Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Nekem mindig csak fekete kocka lesz,vagy valami idióta file.
Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.08.19. 19:26:41
"Nulla tenaci invia est via"
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
"Nulla tenaci invia est via"
Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64
"Nulla tenaci invia est via"
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
az már kérdés, hogy sokat trollkodunk és szivatjuk egymást.. tegnap egy bó fél óra volt A-ból B-be eljutni, mert valahogy mindig felrobbant valakinek az autója.. 😄
"Nulla tenaci invia est via"
Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.08.18. 09:55:56
[merlinw.org]
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
Bár tapasztalatom szerint a repülőgépek futóművét a legnehezebb kiengedni alacsony szinten de ez is begyakorolható és talán harmadikra sikerül is! <#idiota>#idiota>
Fel kell jönni TS-re és segítünk!
Lenovo Y580 (i7 3610QM, 8GB RAM, GTX 660M 2GB, Samsung 840EVO 120GB SSD+1TB HDD)
"Nulla tenaci invia est via"
Csak engem szopat a social? nagy nehezen össze szedtem 10 millát a dupla rp dollár szorzós pacificen és ma kapok egy olyan üzenetet hogy meg sértettem valamit de még is mit nem hackeltem nem modingoltam nem anyáztam senki anyát nem szidtam normálisan játszok. Elég zavaró hogy önkényesen el veszik a nehezen össze kuporgatott pénzem. Most már tényleg ott tartok hogy igen is csalni fogok mert elegem van belőlük.
TDU,ETS2 Nick: holecsko
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Az biztos, hogy én nem vennék fel lvl30 alattit heistbe. Gyenge és kevés a body armorjuk, és a fegyvereik is egyszerűbbek. Csak a gond van az ilyen szintűekkel. Ha te ezt nem látod, akkor eddig biztos nem volt dolgod ilyenekkel.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.08.18. 01:06:15
Random heist-ben láttam én már 100+ szintű idiótát is.
[merlinw.org]
[merlinw.org]
ASROCK Fatal1ty Z270 Gaming K4 ,Core i7-7700k,G.SKILL RipjawsX 16GB,GTX 1070,EVGA Super NOVA 850WG2,CoolerMasterMasterCasePro5,Sennheiser G4ME ZERO,Sound Blaster Z,Cherry G80,Acer Predator XB271HU
Amúgy imádom, sok küldetést csinálok, de van, hogy a helikopterrel repkedek és a játékosokra vadászok: persze jó eséllyel hamar leszednek engem is, de pont így jó, mert lehet az űzött vad és a vadász is szinte percenként váltakozva. :-D
[/cserf][/fülünyúl]
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.08.17. 11:18:08
"Nulla tenaci invia est via"
Köszi a választ!
"Nulla tenaci invia est via"
Kerestem a fórumszabályzatot, hogy megtudjam, lehet-e itt ilyen témában írni, de mivel nem találtam, ezért előbb megkérdezem:
El szeretném adni a dobozos GTA 5 PC-s telepítőmet az online (magas szintű, pénzzel bőven eleresztett) karakterrel együtt. Nem "meggazdagodni" akarok rajta, csupán túladni magán a játékon, amihez nyilván jár a karakter is.
Meghirdethetem itt? Köszi a választ!
Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Tapasztalatom alapján egy MSI GTX 970 Gaming 4 GB -ot vegyél.
Bár ha több évre előre tervezel akkor GTX 980 -ast keress, nekem lesz egy egy eladó a fenti típusból szeptember elején. (ha érdekel írj privit, olcsón megszámítom)
"Egyszer rájöttem mire gondol egy nő, aztán meggondolta magát...."
Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10
így az esetek 80%-ában 60 fps felett leszel, nagyon extrém esetekben meg lecsökkenhet 40-ig
itt egy cikk, hogy vizualizálni is tudd, hogy az egyes beállítások mit csinálnak és milyen hatásuk van a teljesítményre
Utoljára szerkesztette: NEOreg3, 2015.08.16. 19:54:31
nincs értelme az életemnek Schizoid személyiségzavarom van A barátok olyanok, mint a krumplik. Ha megeszed őket, meghalnak.:(