1611
Saints Row: The Third
  • WinStar
    #851
    Sziasztok.Az miért van hogy az intro után kidob? :S
    Legfrisebb VGA driver van fent.....próbáltam futtatni directix 9-ben is,de úgyis ezt csinálja...directix 10-ben is :S
  • IMYke2.0.0.0
    #850
    A képen a háttérben két Nagy Fej autó is közlekedik... :)
  • Maxtreme
    #849
    ok, most kapcsolok h faszságokat beszélek. (megnéztem a linket)
    Ráadásul hud sincs szal na.. Még nem ébredtem fel, hiába keltem 6kor:)
  • Maxtreme
    #848
    saját kép? Ha igen, marha jó, még háttérnek is mehetne :D
    Am hogy sikerült neked normálisan működésre bírni az AA-t? Ugyanis én hiába rakok rá 8x-ost, még mindig van ami recés marad.
  • Amiga
    #847
    Vegyél meg minden ingatlant és boltot, és a bónuszokat is a telefon upgrade menüjében. Nekem óránként pörög kb. 40.000, már van négyszázezrem és nem tudom mire költeni (activity-k és challenge-k kimaxolása közben bőven gyűlik így a pénz).
  • JaSoN HuNTeR #846
  • aknakukac96
    #845
    Én is az előbb, hát nem kicsit csodálkoztam:DMeg egy test összetörős activity-ben sikerült egy 450.000-es kombót összebuggolnom :D
  • Geri98
    #844
    az mindennapos, hogy az imént öltem meg professor genki-t az utcán?
  • Frankie87
    #843
    Én is 50-es vagyok, de egyszerűen semmi pénzem nincs....:S
  • Calver
    #842
    It looks like a Unicorn.

    "Fuck. You."

    ezen a ponton szerintem a fél házat felébresztettem
  • Maxtreme
    #841
    nem használok cheatet, csak elértem az 50-es szintet, így van örök lőszerem stb.
    Frapsel.
  • Frankie87
    #840
    Ja, meg milyen progival vetted fel?
  • Frankie87
    #839
    Jó videó, ám használsz valamilyen cheat-et? Ha nem akkor tudnál tanácsot adni, hogy lehet sok pénzt gyűjteni?
  • pisztácia
    #838
    Azért képrdeztem mert én nem találtam...:S vak vagyok bocs

    Ám szerintem is csak a fordulással van baj.
  • Ironman2
    #837
    NAgyon király a játék,csak egy a baj,hogy durván fordulnak benne az autók.
  • IMYke2.0.0.0
    #836
    www.thq.com/manual
  • IMYke2.0.0.0
    #835
    Megvette valaki a dobozos verziót?

    Ha van, akkor milyen és mekkora terjedelmű kézikönyv mellékelve?

    Mert a játék szövegállományában található linken, a Digitális Kézikönyv mindössze 7 PDF oldalnyi, nyomtatásban ez 10 oldal.

  • IMYke2.0.0.0
    #834
    Beállítod a neked tetsző gombot:

  • Maxtreme
    #833
    őő walk gomb? :)
  • pisztácia
    #832
    Hogy sétálsz benne?
  • Maxtreme
    #831
    Unatkoztam :)

    Csak nektek, csak most :))

  • IMYke2.0.0.0
    #830
  • pisztácia
    #829
    Ilyen kocsit láttatok már?

