1611
Saints Row: The Third
  • 3Error #931
    aki meg egyáltalán nem vesz pc-re egy játékot sem, az megérdemli, hogy ne is legyen pc-re több játék... (már bocs)
    namost, én meg inkább áldozok némi zsét arra, hogy a pc-re is kiadják a játékokat, még akkor is, ha sokan nem teszik... ha 10ből 1 megveszi már jó...
  • IMYke2.0.0.0
    #930
    Az én tudásommal erre futotta:

  • RAMyMamy
    #929
    tudom. először úgy akartam, akkor a logo kisebb lett volna, de a két felső sarok meg üres
  • ratgab
    #928
    Ez egy hülye felfogás (már bocs). Nélkülük nem lenne pc-re játék egyáltalán! Ezt jó lenne szem előtt tartanod!
  • IMYke2.0.0.0
    #927
    Túl magas. 280-300 px is bőven elég.
  • Fidolorous
    #926
    aki PC-re 10 ropiért képes játékot venni az meg is érdemli...(már bocs..)
  • broman191
    #925
    Fogalmam sincs hogy nálam mi van vele, de a régebbi Ati driver-rel (11.10) még a játék elejéből tudtam pár órát tolni DX11-ben, aztán kihagytam 2-3 napot játék nélkül, megjött addigra az újabb driver, nézem SR3 javulás várható vele, öjöm', bódottá',uccu neki telepítem...annyira javult meg a helyzet, hogy lett kifagyós, játszhattatlan DX11. Ez az egy játék amelynél ilyen gondom van azóta, így ennyiért nem piszkálok bele semmibe, főleg hogy tegnap értem el a 100%-ot.
  • ratgab
    #924
    11.11 ati driver + teljesítményprofil+ ati5770, 3 gb ddr2, core 2 quad és simán fut dx11-ben fagyás nélkül, ingadozás teljesítményprofil óta nincs.

    Minden csutka maxra kapcsolva szintén 1280x1024-ben ezt azért még hozzátenném.
  • RAMyMamy
    #923
    nekem azt csinálja, hogy mikor játszok kb. fél óráig, simán meg 30-40 fps-sel, aztán lecsökken ilyen 12-re :S gta iv volt még ilyen
  • broman191
    #922
    Nálam a legújabb Ati driver feltelepítve, a játékhoz ajánlott teljesítményprofil feltelepítve...ennek ellenére ha DX11-es módban indítom, akkor még a menüben kifagy, úgy hogy lehet a gépet újraindítani...sokadszorra is, nem egyszeri jelenség. Ebből kifolyólag DX9 módban játszottam végig a játékot...eléggé ingadozik az FPS, többnyire 20+, van amikor alatta. Magyarul nagyon az élvezhetőség határa, sok-sok szebb és gépigényesebb játék fut normálisan, gyorsabban - ráadásul DX11-ben - ezzel a háttérrel, az SR3 viszont nincs mit szépíteni rajta - moslékul...

    ui.: 1280x720p, 4x-es élsimítás, ezeken felül a DX11-es opciókon kívül minden más maximális beállításon...
  • 3Error #921
    kb. a videokártya tér el, meg nálam +2GB van még ramban, de szinte ugyanaz az konfigom, mint a Tied. nálad milyen beállításokkal és hogy fut? (nekem is win7 sp1 64bit-em van)
  • 3Error #920
    nekem megvan eredetiben, bár már sajnálom, X4 Phenom, 6GB ram, GTX560 DC2 OC mellett szaggat, mint állat... :(

    a kézikönyv? kb. ló4asz. az egész doboz gagyi, reméltem, hogy "megtisztelnek" legalább egy DLC-vel, ha már eredeti, de még az sem...
    szal, eddig bánom, hogy kiadtam érte 10 ropit... :(
  • broman191
    #919
    ...de Zimos hol maradt?
  • broman191
    #918
    A játék legelején ugye egy épületben kezdünk, még Stillwater-ben, aztán kerülünk át Steelport-ba - tehát Stillwater annyira van csak kidolgozva a SR3-ban, hogyha az épületből kinézünk kutyafuttában, ne legyen nagyon gáz - mivel kimenni nincs lehetőség, minek is dolgozták volna ki részletesen, esetleg mentették volna át kompletten a második részből a teljes bejárható területet - erről szó sincs - ebből kifolyólag nem értem hogy mi értelme van szórakozni vele, hogy előhozzák ezt a semmis valamit, azon felül hogy "jujj előhoztuk, ki a király?"... :D
  • RAMyMamy
    #917
    bannernek esetleg?

  • RAMyMamy
    #916
    valaki nem volt elég körültekintő és benne hagyta?
  • broman191
    #915
    Egy felületesen kidolgozott Stillwater még a játék elejéről, de nincs semmi értelme mivel nincs ott semmi... :)
  • mans
    #914
    Mi ez a titkos sziget?nem mindenki tud angolul.
  • IMYke2.0.0.0
    #913
    Már eltüntethető a HUD is a videó rögzítés során.

    "Two things to note:

    I did not create the clip editor, it's something the Volition developers are working on, and it was left in a semi-working state in the release version of the game.
    The clip editor currently has several problems, which I'll explain below.

