Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.08.11. 01:38:36
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Én több órányi telepítésre felkészültem és mikor ugyan oda rakattam a játékot mint előtte volt. Seperc alatt felrakta és csak 53MB-ot töltött le.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
mint a videóból látható még a Titan X sem elég az említett CPU-val és arról már ne is beszéljünk, hogy pl az erdős területek jobban izzasztják a gépet, mint a GTA 5 beépített benchmarkja
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 20:27:19
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2015.08.10. 20:22:41
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(
Durván számolva
alaplap plusz proci 85k
Vga 85 k
ram 20k
vinyó 20k
táp 20k
meg egy ház amibe belerakod 5k-tól akármeddig.
Ez még 250 alatt van.
Az én masinám 150 alatt van és very highon simán játszható 1080p-ben. Csak épp nincs stabil 60 fps- csak 30.
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 18:10:03
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
[/cserf][/fülünyúl]
Kevés a ramom ezért váltottam, mert win-7 alatt jöttek az fps dropok. 10 alatt óránként ha kétszer beröccen egy másodpercre...
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 17:42:59
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
szerk:hirtelen ezt találtam,de itt csak win8.1-re van megoldás,win 10-re nincs:
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204933118-How-to-Resolve-Dependency-MFREADWRITE-DLL-is-missing-Please-reinstall-the-game-errors-on-GTAV-for-PC
szerk2:közben meg is találtam a megoldást.D
http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/33fl3y/install_now_requires_windows_media_foundation/
https://www.microsoft.com/hu-HU/download/details.aspx?id=48231
nembaj meghagyom a kommentet,hátha valakinek is bejön ez a probléma

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.08.10. 16:00:02
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Ha ennél jobb beállításokat keresel, akkor erősebb GPU kell neked.
De hacsak nincs valami jó okod a laptopra, asztali gépet vegyél!
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
- 280 tól láttam GTX950/850 es Laptopokat 8/4GB rammal. Nagy ritkán van akció ahol ugyan ezt kb 200-220 ért belehet szerezni.
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.08.10. 09:31:10
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Milyen laptopot ajánlotok? Lenovo márkában gondolkodtam.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.08.10. 08:50:55
Nekem is ezt csinálta lejött pár megabájt,utána megakadt pár perc után megint lejött pár megabájt,utána megint szunya.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.07. 19:17:01
ha majd lesznek jó fegyvereim akkor nyomathatnánk heistet is mert nem szeretnék random noobokkal heistezni akiknek finguk sincs hogyan kell lőni.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."