Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
És mégis mennyire menne szerintetek?
Mármint ami a beállításokat illeti.
A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict
Segítséget szeretnék tőletek kérni.
Venni szeretnék egy gépet, amin szépen fut a gta 5.
Arra lennék kíváncsi, hogy amelyiket kinéztem, szépen vinné a játékot?
A gép adatai:
Intel Core i7-4790 4GHz Turbo
ASUS B85M-G alaplap, SATA 3
8GB Kingston HyperX 1866MHz DDR3 memória
2TB merevlemez
nVidia GeForce GTX 970 4GB DDR5
Sokat segítenétek, mert ez a gép 300.000 ft és tényleg nem tom mióta gyűjtök rá, és elég nagy csalódás lenne, ha kidobnék ennyi pénzt az ablakon és közben meg nem menne rajta normálisan a GTA 5.
Ha jobb gép kell írjátok le nyugodtan, hisz ezért vagyok itt, max még gyűjtök rá 😊
Előre is köszönöm 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.15. 23:50:53
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Jah és eredeti.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.15. 22:36:07
Kiterjesztés nélküli fájlokat fogsz találni, nevezd át .jpg-re.
Ma is csináltam képet snapmatic-al,de nyoma sincs.
Nekem ugyan nincs win 10 de egy hamar nem is lesz,főleg ha ilyeneket olvasok.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.08.14. 08:27:00
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
Ma hallottam.
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Köszi.
Úgyhogy aki váltani akar 10-re, az nyugodtan megteheti, mert most már láttam a játékot futás közben mindkét rendszeren a konfigommal és azt kell mondanom, hogy a Win10-en jobban futott ugyanazokkal a beállításokkal. Amint kiderül, hogy minek van baja a gépemben, azonnal megy is vissza fel a Win10! 😊
Utoljára szerkesztette: Dante73, 2015.08.12. 17:42:14
http://www.freetvmaci.info/
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
"Az SSHD egy hibrid megoldás, fél úton foglal helyet a HDD-k és az SSD-k között. Egy szabvány méretű 2,5”-es csomagon belül találunk egyaránt helyett kapott egy normál 1TB-os HDD, és közös vezérlőre kötve egy 8GB-os NAND flash lapka is. Ez utóbbi 8GB-os modult nem érjük el szabadon, gyakorlatilag nem is látjuk, így a közhiedelemmel ellentétben nem tudunk rá operációs rendszert telepíteni, és nem is kell attól tartani, hogy ráfér-e (valószínűleg úgy sem jönne össze). Az operációs rendszer felé egy meghajtóként látszódik, a trükk pedig a vezérlőben van. Folyamatosan figyeli a merevlemez terhelését, és azon fájlokat, amiket gyakran szoktunk használni, áttükrözi az SSD részegységre, így ha legközelebb szükségünk lesz rá (például az éppen betöltődő operációs rendszer, vagy alkalmazás apró fájljai esetén), akkor azt már SSD-hez közeli sebességgel fogja elérni."
Forrás
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.12. 11:25:07
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Mire jó 8GB SSHD?
"Anime is the proof that two nukes weren't enough."
Katt
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.08.11. 19:02:31
[merlinw.org]
Szerk.: Itt egy videó, amely megmutatja hogy teljesít a GTAV a Lenovo Y50 laptopon. Link
Utoljára szerkesztette: wollnerd, 2015.08.11. 18:10:34
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(