Grand Theft Auto 5
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#20621 : "...tankokat lövöldözni a városra még is a legnagyobb poén a világon..."
#20627 : "...Ha észleli a steam -> bann..."
tehát sok a csaló akik módosított játékkal játszanak, ezért te nem veszed meg a játékot, viszont azért se veszed meg mert nem lehet módosítani a játékot mert akkor kiraknak... na most akkor hogy is van ez?... 😄D
azt írtad hogy tankokat akarsz lövöldözni, szerintem azt nehéz nem csalásnak venni, sőt a horgászos mód is csalás, hisz alapból úgy nem tudsz pénzt szerezni a játékban
"Nulla tenaci invia est via"
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 15:57:16
"Nulla tenaci invia est via"
Amióta megvásároltam a cs:sourceot, játszottam, és valami barom spectből felvette azt, ahogy játszom és kaptam egy bant, azóta nem tudnak érdekelni az mp dolgot. Konkrétan ugrott az ablakon nyolcezer forintom mert egy majom azt mondta, hogy csitelek, mert egymás után négyszer lelőttem, a steamből meg egy másik barom ahelyett hogy megnézte volna a beküldött videót, instant bannolt.
Igen tudtam vele játszani még lanon...tehát a pénzvisszatérítés sem áll meg, mert csak egy "lehetőségtől" tiltottak el...na persze. Hagyjuk az egészet...horgász mod miatt is ugyan úgy járna a bann, és biztos nem játszanék gyomorideggel, hogy bármelyik másodpercben kaphatom a permbant..
Ezt nem tartom korrekt szolgáltatásnak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 15:21:41
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Repkedni nem szeretek de ejtőernyőzni igen.és online-ban rengeteg mindent lehet csinálni.Ami azt illeti még tankom sincs,bár a szintem és pénzem meg van hozzá,de kurvára nincs bennem ilyen vágy hogy tankkal mászkáljak.Bringával vagy terepjáróval esetleg csónakkal már inkább.
Meg aztán ott van a tank shotgun is, ami ha jól tudom mod...de tankokat lövöldözni a városra még is a legnagyobb poén a világon 😄
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 14:42:47
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 14:38:55
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
"Nulla tenaci invia est via"
Talán van erre valami mod vagy upgrade? Amúgy, még ha meg is venném, akkor se játszanék online a sok csiter, hacker és a lag miatt, pedig tényleg nagyon jó lenne. Meg aztán én nem akarok idegenekkel, külföldiekkel "poénkodni" én játszani akarok úgy ahogy én szeretnék.
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.12.31. 13:29:05
Nem nagyon mentem még bele a GTA 5 modolásába, viszont most szeretnék!
Abban kérném a segitségeteket, mert gondolom kibaxot sok jött már ki hozzá, grafikai tuningba melyik véleményetek szerint a legszebb? és melyik az ami nem zabálja meg a gépet?😄
Asus MAXIMUS V Gene, Intel i5 3570K, Gainward GTX 770 Phantom 2Gb,16 GB Corsair Vengeance DDR3 1600Mhz, CM 690 II Advanced, Dell U2312HM,
Egy kis részlet a tegnapi eventből.
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Erre gondútam.
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
Annyit lcn tőzsdén is össze lehet szedni, hogy Michael megvehesse az ingatlanokat, de az amúgy is csak a 100%-hoz kell (ha kell ahhoz is egyáltalán) A storyhoz nincs szükség a tőzsdére, simán végig lehet játszani.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
Ha nem eredeti a játék,rendesen végig sem tudod játszani,mivel a tőzsdéhez eredeti kell és social club profil.Asszem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 10:01:34
Talán 1-2 pisztoly vagy kés lesz szingliben is,de küldetések kocsik egyéb vackok csak Online.
Felmész online-ba és játszhatsz velük,rengeteg olyan dolog van amit csak online találhatsz meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 09:47:03
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 08:34:30
szilveszterkor várható megint hó onlineban?
H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k
Márha randomokkal mész. Vagy Tony-val! <#banplz>#banplz>
Þór vígi þessi rúnar
ja és nem vagyok egy nagy ász, nyár óta most nyúltam hozzá újra
ja látom, napi miatt kell
engem nem zavar a DM sem, nyugodtan mehet ha napi miatt kell, még nyerni is hagylak 😊
Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.12.30. 01:30:30
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
link
[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray
Utoljára szerkesztette: titi7, 2015.12.29. 19:21:57
Heist,küldetés,tennis vagy golf jöhet,TDM na haggyá lógva.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.29. 18:34:18
történt egy olyan velem Online.ban hogy megszakadt a netem de az online az ment tovább. majd mikor visszajött a net és újracsatlakoztam online-ra akkor kiírja hogy Troubleshooting alert stb stb.
ezt problémát hogy oldhatom meg legkevesebb nyűglődéssel?
HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.28. 12:18:01
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
