Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mike
#20680
amiket vettél? olyan 60% körüli áron. amit lopsz, ha jól olvastam akkor 9k körül van a max összeg

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#20679
Srácok Online-ban a drága kocsikat ha elpasszolom mennyit kaphatok értük?
Most jutott eszembe,van egy rahedli kocsim,de nem tudom el lehet-e őket passzolni.

#20678
Nekem 1,9 jött össze. Fejenként. Mínusz az épületek megvétele.

MerlinW
#20677
Bérgyilkos küldetések és részvények. A játék végére bőven összejön a 2 milliárd, ha nem veszel semmit a pénzedből addig.

[merlinw.org]

#20676
Mike-nek szántam...bocs.

#20675
Így van,amikor elforgatod a gépet vmelyik irányba (a szárnyak függőlegesen állnak)akkor a bal analógot magad fele húzod,így fordul.Vigyázz vele mert hamar a föld felé veszi az irányt a gép ha nem figyelsz 😊

#20674
Ez nagyon tetszik.

#20673
Hát helikoptert online-ban könnyen lehet lopni,nekem is van egy Annihilator,de nem túl sűrűn használom,busz a olyan mint a tank,telefonnal kell előhívni,és valahova leteszi a térképen.Én most hajóra gyűjtök,kb 5.6 misim van.

Mike
#20672
ja ok, utólag én is erre gondoltam 😊
én most a helcsit akarom megvenni, 1.7 misiért. fogalmam sincs megéri-e, már van belőle 100k-m 😊
van már viszonylag jó kocsim, házam, garázsom, motorom, most már helikopter kell 😊 és épp most lettem lvl42
bár drágább mint a tank

még egy hülye kérdés: az ember ha buszt vesz (nem fogok) azt hova teszi? gondolom a garázsba nem fér
Utoljára szerkesztette: Mike, 2016.01.03. 13:31:32

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#20671
Sztori módban csinálta a képet,ott meg könnyen lehet.

Mike
#20670
na igen, valóban, hogyne, persze

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Szabi
#20669

"Nulla tenaci invia est via"

Szabi
#20668
úgy hogy franciául játszok.. -.-"

"Nulla tenaci invia est via"

Mike
#20667
hogy van neked 2 milliárdod?

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#20666
köszi
a bal analóg karral fordul a gép nem? még nem sikerült vele csak forognom az a baj 😞
a jobb analóg meg a kamerát mozgatja

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

patchaou
#20665
Alapjáraton wasd és 8456 van beállítva a repüléshez.

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20664
Pc-n xbox controller-el a bal analóg karral forogsz. Billentyűzettel nem tudom.

Szabi
#20663
lowrider 2 új fegyverei: Compact Rifle (mini AK-74) és Double Barrel Shotgun
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"

Mike
#20662
azzal csak olyan hülyén elfordul
de látom, hogy lehet

Utoljára szerkesztette: Mike, 2016.01.03. 10:29:43

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

LeWyTy
#20661
LB RB<#hehe>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Mike
#20660
*csűrni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#20659
Lehet csúrni a gta5-ben? ha igen mivel? baromi hiányzik, főleg amikor keskeny szarokon kéne átrepülni

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Skypack
#20658
Aki most csöppen bele annak szerintem teljesen jó. Talán egy két hónap telt el update nélkül

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

szabii98
#20657
Ha ezen változtatnának és behoznának még nagy választékot heistekből, küldikből akkor már túl tökéletes lenne

I met God. She's black

Carlos
#20656
Azert belekotnek a havonta egy nagy patch.
Igen! Vehetsz hajot, autot hazat ami meg nem volt, de ugyanazokat a kurva uncsi kuldiket kell lenyomni egymillioszor, hogy kifarmold a patchel jott uj cuccok arat!
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.01.02. 20:15:13

Þór vígi þessi rúnar

Mr_no_NaMe
#20655
Köszi! Tényleg jó lehet :/
Skypack
#20654
1. saját teljesen egyedi karaktered lehet
2. több 100 de lehet 1000 ruha, nem számoltam fene tudja
3. heistek
4. lowrider kocsik és tuning
5. sokkal több autó motor hajó és légijármű
6. rengeteg játékmód
7. saját házak számszerint kb 50-60, asszem 5-6 féle belső kinézet van az eclipse towereseknél 10 féle belső
8. kb havonta jön egy nagy update és valszeg még fognak is
9. valamennyire változatos küldetések helyenként rövid időre egy-egy ismert karakter felbukkan
10. lamar-ral lowrider küldetések

most ennyi jutott eszembe, én 30 óra alatt kijátszottam a sztorit az online-t a mai napig tolom, olyan 220-230 órám van benne

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

#20653
Már csináltam,legalább két ember kell hozzá.Kocsit elvinni zsaruk elől még könnyű,de ballas keményebb.De nem vészes.Ha van jó fegyvered könnyen le lehet őket kapni,cska vigyázni kell mert nem csak úton hanem háztetőn is vannak.

