Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#19100
Ezt nem igazán értem 😄
És mégis mennyire menne szerintetek?
Mármint ami a beállításokat illeti.
PeeTeR
#19099

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

barret
#19098
Ágyúval verébre? 😄

Bérbe vehet? reklámfelület...

tutituti
#19097
ez doszt elég lesz neki.ha szaggat az nem a gép miatt van hidd el.megint valamit elszart a r*.úgyhogy ha emiatt akarsz op gépet csak akkor még le is csíphetsz belőle.falloutnak elég lesz annyi szent.más nem kell 😄

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#19096
Sziasztok!

Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Venni szeretnék egy gépet, amin szépen fut a gta 5.
Arra lennék kíváncsi, hogy amelyiket kinéztem, szépen vinné a játékot?
A gép adatai:

Intel Core i7-4790 4GHz Turbo
ASUS B85M-G alaplap, SATA 3
8GB Kingston HyperX 1866MHz DDR3 memória
2TB merevlemez
nVidia GeForce GTX 970 4GB DDR5

Sokat segítenétek, mert ez a gép 300.000 ft és tényleg nem tom mióta gyűjtök rá, és elég nagy csalódás lenne, ha kidobnék ennyi pénzt az ablakon és közben meg nem menne rajta normálisan a GTA 5.
Ha jobb gép kell írjátok le nyugodtan, hisz ezért vagyok itt, max még gyűjtök rá 😊
Előre is köszönöm 😊
#19095
:-)
#19094
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Értem én a humort, mondjuk egy (😄) smile lemaradt a végéről. Egyébként meg, nekem is van/volt x-aktás gépen.
#19093
ACDSee is megnyitja.
wollnerd
#19092
PGTA kezdetűeket kell átnevezni .jpg kiterjesztésűre. És igen, Windows képnézegető nem tudja megnyitni, de egy okosabb progival meg lehet. Pl. Adobe Photoshop CC vagy PowerDVD.
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.15. 23:50:53

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#19091
Meg is találtam,és át neveztem .jpg-re.De semmi sem tudja megnyitni,sem paint sem winfos képnézegető vagy egyéb program.<#ravasz1>

#19090
Köszi,bár nekem E meghajtón van a játék.De megkeresem.
Jah és eredeti.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.15. 22:36:07

#19089
C:\Users\NEVED\Documents\Rockstar Games\GTA V\Profiles
Kiterjesztés nélküli fájlokat fogsz találni, nevezd át .jpg-re.
#19088
Segítsetek nekem ha tudtok,hova a jó istenbe rakja a játék a képeket amit telefonnal készítek?És amit GTA Online-ban csinálok?
Ma is csináltam képet snapmatic-al,de nyoma sincs.

#19087
értsd a humort. Amúgy azóta megint hülyült. Nem jövök rá mitől függ. Lehet melege van a vasnak.
MerlinW
#19086
Captain Obvious was here! <#zavart1>

[merlinw.org]

#19085
😄 Egyébként a program nem tud öngyógyúlni, max szoftveres, vagy hardveres problém volt.😊
#19084
Múltkor sírt a szám, hogy elkezdett akadni a játék. Most öngyógyúlt. Hisztis egy picsa a játék, de a lényeg, hogy most jó kedve van. :-)
RatBaG
#19083
a "WA"-t bezzeg kitakartad. <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

tutituti
#19082
😊)) ezt már láttam én is.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

Szabi
#19081
😄D

"Nulla tenaci invia est via"

Szabi
#19080
jó lenne, ha az ilyen konteos szrokat nem ide írogatnátok..

"Nulla tenaci invia est via"

#19079
Próbálj meg felrakni valami másik vidkártya drivert.
Nekem ugyan nincs win 10 de egy hamar nem is lesz,főleg ha ilyeneket olvasok.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.14. 08:27:00

#19078
én mióta frissítettem win10-re aztó el se indul ..... elkezd tölteni a játék majd hirtelen kidob eddig win7-en működött . pls valaki segítsen mert nem akkarom emiatt a az egyetlen egy program miatt újra rakini a win7-et !!
#19076
Én csak hallottam,de megkérdeztem honnan vette,és innen.

