsz magadnak autót arra is vehetsz biztosítást ha elviszed tuning műhelybe.de igazán értékes és jó kocsit nem lehet lopni és haza vinni.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
[/cserf][/fülünyúl]
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
De lecserélni én sem fogom még vagy egy évig az beztos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.07.30. 11:25:44
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Attól, hogy "végleges", azaz stable release-nek van kikiáltva még abszolút nem jelenti azt, hogy nincsenek benne hibák, főképp azt nem hogy a 3rd party driverek elkészültek minden eszközhöz és azok stabilak. Mert a Windows önmagában semmit sem ér, ha a több száz hardvergyártó nem készíti fel az elmúlt 10 év összes hardverét az új rendszerre.
TL😄R
0day OS-t nem ajánlott telepíteni, - főleg ha valaki játszik a PC-jén - hacsak valaki nem szereti azzal tölteni az idejét, hogy problémákra keres megoldásokat. Saját példámmal élve, 19 éve vagyok az IT mélyvízében és még én sem frissítek otthon januárig biztosan, mert:
- még nincs igazán rá okom
- megvárom a kezdeti botladozásokat, nincs szükségem / türelmem az "under the hood" bohóckodásokra, ha valami nem oké
- Kapásból 2 driverről tudok, amit használok és még nincs W10 kiadásuk
Ha nem szarkazmus volt, akkor meg nettó hülyeséget írtál😊
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.07.30. 10:18:43
[merlinw.org]
<#whatever>#whatever>
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Utoljára szerkesztette: potyoro potyka, 2015.07.29. 19:55:42
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie