1014
  • ToCsEk
    #414
    azt a picsa, ez elment volna évadzárónak is, remélem 2.évadban valami űber badass bosztút visznek véghez
  • Panzermeyer
    #413
    Pohár
  • DONGUBA
    #412
    Szegeny Pohár
  • Panzermeyer
    #411
    Tegnap csináltam magamnak egy Ezeles csengőhangot a telefonomra, a Gerilim (feszültség) c. betétdalból. Egészen jó lett :)
  • extramagascsaj
    #410
    merre lelem az előzetest?
  • szabii98
    #409
    Anyám elolvasta az első pár sorát a II. évad első részének...megfogtok lepődni.
  • IXEMGabeo
    #408
    mégegy dolog Tevflik ott volt, és valaki elkezdett lövöldözni rá, talán ezért lepődött meg Ezel is ezen az egészen...
  • IXEMGabeo
    #407
    íjj kemény jelenet volt. Ez a Kenan vagy ki, keményebb, mint gondoltam és az az érdekes, hogy Jenkins tett egy javaslatot ennek okán halt meg:O szerencsétlen, mindig rosszkor rossz időben volt, ez is tükrözi, hogy olykor az ártatlanok is megszívják, ha tehetnek róla, ha nem...
  • szabii98
    #406
    PORT.HU szerint Pénteken kezdődik a II. évad. :)
  • szabii98
    #405
    Szegény Bahar :(
  • ToCsEk
    #404
    mik vannak :D
    török nyelv rulz
    bahar a végén durr egy pofon :D

    [burtálnagy]GIGA SPOILER NE OLVASD EL[/brutálnagy]

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt hiszem holnap bahar die :(
  • szabii98
    #403
    igen, a C az DZS, a Ҫ az GY. :D
    lehető legérdekesebb nyelv :D
  • IXEMGabeo
    #402
    Can = angolban konzerv és a képes, tud szavakat jelenti:D

    DZSÁN:D érdekes a török
  • szabii98
    #401
    A Can törökül dzsán :D
  • ToCsEk
    #400
    1. évad, 63. rész Ezelt sokkolja a tudat, hogy Can az ő fia. Eyºan kimegy a temetőbe Ömer sírjához és bevesz egy doboz gyógyszert. Hamarosan elveszíti az eszméletét. Mert talál rá éjszaka, de a bosszúvágy erősebb benne. Bahar végre elmegy Alihoz.

    Can? :D hm
  • stefun
    #399
    Abban a "gecijó" sorozatban minden harmadik kép; egy riadt arcot közelröl vesznek... és gondolják mindenki számára izgi lesz. Ócsó poén.
  • Panzermeyer
    #398
    Ja, hogy ezek direkt voltak? Én meg azt hittem, hogy valakik ennyire balfékek :D
  • ToCsEk
    #397
    nah elég lesz :D

    nézz át mi megy ott :D

    igaz ott már nem zavar senkit kb, vége van annak a gecijó sorozatnak :(
  • IXEMGabeo
    #396
    SZERDÁR
  • ToCsEk
    #395
    EJSÁN
  • Panzermeyer
    #394
    Miért, ott még szörnyűbb a helyzet?
  • IXEMGabeo
    #393
    DZSENKÍZ:D
  • ToCsEk
    #392
    nézz át a lost topicba és utána mond ezt :D
  • IXEMGabeo
    #391
    nem arra gondoltam, hogy igazi rocker vagyok, csak inkább az áll hozzám közel, mint a mai szar David Guetták meg Justin Bieberek...
  • Panzermeyer
    #390
    Itt ragadom meg az alkalmat, hogy azoknak akik nem tudják leírni a neveket, mert vagy nagyon rosszul hallanak, netán lusták utánanézni a szereplőknek, hogy a szereplők nevei Tevfik (Tevfo), és Sebnem. Elvégre a Mihály sem Bihály...
  • Panzermeyer
    #389
    Na persze... lenne egy gitárosított változat, ott ráznád a loboncot :D
    Egyébként az ember ízlése idővel változik, amikor én is 13-20 éves koromig csak technot hallgattam, aztán amikor elkezdtem edzeni, akkor pedig kemény rockot is hallgattam már, mert edzeni csak arra lehetett jót.

    Mára mondhatni mindent szeretek, aminek van mondanivalója, vagy nagyon jó a dallama. Viszont fenntartom magamnak a jogot, hogy baromira válogatós legyek :)
  • IXEMGabeo
    #388
    nem csoda hisz én inkább rocker vagyok, mint ilyen szar gép, techno és diszko mit tom én zenés...
  • IXEMGabeo
    #387
    sose bírtam ezeket a mixeket...így szar:)
  • eLiXir
    #386
    hát ez big big LIKE
  • DONGUBA
    #385
    LIKE
  • Panzermeyer
    #384
    Azért ez sem rossz

  • ToCsEk
    #383
    hát szerintem nem vágtak ki semmit legalábbis remélem :D én amit néztem youtubon első évad végét csináltak x valamit, megnéztem 2.évad első részét, belepörgettem és kurvára nem onnan folytatták...
  • IXEMGabeo
    #382
    hogy érted, hogy nem onnan? remélem nem fognak jelenet sorozatokat kivágni:S így is nem értettem Teflik, hogy térhetett vissza? Ali ilyen gyorsan megbocsátott neki? na meg Cengiz is, hogy mászott ki ilyen gyorsan a gödörből, hogy már Ezel fölé akar k erekedni?:D
  • ToCsEk
    #381
    eltűnt a fenébe :D
    tegnapi vagy az előttiben benne volt, be akart menni eysanhoz, de aztán mégse. :)
    lesz itt még sírás rívás, évadzáró rész lesz a jó :) bár 2.évad kurvára nem onnan fog majd folytatódni :(
  • IXEMGabeo
    #380
    már akartam írni, Eysant jól elintézte Ezel:D úgyis újra felépíti az életét...

    nem láttam 1-2 részt a múltkor

    hová tűnt Serdar bátyám?

    a végén pedig csak megtudta Ezel, hogy Jan a fia
  • szabii98
    #379
    Jaja, nagyon komoly volt :D
  • ToCsEk
    #378
    nemsemmi rész volt :D már csak 4 rész
  • szabii98
    #377
    oh :/
    köszi :)
  • ToCsEk
    #376
    5rész van hátra, 2évad passz :D lehet 1 évig szünet lesz kitudja :D
  • szabii98
    #375
    Mikor lesz évadzáró? És mennyi szünet lesz a 2. évadig?:D