1611
Saints Row: The Third
  • Calver
    #1571
    azért jut róla eszedbe a Prototype, mert tényleg pont olyan a közlekedés. ami ez egyáltalán nem probléma, baromi szórakoztató így.

    btw tényleg második résszel érdemes kezdeni (főleg ha van dobozod, pc port gyász nagyon), elképesztően jó, nagyon sötét és végtelenül gonosz humorral operál, és hihetetlenül beszippantja a kétlábút.
  • IMYke2.0.0.0
    #1570
    Én például csak saját monitoron, általam játszva szeretném látni az első részt.
    Youtube-végigjátszás csak rontana az élményen.
    De, én már csak ilyen "beteg" vagyok :)
  • RAMyMamy
    #1569
    én azért még azt is hozzátenném, hogy ha nincs valakinek xbox 360-ja, legalább az első rész átvezetőit, ha nem is egy egész végigjátszást érdemes megnézni youtube-on
  • lammaer
    #1568
    Hát, a 2.-at nem terveztem be, sok játék van még a listán, úgyhogy ezen epizód (third) az amire gondoltam.

    A 4. rész annyira nem is vonz, amikor nézegettem a gameplay meg review videókat, állandóan a prototype jutott eszembe. Valószinüleg persze csak a repülés miatt - pont úgy repül a 4.ben a csávó mint a prototype főszereplője.

    Ilyen sandbox jellegű játékokból amúgy a Sleeping Dogs jött be eddig a legjobban.
  • IMYke2.0.0.0
    #1567
    S nagyon is jól tetted, hogy rákérdeztél, mert tényleg érdemes a 2. résztől kezdeni - folytatni a 3. epizóddal, hogy látható legyen a különbség és átérezhető legyen az egyedivé válás.
    Sokan csak egy "idióta" játékot látnak benne.
    Szerintem, meg mert és tudott egyedivé válni.
  • lammaer
    #1566
    Sztem azért mert a 4. most jött ki igy nagyobb a hypeja, és annyira megtetszett neki hogy kiváncsi az előző részekre.

    Kb én is most kezdem elhatároni hogy megnézem már mi ez a Saints Row, csak én rutinos rókaként megkérdeztem, nem e inkább az előző részekkel kéme kezdeni... :D
  • RAMyMamy
    #1565
    de miért visszafele játszod őket ?!
  • IMYke2.0.0.0
    #1564
    Átmenetileg lesz szuperképességed ebben a részben is.
    //Amúgy, kicsit rossz döntés volt fordított sorrendben játszani velük.
  • Csokis
    #1563
    Még tegnap elkezdtem ezt is a 4. rész után, és eddig ez a rész is tetszik! Jelenleg 35%-nál tartok 3,5 óra alatt. Kicsit hiányzik a 4. részben lévő szuper képességek. Jó volt, hogy nem kellett járművet használnom. Ettől függetlenül ez a rész is jó! Nagyon is!
  • RAMyMamy
    #1562
    saintsrowmods.com
  • Tom6
    #1561
    Sziasztok valaki tudna ajánlani olyan oldalt ahol a saint row 3-hoz lehet módokat letölteni? Meg az is segítség lenne ha valaki leírná hogy kell módolni? elöre is köszi
  • MerlinW
    #1560
    Nem kell kikapcsolni, minden dlc használata opcionális. Egyedül a vámpíros dolgokat kerüld, ha nem akarsz hp regen-t.
    Egyébként az alapjáték végére mindenképpen isten leszel, sérthetetlen végtelen ammo-val. Ez egy ilyen játék:) Mint írtam a szórakozásról szól, nem a kihívásról.
  • lammaer
    #1559
    " nem tetszik nem kell használni" - egyetértek, ezért kérdeztem, mert ha megvan a DLC, hogy az istenbe kapcsoljam ki ha a játékban nincs ilyen feature :)

    Nade akkor nézem az unofficial fixet. Először mindenképpen szüzen akarom kipróbálni a játékot, aztán majd lehet dlczni.

  • MerlinW
    #1558
    Saints Row-nak mindig az volt a lényege hogy OP vagy. SR nem játék, hanem kikapcsolódás:) A másik, hogy ha valami nem tetszik nem kell használni. Magyarul csak akkor OP a vámpíros cumó, ha használod. Nem kel, én sem tettem.

