51
  • bakvarnyu
    #51
    A mellékelt 5 képből 3 meglehetős leszbikus jellegű Ez már ennyire szokványos dolog?
  • COOLancs
    #50
    pina

  • zetortraktor
    #49
    Inkább szánalmasak, önismétlőek, olykor a témához nem hozzászólók - bár olvastam, hogy valakinek huszadjára is vicces az, hogy leírja, hogy "pina". Az előző cikkeknél legalábbis keresem a poént a kommentekben és sehol semmi.
  • FoodLFG
    #48
    Én csak a kommenteket jövök elolvasni Viki cikkeiben, mer poénosak szoktak lenni.
  • tommygear
    #47
    kutyakemény omg viktor...
  • tntmax
    #46
    Kezd unalmas lenni ez a címpoénkodás, egy darabig tényleg mosolyogtató volt, de ideje lenne újítani. :)
  • m minnifield
    #45
    poéngyilkos
  • DontKillMe
    #44
    Sajnos nem tűnik fel neked sem, hogy a kutya hideg, kutya kemény az nem azonos a "kutyakeménnyel". Nem vagy vele egyedül. Amit linkeltél, ott is külön írták, nem véletlenül.
  • Laza
    #43
    Kimaradt pár betű a címből ...

    "Három napos Kutyaszar kemény mozis április vár ránk"
  • sajtosnudli
    #42
    Kutyakemény ez a cím:D
  • Merces
    #41
  • skodatuning
    #40
    A cím pedig nem egyedi :)
    kutyakemény
  • skodatuning
    #39
    "hisz nem látszik hogy mikor vannak jó filmek meg mikor nem, ami mondjuk a célja lenne a cikknek"
    Egyáltalán nem az a célja a cikknek, hogy megmondja melyik jó film és melyik nem az. Arra ott vannak a kritikák.
    Pusztán összefoglalja, hogy milyen filmek lesznek az adott hónapban. Majd a kedves olvasó eldönti, hogy mi az ami érdekli és mi az ami nem.
  • nessboth
    #38
    Tényleg ne nézd meg moziban, arra, hogy vasárnapi ebéd után leülsz filmet nézni tökéletes. Nem az a rekeszizomszaggató vígjáték, hanem egy szórakoztatóan kedves kis délutáni limonádé.
  • Elk Hunt
    #37
    Aham, mert sajnos a többinek a hozzászólását is törölték...De nem igazán értem a szűrő lényegét, hogy mi alapján.
    Mindazonáltal mikor olvasgattam a többi cikket (tudományos) és megláttam a címet, már jöttem is megnézni a kommenteket és valahogy meg se lepődtem ezen.
    Hát igen, ez már jelenséggé nőtte ki magát.
  • Inquisitor
    #36
    A Paul is várós kis komédia, de szerintem moziba nem megyek érte.
  • DontKillMe
    #35
    Tisztán lejön a címből a próbálkozás polgárpukkasztás szándékával, de meglehetősen gyenge módon, ugyanis olyan szó, hogy kutyakemény nincs. Nem elég, hogy valaki cikket nem tud írni, még helyesen sem. Ha már próbálunk "jópofizni", nem ártana érteni is hozzá. Nem nekem, én csak egy olvasó vagyok. A cikk írójának. (Kinek a rokona vagy? Ehh, már kérdeztem.)
  • torreadorz
    #34
    Viktort azért kritizálják mert neki minden hónap kegyetlenül kemény mozis hónap.
    Ez miatt viszont igazából nincs sok értelme elolvasni Viktor összefoglalóit (én szinte egyből tekerek le a kommentekhez mert érdemi info nincs a cikkben), hisz nem látszik hogy mikor vannak jó filmek meg mikor nem, ami mondjuk a célja lenne a cikknek.
    Kb. olyan mintha inditanék egy időjárás előrejelző oldalt, ahol minden nap az lenne az előrejelzés, hogy ma kegyetlenül jó időnk lesz...
  • nlght
    #33
    Kemény, mint a járdára fagyott kutyaszar :)))
    Egyébként egy ilyen cikket szinte bármelyik egységsugarú tini is összedobna, nem agysebészet a téma bakker.
  • Doktor Kotász
    #32
    "Nem csak az idióta és sikerhajhász címei miatt fikázza itt a nagy többség Szekeres urat. A véleményünkhöz hozzájárult jópár csapnivaló, félreértelmezett filmkritikája, és agyament statisztikai elemzése is.
    Szóval csak azt kapja amit kiharcolt magának: kutyakeményen."