#19074
Az egy dolog, de most mindezt legálisan teszik mert te beleegyeztél! (Ha ez igaz, nem olvastam a licencet.)

Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)

Hunter of Deer
#19073
amit tudni akartak azt eddig is megtudták bárkiről bármikor, attól mert épp nem tudtál róla 😄

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#19072
aha és mit csinálnak? jönnek és elviszik a géped? ne legyetek már ennyire hülyék... 😄
#19071
Én nem frissítenék a helyedben,Win10-et aki felteszi az elfogadja a szerződést,amiben benne van az is hogy a mircosoft ellenőrizheti a gépedet,és hogy van-e rajta kalóz játék vagy egyéb kalóz tartalom.<#vigyor>
Ma hallottam.

#19070
Egy 600 wattos 80+-os Chietfec van benne, kb 3 éves lehet. Egy 3 gigás HD7950-et hajt meg egy i5 2320 (3Ghz) társaságában, 8 giga rammal. Van még 3db plusz venti a házban, meg a videokarin nem a gyári hűtés van, hanem egy Arctic Accelero Xtreme IV. Eddig soha nem volt ilyen gond a géppel, ezt kb 3 napja kezdte el csinálni mikor Win10-re váltottam. Már kipróbáltam minden felesleges szar lehúzgálásával is a tápról, így is megáll a játék. A videokártyán két BIOS van, próbáltam már mind a kettővel, ugyan az a jelenség. Van még itthon egy régi LC Power tápegység, valami 550 wattos rettenet, azzal is teszek egy próbát, de ha az sem segít akkor teljesen tanácstalan vagyok.
Vadnokedli
#19069
A Teljes rendszer fogyasztása mennyire van közel a táp maximális teljesítményéhez? Vagy mennyire jó minőségű a táp? Az is számít, nem biztos hogy táp a ludas az esetedben.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19068
Akkor hagyom a francba, próbálkozok a táppal.
Vadnokedli
#19067
AIDA-ba nem fog előjönni semmi, se Prime95-be. Nálam például GW2 story-ban volt hogy ahogy bejött az a bizonyos effekt egy cutscene-nál automatikus kék halál, egymásután 3x. Tápcsere után nem fordult elő többet.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19066
Erre eddig nem is gondoltam. Most fut az AIDA64, várok még pár órát, aztán lehúzogatom a plusz ventiket és teszek egy próbát úgy. Kösz a tippet! 😊
Vadnokedli
#19065
Nekem táp miatt kék halálozott. 4670K + R9 280X mellett volt egy HEXA 500-as. Néhány megterhelő effektnél nem nyújtott eleget és olyankor kék halálozott a gép.. Lehet nem kapott eleget a VGA..

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19064
Azt hiszem már értem.
Köszi.

#19063
Korábban írtam, hogy gondom van a játékkal Win10 alatt. Mint kiderült nem csak ezzel, hanem más játéknál is előjött a probléma. Cseréltem drivert (Catalyst 15.7.1-ről az egyel régebbire) és nem történt változás. Jó, akkor gondoltam hagyjuk ezt a Win10-et, majd pár hónap múlva újra elővesszük. Visszakerült a gépre a jó öreg és bevált Win7. Az első reakcióm mikor ez alatt is lefagyott a játék az volt, hogy felborítom az egész asztalt, mert ilyen nincs. MSI Afterburnerben visszanéztem a hőfokokat, proci is és a videokártya is 56-60 fok körül mozgott a játék alatt. Tehát most már tuti hogy valami hardveres gondom lesz, nem a Win10 volt a hibás.
Úgyhogy aki váltani akar 10-re, az nyugodtan megteheti, mert most már láttam a játékot futás közben mindkét rendszeren a konfigommal és azt kell mondanom, hogy a Win10-en jobban futott ugyanazokkal a beállításokkal. Amint kiderül, hogy minek van baja a gépemben, azonnal megy is vissza fel a Win10! 😊
#19062
szvsz ne, mint korábbn is írták: oprendszert nem egyből cserélünk, ha mégis, akkor köszi, hogy te szívsz helyettünk. :-)
MerlinW
#19061
Mielőtt frissítenél olvass bele a W10 topikba meg a net többi cikkébe.

