1611
Saints Row: The Third
  • IMYke2.0.0.0
    #1411
    "5,5 millió fölött a Saints Row: The Third

    Jason Rubin, a THQ vezetője örömmel árulta el, hogy szépen, csendben a Saints Row: The Third átlépte az 5,5 milliós határt, pontosabban, ennyi szállítottak le az üzleteknek. Ebben nincs benne a Humble Bundle-lel eladott mennyiség, azzal együtt körülbelül 6,3 millióra jönne ki. A következő epizódot már fejlesztik: eredetileg ugyan kiegészítőnek indult, de végül teljesértékű anyag lesz belőle."
  • genndy
    #1410
    Hm, és vajon mikor jön nálunk a dobozos Full Package? Tudom hogy Steamen már megjelent, de úgy volt hogy lesz belőle dobozos kiadás is. Külföldi boltokban már van, nálunk lesz egyáltalán?
    (nekem nem kell, csak érdekes, hogy november óta nincs róla hír)
  • IMYke2.0.0.0
    #1409
    Yeah - immáron nekem is megvan dobozos verzióban, és a telepítés sem okozhat gondot! Ajándékba kaptam!

  • RAMyMamy
    #1408
    nincs mit
  • csokalaci
    #1407
    Nagyon szépen köszönöm! :)
  • RAMyMamy
    #1406
    tessék
  • csokalaci
    #1405
    Jelenleg nincs fent vírusírtóm.
  • IMYke2.0.0.0
    #1404
    Vírusírtódat kikapcsoltad a letöltés idejére?
  • csokalaci
    #1403
    De nekem eredeti Steames mint azt már lejjebb írtam és az a problémám( mint sokan másiknak is akik írták a steam fórumon), hogy nem tölti le az exe fileokat a Steam.
  • IMYke2.0.0.0
    #1402
    Ne várd, hogy feltöltjük az eredeti exénket :)
    Te is meg tudod ezt oldani amúgy: amikor feltelepíted, és crack-eled, előtte átnevezed az eredeti exéket, hogy ne kerüljenek felülírásra.
    Ha gond van a későbbiekben, egyszerűen tudod használni azokat. Sőt, ha megveszed STEAM-en, akkor az eredeti exe-k miatt még félned sem kell a rendszertől, mert átnevezed, bemásolod a STEAM mappába, és ráfrissítesz.
    Ennyi.
  • csokalaci
    #1401
    Valaki lenne olyan kedves és feltöltené, a két exe filet? Másokank is csak így oldotta meg a problémát :)
    (saintsrowthethird.exe,saintsrowthethird_dx11.exe)
  • wesker24
    #1400
    Co-pozni már a leges legelejétől lehet !
  • RAMyMamy
    #1399
    egyébként coopozni csak a lakás megszerzése után lehet vagy a legelejétől is?
  • IMYke2.0.0.0
    #1398
    A ruhákat nem látja, ha neki nincs meg az a tartalom, ami neked.
  • Laza
    #1397
    A küldetés nem számít, van abból elég :)

    De akkor amibe beöltözök ő is látja ezek szerint.
  • genndy
    #1396
    A ruháknál valószínűleg nem, (legfeljebb te többől választhatsz mint ő), a DLC-s küldetéseket viszont szerintem nem tudjátok együtt vinni.
  • Laza
    #1395
    A coop-ba nem zavar be, h mondjuk nekem megvan minden DLC, a havernak meg esetleg nincs? Ő attól még látja ezeket a cuccokat?
  • Laza
    #1394
    Na, ma belevetettem magam a játékba, elkezdtem elölről, új kari (mondjuk a másikkal kb egy órát játszottam) .... túltettem magam az autók mozgásán (bár még mindig hangosan szitkozódom egy egy élesebb helyzetben, mikor a jármű idiótán viselkedik) ..........

    ..... és kva jó a tartalom .... ha a hülye autózást megcsinálják normálisan, még 10 pontos is lehetne :)

    Mondjuk csak 3 óránál tartok, de sikerült már nagyjából kiismerni a játék 1-2 részét ....... annyira, hogy már most szórakozva ölök :) (normal fokozat).

    Most éppen NINJA-nak vagyok beöltözve, és meleeben küzdök.

