1611
Saints Row: The Third
  • IMYke2.0.0.0
    #811
    Saints Row: The Third PC; Volition is working on a performance patch
    by White Rabbit on 23 November 2011

    Call us impressed but Volition has just announced that they are working on a patch for the PC version of Saints Row: The Third. Even though the company hasn’t released any changelog or an ETA, we do know that this patch will feature further optimization and better performance. Sounds great, right?

    Remélem, ez nem az a patch, amiről már hírt adtunk, hanem egy újabb, valódi teljesítmény növelő.
  • IMYke2.0.0.0
    #810
    A Wikipedia így tudja

    Downloadable content

    The first 3000 players in North America to purchase Saints Row: The Third from the THQ Online Store on the Xbox 360, PlayStation 3, and PC or Steam will receive the "Saints Row Season Pass".
    The "Season Pass" includes the game's first three downloadable mission packs.[29] The three downloadable misson packs included in the "Season Pass" are Genkibowl VII (available January 2012), The Trouble with Clones... (available Spring 2012) and Gangstas in Space (available Winter 2012). Also included in the "Season Pass" is The Nyte Blayde DLC Pack (available November 14), which includes Bloody Cannoness Outfit, Altar Boy Outfit, Bloody Cannoness Bike and Nyte Blayde Mobile.

    * Professor Genki Hyper-Ordinary (pre-order DLC)
    * Shark Attack (available November 14)
    * The Nyte Blayde DLC Pack (available November 14)
    * Genkibowl VII (available January 2012)
    * The Trouble with Clones... (available Spring 2012)
    * Gangstas in Space (available Winter 2012)
  • mikuc
    #809
    Nem konzolos. Onlive. És mivel az PC igy ezért osztom meg itt. :-)
  • pisztácia
    #808
    Egyébként meglett hogy kik voltak. A Shaundi a csaj volt, aki a legeleje óta benne volt. Kurva jó bőr. Cyrus meg a Parancsnok.
  • pisztácia
    #807
    Ismerem, de ebbe mit kell spoilerezni? Elmondtam két nevet... nem a story végét írtam le...
    Másrészt meg engem ne hülyézzen már le egy 15 éves kis pöcs....
  • Leky
    #806
    Nem akarok kötözködni, de honnan veszed, hogy konzolon tolja csak nem az alul látható B betűből?. Ha rádugom a kontrollert akkor nekem is ezt írja ki.
  • JaSoN HuNTeR #805
    De am a konzolos élményeidet miért nem a konzolos részlegbe osztod meg? :)
  • mikuc
    #804
  • aknakukac96
    #803
    Feltörhetnék már a patchet...
  • IMYke2.0.0.0
    #802
    Én is elolvastam... kiégette a szemem a spoiler... áááá....
  • aknakukac96
    #801
    A SPOILERT ismered hülyegyerek?Van aki még nem vitte végig bazd...
  • pisztácia
    #800
    Üdv!

    na én is végigvittem, 66% on vagyok most. Tetszett is. Viszont lenne két kérdésem, ki volt az a Shadie vagy ki, akit a végén felrobbantottak, legalábbis nálam mert én a maszkos gyereket akartam megölni, meg ki az a Cyrus?
    Thx
  • IMYke2.0.0.0
    #799
    A kérdés már lényegtelen - meg tudtam oldani, hogy a fordítás megjelenjen a játékban.
  • mans
    #798
    Jó lenne tudni mennyit adtak el eddig,valami angol vagy milyen eladási listán 4. helyen volt,meg hogy 46%-al többet adtak el eddig mint a második részből.
  • IMYke2.0.0.0
    #797
    Nem tudom miként fogy, de a hivatalos fórumban - szokás szerint, megy a sírás, hogy erős gépen sincs meg a framerate meg hasonlók.

    Más, nem tudná nekem megmondani valaki, hogy a STEAM által letöltött patch miként néz ki?

    Így: patch.vpp_pc?
  • Shep
    #796
    Vajon, hogy fogy PC-re, hogy nem szarják le a népet?
  • IMYke2.0.0.0
    #795
    "Today, we're releasing a small patch on Steam (around 91 MB) for the PC version of Saints Row: The Third. There's one main adjustment which I've listed below, and this has seen an increase in performance across most videos cards.

    - Performance optimization for High reflections in DirectX 10 & 11 Build.

    We'll continue to monitor performance for all of our users, and as always, please remember to use the PC Troublshooting section of the forums to report any issues."
  • Maxtreme
    #794
    én is mindent begyűjtöttem, minden activitt megcsináltam, így lett valami 25 óra.
  • uscGhost
    #793
    Én mellék küldiket csináltam sokáig, begyűjtöttem minden ilyen pénzt,guminőt,drogot, gyilkolásztam csomót aztán nekiálltam a főküldetéseknek 50. szinttel minden cucc megvétellel, minden fegyver fejlesztéssel és kb énis 10 óra alatt végeztem vele ez volt összesen 42 óra :D Ha nem hiszed itt kattints a Show Entire Gaming History-ra a játékok alatt és meglátod :D
  • CalebJoe
    #792
    nekem kb 10óra volt mellékekkel együtt olyan 65%-ra lett kész
  • uscGhost
    #791
    Én 42 óra alatt játszottam ki xD
  • Shep
    #790
    Miért rövid? Nekem már 6 órám van benne pedig szinte csak a főszálat csinálom. Mondjuk az azért remélem, hogy nem lesz ez is 25 óra, mint az LA Noire, mert ott a végér kicsit beleuntam Nyomkereső (remélem azért valakinek leesik majd :)) szerepébe.
  • zsimborgo
    #789
    Ez nekem nagyon bejön a játék.
    Bárcsak fele ennyire megcsinálták volna a BF3 at.
  • Leky
    #788
    Köszi szépen, bocs, hogy nem olvastam vissza.
  • uscGhost
    #787
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1301464123&no=737]#737[/URL]
  • CalebJoe
    #786
    dehogy engem annó meg jobban lekötött az Oblivion mint a ME2
  • Evoluti0N
    #785
    Nem tudom, h valami mentális bajom van vagy mi, de valamiért sokkal jobban leköt ez a játék, mint a Skyrim :D
  • Leky
    #784
    Hol tárolja a mentést a játék?
  • Maxtreme
    #783
    jah, de (még) másnál sem nagyon :)
    Am kivégeztem én is. Jó volt csak a főszál krva rövid. Remélem jó sok dlc-t kapunk hozzá.
  • CalebJoe
    #782
    végre remélem bevállik
  • ratgab
    #781
    Csak jelezném a tört tulajoknak, hogy imént jött egy Dx 11-et optimalizáló patch steamen keresztül.
  • CalebJoe
    #780
    eddig aminél feltűnt a 6mag ereje az a Witcher 2 volt
  • Maxtreme
    #779
    Azért 6 mag még nem igazán kell, de 4 valóban ajánlott. Azt már kihasználják a mai játékok.
  • CalebJoe
    #778
    a mag a lényeg nem a Ghz 4 vagy 6 mag ajánlott a mai játékoknál na meg egy erős vga
  • speed01
    #777
    De valakinek 2.4HHZ-en elment, mondjuk nvidia 9800GT volt benne asszem.
  • Maxtreme
    #776
    a A cpu is édes kevés neki szvsz, meg ugye az ATi problem..
  • speed01
    #775
    Hali, nekem szaggat, mikor megyek előre és tölti a dolgokat akkor. ha tudja valaki ez mitől lehet akkor pls írja le! nem ez a egyetlen játék amiben így csinálja.

    Config:
    Windows 7 64.
    2x2GB RAM, DDR 3, 1333MHZ.
    Ati Radeon HD 5770 XFX 1GB.
    AMD Athlon(tm) II X2 240 Processor (2 CPUs),2.8GHz
  • mans
    #774
    Jó lett volna ha a játékmenetet meghagyják,a 2 be megvoltak a bandák jelei,itt most szigetenként vannak,meg misszió,végül is most már vagyunk valakik a gameba úgy kezdjük el,kíváncsi leszek a negyedik részbe kik leszünk.
  • Maxtreme
    #773
    Eszembe jutott még valami ami kimaradt, és szintén marha jó volt. Az Arena activity, amikor bunyózni kellett.
  • pisztácia
    #772
    Köszi mindenkinek!
    Siker:)