    Download & extract one of the following archives:
    cliprecordedit.zip
    cliprecordedit_hidehud.zip

    The hidehud version changes the 'Hide HUD' button to disable the HUD. This means you will not be able to turn it back on without restarting SR3, so take care with that.

    Usage:
    In-game there will be a new option in the pause menu for starting clip record, then while you are recording, it will change into an option to stop recording and go to edit the clip.
    On the main menu, there will be an option to edit saved clips.

    Issues with the clip editor:
    Object indicators were causing the clip editor to crash when positioning the camera, so they have been disabled. This will affect gameplay in activities and such where you would see health bars. If you need those, remove the mod before playing them.
    Export video does not work. At all. Clicking the export button will break the game and you will have to restart the game.
    The main menu option to edit existing clips will not properly work if you try to use it without having any clips saved and you will have to restart the game.
    You will be prompted about all of your DLC every time you edit a clip.

    gibbed"
  • broman191
    #912
    Három játék, három különböző kategóriából...neked kell tudnod melyik műfaj a legkedvesebb számodra. A Skyrim veri mindet egyértelműen az eltölthető idő és tartalom szempontjából, nálam mindenképpen az jönne be az első helyre ha vételről lenne szó. Másodszorra jöhet a SR3, utána az ACR. Mire a Skyrim-et befejezed, minden porcikáját kiélvezted, akkorra az utóbbi két game ára is emberibb lesz! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #911
    "Let me try to explain it a bit better, I played a coop game, got a vtol and somehow glitched trough the barrier, i flew high above it until i saw the city started to glitch, on that point another city appeared to me in the sea, i hovered down and landed on the road, the grass was just a texture but buildings and roads were solid, i asked my friend to come over to see where is was, he did managed to find me however he did not see anything, from his point of view i was just standing (walking) under the sea with the Vtol next to me."
  • IMYke2.0.0.0
    #910
    A videó:

  • IMYke2.0.0.0
    #909
    Megoldódott a titkos sziget rejtélye!

    "Mystery Island Mystery is Solved
    December 7th, 2011

    The mystery island is, in fact, Stilwater from mission 1. The part that takes place during the mission that you are physically playing in is a small chunk just outside the edge boundary. Whopper265was able to glitch through the boundary somehow (he doesn’t know how he did it either) to get there.

    We now know it’s Stilwater because Corrodias loaded a zone with the following command:

    city_zone_swap(“stilwater”, true)

    Forcing this code on startup in the main function of sr3_city.lua actually extended the island further into the playing boundary and connected the two. He was able to walk right up to the boundary and see past it to the small chunk on the other side."
  • mans
    #908
    Jó kérdés ebbe a topikba,érdemes a saints rowot,meg a második részt is 1600ft most a 576 ba meg galaxisba,aztán késöbb a skyrimet,az is jó lett.
  • Rol3nd
    #907
    Hali srácok lenne egy gyors kérdésem, megérné e ezt a játékot megvenni? Mi jót lehet benne csinálni? Multiba mennyire lehet hülyülni? Gondolkodom rajta mert hallottam róla jó dolgokat, meg tény hogy vannak benne vicces események mint amiről haverom is linkelt egy vidit.



    Fő kérdés annyi hogy melyik novemberi játék legyen a nagy ő, Saints Row, Assasin, vagy Skyrim?
  • Ironman2
    #906
    fASZA!
  • IMYke2.0.0.0
    #905
  • IMYke2.0.0.0
    #904
    Ja és a Clip Editor is működik már, aminek az implantálásáról a Voiliton teljesen le is mondott. Rick és IdolNinja azonban összehozta.
  • IMYke2.0.0.0
    #903
    Létezik már "Replay" MOD is, aminek segítségével egy.egy küldetést újra lehet játszani - akár a játék elejéről is.
  • Ironman2
    #902
    Véletlenül discardoltam a listából a hagyományos ejtőernyőt.Vissza lehet azt hozni valahogy?
  • Ironman2
    #901
    Köszi
  • wesker24
    #900
    Ahol a saints3 exe van !
  • Ironman2
    #899
    Hova kell bemásolni a fájlokat? Ami eben található 3 fájl:

    http://www.megaupload.com/?d=5HRMAPBF
  • IMYke2.0.0.0
    #898
    Sőt a bőség zavara van - én személy szerint 3 fajtát is hazavittem már :)
    Ebből a legjobbat használom: ComradeJK
  • Ironman2
    #897
    Már le is töltöttem.D
  • wesker24
    #896
    Jah kb ezen az oldalon volt is linkelve ha visszaolvasol egy kicsit !
  • Ironman2
    #895
    Uncensor patch van hozzá?
  • RAMyMamy
    #894
    itt is egy Hybrid szám megy 9:07-től (last man standing)
  • IMYke2.0.0.0
    #893
    Azon az albumon van rajta, amit én linkeltem - emlékeim szerint - #771-ben.

  • RAMyMamy
    #892
    ezek ugyanazok, amiket uscGhost is linkelt :) szerintem, amit #889-ban linkeltél, az is egy játékba írt zene (megnéztem midomival és nem talált semmit - persze ez nem azt jelenti, hogy "igazat mondott")
    felveszek majd egy párat és feltöltöm, a Hybridtől biztos van benne 3-4 szám, amik a küldetések alatt szólnak (nem utána!).