20
  • bakosszabolc
    #20
    Volt mit kerulje a Mob okat herba gyujtes es mining kozben :)) idomilliomos:) Achi szerint 25szor halt meg a b...szik:)
  • opeca
    #19
    Ez a WoW még megy? Ehh miféle kocka játszik ilyennel?
  • leeloodallas
    #18
    Wow? Lol... L2 Powa!!!
  • ljerk
    #17
    Jaja ! Nem mellesleg a Feathermoon szerveren játszik amely szerver nem PvP, nem PvE (normál), hanem RP (szerepjáték) szerver.
  • cylonflatus
    #16
    Nem értem az ilyen "milyen állat aki ezzel szórakozik..." és hasonló hsz-eket. Ez egy rpg, nem? Ettől (is) az a szerepjáték ami. Ha ezt nem érti valaki az miért nem hack&slash-el játszik?
  • cateran
    #15
    Igen, erre rajottem pl en is..a baj az, hogy 1 nap keves ezekkel 80-rol 85-re fejlodni..(es az achievmentjei szerint egy napon lett 80 es 85...)Nincs az az isten, hogy eleg banyat es novenyt talaljon UGY, hogy a skilljei nem is maxosak...Archeologyval meg aztan meg lassabb....
  • thsanyi5
    #14
    1, nem fake
    2, a gyűjtő szakmák kb. annyi xp-t adnak, mintha mobokat ölne. ezzel szintezik fel
    3, milyen állat aki ezzel szórakozik és mennyi szabadideje van? o.O
    4, az ilyen témájú cikkek sg-n, főleg ilyen megfogalmazással nem érnek el mást, minthogy a többség nem érti, aki igen az valószínű olvasta már értelmes megfogalmazásban mmo-n vagy fs-en vagy más egyéb wow oldalon és ezt csak kineveti
  • Zolivok
    #13
    1ébként ja vmi dead island v mittomén milyen hírt kéne még ha nincs akkor is mert ez... valahol mellékesen a link elég azt kész.. 0 kill lvl85 wow kari <link> azt kész
  • hopp
    #12
    "A Night Elf karakterosztályba tartozó Everbloom csak és kizárólag a Professionokra gyúrt és ezek elsajátításával kapott rengeteg tapasztalati pontot és ezeket szétosztva lépkedett egyre feljebb."

    Ordít, hogy a cikkíró soha nem látta a WoW-ot közelről. Night Elf nem karakterosztály, hanem faj, tapasztalati pontok szétosztásáról pedig szó sincs a játékban. Ha már mindenképpen muszáj egy olyan cikket írni az SG-re, ami az olvasók 90%-át nem érdekli, akkor legalább legyen úgy megírva, hogy a maradék 10% ne röhögjön a szerző hülyeségein.

    Ezen kívül még ajánlanám a magyar helyesírás szabályainak áttekintését, különös tekintettel a vesszők használatára.
  • Carbine
    #11
    Ez megint egy olyan "cikk" aminek egy dedikált WoW-os fórumon/oldalon lenne a helye, nem okvetlenül az SG-n .
    Alapvetően nem is azzal van a baj, hogy minden apró baromságról, ami a WoW-al kapcsolatos, cikket írnak, hanem azzal, hogy más MMO-ról soha, semmi hír.

    Csak egy jó tanács... ha már MMO-ról akar a tisztelt író cikkezni, esetleg járjon is utánna, hogy milyen más programok léteznek ebben a kategóriában. Erre segítségül hívhatja a google-t vagy amennyiben rendelkezik ilyennel a józan paraszti eszét.

    Mivel nem vagyok azért szívtelen 2 oldalt írok én is.
    http://www.mmorpg.com/
    http://massively.joystiq.com/
  • Nightwish006
    #10
    Mert amerikai.
    És tuti fake, mert olyan könnyű a karakter statisztikáit meghamisítani XD
  • Zod
    #9
    Én azt nem értem, hogy ha a wow-europe.com oldalon rákeresek az everbloomra, akkor miért nem dobja ki ezt a karaktert (két feral druidot talál 85-ön).
  • cateran
    #8
    Archeology, mining es herba...de 1 nap nagyon karcsu erre, foleg hogy a herba es a mining nem maxos...

    "Egy játékos bebizonyította, hogy nem kell vérnek folynia ahhoz, hogy valaki sikeres legyen."

    Attol, hogy lvl 85-os, meg nem neveznem sikeresnek...egy felvak majom is el tud jutni idaig, max gyorsabban, kevesbe "stilusosan"....
  • Grodt
    #7
    És még lehetne sorolni a többi ilyet. Az achi-jai alapján egy nap lett meg 80 és 85is. Questek és ölés nélkül ezt hogy?? Profession achik csak 26%a van meg... ez a kari tuti fake.
  • Grodt
    #6
    http://us.battle.net/wow/en/character/feathermoon/everbloom/statistic#132

    Nézzétek meg: a cookingja nincs maxon. Az még nem is gáz viszont
    Highest Herbalism skill 525 / 450
    Highest Mining skill 525 / 450
    Vagy lehet h én nem értek elég jól a wow-hoz
  • Grodt
    #5
    Hát nem tudom. Nekem ezaz egész bűzlik egy kicsit. Professionökkel 85re fúlhúzni? Szerintem ez lehetetlen. Én nem hiszem el.
  • beceneev
    #4
    beteg xd
  • jovits
    #3
    szerintem kicsit könnyelmű kijelentés az hogy csak úgy nekikezd egy másik karakternek :D el sem tudom képzelni mennyibe telhetett felhuzni ezt ...
  • Szefmester
    #2
    15 perc hírnév megvolt, a srácról sem hallunk többet, max akkor ha csinál egy healert és a legnagyobb raid instákat is megcsinálja egy csapat tagjaként.
  • Frosty01
    #1
    ez az ember beteg ha ezt még1x megjátsza :D