  • grebber
    #828
    Én meg amíg 4,99 euró vagy alatta STEAM-en
  • IMYke2.0.0.0
    #827
    Én kivárom, míg 4.990 Ft lesz az ára.
  • Amiga
    #826
    Vedd meg a játékot.
  • JaSoN HuNTeR #825
    cheese az a pénz kód.
  • Calver
    #824
    Character Gallery-hez hozzá lehet férni... khmmm... "virágbolti" verzióval?
    akármit csinálok, minden karakterből gnóm lesz
  • CalebJoe
    #823
    google beütöd saint row the third cheats és ha van van ha nincs akkor nincs hozzá ennyi
  • pisztácia
    #822
    Nagyon beteg ez a game..:D

    Olyan kód van amivel soha nem kőröznek a rendőrök?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy olyan shoti, amin egy daráló van vagy mi:D és benne kis halak, azzal ha valakire lősz, ráesnek ilyen haldarabok meg sok vér, és a földből kiugrik egy cápa és bekapja azt akire lőtted....:D
    Másik meg, hogy megnéztem a másik befejező küldit, amikor shadi-t vagy kit megmentek, utánna a Marson kell megölni KillBane-t de a végén kiderül, hogy csak filmforgatás volt...:D beteg, de nagyon jópofa game:D

  • Maxtreme
    #821
    Érdekes dolog ez a gépigény kérdés. Az elején említettem hogy bár mindent fullra raktam, (dx11) de az SSAO-t kikapcsoltam, mert azért az ette az fps-t. Így a játék vége felé bekapcsoltam, mert kíváncsi voltam mennyit ad hozzá az amúgy sem csúnya látványvilághoz. Érdekes dolog hogy most szinte alig változott a frame.
    Meglátásom szerint egyébként érdemes használni mert sokat dob a grafikán.
  • ratgab
    #820
    Nagyon szépen köszönjük a megértésed! További jó játékot neked.
  • pisztácia
    #819
    Jó hát akkor elnézést hogy nem spoilereztem. Azt hittem ezzel nem árulok el semmit. De tévedtem. Bocs, ha valakinek elmondtam valamit, amit nem akart volna tudni. Többet nem fordul elő...
  • aknakukac96
    #818
    Nagyon jó az optimizáció.Vannak bugok de azok sem gyakoriak és inkább viccesek mint idegesítőek.Sokkal jobb lett mint amire számítottam.A játékidőre sem lehet panasz hiszen lazán bele lehet pakolni egy 15-20 órát is, csak a single-be.
  • Shep
    #817
    Hát attól függ milyen procid van mellé ha 2 magos akkor lesznek lassulások, ha 4 akkor állítólag tűrhető. komoly buggal én nem találkoztam. A fő szál az rövid. Előző rész nekem nagyon nem jött be de ez nálam az év egyik meglepetése lett.
  • Calver
    #816
    na, mivel mióta kijött a játék nem figyelem a topicot (spoilerelkerülés legjobb módja), és tippre ma fogok végre nekiugrani, lenne pár gyors kérdésem:
    - optimizáció milyen? lassan aggastyánkorú 8800 GT-m van, el fogja bírni?
    - bugok, amikre nagyon figyelni kéne?
    - mennyire lett hosszú?
    - lett legalább olyan jó mint amiben reménykedtünk, vagy még jobb is?
    - who the fuck keeps a tiger?
  • ratgab
    #815
    Látsz te valahol pc only feliratot a bannerban és fölötte? Na pont ezért írhat konzolos is.
  • ratgab
    #814
    Fejezd már abba a spoilerezést ember. Ne akard, hogy én (27 évesen) is lehülyézzelek. Nem veszed észre, hogy elrontod, így másnak a szórakozását?

    Nem is spoiler az, hogy ha leírod, hogy ki hal meg a story folyamán és ki nem (gyengébbek kedvéért szarkazmus)...

    Jó reggelt kivánok, ébresztő! Pont erre találták ki a spoiler makrót!

  • Shep
    #813
    Na meg az online letöltéses vásárlásokat nem is számolja és a többi is ki tudja mennyire hiteles.Pl. Crysisból tutira eladtak 3 milliót ezzel szemben meg lehet nézni mennyit ír az oldal.
  • IMYke2.0.0.0
    #812
    Miért nem szabad hinni a VGAChartz-nak?

    Nos, ezért - nézzétek meg a PC eladásokat a 2. résszel kapcsolatban...