1014
  • DONGUBA
    #374
    ez mekkora

  • matyi0323
    #373
    köszi:)
  • ToCsEk
    #372
  • matyi0323
    #371
    Ami szokott menni zene, az a zongora.. minden részben van, azt tudnátok nekem linkelni?
    köszi. :)
  • ToCsEk
    #370
    nekem nem volt egyértelmű, csak miután megnéztem youtubon az évadzáró részt, 2órás tömör gyönyör, végén meg téphetjük majd a hajunkat :D
  • IXEMGabeo
    #369
    egyértelmű kimarad életben...

    belőttetek ide spoilereket, Kamil nem volt benne:D
  • ToCsEk
    #368
    csak az egyiknek :) de maradjon titok hogy melyik marad életben :)
  • eLiXir
    #367
    akkor most alinak és kamilnak lőttek? nem tudom elképzelni, hogy ezek után még lesz második évad is, vagy csak én tudom úgy hogy lesz az is?
  • ToCsEk
    #366
    húú elkaptam előzetest tvben :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ezel feleségül veszi eysant, fekszenek ágyon, jól jegyezd meg ezt a pillanatot MERT A JÁTÉKNAK ITT VÉGE eysan mad face :D EPIC
  • ToCsEk
    #365
    aaa mait még nem láttam :D de este meglesem neten :D wuuu
  • IXEMGabeo
    #364
    fúú ez kva jó rész...

    Ali tuti nem hal meg:)
  • IXEMGabeo
    #363
    Ezel bevallotta Alinak, hogy ő Ömer
  • IXEMGabeo
    #362
    Ali, hogy sírva fakadt, amikor a múltban Ömer beszédett mondott annak a munkáltatónak:D
  • IXEMGabeo
    #361
    na Ezel jól kiszedett mindent Eysanból, aki láthatóan kikészült:D kemény
  • ToCsEk
    #360
    hm...
    ő it nem bahar véletlen? :D

  • ToCsEk
    #359
    bahar, semnem, azad, nah nem tudok választani, mind3at most :D

    kicsi tefó jól járt így a végére :D
  • argo001
    #358
    Üdv.
    (OFF: Gyere f1-ezni. :D)
  • IXEMGabeo
    #357
    üdv a klubban:D
  • argo001
    #356
    És az egyik kedvenc szereplőm Ali. :D Én sokat röhögök rajta. :D
  • argo001
    #355
    Na, elkezdtem nézni én is a sorozatot, tegnapelőtt kezdtem, aztán folyamatosan lepörgetek pár részt naponta.
    Meglepően jó kis cucc ez, elég sok szép lány megfordul benne. Eddig Bahar meg Ezel aszisztense a top. :D
  • IXEMGabeo
    #354
    nekem Azad kellene Ramiz lánya:D ki se jönnék vele a szobából, de Bahar se rossz...

    amúgy az Eysant alakító Cansu Dere Miss Turkey 2. helyezett
  • stefun
    #353
    Nekem sem szimpi a bige. Ugy néz ki, mint akinek azt sem lehet elhinni amit kérdez.
    A hugi má jobban csúszna.
  • ToCsEk
    #352
    nah eysannak K.O
  • ToCsEk
    #351
    rly?
  • vadlea
    #350
    Ezel - Bosszú mindhalálig


    Megjelenés: 2009
    Játékidő: 60 perc
    Műfaj: Sorozat
    IMDb: 8.7

    Szereplő(k):
    rendező: Uluç Bayraktar
    forgatókönyvíró: Pinar Bulut, Kerem Deren
    zeneszerző: Toygar Isikli
    operatőr: Veysel Teksahin
    producer: Kerem Çatay
    vágó: Serdar Çakular

    szereplő(k):
    Kenan Imirzalioglu (Ezel Bayraktar)
    Yigit Özsener (Cengiz Atay)
    Cansu Dere (Eyºan Tezcan Atay)
    Sedef Avci (Bahar Tezcan)
    Ipek Bilgin (Meliha Uça)
    Bade Iscil (Sebnem Sertuna)
    Güray Kip (Kamil Çalica)

