1611
Saints Row: The Third
  • IMYke2.0.0.0
    #491
    R9500 Pro (128 MB) és HD4850 (512 MB) tulaj voltam eddig - mivel nem váltogatom a drivereket minden hónapban, nekem sosem volt gondom.

    Azt tapasztaltam, hogy túlnyomórészt azoknak akadnak gondjaik, akik mindig új driverre váltanak.

    Ezzel persze nem azt mondom, hogy ha egy játék "anti-ATI" módon viselkedik, akkor én kivételezett vagyok, csak azt, hogy én sosem futottam ilyen helyzetbe.

    Ráadásul, én nem 0-day játszom a játékokkal.
  • mester1987
    #490
    nem tudjátok az elején a szemüveget meg azt a sapkát nem lehet levenni a csókáról???
  • ratgab
    #489
    Na próbáltad a cap-et?
  • ratgab
    #488
    Még egy szösszenet: Én meg 4-5 évig Nvidiás (első egy geforce 2 mx400 volt, aztán egy ati 9600, amit nagyon szerettem, ez után egy 8800 gts, majd gtx) voltam egészen tavalyig. Valahogy elegem lett belőle, hogy 2 év alatt 2 db nvidiát (felsorolás utolsó 2 tagja) dobtam a kukába meghibásodás miatt.
  • CalebJoe
    #487
    ja meg az oldalukon is ott virit a Saints képe
  • ratgab
    #486
    Idén nekem csak a Witcher 2-vel és a Rage-l volt driver gondom semmi mással (azért ez koránt sem 90 %... Azért idén is jó pár játék megfordult a gépemen és mind jól futott fentebbi 2-t kivéve... Witchernél is a driver oldotta meg a gondokat).

    AMD logó a game elején a probléma fényében tényleg vicces
  • Maxtreme
    #485
    *log = logo.
  • Maxtreme
    #484
    Én a 2900GT után megfogadtam hogy SOHA a büdös életbe nem veszek többet atit.. Már akkor is krva unalmas volt hogy az új játékok 90%a nem indult, fagyott, szaggatott, vagy bugos volt. Ez van most is sajnos.
    Külön poén h a game elején ott virít az AMD log

    NO FLAME, nem azért írtam h vitát szítsak..
  • CalebJoe
    #483
    türelmes vagyok vagy 10éve már elég volt
  • ratgab
    #482
    Ati türelmeseknek való
  • ratgab
    #481
    Nvidiásoknak megy: Weskernél is simán pedig neki gyengébb kártyája van, mint az enyém. Nálam mégis lagol.

    Kérdés: Nálad is csak ennyi a max kamera ha a kocsi hátuljától nézel vezetés közben (nincs kizoomolás?)
  • CalebJoe
    #480
    rápróbálok arra, elég érdekes hogy egy 3éves nvidia is erősebb mint az enyém ezek után többet biztos nem veszek atit
  • Maxtreme
    #479
    Jó hát ahogy írod, azért az nem mai kártya már.

    Nekem sincs atomerőművem (gtx 460 oc 1gb. phenom II x4 3.7ghz) viszont megy ez mint az álom.









    Csak az fps számok kedvéért, mielőtt mindenkit elriasztana az alattam postolt 20 frames soti :)
  • ratgab
    #478
    #467-el próbáltad?
  • mans
    #477
    meg nv vel,a gtx260-al 25-30 fps,jó 3 éves kártya de remélem jön driver meg javítás amitől jobb lesz kicsit.
  • CalebJoe
    #476
    ja a 11.10 driverrel de nem lett jobb
  • Maxtreme
    #475
    Atival.. :)
  • mester1987
    #474
    viszont még 1 kérdés: az elején a szemüveget meg azt a sapkát nem lehet levenni a csókáról, mert egy pofás figurát hoztam össze és nem lenne illő a sapi :D
  • mester1987
    #473
    nagyon köszönöm Imike
  • CalebJoe
    #472
    15-20fps gratula olyan szarul megy mint anno a 2

  • IMYke2.0.0.0
    #471
    Én ajánlanám a 2. rész végigjátszását, de félek, ennek a résznek az újdonsága, és a topik hatása miatt úgy sem fogsz arra áldozni 70-80 órát...
    ...az, hogy végigrohansz azon meg nem ugyanaz.

