1611
Saints Row: The Third
  • ratgab
    #571
    Most őszintén tényleg ennyire hiányzik az a pár virtuális nemiszerv? Tényleg több lesz tőle a játék?

    Segítek! Szerintem semmi szükség rá, így még külön poén is, hogy el vannak homályosítva a kritikus testrészek.
  • grebber
    #570
    Lehet benne ezeket igen!Kocsit is lehet tuningolni!
  • pisztácia
    #569
    Üdv!

    Ruhát nem lehet benne változtatni? Szemüveget le lehet venni? Tetoválást lehet csinálni?
  • IMYke2.0.0.0
    #568
    Tényleg jobban festene a játék igazi felnőtt tartalommal, csak gondolom, nem kis meló lenne feltörni a játékot ehhez, a karakter modellekről (növelhető méretek stb.) nem is beszélve.
  • Maxtreme
    #567
    Igazságosztás tőlem. ~4 percben



  • grebber
    #566
    Este sokáig voltam fent nagyon ezek szerint írni sem tudok:

    Majd ügyes modderek akar lenni a mondat első fele!
  • grebber
    #565
    Majd ugye modder kiadnak hozzá pina meg pénisz patchet!
  • IMYke2.0.0.0
    #564
    Sajnos nem lesz non censured mod hozzá - egy korábban linkelt FAQ és video is rögzítette, hogy a pixelek nem kikapcsolhatóak, és alattuk nincs semmi - tehát, ha valami csoda folytán ki is lehetne kapcsolni őket, nem látnál semmi "felnőttet" alatta.
    Maguk a pixelek jelentik a felnőtt tartalmat.
  • speed01
    #563
    Elég furcsa kívánságaid vannak!
  • mikuc
    #562
  • pisztácia
    #561
    Üdv All!

    Billel játszok, és egy olyan kérdésem lenne, hogy ez a kanyarodás miért ennyire szar? jobbra fordulok pl és a kormányt rángatja... tök ocsmány így az irányítás. Be lehet állítani valahogy hogy ne rángassa hanem tekerje is?
  • mikuc
    #560
  • The Protector
    #559
    Hali.Vhonnan le lehet tölteni a game összes zenéjét?
    Nem csak a renddes számokat hanem azokat is mint a menu és az a zene ami a crib testreszabásánál van.
    Esetle youtube link a crib zenéjéhez?
  • wesker24
    #558
    Jah nekem se ártana az Uncensored mode ! XD
  • Nethy
    #557
    Sziasztok. Van valakinek valami ötlete arra ,hogy ki lehet e iktatni a censurát, hogy ha valami rövidebb cuccot adok a karira ne legyenek ott a pixelek . egy picit zavaró:D
    elöre is köszi a választ üdv.
  • Tatyla
    #556
    ez Rihanna :D
  • mikuc
    #555
    Nálam az év játéka.
  • IMYke2.0.0.0
    #554
    Rohadtul akarok már játszani ezzel a játékkal!!!!!
  • mikuc
    #553
    Újabb videók :-)

    3 hős
    A csajszi durva

  • uscGhost
    #552
    Sziasztok!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy mikor Smoov-t megkell ölni akkor hogyan találjak rá? Neten azt olvastam felkell szedni egy dagadt k*rvát és akkor megjelenik, ez oké ,de hogy kell felszedni k*rvát? Az akadályozhatja hogy csaj karakterem van? Kössz előre is!
  • aknakukac96
    #551
    Basszus pedig de tolnám:( hol lehet nyomon követni, hogy mikor jön a driver/patch?
  • jackoneill90
    #550
    Ez a város tök üres? kit lehet elütni így benne?
  • CalebJoe
    #549
    igen mindent, virusirtóm meg nincs
  • aknakukac96
    #548
    Már minden driverrel meg minden módszerrel megpróbáltam de sajnos 18-30 fps-el játszhatatlan :(
  • ratgab
    #547
    Nvidián nincs probléma, mi ati-sok, azért szívtunk/szívunk az optimalizáltsággal, illetve driverekkel.
  • ratgab
    #546
    cap2-t felraktad? Amit külön a játékhoz készítettek? Mert, akkor jól kéne futnia!