    Leírás:
    Ömer a nők álma. Szenvedélyes, mint Johnny Depp, férfias, akárcsak Clive Owen és gazdag, mint Bill Gates. Ömernek azonban csak egy álma van: tíz hosszú év után bosszút állni azon, aki hamis vádakkal börtönbe juttatta és elvette a szerelmét. Felvett személyisége, Ezel jól ismert a maffia és az éjszakai élet világában, ezért biztosra veheti, hogy minden lépését figyelik majd, bosszúja célba talál.<br />Ömer kötelező katonai szolgálat letöltése után tér haza idős szüleihez és kisöccséhez és minden vágya, hogy végre feleségül vehesse álmai asszonyát, a rá türelmesen várakozó Eyºant (Cansu Dere). Már-már úgy tűnik, pontosan azt az életet élheti, amire vágyott, amikor egy nap a rendőrség ráront a békésen alvó férfira és gyilkosság vádjával letartóztatja. Életfogytiglan tartó ítélete alatt csak arra tud gondolni, vajon ki az, aki csőbe húzta, mivel érdemelte ezt ki és hogyan állhatna bosszút. Az alkalomra tíz hosszú évet kell várnia, de végül elérkezik, és a plasztikai műtéten átesett Ömer új külsővel, Ezel néven sétál be a kaszinó ajtaján, hogy egyszer és mindenkorra fényt derítsen a múltjára.
  • stefun
    #349
    Csak a valósághüség miatt irom. Érdekes hogy ilyenekre is gondolt a rendezö.:
    Cengiz elövesz egy névkártyát, és a rajtalevö számot tárcsázza. Mikor a ramera is mutatja a kártyát, letakarták a telszámot, mint személyiségi jogok védelmében. naggyon komoly :)
  • eLiXir
    #348
    jó elnézést kérek. őszintén sajnálom csak szar napom van ennyi, az idő is szar.. minden bajom van, sorry tényleg sajnálom
  • IXEMGabeo
    #347
    nem kell feszültség fejezzétek be légyszíves...
  • zotya10002
    #346
    Nem tudom mi a bajod??

    Foglalkozz mással vaze!!

    Egyik nap még én segítettem neked egy bizonyos dologban....

    Ne nekem írj!! Hanem azoknak akik okoskodnak és fikáznak...!

    Ennyi!

    Többet ide nem is írok asszem! Mások nem tettek itt rossz megjegyzést nekemérdekes

    Na szép estét!!


    "FOGYATÉKOS VAGY?!?!?"
  • eLiXir
    #345
    most nem azért, de te ennyire nem értesz a szép szóból? FOGYATÉKOS VAGY?!?!? esküszöm direkt csinálod bazdmeg. egy ratyi paródiára válaszként beszúrsz egy spoilert. you dont make sense. kitiltatlak innen a faszba
  • zotya10002
    #344
  • stefun
    #343
    De az tény hogy ez a sorozat, egészen más mint a többi futószalagos "limonádé" pongyolaregény.
    Müvészien húzzák, nyújtják az egyszerü alap történetet és mégsem vontatott mert mindig történi valami fontos jelenet.

    Gondolom azért vágták ki a komolyabb jeleneteket, mert a német, brazil alacsony szinvonalu sorozatokhoz szokott nagymamák, otthon dekkolo kismamák, pletykafészkek nem birták volna idegrendszerileg.
  • zotya10002
    #342
    Nagyon durva lesz:-))De nem mondhatok sajnos többet!!

    Az asszony nem bírt magával megnézte a 71. bölumot:-)
  • IXEMGabeo
    #341
    látom nyomatod a dupla-tripla spoilereket:D:D

    azért kiváncsi leszek a 2. évadot mikor adják! amit ugyebár szétszabdaltak
  • zotya10002
    #340
    Ez jobb azért!!:-)

    Bocs !!

  • eLiXir
    #339
    amúgy szerintem nagyon tré, 1 percet birtam
  • eLiXir
    #338
    lol
  • eLiXir
    #337
    :D
  • ToCsEk
    #336
    #334 kb, valami üvegben láttam magam és full mert voltam
    #335 álmodtam én már meredekebb dolgokat is mint ez :D
  • zotya10002
    #335
    Nagyon késssszen vaaagy:-)))