Grand Theft Auto 5

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Szabi
#20630
#20615 : "...Amúgy, még ha meg is venném, akkor se játszanék online a sok csiter, hacker és a lag miatt..."

#20621 : "...tankokat lövöldözni a városra még is a legnagyobb poén a világon..."

#20627 : "...Ha észleli a steam -> bann..."

tehát sok a csaló akik módosított játékkal játszanak, ezért te nem veszed meg a játékot, viszont azért se veszed meg mert nem lehet módosítani a játékot mert akkor kiraknak... na most akkor hogy is van ez?... 😄D

azt írtad hogy tankokat akarsz lövöldözni, szerintem azt nehéz nem csalásnak venni, sőt a horgászos mód is csalás, hisz alapból úgy nem tudsz pénzt szerezni a játékban

"Nulla tenaci invia est via"

Mr_no_NaMe
#20629
Ezt most nem értem. Melyik csalásra gondolsz? A valós, régi értelemben vett csalásra: god mode, inf. ammo és társai, vagy a "csalásnak" bélyegzett file módosításokra amiben modolhatod a saját játékodat, hogy kitold a játékélményt mint pl ez a fishing cucc, vagy az rpg mod. Melyikre gondolsz?
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 15:57:16
Szabi
#20628
na most akkor eldönthetnéd végre, hogy sok a csaló és ezért nem játszol online, vagy azért mert nem lehet csalással online játszani?

"Nulla tenaci invia est via"

Mr_no_NaMe
#20627
Persze, lehet moddal játszani, csak online nem...magyarul ahogy az emberek 99%a játszik, úgy nem lehet játszani. Magyarul csitnek/engedély nélküli módosításnak van elkönyvelve. Ha észleli a steam -> bann...sok értelme van ám így játékot vásárolgatni 30-40-50 eurókért.

Amióta megvásároltam a cs:sourceot, játszottam, és valami barom spectből felvette azt, ahogy játszom és kaptam egy bant, azóta nem tudnak érdekelni az mp dolgot. Konkrétan ugrott az ablakon nyolcezer forintom mert egy majom azt mondta, hogy csitelek, mert egymás után négyszer lelőttem, a steamből meg egy másik barom ahelyett hogy megnézte volna a beküldött videót, instant bannolt.

Igen tudtam vele játszani még lanon...tehát a pénzvisszatérítés sem áll meg, mert csak egy "lehetőségtől" tiltottak el...na persze. Hagyjuk az egészet...horgász mod miatt is ugyan úgy járna a bann, és biztos nem játszanék gyomorideggel, hogy bármelyik másodpercben kaphatom a permbant..

Ezt nem tartom korrekt szolgáltatásnak.
#20626
Lehet moddal játszani,csak ne legyen bekapcsolva az Online,de én 90%-ban csak onlineban játszom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 15:21:41

Mr_no_NaMe
#20625
Ezekkel az a gáz, hogy sajnos nem tudod steames eredeti játékhoz használni főleg online nem. Bármi nemű változás a játék főkönyvtárában és kapod is a bannt :/ Pedig ez nem csit..
#20624
<#worship><#worship><#worship>

PeeTeR
#20623

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

#20622
Hát én nem ezt élvezem a játékban,az ilyen gyerekes baromságokból már kinőttem,ha lenne mod ami érdekelne az a pecázás.
Repkedni nem szeretek de ejtőernyőzni igen.és online-ban rengeteg mindent lehet csinálni.Ami azt illeti még tankom sincs,bár a szintem és pénzem meg van hozzá,de kurvára nincs bennem ilyen vágy hogy tankkal mászkáljak.Bringával vagy terepjáróval esetleg csónakkal már inkább.

Mr_no_NaMe
#20621
Jah, aki így játszik annak tényleg egyszerű...de ha valami szupermen modot fel akarsz tenni, hogy lézerszemmel szétbarmolhasd a várost, még képesek és "bannolnak" a saját játékodból amit te pénzért megvettél. Az azért elég ciki lenne

Meg aztán ott van a tank shotgun is, ami ha jól tudom mod...de tankokat lövöldözni a városra még is a legnagyobb poén a világon 😄
Utoljára szerkesztette: Mr_no_NaMe, 2015.12.31. 14:42:47
Mr_no_NaMe
#20620
Sry, nem warezolok, a törvény ugyanis tiltja, hogy úgy juss hozzá illegálisan megszerzett tartalomhoz, hogy fizess érte. Ez majdnem olyan mint az orgazdaság...csak nem nézel bűnözőnek?
#20619
Az online sokkal jobb mint a sztori,hogy tört szarhoz hogy lehet hozzáadni a multis dlc-ket passz.nekem eredetim van így azonnal lejön mindig a legújabb cucc.Mivel főleg online játszom nem izgat hogy sztoriban nincsenek benne az Online tartalmak.És modokat vagy trainereket sem használok,mert nem akarom hogy ilyen szar miatt bannoljanak.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 14:38:55

