1611
Saints Row: The Third
  • rcsaby
    #1051
    az a problémám hogy nem tudok menteni.a problémával találkoztam a hozzászolásoknál.csak éppen a megoldással nem.megköszönném ha valaki leirná.
  • IMYke2.0.0.0
    #1050
    Például ezzel.
  • mans
    #1049
    Eredeti játékból szedted ki a dlc-ket?ha törtből akkor azt hogyan lehet?

  • wollnerd #1048
    De az 576 érdekel...
    Remek... hát jó... Addig warez... -.-
  • IMYke2.0.0.0
    #1047
    Szerintem (!), a CDGalaxis nem merte bevállalni ezt a játékot.
    Igen, van benne multiplayer - a Whored Mode az voltaképp azt takarja, kooperatív minimum.
  • wollnerd #1046
    De mi történt? Csak nem tiltották meg a PC-s játék forgalmazását??
    Van ebben multi?
  • IMYke2.0.0.0
    #1045
    A CDGalaxisban nem is volt kapható például...
  • wollnerd #1044
    ???
  • ratgab
    #1043
    Off:

    Hiába nyílt világ, ha nem tudsz benne mit csinálni (nem tudsz gyúrni, aminek hatása van pl, hogy csak 1-et mondjak, továbbá nincsenek harci stílusok, nincs kocsituning, nincs semmi, ami a San Andreasban volt, holott nem hiszem, hogy annyira elütne ettől a nagyon "Komoly" sztoritól. Eladták a Graffal és az élő város dumával a játékot, tartalom meg kimaradt belőle! Na hátha a következő részben kijavítják a csorbát).

    "interakcióba léphetsz a környezettel" GTA 4 semmiben sem különb ebben sem. Hogy tudsz ott interakcióba lépni a környezettel? Vagy lősz vagy ütsz, gyalogosokkal nem tudsz beszélgetni, barátkozni, semmit (ergó semmi forradalmi). Ők csak sima tereptárgyak ott is, mint a többi sandboxban. Ha az élő, lélegző azt jelenti, hogy scriptelt tereptárgyak végzik a dolgukat, akkor tényleg lélegzik. Nekem ez nem azt jelenti. (Egyébként ezen Witcher 2-nél is jókat röhögtem, mikor arra is ráaggatták az élő lélegző dolgot. NPC végzik a napi scriptjüket és ennyi. Ennyit San Andreasban is élt a város. És hogy on legyek SAints Row 3-ban is él a város ennyire (esernyő, rendőri igazoltatás stb.). Élő lélegző, amikor reagálnak eseményekre, de nem csak a játékos által kialakítottakra, ilyen szintű valósághűségre meg még jópár 10 évet várni kell.)

    Bruce és Jacob és ezzel kifújt a mellékküldik sora. Egy ekkora városban ez édes kevés. Megcsinálod ezeket utána mit csinálsz az "élő, lélegző" városban? Autózol, mészárolsz, bunyozól, kész! Még csak autót se tudsz tuningolgatni, semmi activity nincs azon kívül, ismételgetheted max a drogfutárkodás, taxizás kombót, meg lövöd a galambokat.

    Össze lehet hasonlítani San Andreas és GTA 4 mellékküldi mennyiségét és akkor látni fogod, hogy mi is a problémám. Hogy miért is mondom, hogy visszalépés és csalódás a GTA 4.

    Sandbox-hoz meg annyit, hogy az is Sandbox, ha kirakják az embert egy tök üres füves mezőre, mégse élvezed annyira a szabadságot. Kell a tartalom, akárki, akármit mond!
  • Ryder62
    #1042
    Mondjuk abban ratgab-nak igaza van hogy az előző GTA-khoz képest kevesebb a mellék küldi. Pl itt csak a rendőrségi maradt meg az emergency szekcióból. Sem taxis, mentős, tűzoltós küldi nincs a játékban az előző részekkel ellentétben. Pedig itt a kidolgozás, grafika miatt már sztem hangulatos lett volna beszállni egy tipikus sárga taxiba és pár utast fuvarozni a belvárosban. Bár azt hogy a város nem élő, lélegző megcáfolnám. off vége.

    Nekem a klasszikus lassuláson kívűl semmi gondom nincs a SR3-al.
  • Ulthane
    #1041
    A sandbox nem attól sandbox, mert mellékküldetések vannak benne. Hanem attól, hogy nyílt világban játszódik, azt, hogy épp mit csinálsz, nagyrészt magad választod meg, szabadidős tevékenységek, egyéb tennivalók vannak a játékban a fő történeti szálon kívül stb. Nincs benne minden milliméterre szkriptelve, az események nem futószalagon jönnek veled szemben. Interakcióba léphetsz a környezettel, az emberekkel. Ettől lesz sandbox. Ergo, a GTA IV az.

