1611
Saints Row: The Third
  • IMYke2.0.0.0
    #1371
    Nekem itt nincs fenn a játék - még [STEAM-es].
    De, amint sikerül annyi helyet összekuporgatni, én benne leszek :)
  • RAMyMamy
    #1370
    na, senki se akar coopozni?
  • zorrobomber
    #1369
    Sokkal szarabb mint az eredeti.
  • RAMyMamy
    #1368
    ctrl
  • nazareti
    #1367
    sziasztok! az a kérdésem lenne ,h a helikoptereket,meg hasonlókat, h lehet leszállni? milyen billetyüzet kombinációval? fel szállni tok vele meg repülni, de leszállni nem...
  • Maxtreme
    #1366
    így legalább van valami kis Magyarországi feelingje a játéknak.

    Más:
    Ebben a játékban eddig is volt DOF (depth of field) vagy valamelyik patch hozta magával?

  • IMYke2.0.0.0
    #1365
    A hepehupás út szerinted nem gáz?
    Hát, ízlések és pofonok ugye...
    Én maradok a kopottas útnál.
  • Maxtreme
    #1364
    sztem nem gáz. Sokkal jobb mint az alap mosott izé :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1363
    A ragyás út erősen illúzióromboló.
  • Maxtreme
    #1362
    Alakul ez a hd textura mod :)
    Most már megy dx11-be is, ugyanis a textmodot 1:1 kukázta a srác.





  • RAMyMamy
    #1361
    jön valaki coopozni? (a "the belgian problem" nevű küldetés után vagyok)
  • genndy
    #1360
    Így van, de az SR3-at csak akkor kapod meg ha az átlagár fölött fizetsz (a pakk SR3 nélkül már akár 1 dollárért vihető).
    Persze még így is bőven megéri, sose lesz többet ilyen olcsó, úgyhogy vegyétek-vigyétek.
  • RAMyMamy
    #1359
    aki eddig nem hallott volna róla, thq-s humble bundle packban benne van ez is, szinte aprópénzért osztogatják

    én tegnap előtt megvettem, hát rohadt jó a coop :D
  • Laza
    #1358
    Lazítottam, ezért vettem meg ... gondoltam milyen jó lesz majd coop-ban mókázni míg várom a GTA5-öt. arra számítottam, h legalább az alapokat rendesen összerakták már a srácok az elődökhöz képest, mégiscsak a 3. rész. Rég játszottam az elsővel, de ez a része mit sem változott :)

    Utoljára az ABP:Reloaded volt rám ilyen hatással autók terén :)
  • Solid Snake
    #1357
    pl.
  • Solid Snake
    #1356
    És tényleg
  • IMYke2.0.0.0
    #1355
    Túl komolyan veszed a Saints Row-világát - főképp a 3. részét :)
    Lazíts kicsit, és élvezd azt, amit kapsz vele! Hidd el, egy idő után konkrétan letojod, hogy milyen a járművek mozgása, mert sok minden leköt majd :)
    [Persze, nem törvényszerű, hogy megszereted ezt a játékot, de ha esélyt sem adsz neki, akkor nem tudja megmutatni minden báját.]
  • zorrobomber
    #1354
    Próbáld ki a Sleeping Dogs-ot, az még rosszabb :)
  • Solid Snake
    #1353
    Ebbe semmi se normális
  • Laza
    #1352
    Nem 'realis' fizikát vagy mozgást szeretnék, csak normálisat.
    Igen, a GTA4-ben a járművek mozgása Nekem tökéletes volt, élvezetes, 'árkád'. Itt agyrémet kapok tőle, még hasonlítani sem hasonlít semmihez :(
    Legalább minimálisan érezném, hogy egy autóban ülök ...

    Hozzáteszem, nem szeretem a szimulátorokat, az arcade autós játékokat sokkal jobban kedvelem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1351
    Nem bántásképp: ha szimulátorozni akarsz egy opern world játékban, akkor egyetlen játék sem fogja kielégíteni ezen igényedet.
    Nem, még a GTA 4-ben sincs jó fizika.
  • Laza
    #1350
    Na, megvettem a full pakkot akcióban ....... aztán lehet mégsem kellett volna, nem hiába nem vettem meg eddig ...