    Itt egy vidi, 3 assasination küldivel NINJA módban, kva jó :) (sajna nincs hangja, elfelejtettem átállítani a vevőt az új hangkártyámra)
    http://hu.twitch.tv/lazahun/c/1773585

    Itt az egész, itt 0:30:50-től kezdődik a 4. assasination, de az egy bazi nagy háborúba torkolott, így cseppet hosszabb (hogy hogy úsztam meg halál nélkül én sem tudom) :D
    http://hu.twitch.tv/lazahun/b/347542247
  • IMYke2.0.0.0
    #1393
    A leötlés idejére kapcsold ki a vírusírtódat - szerintem.
  • csokalaci
    #1392
    Sziasztok!
    Steamen megvettem a játékot, de nem indul el. Megnéztem a könyvtárat és nem töltődött le egy csomó file pl. saintrowsthethird.exe meg a saintrowsthethird_dx11.exe

    Volt már valakinek hasonló problémája, vagy esetleg tudja mi ilyenkor a teendő? Steam fórumon olvastam, hogy másokkal is történt ilyen, de megoldás nem született.
  • nazareti
    #1391
    köszönöm még egyszer a segitséget!
  • RAMyMamy
    #1390
    ment pm
  • nazareti
    #1389
    köszönöm a gyors segitséget! (OFF: a Lunik zene nagyon tetszetős a fülemnek!) ON: esetleg azt vki még megtudná írni ,h ha a banda beállasztó opciót választom miért lép ki rögtön a játék,vagy fagy le? jó jó virágboltos próbaverzió ,de akkor is lehet ez ellen tenni vmit?
  • IMYke2.0.0.0
    #1388
    A Borderlands 1-ben nem olyan képességek vannak, mint a 2-ben, és ott is többnyire az alapképességre épülnek, mint a 2. részben.
    A 2. részben, minden karakter osztály "főképessége" (Action Skill) kap buffot a többi által - RPG-ben ezt passzív kiegészítésnek hívnánk.
  • RAMyMamy
    #1387
    a borderlandsben vannak speckó képességek?
    én lilith-tel nyomtam, de csak a fázis séta+ütésig jutottam XD
  • IMYke2.0.0.0
    #1386
    Én játszottam Borderlands (1)-el és Borderlands 2-vel is már kooperatívban - igazán vérpezsdítő a dolog, főképp, hogy a karakterek képességei rendkívüli odafigyeléssel vannak kiegyensúlyozva.
    Szirén "Phaselock" képességgel levegőbe emeli az ellent, a többiek sorozzák, meg ilyenek.
  • genndy
    #1385

    Ja, és kicsit off: akkor már készülj Borderlands-el is, ha sikerül elkezdenünk grebberrel becsatlakozhatnál akár te is (meg akinek van még kedve).
    Amúgy coopot még én se próbáltam egyikkel sem, úgyhogy majd így álljatok hozzá :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1384
    Így fogok tenni.
  • genndy
    #1383
    Volt már róla szó máshol is, de akkor még egyszer: szerintem nyugodtan tedd föl majd a dobozos változatot a Steames gépre, aztán ellenőriztess csak rá, egy csomó letöltést megspórolsz (mindet nem, a DLC-k meg a frissítések miatt, de valamennyit biztosan).
  • grebber
    #1382
    Hogyne lenne!
  • zorrobomber
    #1381
    Rage-ben van coop??
  • genndy
    #1380
    OK, kb. én is így leszek szabin, meglátjuk sikerül-e valamit összehozni.
  • grebber
    #1379
    Most már rákészültem mindenre.Bevásároltam magam a coopsos cuccokból.

    FC3 (ezt soha nem fogom megunni), Dead Isalnd, Rage,Borderlands, akkor még ez is!Csak sajna kevés az időm.
    Bár most dec 21-től január 1-ig szabi van ,valamit lehetne majd alkotni!
  • genndy
    #1378
    Te még nekem is tartozol egy Borderlands elkezdéssel...:)
    De ha össze tudjuk hozni, és is szívesen coopozok bárkivel.
  • grebber
    #1377
    Én meg single se sokat szóval újként fog hatni!
  • IMYke2.0.0.0
    #1376
    Ha feltettem (letöltöttem) a játékot, akkor benne vagyok.
    Úgy sem játszottam még koopban SR-t :(
  • grebber
    #1375
    Én is elkezdeném majd valakivel full elölről a coopot!
  • IMYke2.0.0.0
    #1374
    Ütős profilképed van a STEAM-en :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1373
    Megbeszéltük :)
  • RAMyMamy
    #1372
    nekem is steames, vegyél fel, ha gondolod. ott is ramymamy vagyok :)