    Mellékküldetések márpedig vannak benne, hisz Bruce-nak az összes kocsilopós küldije például az, de Jacob is bőven ad teendőt.

    Persze nem szeretni lehet a GTA IV-et, de az indokok nagy része, amit felhoztál, nem állja meg a helyét.
  • Ulthane
    #1040
    PC-s gondok a játékkal

    Valaki hasonló??
  • Maxtreme
    #1039


    Én is nekiestem másodszorra, (de most kiszedtem a DLC-ket, hogy ne kapjak meg mindent az elején) még mindig ugyanúgy élvezem. :)

    Meg a ruhák nagy részét kicsit "átpimpeltem" :)





    Csillogás, fények stb.
  • Ryder62
    #1038
    Hatalmas ez a játék :D

    Alig bírok leszállni róla. Ma egy órán keresztül hülyültem az ellenséges bandákkal. Meg jókat lehet robbantgatni :)



    Bár azért a fizika az néha kegyetlen. Ezt a lámpát a fél városon vittem magammal :DD

  • IMYke2.0.0.0
    #1037
    Azt hozzá kell tenni, hogy amint felhasználtad a hívást a rendőrség és/vagy a banda hírhedtség eltüntetésére, jó sokat kell várnod, míg újra hívhatod.
    Tehát, nem nagyon érdemes a '100 ember kinyírása és a megbocsátás' után újra összetűzésbe keveredni :)
  • ratgab
    #1036
    GTA4-el az a baj, hogy sandbox akar lenni, de nincs benne sandbox játékokat jellemző mellékküldi, amellett meg szerintem dög unalom volt.

    GTA4 utálatra meg: Mindenki isteníti, hogy milyen élő a város (nem az), milyen jó a sztori (semmi eredetiség nincs benne, csupa kiszámítható klisé), milyen jó a vezetésélmény (én úgy érzem, hogy mintha jégen csúszkálnának alacsony sebességen is a járművek), hogy milyen jó a grafika (optimalizálatlan, élsimítás nulla). De ami a legjobban fáj az a mellékküldetések hiánya ( van 1-2, de ez az elődökhöz képest édes kevés).

    DLC-kre: Gay Tony már a témája miatt nem tudta belopni magát a szívembe (még virtuálisan se szeretem a meleg témát, természetesen senkit nem akarok megsérteni, akit érint.), Lost and Damned meg amennyire jónak ígérkezett (motorosság, rockerség Rulez!!!!) annyira szintén nem tudott lekötni, de határozottan jobb volt, mint a Gay.

    Összességében én nagyon akartam szeretni a GTA 4-et tényleg, de egyszerűen nem megy. Az a játék nem etalon, nem különleges, csak egy sima jó iparosmunka és nincs benne a Rockstar szíve ellentétben az eddigi játékaikkal (San Andreassal bezárólag... RDR-ről meg ugye konzol híján nem tudok nyilatkozni). Összefoglalva a csalódottság beszél belőlem GTA 4 kapcsán.
  • wollnerd #1035
    A játékpéldányok ennyire gyorsan elfogytak? 576 írja hogy "jelenleg nincs" o.O Pedig októberben jelent meg...
  • Ryder62
    #1034
    Szétlövöm vagy 100 emberüket és miután meguntam, megejtek egy telefont és minden elvan intézve? Ez zsír :D
  • grebber
    #1033
    17,49 euro (Ezzel a koddal: FIFTY-SAINT-XMASS )
  • IMYke2.0.0.0
    #1032
    szaruk = zsaruk... [Freud]
  • IMYke2.0.0.0
    #1031
    A telefonodban felhívatod a 'Banda megbocsátás" számot - ahogy a szaruk esetében is.

    Emellett, ha egy Activity-t / Diversion-t elkezdesz, vagy egy a Third Streers Saints Row által uralt boltba, üzletbe, menedékhelyre belépsz, akkor megszűnik az üldözésed.
  • Ryder62
    #1030
    "DLC-ket (kiegészítőként eladva) meg nem nevezünk játéknak."

    Nem értem ezt a nagy gta 4 utálatot. Azt meg pláne nem hogy az EFLC-t miért nem tekintjük játéknak? Teljesen különálló, új sztorik, karakterek, fegyverek, járművek, küldik stb. Azért mert ugyan abban a városban játszódik? Mert manapság a dlc = fegyver vagy ruha pakk, multis gémeknél pár új map, esetleg uram bocsájt egy-egy komplett csomag ami a kibővíti a játék világát (Fallout, Mass Effect széria) De ez teljesen különálló.

