1611
Saints Row: The Third
  • CalebJoe
    #531
    az a poén hogy hiába viszem le lowra az fps nem változik
  • Maxtreme
    #530
    de legalább ronda.. :D
  • CalebJoe
    #529
    megint szuperál az fps

  • Amiga
    #528
    Én sem játszottam mindegyikkel (Dead Island speciel nagy kedvencem), de aminek nagyon örülök, az a PC-s játékok iránti megnövekedett érdeklődés. És ezek azért a maguk műfajában felsőkategóriás címek.

    A Saints Row 3 pedig (hogy az OFF-ból kimozduljak) nagyon király, számomra a Vice City hangulatát idézi, és nagyon jól testreszabható, vagyis kitűnően finomrahangolható játékélményt kínál. Amúgy én Win7 alatt tolom ATI HD 6790-el, és a grafika fullon sem akad. :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #527
    Egyéni ízlés kérdése, mint minden az életben.
    Én kipróbálásra sem méltattam a következőket: Dead Island, CoD-MW3

    Az 'év játéka' is szubjektív. Nekem kellemes csalódás a Driver 5 (van aki utálja).

    Én csak akkor kiáltok ki valamit jónak, ha végigjátszottam - már pedig, sajnos, nem sok játékra van időm manapság.
  • Amiga
    #526
    Ez a játék egyszerűen zseniális. Teljesen magába szippantott.

    Amúgy hihetetlenül jó évünk van. Skyrim, Deus Ex 3, Dead Island, BF3, CoD-MW3, Witcher 2, és akkor ott vannak a rétegjátékok, mint F1 2011, Super Street Fighter 4... egyszerűen fantasztikus év. :-)

    Most már végképp nem tudnám eldönteni, melyik az év játéka. :-D
  • mans
    #525
    Nálam a második résznél van ilyen,nem megy 1280x1024 be,akkor itt is megvan ez a hiba,megoldásról nem tudok.
  • Maxtreme
    #524
    meg
  • kem001
    #523
    Sziasztok. Nálatok megjegyzi a játék a felbontást? Minden alkalommal visszaugrik 128x768-ra..
  • IMYke2.0.0.0
    #522
    Igazi amazonod van :)
  • Maxtreme
    #521
    nála a proci a leggyengébb láncszem :)
    Am gtx460-al jól megy. (#479)
  • mikuc
    #520
    Egy kicsit játszadoztam
  • mans
    #519
    Nálam a gtx 260 al ha minden maxon van dx 10 be 25 fps,ha lejjebb veszem a dolgokat akkor valamit javul,de csak lesz javítás ami segít,a második rész meg 2 giga rammal is jól ment maxon.most kilőttem pár helikoptert,aztán bemenekültem a tengerbe mert már az a kigyúrt állat agyonvert,jet sky-vel meg elmentem a szigetig amin a szobor van.
  • wesker24
    #518
    Sokkal jobb VGA karid van mint nekem (GTX 260 896 MB) és mégse megy jól ?

    Nekem simán megy a játék maximális grafikai beállításokkal !

    Az igaz hogy az élsimítást vissza kellett venni meg nincsenek DX10-es feature-ök de nálam stabilan megy szaggatás nélkül !
  • grebber
    #517
    Játszottam vele picit 11%-ig.Nem rossz ez csak sajnos kurva kevés a gépen hozzá.Amolyan gta 4 effektus de ennél most leszarom akadva is játszom.
  • wesker24
    #516
    Itt a terület foglalás amegvásárolt épületekkel is van !
  • mcgrape
    #515
    Értem, okés kössz, de akkro itt hogy van a terület foglalás, vagy az a birtokok számátol füg amiket megvásárolok ? Bár ugye ir egy ilyet hogy van egy bizonoy hullám amikg támandka, mitn a San Andreasban, csak ugye miután az véget ér igy is ugy is tövább jönnek, :D.
  • speed01
    #514
    Akinek windows 7 van annak ez segít:

