Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi
#19957
szpojler alert

elméletileg ezek lesznek majd a következő dlc-kben
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"

Gabor77
#19956
Augusztus elején lecsapott a bann hammer...de feloldották pár hete. Volt is erről hír, hogy ez nem fog tetszeni a népnek, hát igazuk volt.

Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN

Overburner
#19955
Nem tudom hogy eddig kb 1-2 hónapig alig volt hacker most meg úgy rászabadultak megint.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Szabi
#19954
naja, jópofa hogy vannak rá festések, de egyik se tetszik.. 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#19953
jaja alig léptem be múltkor és mindig kinyirtak utálom ezt én is
#19952
Mikor nyírják már ki a hekkereket?
3egésztárat rálövök -fejbe- és nem hal meg!
Cserébe az a sz*m*t állat, nem tudok beszállni 1 kocsiba se és 2van belőlem!

#19951
csak most nézem, a Paradise furgonra milyen jó festések vannak (időben észrevettem 😄)
Szabi
#19950
elméletileg következő belépésnél már nem kéne meglegyen

"Nulla tenaci invia est via"

Ryder159
#19949
Sziasztok! Mit kell csinálni ha Online valami féreg csaló adott egy csomó fegyvert. Nem hiányzik egy ban ez miatt

Szabi
#19948
lehet mindent bontani, van kabrió smart-om is 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#19947
glitch-el bontottad a hátulját mi? azt elvileg javították azóta, szóval tartsd meg ha ilyet akarsz 😊
Szabi
#19946
az enyém így néz ki 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"

#19945
ja, előtte teszteltem story módban
ez alapján készült amúgy 😄
Utoljára szerkesztette: ldavid, 2015.10.31. 22:25:41
Szabi
#19944
jé a simát is így lehet tuningolni ? 😮

azt hittem, hogy csak a rozsdásat mint a toyotánál

"Nulla tenaci invia est via"

Skypack
#19943
Szép darab <#eljen>

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#19942
Get you some of that! 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)



igaz, a pickup témáért nem rajongok, de ez jobban tetszik mint a Hotknife
#19941
Engem az érdekelne hogy miért csinálják.Mi a jó neki abban hogy rá tesz minden játékosra egy klotyót majd egy kerekesszéket.Vagy elém rak egy papot amitől nem lehet szabadulni csak ha újraindítom. Amikor fél percenként felrobban mindenki... Tényleg kíváncsi vagyok.Esetleg ha van itt ilyen,elmondhatná mi az öröme ebben.
#19940
Mindig érdekelt, hogy ezt hogy csinálják. Gondolom nem sima speed hackkel, mert akkor nem tudnának kanyarodni.

szerk: természetesen nem az érdekel, hogy mit használnak, hanem hogy mit csinálnak, amikor használják.
Utoljára szerkesztette: rambozo, 2015.10.31. 16:33:21
#19939
Online-ban vannak csalók,nem túl sűrűn de előfordulnak.Autóversenyen is láttam olyat aki 12 másodperc alatt végig ért egy hosszú kanyargós városi versenyen.

#19938
A kínzós cucc után még van vissza sok? 😄 Most kezdenék belejönni a dolgokba, csak nem akarom elsietni.
totyak
#19937
Az a vége a sztorinak. És nem kell meghalnia egyik karakternek sem, van olyan opció választáskor. De azért érdemes mindegyik befejezéssel kipróbálni.

#19936
Üdv Mindenkinek!