[merlinw.org]

Dante73
#19060
Nálam még jobb is lett. De másoknál rosszabb, vagy épp crashel. Mondjuk, a videókártyám még a gyártósoron, így intel 4600-al játszom, (i5 4460) 1280x720-ban, és a 30-at most tartja, stabilan. (8.1 alatt ugyan ezekkel a beállításokkal, 24-25-ig le-le látogatott az FPS)
Utoljára szerkesztette: Dante73, 2015.08.12. 17:42:14

http://www.freetvmaci.info/

Hunter of Deer
#19059
most en is nagyon gondolkodom hogy feltegyem e a win10et. szinte csak GTAval meg CSGO val szoktam jatszani es mind2re azt irtak paran hogy normalisan megy win 10 alatt is.

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

wollnerd
#19058
Hosszabb magyarázat a SSHD-ről az off szövegben:
"Az SSHD egy hibrid megoldás, fél úton foglal helyet a HDD-k és az SSD-k között. Egy szabvány méretű 2,5”-es csomagon belül találunk egyaránt helyett kapott egy normál 1TB-os HDD, és közös vezérlőre kötve egy 8GB-os NAND flash lapka is. Ez utóbbi 8GB-os modult nem érjük el szabadon, gyakorlatilag nem is látjuk, így a közhiedelemmel ellentétben nem tudunk rá operációs rendszert telepíteni, és nem is kell attól tartani, hogy ráfér-e (valószínűleg úgy sem jönne össze). Az operációs rendszer felé egy meghajtóként látszódik, a trükk pedig a vezérlőben van. Folyamatosan figyeli a merevlemez terhelését, és azon fájlokat, amiket gyakran szoktunk használni, áttükrözi az SSD részegységre, így ha legközelebb szükségünk lesz rá (például az éppen betöltődő operációs rendszer, vagy alkalmazás apró fájljai esetén), akkor azt már SSD-hez közeli sebességgel fogja elérni."
Forrás
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.12. 11:25:07

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#19057
Mi az az SSHD?
Mire jó 8GB SSHD?

#19056
nem
Vadnokedli
#19055
Augusztus 6 óta fent van nálam ez az update- azóta már be és kikapcsoltam párszor a gépet. Nem tapasztaltam végtelen boot-ot.

"Anime is the proof that two nukes weren't enough."

#19054
Pc worldben olvastam hogy a win 10 első frissítése kinyírta a win 10-et.Akinek fent van win 10 tapasztalt bármit?
Katt

MerlinW
#19053
Ilyeneken dolgozunk a cégnél, jó cucc nagyon. Mondjuk játékra én sem vennék laptop-ot, mert nem arra valók.
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.08.11. 19:02:31

[merlinw.org]

wollnerd
#19052
Ez egy nagyon jó teljesítményű játékra alkalmas laptop, a Lenovo Y50: link1, az ára viszont valóban borsos: (Aqua) link2
Szerk.: Itt egy videó, amely megmutatja hogy teljesít a GTAV a Lenovo Y50 laptopon. Link
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.11. 18:10:34

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

NEOreg3
#19051
natív felbontáson kizárt, de még fullHDban is necces

nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(

#19050
Szerintem ha új jó gépet akarsz,akkor 4 magosnál gyöngébbet ne vegyél.

#19049
Ezen normál beállításokkal elfutna? Lenovo