Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20430
Sziasztok!
Újratettem a gépet, mert FPS lassulást tapasztaltam a játéknál. Ezt a friss rendszer sem oldotta meg, így találtam egy megoldást youtube-on ,ahol a proci teljesítményét kell állitani a vezérlőpultbol min 99% és max 99%-ra. Ez megoldotta az FPS problémát.
Most viszont előjött egy olyan hiba, hogy a képernyőn villogó kockák jelennek meg játék közben.
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdvözletem!

Oldtimer új reggel Runescape, DAoC, s megannyi MMO..

Overburner
#20429
Adversary-ra kell menni dupla dolcsi miatt tegnap 64 K dolcsit szereztem egy küldi alatt Legnagyobb fizetésem per nem heist eddig. 😄

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#20428
jaja nekem is tegnap egy hidrat
#20427
Éééés most egy nagyon kedves hacker bespawnoltatott a házamba egy repülőt...
#20426
Szerencsére én nem nagyon találkoztam hackerrel(azért egy két idegesítővel igen,utálom őket)de nálam is az van hogy a garázsom elé kiraknak szélturbinát és elrepülök a semmibe.
#20425
Hiába ha heistre bejön egy hacker.
Csak akkor jössz rá hogy hacker ha azt látod hogy a pasival akit meg kell menteni elteleportál és kész a heist,vagy ha mentek motorral és mindenki más felrobban a városban.olyankor le esik hogy hoppá valamelyik tag hacker.

#20424
Hát nekem is lesz valamikor,kérdés mikor,3 misim van,és jelenleg lehetetlen pénzt szerezni.Hackerek szét csesznek mindent.

#20423
Íme a yachtom😞10 miskába került)

Oldalnézet
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Hátulról

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Overburner
#20422
Ja ez most nagyon gáz. Invite onlyba szoktam menni azt kész mostanában.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#20421
Hát online játszhatatlan a sok hackertől.
Fontosabb helyek elé leraknak turbinákat,aki ki jön házból vagy tuning műhelyből azt egyből megöli.
Buszokkal vízen közlekedő játékosokról nem is beszélve.Sajna nekem a print screen nem megy,csak szar steam-el sikerült csinálni vacak képet.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.20. 11:43:38

tutituti
#20420
Dokumentumok mappában töröld a rockstar mappát.(azért előtte csinálj egy másolatot róla,mert bukod a single mentéseket meg a videókat stb.)
Aztán ha steames akkor egy ellenőrzést is lefuttathatsz.
Nem garantálom hogy jó lesz de ez nálam bevált.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

#20419
Tegnap még működött, Ma meg elakarom indítani a GTA-t és azt írja ki hogy Grand theft auto 5 működése leállt. Próbáltam már safe mode-ba úgyse ment. Próbáltam a telepítővel repairing-et de ugyan azt írja ki. Észre vettem, hogy ha induláskor a tálcán marad a gta ablak, akkor nem áll le és betöltődik a menüig, de ahogy belekattintok rögtön ki írja h működése leállt. Eredeti a játék és nincsenek modok telepítve. Mi lehet a baja?
#20418
Akinek multiban nem lenne pénze yachtra, úgy néz ki kipróbálhatja singleben:yacht mod

Aki lassabb mint én az noob, aki gyorsabb annak meg nincs élete

Skypack
#20417
<#eljen>

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

JaSoN HuNTeR
#20416


Stream

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Szabi
#20415
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"

patchaou
#20414
Talán a látótáv, az árnyékok látótávja, a túlzott élsimítás /bár ez utóbbit bírnia kell a vga-dnak. Plusz nálam ha highról very highra rakom a növényzetet az erdős részeken odaver az fps-nek, de simán highon sincs panaszom a látványra.

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

Hunter of Deer
#20413
erre vki?

grafnál mi az ami csak eszi a gépet de kb semmivel nem szebb a játék?

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

#20412
Köszi
#20411
Rendszergazda jogot igényel, az üzenet szerint.
#20410
nem úgy inditom simán asztalról*
#20409
Kint van az asztalon 2-ször de nem modoltam még
#20408
Rendszergazdaként indítod?
Nem moddolt a játék?
#20407
Sziasztok nekem ezt irja amikor megnyitom a játékot (CD-s játék) Administrator rights are needed to install game data.Please click
Retry below to restart the launcher with the required privileges .you may be asked to sign in to SOCIAL CLUB again after restarting .
MI lehet a baj beirnám fordítóba de csak a google-st ismerem ha valakinek úgyan ilyen gondja volt kérem írja le nekem privátba,hogy hogyan is csinálta ezt meg . ELÖRE IS 10000 HÁLA NEKTEK <#worship><#worship>
#20406
De nem loptam el semmilyen kocsit.Sajátommal közlekedem.Épp csak felmentem privát sessionba,elindultam a golf pálya felé és kaptam bountyt.Kb félóra bringázás után lejött.

