1014
  • extramagascsaj
    #734
    Jó kis rész volt...alig várom már a holnapit. Bár kicsit idegesítő h ennyire lassan tölt itt be. :(
  • DONGUBA
    #733
    OREG RAJA GECI NAGY VOLT
  • stefun
    #732
    .....meg a kezéről. Ezek az úri "lágytojások" összeesnek az igazi, emberes kézfogástól.
  • szabii98
    #731
    Ramíz most lefonnyasztotta a bőrt Juszuf arcáról. Amúgy nemhiszem hogy Juszuf sokáig szereplő lesz, mert a hivatalos oldalon /ezel.tv/ nincs feltűntetve.
  • stefun
    #730
    Mo.-n élek. :)
    Tom hogy nem hal meg, még korai is lenne kipurcannia Kenan bátyánknak. Csak közel sem akartam lelöni a poént.
    Egyébként Kenant játszó szinésznek tetszik a valódi hangja nagyon komoly.
  • extramagascsaj
    #729
    akkor még várnom kell :(
  • ToCsEk
    #728
    ahogy vége a tvben 1-2óra és fentvan
  • extramagascsaj
    #727
    rtl mostra mikor szokták feltölteni?
  • datango
    #726
    stefun miért te hol élsz most?
    egyébként szerintem kenan nem hallt meg, ha esteleg őt is vitték be a mentőkocsiba akkor is meggyógyul:D kell ő a masik oldal élére sztem...
    Bade nagyon unszimpi nekem is, nem is néz ki jól meg olyan titokzatos szerintem is kém...!
  • szabii98
    #725
    Szinkron hangja miatt olyan....furcsa :D
  • extramagascsaj
    #724
    Ez a Bade olyan szinten unszimpi. Igaz hogy Eysan egy szemétláda...meg ő az egyik fő gonosz...de mégis ő Ezel másik fele.
    Bade tuti vmi kém, vagy ilyesmi. :/
  • szabii98
    #723
    Arra esély nincs szvsz. Szerintem Kenan az utolsó részig velük lesz :D
  • stefun
    #722
    Na de mekkora kilépöje volt (lesz) Kenannak....!! Mestermunka! Tud valamit ez a rendezö.
  • ToCsEk
    #721
    nah cenginzt megint beszopatják

    kenan gyereket meg gyorsan kiírták
  • stefun
    #720
    Na meg van a megoldás hogy miért voltak megtévesztök számomra a jelenetek.
    A eredeti "bölüm" részeket, (legalább is itt nálunk) ujravágták. Egy jelenetet egyszerüen félbeszakitanak és csak a végkifejletet mutatják ami kicsit érthetetlen. Aztán ujból leadják, mostmár végig, hogy mi is történt. Hát,.... lehet hogy igy izgib?
  • szabii98
    #719
    fonódik ez a szál! :D
  • datango
    #718
    miért van amikor van rajtuk?
  • eLiXir
    #717
    biztonsági öv nem volt se Alin sem Ezelen :ooo
  • datango
    #716
    végre serdár... remélem nem támad fel mán mert kiugrok az ablakon :D
    Én is az Öreg miatt nézem az egészet amúgy, ő a legjobb karakter benne.
  • stefun
    #715
    Aszta micsoda fordulatok lesznek még itt. Kenan megkapta szerintem az évszázad legdrámaibb jelenetét.
  • szabii98
    #714
    Ramíz mimikája verhetetlen! :DDDDD
  • Ariakus
    #713
    Gondolom olyan limonádé romantikus maszlag lesz, mint azok a brazil meg mexikói sorozatok. Az Ezel is csak azért jó, mert a Monte Christo-n alapszik plusz még ilyen maffiozós is egy kicsit. Ha ezek nem lennének benne akkor simán ilyen nyanyashow lenne mint a Seherezade.
  • IXEMGabeo
    #712
    ez a Szív útjai tegnap indult, az egyik főszereplő Yigit Özsener (Cengiz), még a magyar hangja is ugyanaz:)
  • ToCsEk
    #711
    buék üss fuss :D




    amúgy ettől a mert visszajön meliha szövegtől falnak megyek
  • datango
    #710
    jó lenne, ha meghalna mán végre, mert már azt hiszem hogy 9 élete van mint a macskáknak...! :D
  • stefun
    #709
    Hát ha megint trükközne, ...de Ali bátyó leellenörizte hogy minden rendben van e.
  • szabii98
    #708
    Most kajak meghalt? Eysantól kitellik hogy nem....
  • stefun
    #707
    (A sziv utjai) bakker a törökök már a spájzban vannak.)
  • stefun
    #706
    Ez a film még engem is átvágott.

    szabii98: Kenant legalább könnyebb eltalálni, nem szaladgál össze-vissza.
    Most ez a Serdar féle lelövés "akcio" kissé humorosra sikeredett.
  • datango
    #705
    hát... :D
  • IXEMGabeo
    #704
    ez Serdar minden túlél:D:D
  • datango
    #703
    szerdár
  • argo001
    #702
    Rengeteg részt kihagytam, de ma belenéztem. Kár Sebnemért, nekem ő a numera uno. :D Az biztos, hogy egy magánbeszélgetés keretén belül átadnám neki a legcsinosabb 1983-as születésű szőke török színésznő díjat. Amúgy tényleg, nekem ő tetszik a legjobban. Bahar se rossz de az ezüstérmet Azadnak adom. :D
    Amúgy teljesen furcsa, Ömer sírjánál állandóan bőgtek, Bahart meg le se szarják, szegény... :(
  • szabii98
    #701
    Szinte biztos hogy Kenan ellen fogadja fel Temmuszt.
  • datango
    #700
    linked van ahonnan megnézted?
    de elvileg végighallgatja ahogy serdar bevallja ezelnek hogy eysant végig csak kihasználta valamit az anyát se szerette soha, és csak hasznot húzott belőle...
  • stefun
    #699
    Ha tudnám mit mond, perfekt tudnék törökül.
    Szerintem akkor tudta meg hogy apja ölte meg Mertet, és azt vágta hozzá de elég ki volt akadva.
    Igy, ahogy itt leadták elég nyers hogy csak bemegy és lö.
  • datango
    #698
    mit mond még vagy honnan tudod?
  • IXEMGabeo
    #697
    ja volt róluk itt spoilerben egy kép:) majd meglátjuk:D szép páros lenne am:)
  • ToCsEk
    #696
    akkor meg fogsz lepődni majd :D
  • brenton
    #695
    Szerintem az Ali meg az öreg lánya közötti kapcsolat vagy nem kapcsolat ez a huza-vona köztük nagyon erőltett. Amúgyis Alinak nem ez áll jól, egyik kedvenc figurám, de ez a szerelmes szerep nem áll jól neki szerintem, mondjuk a csajok jobban tudják.