1014
  • IXEMGabeo
    #334
    honnan tudod, hogy te voltál Mert? láttad álmodban a saját arcod?
  • ToCsEk
    #333
    nemis
  • IXEMGabeo
    #332
    agyadra ment a sorozat
  • ToCsEk
    #331
    nah most fogtok befosni :D

    reggel felültem ágyamban és lol face-t vágtam, hogy miért is? :D
    a következőt álmodtam:

    valami buszállomáson voltunk, képzeljetek el egy full üres buszt rajta 6 emberrel :D én mert bőrében, ezelt,eysant,bahart,alit és dzsenkízt
    épp a nagy vallomás lett volna amikor is ezel elmondja mindenkinek, hogy ő ömer, arre bedriftelt egy autókat szállító kamion, és amikor épp kimondta volna hogy ő ömer, leesett a kamionról 2 autó, be is állt a csönd erre mondtam volna ÉN (mert), hogy Ő ömer erre felébredtem :D lol?

    nah most lehet röhögni :D
  • zotya10002
    #330
    Igeen! Asszonykámnak már az elejétől ezt mondogatom
  • eLiXir
    #329
    OMFG
  • IXEMGabeo
    #328
    beszarás, tényleg hasonlít IHM Ferire!
  • stefun
    #327
    Hali!

    Ezt észrevettétek már? :


  • zotya10002
    #326
    Hívtam én is de nem veszi fel!!

    Biztos dolga van:-DD
  • ToCsEk
    #325
    2hét és vége
  • IXEMGabeo
    #324
    tegnap sajnáltam Tevliket, tipikusan a két szék közt a pad alá esett

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ali rájött, hogy Ezelnek dolgozik közben, Ezel kiszabadította, de megtudta Alitól, hogy Erent Tevlik lőtte le, így az öreg Ramiz és Ezel is "menesztette" Tevliket sőt még Ezeltől egy pofont is kapott és egyelőre elment


    pedig azért mennyi mindent köszönhettek Tevliknek:S és így elzavarták
  • eLiXir
    #323
    pill, felhívom ezelt és megkérdezem tőle
  • mesa82
    #322
    Üdv!



    Lenne egy furcsa kérdésem! Nem tudja valaki véletlenül, hogy milyen napszemüveg márkát viselnek a szereplők a sorozatban? Az első részekben még Ray Ban volt nekik, de aztán váltottak, és a 15-dik részben volt az a jelenet, amikor kint állnak a felhőkarcoló szélén Ezel és Cengiz, és ott volt már másik szemüveg rajtuk, na a márka érdekelne engem!



    Válaszokat előre is köszönöm!
  • eLiXir
    #321
    baszki... én egyke vagyok és el nem tudom képzelni, hogy hogyan lehet a saját hugodról vagy nővéredről olyat állítani hogy átlagos, vagy jó nő, vagy rossz nő :D mindegy bocs az offért de ezt valszeg sosem fogom megtudni :D
  • Seth
    #320
    Köszi :D

    #319 nővérem és nem, nem igazán jó nő ,átlagos. Ja és férjezett, 1 kislány anyja :D
  • eLiXir
    #319
    49. rész jaja.
    amúgy jó nő a hugod?
  • ToCsEk
    #318
    múlthét hétfőn nem volt rész mert ünnep volt, de a keddi rész a 1. évad, 49. rész volt
  • Seth
    #317
    A segítségeteket szeretném kérni . A múlt heti , hétfői rész hányadik rész volt? Nővéremnek kell leszednem a múlt heti,e heti Ezel adagot, de neki fingja sincs, hogy hányadik rész volt az utolsó amit látott, vaktában pedig nem szeretnék töltögetni.Köszi
  • eLiXir
    #316
    ja csak én még mindig nem értem az a dorkós csávó mit keres meg kihez tartozik.
  • ToCsEk
    #315
    szerintem

    1. ott nem volt semmi vér, így belefért

    2. szerintem befosott, mert elárult mindent és így szerinte már nem volt hasznára a dorkós csávónak, így próbált menekülni
  • eLiXir
    #314
    ja, viszont két dolgot nem értek most:

    1.) mikor az az ismeretlen fazon aki kijuttatta cengizt a börtönből hidegvérrel agyonlőtte azt a két másik embert azt miért nem vágta ki az rtl?

    2.) cengizből ezek után csak annyit mutattak, hogy elárul mindent amit tud az öregről aztán meg elkezd szaladni az ismeretlen fazon elől.
  • ToCsEk
    #313
    jaj ezt a kamut már :D:D:D
    így megszökni a börtönből :D
    ezel vallhatna alinak is :D
  • ToCsEk
    #312
    de, ott virít polcon :D
  • IXEMGabeo
    #311
    OFF: Tocsek nem te voltál, aki tavaly megnyerte az SG foci vb tipp kupát?:D:D
  • eLiXir
    #310
    hát 12+os csak. bár nem tudom meddig mehetnek el 12+osan. de mindegy. kurva anyád rtl...
  • ToCsEk
    #309
    elvileg igen, valaki írta, hogy sertar megszurkálását is kivágták, pedig török verzióban benne van.
  • eLiXir
    #308
    rtl kivágja a brutál jeleneteket?
  • ToCsEk
    #307
    jól sejten, hogy teffó verését megint kivágták? :D
    nah vajon dzsenkíz, hogyan újítja ki magát a börtönből :D
  • eLiXir
    #306
    értem :) maradjon is :P
  • zotya10002
    #305
    Ez még az én titkom marad!!
  • eLiXir
    #304
    engem az idegesíteni, hogy ha az rtl a következő évadot csak ősztől kezdené leadni. lehet max 1 hetes szünet a két évad között, de több NE. engem ez idegesítene
  • eLiXir
    #303
    mert miért?
  • zotya10002
    #302
    Naaaggyooon naagy spoiler-t találtam:-)))

    De nem rakom be nyugi!!

    Csak idegesíteni kezd ez a sorozat!


  • eLiXir
    #301
    zsir nem az
  • eLiXir
    #300
    ez mi? ugye nem vmi spoiler? mert akkor elintéztem h többet ne irkálj ide
  • zotya10002
    #299
  • IXEMGabeo
    #298
    az kemény, Ezel mindent bevall Baharnak:D, aki nem hiszi el, hogy Ömer az
  • ToCsEk
    #297
    omg omg omg ez a mai rész :D
  • zotya10002
    #296
    Kemény mint a kutyaszar
  • ToCsEk
    #295
    ez a mai rész
    tiszta depis lettem