    Egyébként itt van egy nem hivatalos fix rá.
  • lammaer
    #1557
    Olyanokat írnak hogy hirtelen végtelen pénzed lesz, meg vmi vámpíros DLC ami nagyon OP.... nade majd megnézem.
  • gerey
    #1556
    Rakd fel HC-ra, az tesz bele egy minimális kihívást, de kb. csak addig amíg nem ismered a játékot.
  • MerlinW
    #1555
    Nem vágnak agyon semmit. Egyrészt a játékban DLC nélkül is 0 kihívás van, másrészt a DLC-k 90%-a csak skin, illetve pár jármű. A küldetés kiegészítők meg jók.
  • lammaer
    #1554
    Skacok, ha valakinek botor módon minden DLC megvan, hogyan lehet azt kikapcsolni?

    Még nem kezdtem bele a játékba, de olvasom hogy a gyakorló küldetések után a DLCk szépen bekapcsolnak minden szar extrát és ezzel agyonvágják a játékban a kihívást....
  • RAMyMamy
    #1553
    nekem egyik haverom el volt keseredve kb. héttel ezelőtt, hogy a gamekapocson lepontozták a játékot és biztos tök szar lesz... aztán pár nappal később értelmes, külföldi teszteket mutattam neki és egyből meggondolta magát. 2 napja játszunk vele és egyáltalán nem bánta meg a vásárlást
    a fos magyar újságok véleményére nem kell adni. én elvből nem is olvasom el a teszteiket, mert csak hatalmas baromságokat hordanak össze állandóan
  • MerlinW
    #1552
    Megsúgom, az SR4 mellett az SR3 tűnik dlc-nek. Rá se néztél a játékra és úgy írsz hülyeségeket az elég Gamestar***...

    *** A "Gamestar" korunk egyik legdurvább leglealacsonyítóbb jelzője. Használjuk trollokra, politikusokra, kontárokra, valamint mindazokra, akik baromi okosat akarnak mondani valamiról, amiről fingjuk sincs.
  • mans
    #1551
    SR4 nevű dlc-be szerintem ugyan úgy megalkotható majd ami a 3-ba volt.Kíváncsi leszek a térképre de szerintem ugyan az a város lesz.
  • Maxtreme
    #1550
    Nem röhög :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1549
  • Maxtreme
    #1548
    ó b+ rossz topik..
  • Maxtreme
    #1547
    Performance test
  • IMYke2.0.0.0
    #1546
    Le a kalappal a Koch Media előtt - megoldották a Saints Row 3-as problémámat, így már minden akadály elhárult a SR3-as karakterem SR4-be importálása elől.
  • Domaaaa
    #1545
    helló,az a problémám,hogy amikor rányomok hogy campaing vagy whored mode vagy akármi,akkor a betöltő képernyő közben a játék lefagy és kidob? ma vettem meg a játékot (full package),de már egyszer végigvittem (letöltöttem torrentról) és akkor stökéletesen működött,nehogymár ne működjön úgy,hogy megvettem steamen.
  • RAMyMamy
    #1544
    szerintem meg nem csak azon

    előtte vagy 10 emberrel játszottam eddig, semmi probléma nem volt. most az utóbbi 3-4 napban játszhatatlan. mindegyikőnknek jó gépe és stabil internete van és mégis laggol a játék, akárki hostol
  • gerey
    #1543
    Hát, hogy a co-op mennyire lagos az csak kettőtökön múlik, net, letöltés stb...
  • RAMyMamy
    #1542
    az utóbbi pár napban játszott valaki coopot?

    én próbáltam volna 2 barátommal is, de olyan laggos, mint az állat
  • Calver
    #1541
    áhháháháhá
  • tomo05
    #1540
    XP? Nekem win 7 ultimate 64bit van :D De már megoldottam. Üdv
  • genndy
    #1539
    XP alatt nem is fog.
    Vagy tedd fel a játékhoz mellékelt segédprogramokat, amiben nyilván a Dx10 is ott lesz.
  • tomo05
    #1538
    Üdv! Az lenne a problémám, hogy a game nem indul DX 10-11 módban, csak DX 9ben. (Application Hang - apphangb1 a hiba neve) Valami ötlet? Köszönöm a választ! Üdv
  • lalakov
    #1537
    Köszönöm, megvettem. :)
  • RAMyMamy
    #1536
    nem olyan sokat, de egészen jók

    ha most meg akarod őket venni, akkor azt ajánlom, hogy a humble deep silver bundle-ből vedd meg, mert kb. harmad annyiért megkapod az összeset (sr3 full package-ként) és pluszban mellé egy csomó mást is
  • lalakov
    #1535
    A DLC-k mennyi többletjátékot adnak? Az alapjáték kijátszása után is lehet velük játszani?
  • lalakov
    #1534
    Befejeztem. Sokkal jobb volt a játék, mint vártam.
  • lalakov
    #1533
    A mellék küldetésekkel megvagyok és kiirtottam az ellenfeleket, az egész városban csak az én embereim vannak mindenütt.
  • kill3r21
    #1532
    Full Pack Gameplay :)