Eredetiben vettem meg a játékot ,egyenlőre semmi moddingolás semmi csalást nem alakalmaztam benne.Önerőből vittem el a játékot 73 %-ig.Lenne valami amit nem nagyon értek.Amikor a nagy rablást végigtoltam Franklinnek csörgött a telefonja, valami segítség kellett utána neki.Hadd rövíditsek.Választani kellett kinek a segítségét kéri M T vagy L.Én Lamarrra böktem.Majd mindhárom főkarakternek ki kellett iktatni célpontot.Utána a végén a főkorruptat szakadékba tolják mindhárman.Ezután mintha vége lett volna a játéknak mint egy filmnek.Küldetés csak kettő maradt most semmi. Iyenkor mi van még?Tényleg le kell majd lőni M et T t vagy -Fet?Online tegnap próbáltam ki először.Va aki autóval úgy megy benne szinte fénysebességgel .
LeWyTy
#19935
Van itt valaki aki jelenleg használja a real drift mod-ot? Hogy kell? Berakom ahogy kell és nem tudom elindítani. "corrupt game file"
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2015.10.30. 20:52:21

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Overburner
#19934
In-game készitették aztán gondolom ps meg stb meg persze belemoddolt autó a játékban. 😊 De nagyon király lett.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#19933
1000 köszönet!!!
#19932
már dolgoznak a dolgon. itt nézheted hogy mikor vált zöldre
#19931
Üdv!
Lenne egy olyan problémám hogy folyamatosan ezt az üzenetet kapom mikor online-ba akarok játszani:
ALERT
Files required to play GTA Online could not be downloaded from the Rockstar Games Service. Please return to GTA V and try again later.
Szabi
#19930
sajnos nincs impala a játékban alapból :-/

"Nulla tenaci invia est via"

#19929
Hol találtad ezt a reklámot?Ez a játékban van?

#19928
akkor csak én bénázok <#vigyor3>
Overburner
#19927
Nekem is még pedig a Horn -> Loop kategóriába van benne a Halloweenese felett.

Más. Ezt iszonyatosan jól megcsinálták. Minden elismerésem.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Overburner, 2015.10.30. 10:09:39

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#19926
Nekem van LSC-ben is lowrider duda.

Szabi
#19925
hmm, pedig néhány autóba próbáltam és engedte, PTR-nek is az NSX-be San Andreas-os főcímzenés kürtje van 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#19924
de hogyan? LSC-ban nincs a listában
Szabi
#19923
elméletileg mindegyik autóba megtudod venni 😊

"Nulla tenaci invia est via"

#19922
én amúgy csak a lowrideres duda dallamot irigylem tőlük, a GTA4-es jó lenne valamelyik kocsimba 😊
Panzeradler
#19921
CCleaner-rel töröld ki a registryböl. Elv. utána feltudod tenni.
Overburner
#19920
Jaaa. Szerintem modpanellel lehívja aztán feltuningolja. Ilyet már láttam korábban. Még volt annó amikor a Speedo-t akartam össze gyűjteni keresgéltem a netet hogy mi a módja sokan írták hogy hackerekkel jó üzletelni mert ők fel is tudják tuningolni amúgy pedig nem lehet.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#19919
Overburner
#19918
Nem jön be semmi.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#19917
oszt' ez mi?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

és Lowrider-es dudája volt
Overburner
#19916
Megjelenés óta használom és nem igazán van problémám vele. 😄 Pedig játékra használom. Valami nála van nem a rendszerrel.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

Sztivi05
#19915
<#szomoru1>
#19914
Párszor már ki lett itt tárgyalva, hogy nem érdemes rögtön beleugrani egy új oprendszerbe, ha az ember játékra használja.
Sztivi05
#19913
Igaz csak letöröltem simán mert "Az alkalmazások és zolgáltatások"- ban m nem találtam ... és úgy raktam ujar de nem lett jó.
Nem rég lett ujra rakva gépem wind 10 - re azóta nem jó
Sztivi05
#19912
Pedig most raktam újra 😞
Carlos
#19911
Koszonom!

Þór vígi þessi rúnar

#19910
Gondolom előbb le kell törölnöd (uninstallálni) a GTA V-öt és az összes Rockstar játékot, ha van, és utána engedi törölni a Social Clubot.
Amúgy tudtommal a SC magától települ a játékkal együtt, azzal nem kell külön foglalkoznod.
#19909
az ott 550 a halottas meg 650
Carlos
#19908
Mibe kerulnek az autok?

Þór vígi þessi rúnar