Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19048
14 colos egértévéhez meg nem is kell max grafika, úgysem látod a különbséget 😊
#19047
Úgy néz ki a 2013-as hiányzott és egy órányi játék után kezdtem örülni, mikor megint leállt... Már bezártam minden háttérben futó programot is amire nincs szükségem, (gog galaxy, steam, msi afterburner, fraps) de ez sem hozott megoldást. Kipróbáltam rendszergazdaként és win 7 illetve 8 kompatibilitással futtatni, de semmi javulás. Ezekkel csak annyit értem el, hogy játék közben a menü úgy akadt hogy még a térképet sem tudtam használni. Az tuti hogy ez miatt nem fogok visszatérni win 7-re vagy 8.1-re, majd csak lesz valami megoldás remélhetőleg.
Vadnokedli
#19046
Szíved joga hogy asztalira vagy laptopra költöd azt a 300-350 ezret. 300-ért már láttam GTX960M-es Laptopot. Itt van, egész türhető specifikációkkal.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19045
Azért szeretnék laptopot, mert azt könnyebb hozdozgatni mint az asztaligépet. :-)

#19044
aha, a 2005-ös 32bitestől ami eddig kijött mind fent van. egyaránt 32-es és 64-es is
Vadnokedli
#19043
Microsoft Visual C++ mindegyike fent van?

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19042
másnak nem crashel a játék win10 alatt? van hogy 10 percet, de van amikor 1 órát is tudok zökkenő mentesen játszani de általában az a vége mindig hogy gta.exe működése leállt. tiszta windows van telepítve, tehát nem frissítettem, a játékot is újra letöltöttem a social clubbal, catalyst-ból meg minden egyéb driverből a lehető legfrissebb van fent, hőfokok stabil 60 fokon vannak a videokártyán és a procin is. egyszerűen nem jövök rá hogy mi lehet a probléma...
#19041
Az volt itt a gond hogy hiányzott a microfos media player,mivel a 8.1-es windows N-es jelölésű volt,tehát kibuherált,és annak idején is fel kellett raknom külön a media playert,ezért a windows update is N-es jelölésű-re frissitette a win 10-re,tehát ugyanúgy le kellett töltenem a media packet hozzá.Az N-es jelölésü windowsokban nincsenek meg a mediafájlok.A játék meg nem indul a microfos media player nélkül.Beleerőltették.
Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.08.11. 01:38:36

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#19040
Ha nem törlődött az a mappa ahová tetted a GTA-t, Akkor 10perc alatt felmegy. 😊

Én több órányi telepítésre felkészültem és mikor ugyan oda rakattam a játékot mint előtte volt. Seperc alatt felrakta és csak 53MB-ot töltött le.

patchaou
#19039
OK,de ha nem ragaszkodunk a fix 60-hoz hanem megelégszünk egy stabil 40-el akkor máris megússzuk a dolgot egy jóval olcsóbb konfiggal 😊

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

NEOreg3
#19038

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

patchaou
#19037
4k felbontáson lehet, de ha fullHD-ra az nem elég ott valami egyéb gond van.
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 20:27:19

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

NEOreg3
#19036
i7 4790k és gtx 970 nem elég max grafhoz, ha zökkenőmentes játékot akarsz, és akkor most járunk 200ezernél és még semmi másod nincs egy CPU-n és egy VGA-n kívül
Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2015.08.10. 20:22:41

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#19035
Nekem Win 7 alatt az eddigi folyamatos 60 fps elkezdett elfogyni, néha beszaggat még 40 fps mellett is. :-S
patchaou
#19034
250-ből már bőven lehet válogatni hogy mi hajtsa ki fullon.
Durván számolva
alaplap plusz proci 85k
Vga 85 k
ram 20k
vinyó 20k
táp 20k
meg egy ház amibe belerakod 5k-tól akármeddig.
Ez még 250 alatt van.
Az én masinám 150 alatt van és very highon simán játszható 1080p-ben. Csak épp nincs stabil 60 fps- csak 30.
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 18:10:03

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

Kata
#19033
Most vettem 300-ért egyet (igazából 400, de levontam belőle a perifériákat), és nem fut rajta maximumon. Kár, hogy nem írtad korábban a hsz-t, kíváncsi lennék az összeállításra ami 250-ből kijött volna. Laptopokat is nézegettem, de amin akár csak közepesen is futna, az már 300-350 környéke, illetve felette, akkor meg már az asztali olcsóbban kijön. Plusz a laptopok kijelzője kifejezetten kicsi.

[/cserf][/fülünyúl]

patchaou
#19032
Szeretném Én nagyon! De eddig csak erős kompromisszumokkal futott volna, most már szépen fut viszont egy új vga-val a gépben nincs pénz játékra 😊
Kevés a ramom ezért váltottam, mert win-7 alatt jöttek az fps dropok. 10 alatt óránként ha kétszer beröccen egy másodpercre...
Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.08.10. 17:42:59

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#19031
Én még legalább egy évig nem rakom fel Win10-et,akármennyire jó fut GTA 5 alatta,de ez elég változó,mert van akinek szarabb van akinek jobb.De szerintem meg vedd meg eredetiben mert az Online része marha jó.

patchaou
#19030
Milyesmire? Nálam sokkal jobban fut a GTA V win 10-en mint 7-en 😊 (igaz még mindig csak rilódid 😞 )

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#19029
Akár van rá megoldás, akár nincs, még korai ilyesmire használni egy vadiúj oprendszert.
#19028
Olvasgatok az Indexen erre: Link <#idiota>