    Battlefield 3 béta driver 3-as kiadás, ez nekem segített akkor még a GTA 4-en is, meg elég sok gamen, ez is sokkal jobban megy vele, még jobban mint a fos patchel.
  • wesker24
    #513
    Ha kitör egy banda háború annak nincs vége mert én is elkezdtem öldökölni a másik banda tagjait fel is mentem 4 csillagig de csak egyre többen lettek ugy tudod elkerülni öket ha már nagyon sokan vannak ha visszamész a Safehouse-ba !
  • mcgrape
    #512
    Valamit nem teljesen értek.
    Ha kitör egy ilyen leszámolás a bandák közt, akkor az meddig tart ? Ugy értem, ott volt az hogy jön a telefonon az üzeent, hogy meg fognak támadni menyek oda és öljem le öket, és akkor hullámban jönnek az ellenfelek ez eddig oké, De miután kivédtem a hullámot az után is jönnek . Vagy amikor kocsikázom s van az az ököl ikon és akkor a társam frankon kitámad a bandára, megáltam, hogy akkor kapjuk szét őket, de az is a végtelenségigi huzodot, és megmurdeltem, szoval akkro ez most hogy mükszik ? .
  • speed01
    #511
    Neked nincs gondod nvidián ez igaz, de atisok csak szívnak egyfolytába!
  • The Protector
    #510
    A 2 rész nekem piszkosul szaggatott minden módon.

    A 3 rész stabil 40fps körül megy medium beállításokon.
    Amd x2 5200+ 2Gbram és nvidia 9800GT(OC2)
    Szal nincs gond az optimalizációval:)
  • CalebJoe
    #509
    nálam is gondol egyet és lemegy de úgy is marad amig újra nem inditom
  • CalebJoe
    #508
    ja az az auto tune cuccot használja azért van olyan hangja meg hülye is:)
  • speed01
    #507
    Nálam 35-50 fps van tőle, kivéve amikor gondol egyet és 30 másodpercig folyamatosan 15-20 fps. szóval szerintem még van még javítani való! :)
  • CalebJoe
    #506
    azzal is ugyanúgy lemegy 10-15fps-re:( biztos nem nálam van a baj mert a Skyrim-ot is tolom és az meg se röccen
  • speed01
    #505
    Saints row 3-at javítja a patch, viszont másik 2 online játékom crashel tőlük. ehez csak megint gratulálni tudok az atinak, hiszen csinálnak egy drivert egy játékhoz, többi játéknál meg retek. szóval: 10-1 megint az atinak......
  • ratgab
    #504
    Egyébként utóbb 1 órát végigröhögtem... marhajó poénok vannak (zimos kegyetlen egy fazon!!!! )
  • ratgab
    #503
    De alatta ott van a cap 2, azt töltsd le külön és telepítsd!

    Nálam nem szaggat annyira, mint előtte. Így már játszható!
  • zyppy
    #502
    Hova lettek ebből játékból a szoknyák?
    Az a három is ami van, egyik kreténebb mint a másik.
  • zoltan54
    #501
    Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.

    Nálam normálisan megy a game. Ismerősnek most tettem fel, és új játék kezdésekor vissza dob.

    Ez miért van?

  • CalebJoe
    #500
    hol ott csak a sima 11.11 van
  • CalebJoe
    #499
    új rekord 8fps
  • mester1987
    #498
    köszöntsük! :)
  • ratgab
    #497
    Elvileg javítja a szaggatást!

    Kijött a végleges 11.11 Cap2

    Startoljatok rá ati-sok!
  • IMYke2.0.0.0
    #496
    Mi a franc...

  • IMYke2.0.0.0
    #495
  • IMYke2.0.0.0
    #494
    10.6-os driverem van - a gépen, 200+ GB-os partíción 20-24 telepített játék van, mindegyik 'pöccre indul', és gond nélkül fut, a legutolsó javítások telepítve.

    A teljesség igénye nélkül:
    - Quake 3
    - Titan Quest Gold
    - Two Worlds 2
    - Driver San Francisco
    - The Witcher 2
    - The Elder Scrolls Skyrim
    stb. stb.

    Este, a Skyrim-ben:



  • Maxtreme
    #493
    igen, és ez az nv (chipgyártó) hibája, véletlenül sem a vga-t összerakó cégé
  • Maxtreme
    #492
    Soxor' épp az a baj ha nem váltogatod, mert a régebbivel 1xűen nem úgy működik az adott prog ahogy kéne :)