#20652
Basszus, nem tudom megcsinálni azt a küldetést amit Lamar ad, és 2 lowriderrel el kell menni eladni azokat, útközbe zsaruk keresik a kocsikat és az üzletnél a ballas rajtunk üt. Vmi ötlet? Esetleg vki beszállna és segítene nekem?
#20651
Nem jut eszembe egy sem,az online szar,ha egyszer felmész utána nehéz lesz nem felmenni.
Tegnap este háromszor csináltuk meg a pacific standard heist-et hard-on,először én hostoltam,és olyan jó party jött össze randomban,hogy úgy döntöttünk együtt maradunk,és még párszor lenyomjuk,végül háromszor is megcsináltuk egy este.Két magyar és egy fogalmam sincs milyen nemzetiségű játékossal,bár a neve alapján talán spanyol.Bár angolul írt.A végén már tök egyszerűen ment mindegyik heist,még a mocist is megcsináltuk halál nélkül.Majdnem sikerült az elite kihívás,de felrobbantottuk a motorokat és az egyik a fejünkre esett.<#vigyor>
Hála az esti ökörködésünknek most már 5.1 millám van.Már nem is kell olyan sok a saját luxus yacht-hoz.
A nyolc millás hajóra utazom.
Jah bankrablás közben leálltunk hógolyó csatázni.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.02. 17:11:39

Mr_no_NaMe
#20650
Írna valaki olyan 10-15 dolgot amivel TÖBB a játék online modban?

Ugyanis annyira próbáltam magam meggyőzni arról, hogy szar az eredeti online játék, hogy azon kaptam magam, hogy nagyon erősen nézegetem a játék sztímes adatlapját és szemezek a kosárba gombbal ._.
LeWyTy
#20649
Ez a FiveM mod szerveres dolgot próbálta már valaki?

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

PeeTeR
#20648
tartsd meg, semmi gond nem lesz.. en is ezt csinaltam - raadasul a mentes is mukodik tokeletesen ha atraknad az eredetibe

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#20647
Én letöröltem a biztonság kedvéért a mentéseket, amit a kalóz verzió csinált, és az azzal együtt telepített social clubot is.
patchaou
#20646
Még egy kérdés. A virágbolti vezió bekavarhat, vagy nyugodtan megtarthatom ha esetleg modolgatni szeretnék?

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20645
A legutóbbi frissítésnél én már nem tapasztaltam ilyen lassulást, stabilan lejött.
patchaou
#20644
Köszi szépen! Akkor steames lesz 😊 Halottam korábban hogy a dobozos cucc lassan jön stb... de gondoltam eltelt egy kis idő az első nagy hullám óta és talán stabilizálódott a helyzet.

Borg - simán lehet valakinek mindkettővel tapasztalata, apa-fia, testvérpár ha együtt játszanak lehet hogy az egyiknek így van meg a másiknak meg úgy 😛

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20643
Steames a jobb,nekem dobozos van,és vér gáz.

#20642
A Social Clubos változatról=dobozos tudok tapasztalatot mondani: botrányosan szar a letöltési sebesség, ugrál, megszakad stb. Ha a steames úgy jön, mint minden más játék steamen, akkor az stabilabb letöltést jelent, bár ott is fogod ugyan úgy használni a social club platformot... 😊
Utoljára szerkesztette: titi7, 2016.01.01. 11:33:44
#20641
Gondolod, hogy van valakinek mind a kettő? Vagy miféle objektív válaszra számítasz? 😄
patchaou
#20640
Srácok, dobozos, vagy steames? Melyiknél jön le gyorsabban a játék és a frissítések?

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20639
Nekem csak steam-el megy a fénykép készítés,print screen szar,ha fényképezőgéppel csinálom azt nem menti el.<#szomoru1>

#20638
Először is Boldog Új Évet Mindenkinek! 😊
Másodszor, hogyan tudok képet csinálni a gta online-ból, amit itt megoszthatok veletek?
Mr_no_NaMe
#20637
Értem én ezt, de minek játszanál randomokkal amikor ez a te játékod, a te világod, csak azért kényszerülsz velük érintkezni, mert a pöcs rockstar csak online ad frissítést meg kismillió dlct... nyilván szeret valaki másokkal játszani, de szerintem sokkal többen vannak azok akik "kényszerből" vannak online.
#20636
Szerintem simán lehet randomokkal játszani,ha beszólnak nekem akkor max szarok a felyükre vagy addig söpröm el őket hydrával amíg sírva abba nem hagyják 😄
Mr_no_NaMe
#20635
Tegyünk különbséget a másokkal való játszogatás ONLINE módban, és tegyünk különbséget a zárt/privát szerver között szintén ONLINE módban.

Nyílván az összes tanklövöldözős meg szupermenmodos modot csak egy zárt közösségű szerveren használná az ember, mert nem mindenki akar baromkodni ilyen módon. De felteszem a kérdést ki akar egymás ellen, vagy egymással játszani ebben a játékban? Ez egy full SP alapú játék, az online részével csak azért játszanak mert ahhoz csinálnak folyamatos tartalmat...nem azért vagy fent online hogy bejöjjenek a hülye oroszok spamelni meg flamelni, hanem azért mert folyamatos tartalom van és jól elvagy vele délután 1-2 órát saját magaddal. De ugye ezt csak online tudod mivel rá vagy kényszerítve...
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 18:56:20
#20634
Kaptam tavaly karácsonyra.<#vigyor5>

wollnerd
#20633
Akkor nyerted? :-)

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#20632
Őszintén szólva én nem buknék semmit,mert én sem vettem meg a játékot.
Bár az enyém eredeti,de nem fizettem érte.<#vigyor>

tutituti
#20631
Ne fussatok rá erre a katyvaszra.
mrnoname te meg kérlek a fenn található linek közül az Off topic-ba látogass el mert ott tudnak neked segíteni.köszönjük.

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict