1611
Saints Row: The Third
  • ratgab
    #731
    Főzz abból, amid van és az új driverből és cap-ból... látványos lesz a változás futásilag.
  • ratgab
    #730
    bal shift lenyom és úgy nyomsz egy e-t az autóval szemben.
  • ratgab
    #729
    Még nem elérhető az a 4 dlc! Az a season pass csak arra jó, hogy ha megveszed, akkor fele áron kaptad meg gyakorlatilag a dlc-ket (season pass 14 euró, 4 dlc külön-külön megvéve 28 lesz!)
  • ratgab
    #728
    Ami csak jövő évben lesz elérhető.
  • ratgab
    #727
    Van hát: Bejön a Steam és lehet DLC-t venni (season pass az összes DLc-t elérhetővé teszi 14 euróért... a vicc az, hogy nekem az alapjáték sem került ennyibe...)
  • uscGhost
    #726
    Ezeket hova kell berakni?
  • Shep
    #725
    Kösz, akkor próbálkozom. Nálam egyébként DX9 és 11 között szinte semmi fps különbség nincsen igaz látványban sem sok :)
  • mans
    #724
    Melyik az a beállítás amitől nem a pofám előtt jelennek meg a tárgyak meg a kocsik?
  • IMYke2.0.0.0
    #723
    Nekem Radeonom van - #715 - és köszöni szépen, lesz is még egy darabig.
  • CalebJoe
    #722
    csak ne Radeon legyen az a lényeg
  • Maxtreme
    #721
    nem. Futni kell az autó felé, és 1 bizonyos távolságból use gomb.
  • IMYke2.0.0.0
    #720
    Még csak megérkeztem a városba, elloptam a járgányt és a bankautomatához mentem - ott léptem ki.

    A vezetés közben érezhetően nem volt 30 FPS :)
    Akciózás [bankrablás, zuhanás] közben nem volt gond.

    Persze, hiper-szuper géppel sokkal-sokkal simább és szebb lenne, de nekem abból kell főznöm, amim adatott.
    Ettől függetlenül, garantáltan jól fogom érezni magam a játékkal.

    Igaz, előbb a Driver: San Francisco-t játszom végig - annak a 7. fejezetében járok [nem, senki se árulja el, mennyi van hátra!].
  • mans
    #719
    Asszem akkor lehet ha kivan törve a szélvédő.
  • Shep
    #718
    Egyébként azt amikor beugrik az ablakon keresztül a kocsiba, hogy lehet megcsinálni, mert én nyomtam amit írt de nem csinálta.
  • Shep
    #717
    És mindezek mellett ,hogy fut?
  • IMYke2.0.0.0
    #716
    A karakteres képen ajánlom mindenki figyelmébe a jobb szélen ügyködő párt... :)))
  • IMYke2.0.0.0
    #715
    Hazamentem gyorsan, nem bírtam estig várni, és feltelepítette, valamint játszottam vele.

    Gép: Gigabyte / E8400 (2 mag, 3000 MHz) / 4 GB DDR2 (1066 MHz) / HD 4850 512 MB / 27"

    Játékbeli beállítások, próba:



    A karakterem, és nem túl sokat vesződtem az arcával. Majd este, igazi csinibabát csinálok, az újrakezdéskor:



    Még nem tettem fel a 11.11-es Catalyst-ot, és az új CAP-ot sem, tehát, maradt a régi 10.6-os driver.
    Vezetés közben érezhető az akadozás, de nem vezethetetlen. Rosszabbra számítottam.

    Este valószínűleg visszaveszem 1280*720-ra.
    Talán még a driverre is szánok pár percet.
  • Maxtreme
    #714
    hmm. Mindkettő. kell neki a 4 mag, ill 1 jobb, lehetőleg NV vga.
  • Shep
    #713
    Videokártya vagy a proci számít inkább a játékban fps szempontjából?
  • Shep
    #712
    Kulcsot vett annyiért.
  • mans
    #711
    Hol volt annyi?
  • wesker24
    #710
    Jah és csak 3660 Ft volt a játék ennyit még a hülyének is megéri !
  • wesker24
    #709
    Nekem nincs szükség bármilyen exe buherálásra már az USA megjelenés napján megvettem a játékot és nyomatom ezerrel !
  • Maxtreme
    #708
    Amúgy létezik valami exe file amiben alapból tiltva vannak ezek a cuccok. (nfohumpon írják)
  • mans
    #707
    A 2 be nem volt így,rohadt jó,sajnos nincs lóvém megvenni.
  • Maxtreme
    #706
    "Ezért se játszottam a WRZ verzióval sokat mert ott alapból megkaptál mindent akkor hol marad a kihivás a játékban ?"