    Nem akarok vitát kirobbantani mert minden játéknak megvan a maga varázsa. De azért lehúzni egy játékot mert komoly háát...
    Amúgy meg azért hal meg a játék a felénél mert piszkosul monoton mint már írtam. Fantáziálatlanok a küldik.

    Erről még az jutott eszembe hogy a GTA 4-ben nagy hiba hogy csak zsarukkal tudsz úgymond csatázni mert a bandák, gengszterek háttérbe szorultak. Az SA-ban voltak jó kis banda háborúk amik folyamatosan zajlottak néha csak külső szemlélő voltam. Mert ha két rivális csoport meglátta egymást akkor elkezdtek lődözni egymásra káoszt teremtve az utcán. A GTA 4-ben pont ezt hiányolom mert csak akkor történik valami fight ha kiprovokálom. És 95%-ban csak zsarukkal lehet csatázni.

    Hogy ne csak off legyek az SR3-ban ha elkezdek randalírozni jönnek folyamatosan a rossz fiúk. Viszont minél többet ölök annál több csillagot szerzek és 4-5 környékén rohadt nehéz lerázni mert ha kifutok a világból oda is követnek. Van valami taktika hogy ne a végtelenségig harcoljak ellenük? Egyáltalán ennek van értelme vagy csak rombolhatok kedvemre? XD
  • Amiga
    #1029
    Igen, ennek a játéknak a küldetései zseniálisak.
  • IMYke2.0.0.0
    #1028
    A GTA 4 pont a 'komolysága' miatt hal meg a játék negyedétől, felétől.
    DLC-ket (kiegészítőként eladva) meg nem nevezünk játéknak.
  • Ryder62
    #1027
    Most ezt nem értem miért írtad le hogy a gta 4 unalmas. Csak megemlítettem hogy a cikkíró olyan dolgokat említ meg amit már rég láthattunk más játékokban.

    Az meg hogy a GTA 4 jobb-e vagy a Saints Row 3, azt már embere válogatja.
    Most egy huzamba játszok mindkét játékkal és az egyik ebben jó a másik abban. A SR3 teljesen irreális, komolytalan, és egy percre sem próbál komoly lenni. Többször mosolyra fakasztott pedig még alig gémeltem vele 5-6 órát. Mikor a szélvédőn át beugorva kirúgtam a hapsit a kamionból azon már felnevettem. Vagy mikor a karakter megfogja a zsarut és a kocsik elé hajítja az azért üt. :D A SR3 hatalmas ökörködős játék.
    De viszont a GTA 4 pont ellenkezője: komoly, részletes, és reális. Minden egyes milliméter aprólékosan kidolgozott. Azon lehet vitatkozni hogy az elődökhöz vissza lépés e vagy sem de azért a GTA 4-ben is lehet hülyülni pl busszal szembeforgalomban. A küldetések viszont gagyik. Mikor már 30 küldivel a hátam mögött a játék még mindig oktató módban van az már kicsit idegesítő. Az EFLC-ből viszont kigyomlálták ezeket a "hülyének nézzük a játékost" küldiket, mert eléggé akció és élménydúsra sikeredett.
  • CalebJoe
    #1026
    lesz még benne bőven Tron de nem lövöm le a poént
  • IMYke2.0.0.0
    #1025
    Tegnap a Tron (film)-es poénon/akcón is mosolyogtam (a Trail Blazing feloldása):

    "In Saints Row: The Third, in addition to the returning style of Trail Blazing established in Saints Row 2, there is also a second form of the Activity where the player helps Kinzie Kensington hack by jumping into the Deckers' cyberspace and racing a Tron-style lightcycle (named the X-2 phantom) down a halfpipe while blowing up cyber tanks for extra time and avoiding firewalls that give time penalties.[2]"


  • ratgab
    #1024
    Ez így van!Nagyon jó poénok vannak: Mikor kedvenc brutálméretű sakkozónk összeakad az első belőle származó utóddal, akkor is lezajlik egy érdekes beszélgetés:

    "Apááámmm (frankeinsteinesen)"
    "Nem vagyok az apád, te egy szörnyeteg vagy"
    És közben megy nagyban a birkózás. Ez nem vicces ugyan, de még erre is ügyeltek a készítők (adja magát egy ilyen beszélgetés).