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

#19027
Halihó! Lehet már volt rá válasz,nem akarok visszanyálazni több oldalt,napokban tettem fel a win10-et,és most ezt irja a launcher mikor akarom indítani a játékot.Nem lehet valahogy megoldani hogy ne kelljen újraraknom az egészet? Vagy mit kell feltelepitenem hogy felrakja ezt a .dll fájlt?

szerk:hirtelen ezt találtam,de itt csak win8.1-re van megoldás,win 10-re nincs:
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/204933118-How-to-Resolve-Dependency-MFREADWRITE-DLL-is-missing-Please-reinstall-the-game-errors-on-GTAV-for-PC

szerk2:közben meg is találtam a megoldást.D
http://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/33fl3y/install_now_requires_windows_media_foundation/
https://www.microsoft.com/hu-HU/download/details.aspx?id=48231

nembaj meghagyom a kommentet,hátha valakinek is bejön ez a probléma


Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2015.08.10. 16:00:02

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

#19026
Azt tudom mondani, hogy a GTX660M 2GB-al a minimum beállításokkal tudja a 40-50 FPS-t FullHD mellett.
Ha ennél jobb beállításokat keresel, akkor erősebb GPU kell neked.
De hacsak nincs valami jó okod a laptopra, asztali gépet vegyél!

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

Vadnokedli
#19025
Az mellékes. 😄 És ezt mindenki tudja, csak a tényeket vázolom.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19024
De 250-ért olyan asztalit kap amin maxon elfut.

Vadnokedli
#19023
250-300 körül már van olyan Laptop amin tűrhetően elfutnak a mai játékok.
- 280 tól láttam GTX950/850 es Laptopokat 8/4GB rammal. Nagy ritkán van akció ahol ugyan ezt kb 200-220 ért belehet szerezni.
Utoljára szerkesztette: Vadnokedli, 2015.08.10. 09:31:10

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19022
Nézd meg az ajánlott gépigényt. Bár szerintem abból a pénzből olyan asztali PC-t vehetsz, amin maxon is elfut a játék.
#19021
Semmilyent,mert a laptop szar,inkább vegyél egy asztali gépet,olcsóbb és jobb.

#19020
Vennék egy Laptopot amin fut a GTA. Nem minimum és max beállításokkal, a kettő között.
Milyen laptopot ajánlotok? Lenovo márkában gondolkodtam.
Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2015.08.10. 08:50:55

#19019
Mindenek előtt tanulj meg fórumozni. :-)
tommygear
#19018
badass
#19017
Na sikerült felraknom minden mehet a játék!úúú őcséém el sem hiszem hogy végre játszhatok 😄
#19016
Ha látod, hogy nagyon lelassul, állítsd le egy pár másodpercre. Akkor be fog gyorsulni.
#19015
Nekem is ez volt.állítsd le a patchelést majd indítsd újra.

#19014
Nekem 0 kb van már vagy 30 perce!ezmiez!
#19013
Aha,először 5 giga utána meg nem tom mennyi,de az nem sok,az 5 giga 1 nap alatt jött le nekem.<#hehe>
Nekem is ezt csinálta lejött pár megabájt,utána megakadt pár perc után megint lejött pár megabájt,utána megint szunya.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.07. 19:17:01

#19012
Jaa hogy még van egy 5gb-s update is..nemáá
#19011
Most meg 53.21 mb-nél elakadt.mit csináljak?
#19010
Hmm elsőre leállt a gta v launcher lol
#19009
Bár ezt én nem nagyon értem mért lassú
#19008
Jah én is láttam hogy lassú.remélem gyorsabb lesz
#19007
A telepítés gyorsan megy,de a frissítés állati lassú.<#vigyor5>

#19006
Huh már több mint a felénél van a telepítés alig várom hogy fentlegyen
#19005
Na szóval az volt hogy megrendeltem szerdán:azt volt a honlapon hogyha 16 óra előtt rendelek akkor kihozzák holnap.na,nem hozták ki.oké azt mondták csomagolják és holnap kihozza a futár...De nem hozta!Elmehetnek a francba.szerencsére a boltban volt.úgyhogy most szépen megszívatjuk őket kihozza a futár de nem megyünk ki csak leszarjuk egyszerűen..megérdemlik
#19004
Egyébként online-ban 8-as szintű vagyok(xbox360-on játszottam átrakom karakterem pc-re)
ha majd lesznek jó fegyvereim akkor nyomathatnánk heistet is mert nem szeretnék random noobokkal heistezni akiknek finguk sincs hogyan kell lőni.
#19003
Hát bővebben is kifejthette volna az biztos.

Vadnokedli
#19002
Klassz egy kis probléma amiről nem tudunk semmit, valószínűleg most mindenki meghátrál.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19001
Klassz egy kis probléma után(hülye konzolvilág ne vegyetek tőlük)megszereztem a gta v-t pc-re.Köszi konzolmánia,biztos fogok még nálatok vásárolni!
#19000
Szerintem azért nem találsz rá csapatot mert most pacific standard job hét van.Mindenki arra megy mert dupla lóvé.

#18999
Hozzá tenném még hogy többször megcsináltam hardon mint Demolition,pedig rohadt béna vagyok helikopter vezetésben,bal kezes vagyok és a gombkiosztásom szerint az összes gomb jobb oldalt van,nyilak+4,5,6,8 gombal kell irányítani a helit,lusta vagyok át variálni,pedig nem ártana,kész rémálom helit vezetni.<#vigyor>