1014
  • Panzermeyer
    #774
    Itt egy fokkal jobb már.

  • stefun
    #773
    Bade olyan nyakigláb, "nem tudja hova tenni a végtagjait" tipus. Szerintem direkt olyan arcot akart a rendező, ami átlag, a tömegböl,kivülröl valaki. Hát sikerült mint minden a film megalkotásában.
    Amugy pont Bade az, aki smink nélkül is ari.
  • Ariakus
    #772
    Pont a hullámos haja miatt olyan szexi meg a szemei is szépek. Alakra sztem a legjobb az összes női szereplő közül mivel nem gebe (mint Eyshan és Sebnem), magassága megfelelő (nem olyan túl alacsony mint Azad).

    Az, hogy nem olyan hiteles meg annyira jó színész azt sztem ennyiből amennyit szerepelt nem nagyon lehet eldönteni mivel nem rég csöppent a sorozatba és nem is szerepel sokat mivel totál mellékszereplő.
  • extramagascsaj
    #771
    na ja...ez a sörény elég gáz...meg nekem vhogy túl markáns az arca
    egyébként lehet csak az a baj,h nekem ő nem annyira jó színész,mint a többi...nem olyan hiteles (vagy az...de akkor meg maga a karakter egy kis idegesítő simlis görcs)
  • eLiXir
    #770
    Mondjuk kivasalhatnák Bade haját, kiváncsi lennék rá
  • GFAL
    #769
    Nem bírom Eysant....De most tényleg megsajnáltam...
    Amm nekem szimpi lenne Bade ha kipofoznák kicsit Ezel mellé
    És mire jó ez,hogy kivágnak részeket?? Áhh a legjobb részeket nem látni.. ://
  • Panzermeyer
    #768
    Nem tudom, hogy DVD-n magyarban nem akarják kiadni ezt a sorozatot? Nekem kellene. Legyen rajta eredeti hangsáv is + magyar felirat.
  • Panzermeyer
    #767
    Nekem sem különösebben tetszik Bade, de a megjelenése óta azért sokat javítottak rajta. Nekem túl sok ez a puli frizura, és az összenőtt szemöldök. Azad, Sebnem, Eysan kisminkelve mind nagyon csinosak. A fiatal Selma is elég csinoska. Kicsit jobb erőben van, de ez nem gond.

    Kenan eredeti hangja tényleg nagyon jó. (Hallani rajta, hogy vagy dohányos, vagy egykoron dohányzott.) Amikor az Öreg dühösebben beszél, és nem a bratyizós anekdotázó hangját veszi elő, akkor neki is jó a hangja.

    A fiatal Yusufot nagyon jól eltalálták, tényleg elhiszem róla, hogy ez ő ifjabb korában. Az arc, az a gonosz mimika. Viszont a fiatal Ramizról sehogyan nem tudom elhinni, ugyanezt.
  • eLiXir
    #766
    Nekem Serdar a zsánerem, na erre varjatok gombot!
  • IXEMGabeo
    #765
    Eysannak az apja Serdar volt a gyengéje...
  • stefun
    #764
    De azt a keveset sem használta ki. Ha a bosszúhoz ért is, de Ömert mégsem védte meg. Ha egyáltalán szerette.
    Tipikus "feketeözvegy"
  • extramagascsaj
    #763
    Túl sok választást nem hagytak neki...
  • stefun
    #762
    Nálam, Ömer cserbenhagyásánál elvágta magát.
  • extramagascsaj
    #761
    Ízlés dolga. Nekem Azad és Eysan nőként akire azt mondom,h igen...szép a sorozatban...nameg a fiatal Selma. Talán ő a legjobb bőr.

    De nem szépségverseny...meg habár Eysan gonosz...azért sosem a saját érdekeiért csinált rosszat,hanem másokat próbált védeni, vagy megbosszulni.
  • szabii98
    #760
    XD
  • stefun
    #759
    Ja... itt a legvége a zenével együtt ütös volt.
    Azé én szivesebben pajkoskodnék Badeval mint Eysannal. Ezek a nagy gülü szemek rémisztöek.
  • extramagascsaj
    #758
    szegény Eysan :(
  • szabii98
    #757
    12es karika van, 16os lenne nem lenne több nézettség
  • stefun
    #756
    Ezeken a részlet kivágásokon elcsusztak egy kicsit. Én meg ezen nevettem. :
    A mult részben mikor Yusuf kiszáll a kocsiból, Cengiznek leadott két taslit. Egy snitt, és már Cengiz a gyomrát fogva fájdalmasantápászkodik fel. !?
    Megfejtés:
    Ugyanis Yusuf a már földön fekvö Cengizt, még 2-3szor hasba rugja.... amit kivágtak.
    És most Yusuf kinyirását is kivágták. (Ali adja le rá a kegyelem lövést.)
    Érdemes az eredeti verzt is megnézni már csak a látvány miatt is.
    Kiváncsi vok leadják e, mikor Eysan megszurkálja Kenant.
  • extramagascsaj
    #755
    ámen
  • szabii98
    #754
    szerintem is mert ő sincs fenn az ezel.tv-n. Esetleg Kenan megöleti
  • argo001
    #753
    Szerintem Eysan ki fogja csinálni Ezel új nőjét. :D
  • szabii98
    #752
    loool Eysan eleget kap :DD
    bb jussuf :D szépen elintézték őket :D
  • argo001
    #751
    Na ez igen...
  • extramagascsaj
    #750
    sajnos nem :(
    óóónemigaz...rakják már fel most azonnal
  • IXEMGabeo
    #749
    tegye fel a kezét, aki Azadra hasonlít:D az illetőhöz repülök azonnal:D
  • argo001
    #748
    A telefonbetyárkodáson jót nevettem... :D
  • extramagascsaj
    #747
    ajjnemá...csitt..én még nem tudom nézni :I
  • IXEMGabeo
    #746
    Azad foreva
  • IXEMGabeo
    #745
    szóval Kenan így állt össze azzal a Yussuffal
  • extramagascsaj
    #744
    ez esetben...hellószia
  • stefun
    #743
    Most hogy mondod,... észrevettem hogy Ezelre, szinte megtévesztöen hasonlitok.
  • szabii98
    #742
    :DD
  • extramagascsaj
    #741
    Mindenkinek hasonlít vmelyik ismerőse valamelyik szereplőre? Szóljatok,ha Ezelre hasonlító barátotok van...az érdekelne. :P
  • szabii98
    #740
    Eysan nagyon hasonlít egyik nagyonjó lány barátomra, nekem ezért is szimpi :D
  • eLiXir
    #739
    Bade a volt osztályfőnököm kiköpött mása fiatal korában, nekem ez a durva! :DDD
  • extramagascsaj
    #738
    Lehet hogy gebe...de szebb az arca (nekem) mint Bade-nak. Amúgy meg nem tudom miért...de ellenszenves Bade...nem tűnik őszintének...meg nem tudom...unszimpi. Én maradok Eysan drukker...bármennyire ésszerűtlen is. Az a nő egy szemét hazug...gyilkos is...de itt már ki nem? De benne van a legtöbb érzés...csak sajna a környezete meg belekényszeríti abba,h ilyen legyen.
  • Ariakus
    #737
    Remélem összejönnek Ezellel, sokkal jobban néz ki mint Eyshan (tipikus gebe alkat, csak kifutóra való).
  • stefun
    #736
    Ez a Báde olyan ártatlan mint a babapopsi. Szerintem bízhattok benne bátran.
  • eLiXir
    #735
    ÖREG<3