    Nagydarab segítőnk kiszabadításakor meztelenül szaladgál, hogy nehogy elmeneküljön ellenfele (pedig Pierce fel is ajánl neki egy függönyt, hogy eltakarja magát!)

    Másik nagy, amikor a Dekker világban először budivá válik főhösünk, majd guminővé... (trailerben láttam, de jót röhögtem rajta!)

    Azért a Burt "Fuckin" Raynolds se rossz (ez azért vicces számomra, mert ha nem lövik le ezt a poént az egyik trailerben, tuti ugyanez szakadt volna fel belőlem, amikor azt a questet csinálom. )
  • IMYke2.0.0.0
    #1023
    És hány meg hány poént felejtettünk el leírni... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #1022
    Én meg csak 45%-nál járok :)
  • Amiga
    #1021
    Jaja. :-)))

    Brutális poénok vannak benne. :-)
  • ratgab
    #1020
    Polgárpukkasztani fogok... Még nem játszottam végig (20 %-nál járok) a játékot.
  • IMYke2.0.0.0
    #1019
    Azért az "A fucking tiger?!" is odacsap :)
  • ratgab
    #1018
    * Azért játszottuk 4x újra az első küldit, mert szegény Ami folyton kifagyott a küldetés végén.
  • ratgab
    #1017
    Imént Amiga kollégával próbálgattuk a coopot. Elölről kezdtük a játékot és kb. 4x játszottuk újra az első bevezető küldetést. Más játék esetében már halálra untam volna ezt a részt, de azt kell mondjam, hogy újra és újra baromi jól szórakoztam és minden esetben lenyűgözött az akció intenzitása.

    Nekem, akkor is a Shhhh! Don'T Wake the bitches a kedvencem.
  • ratgab
    #1016
    Igen, az imént próbáltuk a coopot, és ezen a nem is kicsit hibán kívül valószínűleg baromi jó lenne.
  • IMYke2.0.0.0
    #1015
    Tegnap este mosolyra fakasztott a SR3-ban valami - amire eddig egyetlen GTA-ban sem volt példa: egy fotózkodást követően, nem mentem el azonnal onnan, hanem a telefonban buheráltam, és amikor visszaléptem a játékba, ezt a mondatot hallottam a karakteremet körülrajongó Saints Row-rajongók egyikétől:
    "Let me smell you, please, let me smell you!"


    Ilyen apróságok miatt fantasztikus a játék.
  • Amiga
    #1014
    Ja igen, és Te vagy a co-op partner. Most látom csak, ki írta az előző posztot. :-DDD
  • Amiga
    #1013
    Hát, én nagy GTA-fan vagyok, de való igaz, a GTA IV-et nem játszottam végig. Igazából halálra bosszantott a mobiltelefon nehézkes kezelhetősége, és az is, ahogy a játék egy elég erős konfigon elhasalt. Én is untam a GTA IV-et.

    Ellenben a Saints Row 3 valami eszméletlenül jól sikerült játék lett.

    A Saints Row 2-vel azért nem voltam megelégedve, mert az még a GTA IV-nél is rosszabbul volt optimalizálva, az autók fizikája röhejes volt és nem lehetett az irányításukra külön gombokat definiálni. De még így is bele tudtam tenni 30 órát, annyira jó volt maga a játék. De igazság szerint ennyit beletettem a GTA IV-be is.

    Viszont a The Third most előállt azzal a buggal, hogy minden co-op küldetés teljesítése után kifagy nálam, és ezt egyelőre csak azzal tudom magyarázni, hogy a co-op partnernek nem voltak meg azok a DLC-k, amik nekem... Vagy más ötlet?
  • ratgab
    #1012
    Most nem akarom újrakezdeni ezt a parttalan vitát, amit itt és más fórumtopikokban már milliószor lefolytattunk, de az általad említett feature-ön kívül (meg talán a grafikán kívűl, de ez is csak mások véleménye) a GTA 4 mindenképp elhasal a szememben bármelyik Saints Row-val szemben, legfőképpen játékmenetben és szórakoztatásban.

    GTA 4 unalmas és az előző zseniális részhez a San Andreashoz képest egy kiherélt lineáris történet lett(alig van mellékquest, ami bármely sandbox szerves része kéne, hogy legyen. Darts, ivázszat és a hozzájuk hasonló minijátékok meg önmagukban baromi kevésnek bizonyulnak.)

    Az meg, hogy elővesznek-e esernyőt az npc-k vagy sem, meg a lőtéri kutyát nem érdekli, semmit nem ad a játékélményhez (én pl. eddig ezt az egyik általad említett játékban se vettem észre, annyira jelentéktelen dolog).