    Létezik ehhez a játékhoz valami mod, ami rendbe teszi a járművek mozgását? Az valami botrányos ahogy ezek az autók mozognak, itt ment el tőle teljesen a kedvem. Az a kanyarodás ... komolyan, mint egy gyufásdoboz ... a fékezésről, és egyebekről ne is beszéljük ... a tolatás, ahogy egy hasábként mozog az egész autó, semmi köze az úthoz ... HELP!
  • grebber
    #1349
    Hátha valakinek még nincs meg:€7.49
  • mester1987
    #1348
    Egy résszel se játszottam, de nem tudom, kiegyensúlyozatlan az autó irányítása is, a fegyverek viselkedése meg az irányítás is fura nekem egy TPS-hez viszonyítva...úgy emlékszem ez nem tetszett benne tavaly is mikor kipróbáltam...jó persze nem ez a játék célja, hanem a humor meg a bandázás meg az őrültködés meg az akció gondolom én.
  • grebber
    #1347
    Raklap dlc az csak ruházati,fegyver és jármű. Pár db van csak ami küldetést ad.
    Google-ba beírod a dlc-k neveit és kiadja melyik micsoda!
  • mester1987
    #1346
    No gyerekek, Saints Row: The Third + 11 DLC beszerezve, itt a hétvége kipróbálni a Saints Row világát milyen is :P

    A DLC-k amúgy mire terjednek ki, esetleg tudja valaki azaz hol lehet rájuk bukkanni, mert van itt herót?
  • RAMyMamy
    #1345
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    TPB-n van egy jó kis repack, a napokban töltötték fel, benne van az összes dlc és működik!
  • RAMyMamy
    #1344
    Jön a Saints Row: The Third – The Full Package
  • MerlinW
    #1343
    Ingyenes hétvége lesz. Az egész játék játszható lesz. Ebben a multi és a single ugyanaz (2 fős coop).
  • Ryder62
    #1342
    Ma bekapcsoltam steamet és az egyik ajánlat így szól: Pre-load now! Be ready to play during the free weekend!

    És ez a Saints Row The Thirdre vonatkozik.

    Ez létezik? Csak multi lesz használható benne vagy hogy? Free Weekendre csak multis játékok szoktak lenni. Ha rámegyek hogy tovább a részletekhez nem csinál semmit a steam. Bár ahogy láttam másnak sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #1341
    Bizony. A progi azt is számolja, mennyit pusztítottál el :)
    Érdemes megnézni a játékbeli statisztikát és persze a STEAM-es achievements listát - döbbenet :)
  • zorrobomber
    #1340
    A "Smartok" elpusztításáért? Nem tudtam.. Hihetetlen mennyi meglepetést tartogat ez a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #1339
    Legjobb! :)

    S azt tudod-e, hogy ezek elpusztításáért is jutalom jár?
  • zorrobomber
    #1338
    új verda :)

  • xxxpaulxxx
    #1337
    "Ez utóbbi nem mondható el a gyötrelmesen unalmas GTA 4-ről."


    Nem tudok vitatkozni... sajnos ez tényleg így van. Ezért voltak szerintem sokkal jobb játékok az alapnál a 2 kiegészítő... rövide(bbe)k voltak és pörögtek (+ optimalizálás)... az alapjátékot egyszer nem vittem még végig és valszeg nem is fogom.
  • IMYke2.0.0.0
    #1336
    "itt jobban, az állatkodás irányába mentek."

    Nem kötelező állatkodni a játékban. Ahogy a 2. részben sem kellett, csak bizonyos, történethez szorosan kapcsolódó küldetéseknél (szólok: a 3-ban is így van].

    Aki általában arra gerjed, hogy domina ruhában, vagy meztelenül (MOD is van már rá, ugye) rohangálva osztogassa a műbrokis taslikat a gyanútlan, és ártatlan járókelőket, az a GTA-kban is igyekezett hasonlókat csinálni, és a Saint's Row-kban is megtette.
    Aki játszani akarta a történetet, az is jól érezhette magát.
    A Saint's Row-k abban nagyok, hogy mindenkit ki tudnak szolgálni.

    Ez utóbbi nem mondható el a gyötrelmesen unalmas GTA 4-ről.
  • xxxpaulxxx
    #1335
    +1!
  • CalebJoe
    #1334
    Az biztos ha ezt a grafikát meg animációt összeraknák a második részben lévő dolgokkal az lenne a tökéletes Saints Row.
  • xxxpaulxxx
    #1333
    Nah igen, az irányítás/fegyverek kezelése, a bo-duken (vagy hogy híjják... bár ez inkább kényelem) mindenképpen erős előrelépés
  • Maxtreme
    #1332
    Amiben igazából más lett mint az előd, hogy itt jobban, az állatkodás irányába mentek.
    Persze a másodikban is voltak agyament poénok, de a 3 szint ebből áll.
    A történetet sem igazán lehet komolyan venni :D