    A 2. részben is lehetett ökörködni, de SOKKAL-SOKKAL kevesebbet [az amolyan 'lájtos GTA' volt, rengeteg anctivity-vel [durvább és szórakoztatóbb poénokkal megtűzdelve - pl. szarral locsolás], és garantáltan lebilincselő történetvezetéssel.

    Ami a GTA 4-ről nem mondható el.

    Szóval, a Saint's Row 2 erősen ajánlott, de nem kötelező a The Third végigjátszásához.
  • mester1987
    #470
    Sziasztok, nekem most nyerte el tetszésem ez a játékstílus (mondjuk a Duke Nukem Forever primitívségénél jobban) szerintetek érdemes-e játszani az előző második résszel vagy ez harmadik tartalmaz minden újítást szépséget és tartalmat nameg persze komédiát és sok-sok poént??? Mennyivel jobb/mássabb szerintetek? Nekem új ez még :)

    Az első missziót vittem még csak át, hát hangulatos meg kell hagyni, most szerkeztettem meg a komolytalan karakteremet is, nagyon COOOL X)
  • speed01
    #469
    Ez csak egy patch? O_o
  • ratgab
    #468
    Aki esetleg kipróbálja az legyen szives jelezzen vissza itt, hogy ha működik más is használhassa. Előre is kösz!
  • ratgab
    #467
    Akinek Ati kártyája van és lag-ol nála a játék, annak 1 lehetséges segítség: Ati Catalyst Application profile 11.11 cap 2 Leaked

    Fontos, hogy ez még nem a végleges Cap, csak a kiszivárgott verzió, de én olvastam pár emberről, akinek megszűnt tőle a lag-olás (én nem próbáltam!). Szóval csak saját felelősségre fogyasztandó (egyébként simán törölhető, ha nem jó).

  • speed01
    #466
    Szóval itt azon van a hangsúly hogy az AMD vagy rátojik mindenre magasból, és úgy vannak vele hogy inkább vegyék meg a nagyobb kártyákat drágább pénzért, hiszen ez nekik csak + pénzt jelent, vagy tényleg ennyire suták hogy nem tudnak drivert csinálni. De nem buták, mivel tisztábban vannak azzal a ténnyel hogy a régi kártyák amit kiadtak a kezeik közül azok is majdnem olyan erősek mint 1-2 új kártya, ami csak széria számban eltérő meg kevés + MHZ-ben.
    Atit meg a Nvidiát össze sem lehet hasonlítani, hiszen nem potyára mondják az számtechekes eladók is hogy az Nvidia minőség, igaz drágább, de azzal nincs bajod! ati is jó,de mint írtam valamit sunyítanak. röviden ennyi lenne a hozzáállásom :)
  • speed01
    #465
    Hát, én nyomtam a battlefield 3 bétát, és ami voltam 11.10 driver, azzal atom laggom volt, utána jött a Battlefield 3 béta driver 3-as kiadása, és attól eltünt az összes laggom minden, szóval hidd el hogy van ott ati driver hiba is :)
    Driver váltása után +25 fps növekedés volt észrevehető, és eltüntek a mini laggok is, szóval ebben is reménykedem!
    Just Cause 2 nekem is maxon megy, és igazad van, sokkal szebb.
    De ehhez nem lehet hasonlítani a Saints Row 2-t mert nekem az még 4 fal között is szaggatott! kb 15 fps-em volt a házba, szóval az elég szánalmas. mellesleg a Battlefield 3 driver 3-as kiadás javítja a GTA 4-et is, abban is több fps-em volt!
  • JaSoN HuNTeR #464
    Ja 1-2FPSel gyorsabb talán.
  • JaSoN HuNTeR #463
    Ez nem az Ati hibája de mind1. Hanem nincs jól optimizálva mint a SW2 meg a GTA IV.