    Hát amikor az egyik cikk a 300-at azért kritizálta, mert a csihi-puhi gyilok mellett volt ármánykodó mellékszál is benne, azon én is leültem. Nem tudom, hogy az is Viktor szerzeménye volt vagy sem. De most itt nem erről van szó. A műmájerkedő trollkodásról.
  • Doktor Kotász
    #31
    Az ly az tényleg baki volt.
    A többi viszont nem számít, mert a klaviatúrát néztem, nem a képernyőt, azt is sötétben, így becsúszhat néhány melléütés.
  • adler30
    #30
    A cikket olvasva a barátnőmnek lesz mit letöltenem a boltból,de mi a kutyakemény?A kutyaszar?
  • cateran
    #29
    Sponsored by: akik csak melegedni jartak iskolaba es valahogy mindig kimaradtak a -jelen esetben- magyar nyelv es irodalom orakrol...(amugy kisse masnak erzem, ha valaki azert piszkal valakit, mert az nem ir helyesen 1 masik nyelven (lasd a peldavideot,ahol nem mindenkinek volt az anyanyelve az angol) es azert mert a SAJAT nyelven nem tud rendesen irni....))
  • blessyou
    #28
    ez azért már tényleg nevetséges. Tényleg. Nevetséges.
  • Hans von Luck
    #27
    Akkor most vigyem a kutyámat is moziba?..

  • armageddon666
    #26
    Igazából a trollok, a flamewarok plusz kattintásokat jelenteket, több látogató, több pénz a hirdetésekért, trollok kiélik magukat, oldalnak van bevétele, Viktor írhat, mindenki boldog! :)
  • Zolivok
    #25
    HÜLYE BAROM?
  • Zolivok
    #24
    KUTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAKEMÉNY A BÜDÖS ROHADT ÉLETBE
  • portable
    #23
    ez valóban "Kutyakemény"
  • qwas
    #22
    Itt a pont. Ha mondjuk egy évig nem írna senki kommentet ennek az újságíró géniusznak a cikkeihez akkor lehet keresnének valakit aki tud normálisan foglalkozni a témával.
  • m minnifield
    #21
    ettől még nem kell lenézni, akár álamfő is lehet!
  • enkido
    #20
    munkályát... ez most ütött,de kutyakeményen!
  • xido
    #19
    Egyszer megcsinálhatnák a több válasz lehetséges jelölését,mert csak ebből a szélső listából 6ot simán meg fogok nézni:)
  • viasz
    #18
    Talán ebben a hónapban van idén a legtöbb film, amit várok. (2) :D
    A Sikoly 4, meg a Forráskód.

    ---
    Még hogy kirúgatjuk/kirúgatják?
    Talán inkább extra pénzhez juttatjuk!

    Ha gondolkodnál kicsit:
    Ha nem lenne ilyen cím, -> nem lennének kommentek, -> nem lenne sok oldalmegjelenítés, -> nem lenne sok reklámmegjelenítés, -> nem lenne bevétel! :D
    (Ez mondjuk csak poén, nem valószínű, h az a pár komment nagyot dobna a staton)

    Mellesleg ha annak a kb. 10 embernek a kommentje miatt kirúgnának valakit, az elég mókás lenne! :D

    Szerintem menj inkább egy pszichológiai fórumra, ott majd segítenek!
  • Anomaly
    #17
    http://encyclopediadramatica.com/Grammar_Nazi
  • Kensin
    #16
    Ha random netezők kommentjei alapján rúgnának ki valakit az már régen rossz.

    "nettó buziság" - Az meg milyen? :)
  • mad mind
    #15
    Általában ugyanazok.
  • zetortraktor
    #14
    Azért azon nagyot röhögtem, hogy "nagy többség". Mármint úgy érted, hogy alkalmanként pár ember.
  • Griphons
    #13
    Nem csak az idióta és sikerhajhász címei miatt fikázza itt a nagy többség Szekeres urat. A véleményünkhöz hozzájárult jópár csapnivaló, félreértelmezett filmkritikája, és agyament statisztikai elemzése is.
    Szóval csak azt kapja amit kiharcolt magának: kutyakeményen.
  • cateran
    #11
    munkalya,kódulnátok,péklát

    Hat...nem biztos, hogy neked kellene vedened...csak rontasz a helyzeten...mindenesetre helyesirasbol (vagy hejesirasbol a la pali?:D) elegtelen...(csak kerned kellett es megy a flame rad:D Amugy meg szidjak mar a jonepek joideje Viktor bacsit es meg mindig itt van..:P Nem kell annyira felteni)