    Esetleg próbáld leállítani a vírusirtódat, amíg játszol. Lehet az kavar be.
  • wesker24
    #545
    Akkor nálad valami nagyon nagy gubanc van mert nekem sokkal gyengébb gépem van és tükör simán megy ha az élsimitást nem rakom maxra !
  • CalebJoe
    #544
    Próbáltam nem segitett, érdekes amikor elkezdem olyan 5-10 percig jól megy utána kezdődik a lassulás egyre jobban aztán kénytelen vagyok kilépni még a menu is lassan jön be pedig nem futtatok alatta semmilyen programot.

    az ajánlott config is megvan bőven

    Recommended:

    OS: MicrosoftŸ WindowsŸ 7
    Processor: Any Quad Core Processor (IntelŸ Core i5 or AMD Phenom™ II X4) or 3.0+ Dual Core CPU
    Memory: 4GB System RAM or more
    Graphics: 1GB Video RAM GPU w/ Shader Model 4.0 support.
    NVIDIAŸ GeForceŸ GTX 400 series or better.
    ATI Radeon™ HD5000 series or better
    DirectXŸ: DirectXŸ 11
    Hard Drive: 10 GB
    Sound: 100% DirectXŸ 9.0C compliant sound card or equivalent onboard sound.
  • ratgab
    #543
    Felbontást állítottad, ahogy lentebb javasoltam?
  • JaSoN HuNTeR #542
    Nekem is akad. 4 magos3ghz 4GBram 4850 kártyával.
  • kem001
    #541
    Milyen a géped konfigurációja?
  • aknakukac96
    #540
    Milyen szerencsések itt sokan :(
    Minden lehetséges drivert és módszert kipróbáltam már de szaggat mint a fene:(:(
  • Tatyla
    #539
    pár kép tőlem is nagyon állat ez a játék :D,az új 11.11-es cataclystel primán fut ultrán full HD-ban...










  • kem001
    #538
    Nálam ultra-n van minden, de a felbontást nem tudom beállítani egyszerűen. Rögtön visszaugrik
  • ratgab
    #537
    Próbáld átállítani a a felbontásod, mert szerintem az a bugos (alapból hülyeséget állít valószínűleg, amit nem érzékel az options) valami miatt.
  • ratgab
    #536
    Emellett jelenleg dx10-11-ben futtatom (új driver, cap2 is installálva) minden maxra rakva, kivéve az árnyékokat (ez csak low) és az ambient oclusion vagy mi (csak mediumon) és a korábbi szaggatás teljesen eltűnt.

    Ebből azt szűröm le, hogy az új driver használ és vagy az árnyékok a ludasak a szaggatásban (nem hiszem), vagy a felbontás marhul meg ati kártya alatt.

    Szóval ha minden indításnál manuálisan beállítjátok a felbontást, akkor tapasztalatom szerint megszűnik a szaggatás (mindenesetre egy próbát megér!).
  • ratgab
    #535
    Emberek rájöttem a kamera gondok okára. A játék valamiért nem jegyzi meg a felbontást rendesen. Hiába van nekem 1280x1024-re állítva a felbontásom valami kisebbre állítja automatikusan (amit persze nem mutat az optionsben).

    Ezt abból szűröm le, hogy most belépés után manuálisan átállítottam más felbontásra, majd vissza az 1280x1024 (nálam max) felbontásra és a korábban tapasztalt túl közeli kamera probléma eltűnt... most már távolabbról mutatja a kocsikat.
  • JaSoN HuNTeR #534
    nekem most 4850el jól megy :)
  • CalebJoe
    #533
    Fel van rakva, dehogy kevés minden más játék simán megy egyszerűen csak szartak az atisokra miközben a logó ott virit az elején, vagy legalább irták volt oda hogy csak 6xxx szérián játszható.
  • JaSoN HuNTeR #532
    felraktad az új drivert? Lehet hogy az 5750 kevés hozzá. :S