PeeTeR
#20618
akkor tovabb is faradhatsz a warez szekcioba, pá

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Mr_no_NaMe
#20617
látom megragadtad a "lényeget". felesleges ebbe belefolyni, kérlek ne kelts flamet.
Szabi
#20616
aha, és csóró szegény kisgyerek nem tud eredeti játékot venni, meg nincs internete, de közbe olyan gémer gépe van amin fut a játék.. oookééé....

"Nulla tenaci invia est via"

Mr_no_NaMe
#20615
Nyilván nem eredetim van, de akár lehetnék egy csóró szegény kisgyerek is, akinek nincs otthon internete, ugyan ott vagyok...a cél az, hogy az összes online kiegészítést beletegyem valahogy az sp játékmenetbe, hogy net nélkül lehessen játszani.
Talán van erre valami mod vagy upgrade? Amúgy, még ha meg is venném, akkor se játszanék online a sok csiter, hacker és a lag miatt, pedig tényleg nagyon jó lenne. Meg aztán én nem akarok idegenekkel, külföldiekkel "poénkodni" én játszani akarok úgy ahogy én szeretnék.
#20614
Ezt mivel veszed fel általában?
#20613
Franklin 1988-ban született, a GTA SA pedig 1992-ben játszódik, szóval nem CJ az apja. (Hacsak nincs egy eltitkolt gyereke balkézről. '88-ban 20 éves volt.)
Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2015.12.31. 13:29:05
#20612
Üdv,
Nem nagyon mentem még bele a GTA 5 modolásába, viszont most szeretnék!
Abban kérném a segitségeteket, mert gondolom kibaxot sok jött már ki hozzá, grafikai tuningba melyik véleményetek szerint a legszebb? és melyik az ami nem zabálja meg a gépet?😄

Asus MAXIMUS V Gene, Intel i5 3570K, Gainward GTX 770 Phantom 2Gb,16 GB Corsair Vengeance DDR3 1600Mhz, CM 690 II Advanced, Dell U2312HM,

JaSoN HuNTeR
#20611


Egy kis részlet a tegnapi eventből.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#20610
nem
#20609
Neten találtam olyan hülyeségeket hogy Franklin apja a Gta San Andreas féle CJ volt.szerintetek lehetséges lenne?

#20608
Nem tudom én a tőzsdetrükkös oldal szerint csináltam,ahhoz meg kell az online tőzsde is,jó az a leírás milliárdokat lehet vele keresni.
Erre gondútam.

PeeTeR
#20607
osszehasonlito kep milyen volt anno es milyen most? kegyetlen fantazia kell a felismereshez

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

patchaou
#20606
Rosszul hiszed 😊
Annyit lcn tőzsdén is össze lehet szedni, hogy Michael megvehesse az ingatlanokat, de az amúgy is csak a 100%-hoz kell (ha kell ahhoz is egyáltalán) A storyhoz nincs szükség a tőzsdére, simán végig lehet játszani.

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20605
Mond azt hogy nincs eredeti játékod,az hihetőbb mint hogy nincs neted állandóan.<#whatever>
Ha nem eredeti a játék,rendesen végig sem tudod játszani,mivel a tőzsdéhez eredeti kell és social club profil.Asszem.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 10:01:34

Mr_no_NaMe
#20604
ez elég gáz azért 😞 és mi van azokkal akiknek nincs internetük állandóan? 😄
#20603
Online.
Talán 1-2 pisztoly vagy kés lesz szingliben is,de küldetések kocsik egyéb vackok csak Online.
Felmész online-ba és játszhatsz velük,rengeteg olyan dolog van amit csak online találhatsz meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 09:47:03

Mr_no_NaMe
#20602
Sziasztok! Azokat a dlcket / addonokat / modokat amik eddig megjelentek, azokat single playerben is lehet használni vagy csak ebben a gta online cuccban? Szívesen játszanék vele újra, de azért jó lenne tudni ezeket.
#20601
Ez most mi?<#wow3><#fejvakaras>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.31. 08:34:30

TBTPumpa
#20600

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

PeeTeR
#20599
aham, elvileg ugy volt beharangozva

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Hunter of Deer
#20598
nagyon nagy 😄

szilveszterkor várható megint hó onlineban?