    Nem muszáj használni a speckó cuccokat. :)
    Én is majd csak végén szedem elő őket, mikor már csak állatkodásra használom a játékot.
  • wesker24
    #705
    A WRZ verzió ugye az már atört verzió és alapból tartlamzza az összes olyan dolgot amit fel lehet oldani a játékban ellenben az eredeti verzióban ezek minden zárolva vannak !
  • wesker24
    #704
    Hát jah ha eredetiben van meg akkor mindent meg kell venni és el kell érni egy bizonyos szintet !

    Ellenben a wrz verzióban szinte mindent megkapsz amit csak el lehet érni

    Ezért se játszottam a WRZ verzióval sokat mert ott alapból megkaptál mindent akkor hol marad a kihivás a játékban ?

    Nincs miért gyűjteni a pénzt nincs értelme fejlődni elveszik az egész játék lényege én azt szeretem ha valamiért meg kell küzdeni és ugy kapom meg !

    Mega ztán eddig csak egy Dlc jött ki hozzá ami 4 nagyobb questet ad de annak is 20 euro az ára nem éri meg !
  • mans
    #703
    Akkor azért van bepipálva egy halom dolog a upgrade nél?mert alapból van ami már megvan.
  • IMYke2.0.0.0
    #702
    Tehát akkor nekünk nem kell fájjon a fejünk. Ez megnyugtató és elkeserítő egyben.

    Elkeserít, mert valamikor megveszem a játékot, és akkor még költenem kell(ene) a DLC-kre is... jó lenne, ha lenne valamikor egy "GOTY", "Deluxe", vagy valami hasonló kiadás, amiben a DLC-k is benne lennének... mert nem sok kedvem/pénzem lesz külön megvenni a csomagokat.
  • wesker24
    #701
    Amuyg az eredeti verzióban szinte nincs semmi ha csak nem veszed meg hozzá az első nagy DLC-t ami ugye 4 nagyobb questet add hozzá még !
  • wesker24
    #700
    A WRZ verzióban szinte mindent megkapsz ingyen ami csak a játékhoz van már az elején használhatod a tankot a helit a lopakodót a spéci fegyvereket stb...

    Az Avast amikor rákérdez akkor a kivételek közé kell rakni a játék mappáját hogy ne reklamáljon !
  • IMYke2.0.0.0
    #699
    Nos feltettem itt a játékot. A "DOWNLOADABLE CONTENT" alatt nektek van valami?
    Mert egy beszerzési forrásnál azt olvastam, hogy egyeseknek van.

    Az Avast vicces, mert játék közben is törölte a saintsrowthird.exe-t.
    Kivételekhez kellett adnom.

    Elindítottam, és ezen már behaltam:



    A 2001: Ürodusszeia zenéje + Star Wars bevezető és a szöveg :)
  • IMYke2.0.0.0
    #698
  • wesker24
    #697
    Dehogy csak az Avast bekavar mert van benne fájlvédelem ellenőrzés is !

    Nem kell vele foglalkozni !
  • IMYke2.0.0.0
    #696
    Nekem tegnap este a játék nem települt a gépemen.
    Azt írta ki, hogy a setup.exe nem windows 32-bites alkalmazás.
    Ezen a gépen ugyanezt tette - kikapcsoltam 10 percre az Avastot és máris elindult a telepítő!

    Ezek szerint, vírusos a cucc?!
  • IMYke2.0.0.0
    #695
  • wesker24
    #694
  • Maxtreme
    #693
    tess :)
  • wesker24
    #692
    Jöhet a link simán ! xD