    ÉRDEKES MoDON A Just Cause 2 nekem egyáltalán nem akad HIGHon és vagy 100x jobb grafikája van mint a GTA IV,Mafia 2 és a SR3 együttvéve,
    ja és a Just Cause 2nek nagyobb a térképe mint ennek a három játéknak együttvéve és mégis kb 6GBot foglal... NEVETSÉGES.!

    Mondjuk legalább a Mafia 2 jól van optimizálva.

    Nekem a kettő is akad ha fullra rakom pedig milyen otvar grafikája van.
  • JaSoN HuNTeR #462
    5750 =4850 és 5770 = 4870/4890.

    Vajon segiteni fog a patch mert nekem most elég rosszul megy a játék :S
  • speed01
    #461
    Legalább is, haveromnak 4850-e van, nekem meg 5570, és eléggé leszólja. bár nvidia után váltottam atira, és meg is bántam, mert hogy az amd az nem tud drivert csinálni, vagy direkt nem akarnak hogy a nagyobb kártyát vegyék!
    DE már nem izgat, hamarosan vissza váltok nvidiára. remélhetőleg! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #460
    Nem mondtam, hogy gyengébb...
  • speed01
    #459
    CSak hogy tudd, sokkal erősebb. de nézzél teszteket! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #458
    Csak hogy tudd: 5770 = 4850/70 + DirectX 11
  • speed01
    #457
    5770! Elírtam. :)
  • speed01
    #456
    Szerintem GTA 4-es irányítás is jó volt, legalább is 1.7 patch már elég jól kijavítja a játékot. én végig vittem azt is, meg végig viszem ezt is! :)
    Itt mellesleg a irányításon csiszolhattak volna még, de ez a sok állatság szerintem kijavítja annak a hibáját is, és észre sem veszed!
    Atis vagyok, és eléggé hátrányosan érzem magam mivel 20-30 fps-em van, és az nem valami sok, olvastam már olyat hogy kisebb configon vagy is: Dual Core 2.4GHZ, 2 giga ram, ati 4850-en nem laggol a gyerek, mondjuk ez lehet kamu.... Nekem Dual Core 3GHZ-en, 2x2GB-t ram, Ati Radeon 5570 XFX 1 gigán akad a játék, remélem ezt a driver orvosolni fogja! :(
  • twi452
    #455
    Én ott jobban ki voltam békülve az autós irányítással mint itt. Ez nekem túl fura :D A motorozás meg már erősen az idegeimet szokta borzolni :D
    Amúgy állat egy játék..rég röhögtem már ennyit egy játékon :D
  • mike01010101
    #454
    A gta 4-ben sajnos minden irányítás szenvedés volt, gyalog, autoval vagy légijárművel egyaránt.
  • mcgrape
    #453
    Kössz a tippet Maxtreme, tényleg javult a sebesség :)
    Egy kérdés, mer hogy én eddig csak ezt a részt probáltam. Maxtreme gyakran tet be képeket a GS-forumon erről a game-ről meg a korábbi részeiről, és végül is most beprobáltam ezt a részt.
    Azt kérdezném hogy, a ruhák majd fokozatosan bövülnek vagy, nem ? mert néztem videt youtubon, és ott több ruha választék volt mint amit én találtam a ruha boltban.
    Amugy egész bejön a cucc, nekem a GTA San Anderes votl a kedvenc GTA-m, szóval ez nagyon meg tetszett neke, pláűne hogy jo kis picsát is lehet kreálni, igaz már beruháztam egy plasztikai sebészre, mert alakítani kellet rajta és alighanem lessz ebből még egy mütét is majd :D .
  • mans
    #452
    Szerintem nehezebb lett a game,könnyű fokozatba is hamar szétlőnek,de inkább ha sokan vannak,közepes fokozatba már kell pár golyó az emberekbe hogy kihaljon,az a táska amivel az égből lehet bombázni meg tök komoly:)