H87-D3H/i5 4570*3,6/2*8GB Kingston/Gigabyte Extreme Gaming 1070/ 8TB HDD/Samsung 840 120GB SSD/ 650W/Razer Deathadder 2013/Logitech G15/Logitech Z3 2.1/Dell P2414H/NZXT H440/LGUH635v 4k

PeeTeR
#20597

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

PeeTeR
#20596
:ASDSDADSA

<#eljen>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Carlos
#20595
Húúú milyen igaz.
Márha randomokkal mész. Vagy Tony-val! <#banplz>

Þór vígi þessi rúnar

Szabi
#20594
😄DDDD

"Nulla tenaci invia est via"

Mike
#20593
én most előszedtem, benne vagyok az sghu crew-ban is, szal ott megtalálsz, éjjel szoktam nyomni, 11-éjfél felé hajnalig, csak most melóm van nem igazán érek rá, de azért holnap éjjel belefér egy kis játék is
ja és nem vagyok egy nagy ász, nyár óta most nyúltam hozzá újra

ja látom, napi miatt kell
engem nem zavar a DM sem, nyugodtan mehet ha napi miatt kell, még nyerni is hagylak 😊
Utoljára szerkesztette: Mike, 2015.12.30. 01:30:30

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

Mike
#20592
Kipróbáltam a szerkesztőt, első pályám, aki akarja nézze meg, lehet fikázni 😊 meg like-olni is ha tetszik 😊

link

[A64 3200+, 2gb ram, 9800GT] SE Xperia Ray

#20591
Én a gyilkolós napikat mindig kihagyom.

#20590
Elhiszem, hogy fos a TDM, csak mondjuk pont azt akarom összehozni, hogy daily reward meglegyen... Az előbb meg buktam az egyik heisten elég sok pénzt, mert a szerver úgy gondolta, hogy kihajít az összegző kép után, és a ,,first time bonust" nem kaptam meg...
Utoljára szerkesztette: titi7, 2015.12.29. 19:21:57
#20589
A TDM, DM, Capture soha nem volt túl népszerű az online-ban.
#20588
Hogy a fenébe ne játszanának,elég sokan is,de TDM-re menjen az akinek van hozzá kedve.én alapból kihagyom.
Heist,küldetés,tennis vagy golf jöhet,TDM na haggyá lógva.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.29. 18:34:18

#20587
Online részével játszanak egyáltalán PC-n? Mert 2 napja nem tudok 3 embert szerezni egy TDM-re, a játék 90%-a emberekre várás a lobbyban, mert kb. 0 a játékosszám... Kár érte pedig konzolon élveztem...
BBeno2
#20586
csao.


történt egy olyan velem Online.ban hogy megszakadt a netem de az online az ment tovább. majd mikor visszajött a net és újracsatlakoztam online-ra akkor kiírja hogy Troubleshooting alert stb stb.

ezt problémát hogy oldhatom meg legkevesebb nyűglődéssel?

HALA REAL MADRID!!! The BEST: SCHUMI. NEXT LEGEND: VETTEL.

#20585
Megoldódott. Jött az SMS róla, hogy leszállították és választhatóak. Kicsit lassan, mert körbekocsikáztam az egész várost mire leszállították a helikoptert. 😊
Utoljára szerkesztette: aru, 2015.12.28. 12:18:01

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.

patchaou
#20584
Csak rosszul emlékeztél 😊

tú tú tú túú tutú túú tutúú túú tú tú túú tutúú tú tutúú tu túúú tú tutu tututu tutúúú tu tu tututu tutúúú tú tutu tú tutúúú

#20583
Azt tudom hogy egy ideig más kocsi,de úgy emlékeztem rá hogy ugyanaz a kocsi csak át van festve,de most valami szutyok taligája van.

#20582
A reptéren van,vagyis ha megveszed a repteret.

#20581
Tudja valaki hogyan működik a jármű vásárlás singlebe? 70%-nál járok a történetben, a stáblista már lepörgött. Szükségem lenne egy teherszállító helikopterre (cargobob) meg is veszem a wastockba a mobilról, a 2,2 milliót levonja és sehol semmi. Trevornál sem jelenik meg illetve annál a karakternél is próbáltam akivel megvettem a helikopter leszállót.

A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.