875
Koreai Népi Demokratikus köztársaság(조선민주주의인민공화국 朝鮮民主主義人民共和國)
  • Pluskast
    #715
    Borzasztó. Tényleg orwelli az egész.
  • hunbasser
    #714
    hmm én nem is értem,hogy ha ezeknek az embereknek ennyire jó,ahogy elmondta pl az idegenvezető,hogy mennyi mindent adott nekik a vezető,hogy mennyire foglalkozik velük és az országgal,akkor miért menekül évente több százezer ember kínába és mongóliába? :D
  • Frosty01
    #713
    érdekes h pont arról szólt a beszélgetés h miket kaptak tőle amikor elsírta magát :))
  • hunbasser
    #712
    én azon gondolkoztam,hogy akiket itt úgy állítanak be,hogy "idegenvezető",az valójában nem is az idegenvezető,csak egy színész...zseniálisan játszotta el a szerepét. kb jobban meghatotta mint a saját apjának a halála.de lehet,hogy azért sírta el magát,mert hazudik mint a vízfolyás és egy hazug,gazembert véd,és még ráadásul dícsérnie is KELL...mert hát nincs választása.
  • Szabi84
    #711
    legnagyobb probléma ez a sok átmosott fej, amit nehezebb törölni mint felszabadítani ezt az országot
  • FZoleee
    #710
    3008 könyvet csak, nem? :D
  • hunbasser
    #709
    hát igen,elég gyorsan megy neki az írás :)))) 3-4 naponta kidob egy új könyvet a piacra érted... :)
  • Willenbrock
    #708
    Annyira megható hogy a Kedves Vezető minden energiáját a nép szolgálatába állította és 3500 kötetet írt népének.A Nagy Vezető állhatatosságára pedig nincsenek is szavak,szegény a szívrohamba dolgozta magát,úgy érzem mingyárt sírni fogok :)
  • Szabi84
    #707
    neki volt műsora az m1-en? azt szerettem, kösz a linket
  • RIZLA
    #706
    nem tudom volt-e már linkelve...Pesty fekete doboz - Észak-Korea
  • hunbasser
    #705
    hoppá,a kis homár!

  • hunbasser
    #704


    ez az egy napgépe van az öregnek? mert minden képen ebben pózol a kis huncut. de legalább lehetne akkora bizniszmen hogy forgalomba dobná a gagyi műanyag napszempáját Kim Jong-Il style néven,vinnék mint a cukrot.
  • hunbasser
    #703
    nincs rundi,nincs pörgés :( éljen észak-korea,a függetlenség,a szabadság és a demokrácia országában,ahol élni jó! :)
  • hunbasser
    #702
    tegnap. csak onnan tudok,hogy a gyár ahol dolgozom saab korbácsokat is gyárt és egyedi korbácsok ezek. na most a saab gyár leállt,nem küldték el a megrendelést és így a gyárban is leállt a saab korbácsok gyártása.
  • desigo
    #701
    "Hungary Hungarian Ikarus Bus 260/280"
  • Tikal #700
    azt mondják nem állt le...

    most jöttek ki a fasza új modellek, nehogy már most adják fel :)
  • Tikal #699
    ?? MA ??
  • Ronny
    #698
    Nem vitás, győzött a kommunizmus:)
  • Molnibalage
    #697
    Középső. :)
  • hunbasser
    #696
    csak úgy érdekességként: a saab gyár pont most állt le...:D
  • Willenbrock
    #695
    Vidám katonák (a jobboldali csaj jól néz ki)

    metró


  • Freeda Krueger
    #694
    ez van
    tömegközlekedésük...
  • Molnibalage
    #693
    A festés szép. Az, hogy a burkolat alatt mi van...

    Egyébként valszeg igen. Ehhez képesek alkatrészt gyártani.
  • Willenbrock
    #692
    Ha 50 éves is a troli szemel láthatóan karban van tartva.
  • Willenbrock
    #691
    Szép város.
  • Ronny
    #690
    A smiley lemaradt, még mielőtt valaki komolyan vitázni kezdene.
  • Ronny
    #689
    Azért ez röhejes a svédekre nézve:
    Although it’s impossible to get any production statistics, North Korea expert Erik van Ingen Schenau estimates that Pyeonghwa makes roughly a thousand cars per year—meaning it’s more of a sales success than Saab is—and a few are exported to Vietnam for sale.
  • Freeda Krueger
    #688
    Autók Észak Koreában
    Csak érdekesség
  • Tikal #687
    Igen igen, van az ötven éves :)
  • Pluskast
    #686
    Szerintem inkább csak maga a busz úgy 50 éves :) Nem kell csodálkozni nálunk is futnak majdnem ilyen korú buszok a BKV-nál, szvsz akkor az elvtársaknál ez nem meglepő :D
  • Tikal #685
    már csak az évszám lehet kérdéses, mert a busz alapján jo negyven éves kép, de van ott egy auto ami nem tünik negyven évesnek :)
  • REPS0L
    #684
    ez valóban pyongyang, ott vannak ilyen magas épületek forgóéttermes létesítménnyel a tetején
  • karajjj
    #683
    azt nem tudom, hogy mik a feltételek, de kétség kívül nyitnak már 1-2 éve külföld felé
  • hunbasser
    #682
    de persze csak kísérettel nem? :)
  • hunbasser
    #681
    50% az esélye :)
  • karajjj
    #680
    beengedik már őket
  • FZoleee
    #679
    ezt mind a pyongyang kulcsszóra adta ki a google képkereső, mind hamis lenne? kétlem :)
  • hunbasser
    #678
    az utcán nem is lehet fényképezni.a túristákat nem viszik ilyen helyekre,a helyieknek meg nincs digitális fényképezőgépük.de ha lenne is,nem tudnák feltölteni a netre,mert nincs internet :D újságíró meg nem csinálhatta ezt a képet,mivel hogy nem engedik be az újságírókat eleve.rejtettkamerás felvételnek meg túl jó.
  • FZoleee
    #677


    ezen is van kocsi :D
  • Tikal #676
    főleg mikor még diákokat is látok.. én ennyi lógósra nem emlékszem az én időmből :)