Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
de a tudatos vásárlás része akkor is érvényes.
ez most a hülyének is megérte, főleg az ingatlanok. igaz, jó lett volna 25 helyett 40% a járművekre is, de ez van.
amúgy meg játékbeli pénz, mit csinálsz vele ha nem költöd el? <#pardon1>#pardon1>
akartam egy blackfint is de azt majd inkább legközelebb (hátha lesz karácsonyi leárazás).
amúgy igazán black friday-ezhetett volna a LSC is <#buck>#buck>
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
A 4. pontban lévőt úgy értettem, hogy pl. Closed Friend-ben vagyunk alapból, ott játszunk, de van mondjuk vmi feladat, amit félbeszakítunk, akkor nem a Closed Friend-be rak vissza, hanem public-ba.
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
előbb hullott az égből a pénz majd eltűnt az összes fegyverem,aztán meg nem tudtam mozdulni.Ekkor léptem ki.Lenne pár kérdésem ha lehetne.A telefonon a küldetéseknél ,van play mission meg még vagy 10 féle fajta.Melyek azok amelyeket érdemes kipróbálni?Azaz sok pénzt hoznak ?Gondolok itt olyanra hogy bankrablásos küldetés ,vagy hasonló.azt tudom hogy az apartmanban a dolg szobában van a lester féle de arra nekem sosem jelentkezik a kellő létszám.Én eddig mindig a contact play missionosokat toltam.
Olyan hacket toltak rám az előbb hogy becrashelt a gta...
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Utoljára a Vice Cityben láttam, (Asszem)
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Csak ha újra indítottuk GTA-t,és ezt jó párszor megcsinálta velünk.Mindezt privát sessionban,ahol csak mi voltunk.
miért? van valami bugja?
1. Valami focus a beállítás neve on és off lehet csak azt hiszem a postprocess körül találhatod meg.
2. Nem legalábbis nekem nem sikerült eddig. Az lehet hogyha egyszer kiválasztod hogy solo kövileg automatikusan abba dob be. Mondjuk én a fegyver kerék miatt mindig storybol megyek onlineba.
3. PCn sajnos nincs.
4. Ezt most nem értem xD Ugyan abba a sessionba amibe voltál? Azt nem random dob be valahova de van hogy oda rak vissza.
5. Ezt már olvastam valahol. Voltak teóriák de elvileg azért hogy ne csússzon a textúrába meg ilyenek. Ezért tünik el a sapka is a karakter fejéről egyébként.
6. Ez jo kérdés ezer meg egy baja lehet. Driverhiba valami összeakad valamivel stb.
7. Ha publicba voltál a hackerek szoktak ilyet csinálni. Egyébként nekem hasonló eddig csak jetes deathmatchben volt ott nem indult el a repcsi spawn után.
8. Egyideig a lowrider updateig kb egy hackert sem láttam hetekig. Most tértek vissza valszeg lejárt a ban vagy valami. Egyébként a rockstar csöndben van erről.
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
Hirtelen néhány kérdésem lenne, hátha tud valaki segíteni:
1. Hol lehet átállítani azt, hogy az ahova nézek a játékban, ott ne homályos legyen, ami aztán kiélesedik, hanem alapból élesen jelentkezzen? Mert most alapból elmosott a táj, és csak ha x ideje nézek már valamerre, akkor élesedik ki.
Én nem állítottam ezen, de az elmúlt 2 alkalommal mégis ilyen volt.
2. Be lehet-e valahol állítani, hogy az online játékra, ha kattintok, akkor alapból closed friend/solo/crew/public legyen? - és ne a story módból kelljen minden alkalommal indítani a játékot, ha ezek közül vmelyiket akarom játszani.
3. Van valami megoldás arra, hogy a nem kívánt fegyverektől végérvényesen meg tudjak válni (online)?
4. Lehet módosítani azon, hogy ha félbehagyok egy küldetést, akkor ne public-ba dobjon, hanem maradjak abban a játékban amelyikben a küldetés fel lett függesztve?
5. Én nézek el valamit, vagy tényleges (szándékos?) hiba, hogy az amúgy hangtompítóval szerelt fegyvert ha a kocsiban ülve sütöm el, akkor nincs rajta a hangtompító és ezért hangos?
6. Mitől lehet az, hogy a játék olykor spontán kidob a win7 asztalra, ahol a ctrl+alt+del-re előbújó feladatkezelőben azt mutatja, hogy a GTA V nem válaszol?
