Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Most jutott eszembe,van egy rahedli kocsim,de nem tudom el lehet-e őket passzolni.
[merlinw.org]
én most a helcsit akarom megvenni, 1.7 misiért. fogalmam sincs megéri-e, már van belőle 100k-m 😊
van már viszonylag jó kocsim, házam, garázsom, motorom, most már helikopter kell 😊 és épp most lettem lvl42
bár drágább mint a tank
még egy hülye kérdés: az ember ha buszt vesz (nem fogok) azt hova teszi? gondolom a garázsba nem fér
Utoljára szerkesztette: Mike, 2016.01.03. 13:31:32
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
a bal analóg karral fordul a gép nem? még nem sikerült vele csak forognom az a baj 😞
a jobb analóg meg a kamerát mozgatja
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"Nulla tenaci invia est via"
de látom, hogy lehet
Utoljára szerkesztette: Mike, 2016.01.03. 10:29:43
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
I met God. She's black
Igen! Vehetsz hajot, autot hazat ami meg nem volt, de ugyanazokat a kurva uncsi kuldiket kell lenyomni egymillioszor, hogy kifarmold a patchel jott uj cuccok arat!
Utoljára szerkesztette: Carlos, 2016.01.02. 20:15:13
Þór vígi þessi rúnar
2. több 100 de lehet 1000 ruha, nem számoltam fene tudja
3. heistek
4. lowrider kocsik és tuning
5. sokkal több autó motor hajó és légijármű
6. rengeteg játékmód
7. saját házak számszerint kb 50-60, asszem 5-6 féle belső kinézet van az eclipse towereseknél 10 féle belső
8. kb havonta jön egy nagy update és valszeg még fognak is
9. valamennyire változatos küldetések helyenként rövid időre egy-egy ismert karakter felbukkan
10. lamar-ral lowrider küldetések
most ennyi jutott eszembe, én 30 óra alatt kijátszottam a sztorit az online-t a mai napig tolom, olyan 220-230 órám van benne
ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |
Tegnap este háromszor csináltuk meg a pacific standard heist-et hard-on,először én hostoltam,és olyan jó party jött össze randomban,hogy úgy döntöttünk együtt maradunk,és még párszor lenyomjuk,végül háromszor is megcsináltuk egy este.Két magyar és egy fogalmam sincs milyen nemzetiségű játékossal,bár a neve alapján talán spanyol.Bár angolul írt.A végén már tök egyszerűen ment mindegyik heist,még a mocist is megcsináltuk halál nélkül.Majdnem sikerült az elite kihívás,de felrobbantottuk a motorokat és az egyik a fejünkre esett.<#vigyor>#vigyor>
Hála az esti ökörködésünknek most már 5.1 millám van.Már nem is kell olyan sok a saját luxus yacht-hoz.
A nyolc millás hajóra utazom.
Jah bankrablás közben leálltunk hógolyó csatázni.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.01.02. 17:11:39
Ugyanis annyira próbáltam magam meggyőzni arról, hogy szar az eredeti online játék, hogy azon kaptam magam, hogy nagyon erősen nézegetem a játék sztímes adatlapját és szemezek a kosárba gombbal ._.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Borg - simán lehet valakinek mindkettővel tapasztalata, apa-fia, testvérpár ha együtt játszanak lehet hogy az egyiknek így van meg a másiknak meg úgy 😛
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Utoljára szerkesztette: titi7, 2016.01.01. 11:33:44
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Másodszor, hogyan tudok képet csinálni a gta online-ból, amit itt megoszthatok veletek?
Nyílván az összes tanklövöldözős meg szupermenmodos modot csak egy zárt közösségű szerveren használná az ember, mert nem mindenki akar baromkodni ilyen módon. De felteszem a kérdést ki akar egymás ellen, vagy egymással játszani ebben a játékban? Ez egy full SP alapú játék, az online részével csak azért játszanak mert ahhoz csinálnak folyamatos tartalmat...nem azért vagy fent online hogy bejöjjenek a hülye oroszok spamelni meg flamelni, hanem azért mert folyamatos tartalom van és jól elvagy vele délután 1-2 órát saját magaddal. De ugye ezt csak online tudod mivel rá vagy kényszerítve...
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 18:56:20
PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2
Bár az enyém eredeti,de nem fizettem érte.<#vigyor>#vigyor>