#20405
NPC sofőrök szoktak ilyet, mikor ellopod a kocsijukat.
#20404
Sziasztok !
Dobozos, pc-s verzióval az a gondom, h 1-2 hete minden játékba lépés után 5-10 perccel megszakad a játék és kiírja angolul, h a kapcsolatom megszakadt a social club szerverrel. Utána bejön a loading story mode töltőképernyő és csak tölt nem történik semmi. Mit lehetne tenni ? <#conf> Először azt hittem megszakadt a netem, de egyből kiléptem ctrl+esc-el, de volt netem.
Szabi
#20403
játékbeli 24óra után tűnik el, de egyszerűbb ha hagyod hogy megöljenek 😄

"Nulla tenaci invia est via"

#20402
Nekem meg bounty nem akar le kopni,elmentem egy nagyot bringázni,bringával meg kerülöm az egész térképet.Már majdnem körbe értem,de még nem tűnik el.

Overburner
#20401
Az érdekes. Kis karimon meg nagyon is eltűnnek a ruhák rendszeresen. Örülök neki. 😊

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#20400
Most néztem meg,a csajszi minden mentett outfitje megvan.
De sajna bounty van rajta,így nem mehetek semmire.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.18. 16:22:44

#20399
Igen nekem is eltűnt pár... és pont az is amit egy csiter adott (tehát meg se lehet venni) 😄
#20398
Tegnap játszottam de még megvoltak.
Az a baj mennék ma is fel online-ba,de hiába voltam privát sessionban,valaki rakott rám így is bounty-t.Most nem tudok menni sehova sem.

Overburner
#20397
Másnak is törlödnek outfitjei? Rakás el tünt ma is tegnap 1 ma meg vagy 3. Óriási mondhatom.

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#20396
Töröld le a gèpedről de alaposan,vedd meg és kèsz.Ha rosszul törlöd le az eredetit is bukhatod.

Overburner
#20395
Bazz elvetted az olvasni valóm. <#idiota>

Origin:SirHedge / Uplay:Sir_Hedge / Xbox Tag: TheStevie

#20394
Sziasztok!
Letöltöttem a játékot torrenten, hogy vásárlás előtt kipróbáljam, de amikor elindítom mindig kiírja, hogy a GTA V működése leállt. Ebben kérek segítséget, hogy mi lehet a baj.
Szabi
#20393
oké, felőlem folytathatjuk

"Nulla tenaci invia est via"

Krszti1160
#20388
Mert a játékhoz hoztam a képeket, és nem pedig azért, hogy abba kössenek bele, hogy mi a hajó neve vagy a kutyám, vagy esetleg a házi pockom neve... Egyesek magukra vették, majd elkezdtek sírni mint az oviban, hogy ez így meg úgy 😄 Lófasz társaság komolyan mondom 😄
Carlos
#20387
S lőn béke..

Þór vígi þessi rúnar

Gabor77
#20386
Ha nem érdekel, hogy ki mit mond, akkor mi a brének raksz fel ide képeket? 😄 Minek vagy itt egyáltalán?😄
Utoljára szerkesztette: Gabor77, 2015.12.18. 12:54:00

Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN

Szabi
#20385
najólvan.. akkor elkezdek törölgetni...

"Nulla tenaci invia est via"

Malakai
#20375
Nem akarsz reakciót, akkor ne mutogasd a képeket...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Krszti1160
#20372
Esetleg ez segíthet vagy sem 😄
De amúgy nem lehet véletlen, hogy a jelszó nem ok? Mert elég gyanús 😄 (jelszó emlékeztető elő jött + biztonsági kód 😄 )
Szabi
#20364
juhéé

"Nulla tenaci invia est via"

JaSoN HuNTeR
#20363
Holnap megprobálom újra és ha nem jó akkor csinálok normálisabb videót, ha pedig sikerül megcsinálni akkor happy lesz.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#20362
Én olyan videót eddig nem láttam, hogy nem lép be. Olyat láttam, hogy kiléptél töltés közben.
JaSoN HuNTeR
#20361
De nem lép be... Ha be is lép offlineba rakja magát.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#20360
Megnéztem és azt látom, hogy faszságokat művelsz. Mi a retkes fasznak lépsz ki, miután rákattintottál az online játékra? Hagyd, hogy átlépjen online-ba, nem kell hozzányúlni a profilhoz.
JaSoN HuNTeR
#20359
Nézd meg a második videót. Mit hadjak rajta, ennek azonnal be kell lépnie.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0