A játék eredeti, a konfig éppen megfelel neki (eddig nem volt vele gond), a gépen sem szoftveres, sem hardveres változás nem történt régóta, kb. 1 hete mégis megjelent ez a hiba.
7. Tapasztalt-e már más is olyat, hogy amikor random feladatot választ (már ha játszik még olyat valaki rajtam kívül), akkor mikor letenné a karaktert az adott feladat helyére, akkor egyszerűen nem lép tovább. Nem fagy le, mert a menü, a térkép stb. előhívható, csak hiába, mert nem lép tovább a játék.
Eddig a legtöbbször tapasztalt ilyen hiba, akkor volt, ha a piros körrel jelzett bandaháborús területre rakna le vmi feladat kapcsán.
8. Van-e rá esély, hogy a Rockstar kedvez azoknak, akik csak normálisan akarnak online játszani és végre karóba húzza valamelyik város főterén az összes érintett hackert, s ezzel a GTA V normális online élvezhetőségi faktorán javítana?
Az esetleges válaszokat előre is köszi!
.- ...- ..-.. .-.. . -- ..-.. -. -.-- --- .-.. -.-- .- -. --..-- -- .. -. - .- ... . --. --. --..-- ---... -- .. -. -.. . -. -.- .. -. . -.- ...- .- -. .-.-.-
SZABl #20136 de vajon lesz-e még jobb ajánlat karácsonykor? <#confused>#confused> azért valamit beújítok most is
Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2015.11.25. 11:06:31
Tegnap voltam valami küldetésen, ahol a reptér közelében akkora utasszállítók voltak lezuhanva az útra, mint egy felhőkarcoló. Sz tem ez sem éppen a normális játékmenet része volt.Ha az általam vásárolt autó felrobban,- jártam már úgy hogy eltűnt -,azután sehol sem volt.Azt hogyan lehet visszahozni olyankor?
Utoljára szerkesztette: zolcsika080104, 2015.11.25. 09:40:54
most meg hátha azért nem takarítják el őket mert dolgoznak valami jobb megoldáson. figers crossed
Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
"Nulla tenaci invia est via"
Először jött egy 1486-os szintű tag heist-re,már a szintje gyanús volt,Pacific standard signal-ra mentünk,az elején nem volt semmi,az én kocsimmal mentünk a csókáért,elmentünk a szigetre elindultunk vissza a pasival a partra ahol kocsink állt.Hackert követte a pasi,a gyerek beszállt vele a kocsiba,mire ő meg a csóka autóstól eltűnt és vége lett a heist-nek,ekkor esett le hogy hacker.Megnéztem a profilját,és akkor láttam hogy a karaktere félig pucér,nincs rajta felső ruha,pedig csaj kari.
Na utána folytattuk a Pacific standardot,és gond nélkül lementek a heist-ek,egészen a Pacific Standard - Bikes heist-ig,ott ugyanis ahogy felültünk a motorra és elindultunk velük,az összes ellenséges motoros felrobbant a városban.
A végső heist-et nem is csináltuk meg,mert egy hacker mindig bejött randomban.És már paráztunk.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

de azért az is jópofa volt ahogy megállt a motorom :-/
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

viszont az tetszett amikor táska nélkül volt nálam a pénz 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: SZABl, 2015.11.22. 09:53:51
"Nulla tenaci invia est via"
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
youtube.com/user/icetihiii22
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

de ez legalább vicces volt
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete
Ha alapértelmezett kocsid van akkor, azt fogja a közeledbe rakni. Általában küldetés kezdetekor ki lehet választani előtte a menüből melyik kocsit akarod használni.
Vadászgép csak fort zancudoban van. A fegyvereket a repülőn/helikopteren vagy egérgörgővel v tabbal váltod.. Venni a telódon rámész netre ott Travel and transport utána warstock cache and carry-nél lehet repcsit/helit meg még néhány cuccot. A vadászgép feloldásához viszont meg kell csinálnod a The Humane Labs Raid Heist EMP küldetést.
Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete