1611
Saints Row: The Third
  • CalebJoe
    #651
    pedig nem sokkal jobb a kártyád mint az enyém akkor nem értem
  • bowari
    #650
    Nekem egyébként megszüntek a laggok,ezzel a driver cap 2-vel.
    Most 30-50 fps van,minden fullon van 1080p-be,simán játszható kategória nálam...
  • mcgrape
    #649
    A telefonodban van ilyen opció hogy felhivsz valakit és ő leszedi rólad a körözést vagy épp az aktuális banda háboru csillagjait. Ezt pedig fejelsztéssel lehetet növelni hogy hány csillagot szedjen le.
  • bowari
    #648
    Nem bírtad ki mi,hogy zúzzál? xD
  • lazadio
    #647
    Tudja valaki hogy hogyan lehet csökkenteni a rendőrségi körözési szintet, a bandákkal való semleges kapcsolatot lehet-e, és ha igen akkor hogyan lehet visszaállítani?
  • IMYke2.0.0.0
    #646
    Örülök, hogy csak én reagáltam félre a dolgot.
  • Maxtreme
    #645
    Abszolút nem szántam iróniának, vagy baxtatásnak, csupán a tényeket közöltem a topikban elhangzott vélemények, és az ATi-s problémák alapján..

    Más:
    A melléküldetések ahogy nézem nem maradtak meg mind. Pl hol a szippantós autóval való durvulás, illetve a Race activity? Az utóbbit szvsz főleg kár volt kivenni, mivel rendesen kitolták a játékidőt.
  • IMYke2.0.0.0
    #644
    Nincs szükség iróniára.
    Ha nem fut, vagy nem jól, nem fogok kiugrani a földszinti ablakon...

    S nekem nincs szükségem 60+ FPS-re, FullHD-re - ha választani kell, akkor zokszó nélkül leveszem a felbontást és az élményjavítókat.
  • Maxtreme
    #643
    Mid is van? 4850? Nos hát. Good luck :)
  • IMYke2.0.0.0
    #642
    Nos, este már én is kipróbálhatom, hogy fut a gépemen...
  • IMYke2.0.0.0
    #641
    Hát elhiheted, a telefonos netkapcsolatod is minimum 4-5-ször gyorsabb, mint az enyém.

    Max. letöltés: 64 kilobájt/sec
    Max feltöltés: 16 kilobájt/sec
  • grebber
    #640
    Én teloról nyomom és nem tünik lassúnak csak szedi a megákat.
  • IMYke2.0.0.0
    #639
    Én lassú nettel vagyok [0.5 megabit] és nem kicsit idegesítő a topik betöltődése...
  • IMYke2.0.0.0
    #638
    Második részben is volt magyar komolyzene darab.
  • mcgrape
    #637
    Nah csináltam egy saját Catwomant, ez lessz az éjszakai, öltözete, Sőt még CatMotort is csináltam neki, Fekete meg a lila, a nőknek a lila még jol is áll, de azért kár hogy lila az alap szine a bandának, épp ezért át szabtam a bandát és csak nők vannak benne, jah meg plussz egy Ninja XD. voltam plasztikai sebésznél is kicsit átszabtam az orcáját a leányzónak egész csini lett, asszem kimásolom majd a beálításait, hogy legközelebb is megtudjam csinálni, mert már csak 15 fő küldetés van :(. oké mellék küldik még azért akadnak, nem is olyan kevés, De mégis, ez egy olyan játék amit tolnék annyi ideig, mint egy GTA-t sokkal inkább.















  • mcgrape
    #636
    A plasztikai Sebésznél megtudod változtatni azokat is igen. Prostikrol nem tudok, habár van olyan melléküldetés, amiben, egyik változat szerint prostikat kell kimentened időre, a másik pedig, amikor amolyan striciként, te vezetsz mig egy prosti hátul kényeszteti az utast .
  • pisztácia
    #635
    Megkérdezném sokadszor. A karakter készítésnél választott mozdulatokat, meglehet valahogy változtatni? Lehet prostikat fölszedni?
  • kill3r21
    #634
    nálatok nincs olyan bug, hogy mész autóval, egyszercsak megáll és eltünik alólatok az auto???
  • mcgrape
    #633
    Néhány akkor tőllem is. Olyan nehéz dönteni az aktuális külsővel kapcsoaltban folyamatosan változtatom a ruhát, sőt tán még plasztikáztatni is fogok XD.










  • kill3r21
    #632
    mivel lehet a játékban könnyen gyorsan lovét szerezni?
  • uscGhost
    #631
    Tőlem is pár kép :)










  • CalebJoe
    #630
    ja lehet vele mint a műbrokival de nem vág át semmit
  • ratgab
    #629
    Az első képen jól látom ,hogy egy kardot szorongat Miss 15 fps???

    Ugye lehet kardozni a játékban. Ugye lehet!
  • ratgab
    #628
    Mendelssohn lesz az! Ugye... ugye????
  • ratgab
    #627
    Baró az a verda is!
  • mikuc
    #626
  • kill3r21
    #625
    Hol a kakukktojás? :D

  • bowari
    #624
    Mennyi rendőr van akik George Michael klónok...xDxDxD
  • wesker24
    #623
    Ott még én se tartok de nálam müxik mind a kettő !
  • pisztácia
    #622
    Nekem a T-re nem csinál semmit.
    De akkor kurvázni nem lehet benne?
  • wesker24
    #621
    igen X-menből a villámok istene Storm !
  • JaSoN HuNTeR #620
    Ez valami superhős akar lenni? :D
  • CalebJoe
    #619
    ja őt csináltam meg csak más ruhát adtam neki
  • wesker24
    #618
    Vazee ez Storm az X-menből ? Nice :D
  • CalebJoe
    #617
    na itt az enyim csak úgy hívom Miss 15fps:)


    kocsim


    Titanic
  • speed01
    #616
    Fentvan, driver patch-re értem. ez alatt értsd a (CAP 2-t)!
  • ratgab
    #615
    amd 11.11 driver Cap (catalyst application profile) 2 fent van?

    AMD 11.11 driver cap 2

    Itt van 2 download gomb: A felsővel a 11.11-es complett driver szedhető le, de nem ezt kell leszedni (ezt se árt, legalábbis nekem a 2 együtt teszi lagmentessé a játékot), hanem az alatta lévő CAP2 feliratút.

    Ezt úgyanúgy telepíteni kell, mint a driver-t. Javaslom mindkettő leszedését. (Patch még nincs a játékhoz, azt felejtsétek el... Tudom, mert eredeti verzióm van!)
  • ratgab
    #614
    Nem szoktam virtuális karakterre ilyet mondani, de ez a kislány igen szexire sikeredett. Igazi végzet asszonya (főleg azzal a 2 termetes mordállyal a kezében)!
  • Maxtreme
    #613
    Asszem 3 v 4 különböző ruhabolt van.
    60nál. De szint az össze Activity készen van.
  • speed01
    #612
    Hát, én patcheltem a drivert mindent csináltam. de még így is laggol!
    Battlefield 3 High beállításon megy AA on. ez meg laggol, lecumizhatnak a nyomoronc készítők!