1611
Saints Row: The Third
  • bowari
    #691
    Én napok óta csak szórakozok vele,nagyon bejön nekem is.
    1-2 küldetést csináltam csak meg,tartogatom késöbbre azokat,nekem a robbanások is nagyon tetszenek szépen vannak megcsinálva
  • Maxtreme
    #690
    Emlékeim szerint valaki a topikba hiányolt valami ilyesmit:



    :)

    Ha kell, megkeresem honnan szedtem, és dobok linket.
    Am érdekes hogy a játékba többé kevésbé jól müxik az AA, de a wardrobe-ba nem.
  • Maxtreme
    #689
    Én meg az este folyamán felléptem :))

  • Amiga
    #688
    Nagyon jó ez a játék.

  • broman191
    #687
    Loál, van benne valami, nekem is feltűnt ahogy a faktorra néztem a hétvégén... :D
  • CalebJoe
    #686
    idősebb Lil C
  • broman191
    #685
    Én is dobok pár képet a (mondhatni végleges) karimról, ne csak bijáccsok' legyenek :P









  • Maxtreme
    #684
    épületeket, boltokat kell venni. Nekem pl óránkén ~50k folyik be. nem 1x voltam már millió dolcsi felett :)
  • mikuc
    #683
    Fura valami...


    Bázisugrás
  • grebber
    #682
    el lehet vele bohóckodni.Majd magyarítással 2050-ben adok neki még 1 végigjátszást
  • CalebJoe
    #681
    Na a végére értem 10óra volt de ha csak a főszálat csináltam volna fele ennyi lett volna elég rövid, most 65% vagyok de kijátszom 100-ra szép lassan ha jön valami driver vagy patch.


  • Petike125
    #680
    Van már valami térkép féleség ami eldugott autókat, motorokat egyéb rejtett cuccokat mutat?
    Hogy lehet hamar sok pénzt szerezni? :D Vége a fő storynak, az ektivitik meg elég kevés lét adnak...
  • Rowlend
    #679
    Na végére értem a főküldiknek, és valami iszonyat jó volt. A választási lehetőségek miatt, lehet, hogy lesz még egy végigjátszás. :)
  • Solid Snake
    #678
    Forró nyomon a párducok
  • JaSoN HuNTeR #677
    Ikrek :)
  • uscGhost
    #676
    xD!



  • mikuc
    #675
    Repülők: :-)
  • mans
    #674
    Amúgy aki már előrehaladt a gameba,leírhatná hogy lesznek e új dolgok ahogy fejlődünk,mert pl az a gépágyú jó lenne amivel az a kigyúrt lő minket.
  • grebber
    #673
  • Maxtreme
    #672
    Így van, de az üzleteket csak utána lehet menedékhelyként használni, ha megvásároltuk.

    Am én is furikáztam egyet a város körül VTOL-al. Semmit se találtam.
  • Maxtreme
    #671
    Igen igen, tényleg. Illetve a házunk belsejét sem lehet testre szabni.
  • ratgab
    #670
  • ratgab
    #669
    Vagy csak egyszerűen bemész az egyik házadba.
  • ratgab
    #668
    Egyik sincs már, ahogy a celebvédelem sem.
  • ratgab
    #667
    Készülj fel: Ati driver 11.11 + cap2-t (főleg az utóbbi telepítése fontos a jó futáshoz!).
  • mans
    #666
    Tegnap motorcsónakoztam,de nem találtam semmi érdekeset,pedig hiányzik pár dolog nekem ami a 2 be volt,itt ha túl messze megyek a csónakkal a várostól,akkor visszafordít a game és kiírja hogy steelportnak szüksége van rád,vagy mi:)
  • IMYke2.0.0.0
    #665
    No, most már látom!
  • IMYke2.0.0.0
    #664
    A képeket nem láttam azonnal [csak új lapon megnyitva] - de az anyagot lekaptam, mert finom!
  • Maxtreme
    #663
    Fov hack

    Előtte:


    Utána:


    DL
  • JaSoN HuNTeR #662


    Nincs még de éppen buliztam :)
  • Maxtreme
    #661
    Oszt ilyenetek van e? :)



    Én tök véletlenül találtam rá egy konténerben. (mondjuk nem így nézett ki ofc)
  • uscGhost
    #660
    Elolvasod a küldetés adatokat, énis úgy tettem :D
  • Tatyla
    #659
    1-2-vel nem játszottam de még így még mindig nem kaptam választ a kérdésemre mi utal arra hol a cél személy?
  • bowari
    #658
    Hát azért a kétszer annyi stream processzor és a kétszer annyi memória sávszél biztos számít...
  • IMYke2.0.0.0
    #657
    A második részben is úgy volt, hogy nem közvetlenül a célszemélyhez vezet - és én ezt üdvözöltem.
  • Tatyla
    #656
    kérdés:
    azok a küldik amikor csak ki kell nyírni valakit hol találom meg az illetőt térképen oda visz mikor közel vagyok megszűnik a jelzés ,de honnan tudom hol a célszemély?
  • lazadio
    #655
    Köszönöm szépen! Meglesem!
  • lazadio
    #654
    Miért? Ki lehet valahogy? :D
  • Amiga
    #653
    Az én karakterem...

  • pisztácia
    #652
    Nekem a lenti cfg-n stabilan van 30 fps, minden high-on. Lagg semmi.
    És nincs az a cap 2.