1611
Saints Row: The Third
  • mester1987
    #1091
    köszi wesker24!
  • IMYke2.0.0.0
    #1090
    Egyszerűen nem, viszont bonyolultan igen.
  • Ironman2
    #1089
    Saját számokat lehet berakni valahogy?
  • Sir Quno Jedi
    #1088
    néztem coop videókat, jó nagy hülyeség ez a program, tetszik! :DD
  • ratgab
    #1087
    Lehet.
  • Sir Quno Jedi
    #1086
    Gyárekök, ebben hogy működik a coop móka, lehet tolni az egészet végig ketten is akár?!?!?
  • IMYke2.0.0.0
    #1085
    Még nincs.
  • broman191
    #1084
    Nincs hozzá. :)
  • wesker24
    #1083
    Abban benne van minden még a mi kijött az is !
  • mester1987
    #1082
    A csúnya verzióba megnyitották a Genkibowl DLC-t vagy az még nincs ahhoz?
  • GTV
    #1081
    kő'
  • IMYke2.0.0.0
    #1080
    Mert a csúnya verzióban eleve benne van, azé'.
  • GTV
    #1079
    Kinn van már a második patch és egyúttal a második DLC is, nem tudjátok, hogy az első miért nem jött ki nekünk, a hangos kissebbségnek warezra
  • ratgab
    #1078
    Vezetés közbeni szaggatástól (ami egyébként win7 társaságában már orvosolható probléma) eltekintve egyszerűen tökéletesen fut a 2. rész!
  • mans
    #1077
    Hát egy videó néztem róla,már kezdtem örülni hogy egy plusz városféle lesz,de csak egy plusz baromság,ez a macska nálam egyáltalán nem poén,inkább csináltak volna egy hegyet vagy valamit,mint ami a 2 be volt.
  • IMYke2.0.0.0
    #1076
    Parancsolj, itt az infó. - Genkibowl DLC
  • mans
    #1075
    Én a dx11 es javításról tudok,nekem az nem jó,milyen sziget lesz?
  • IMYke2.0.0.0
    #1074
    Ha STEAM-es verziód van, akkor már tudod, hogy régóta van (jelenleg v1.2-nél tart - és a közelgő DLC szigetetet is meg lehet nyitni).
    Ha lopott verziód van, akkor várnod kell a feltört patchre.
  • mans
    #1073
    Van már valami javítás a játékhoz vagy még mindig szarnak rá?
  • Maxtreme
    #1072
    Tegnap este a topik láttán megjött a kedvem a cucchoz, szórakoztam vele kicsit.
    Illetve megállapítottam 1 (legalábbis számomra) érdekességet.

    Találtam 1 régebbi általam kreált shotot amin van fps szám, gondoltam végzek egy kis összehasonlítást kíváncsiságból, amit megosztok veletek ha nem baj:

    Phenom II x4 [email protected]:


    Intel Core i2500k@4ghz


    (Majdnem sikerült tökéletesen ugyanoda beállnom.)
    A 2 kép ofc ugyanazzal a vga-val készült.
    Konklúzió: Piszkosul cpu függő ez a játék. Tehát akinél esetlegesen lassabban megy, nem biztos hogy a videókályha hibája.
  • Maxtreme
    #1071
    Az biztos. Simán van oylan jó mint ez- (csak épp a pc-s port 1 SZAR )
  • mans
    #1070
    A második részt is érdemes elkezdeni,ha még nem tetted meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #1069
    A második rész kevésbé beteg, viszont - ha lehetséges - még szórakoztatóbb (tud lenni).
    Nekem mindkét rész kedvencem.
  • kill3r21
    #1068
    nah most értem a játék végére, az első saints row amit végigjátszottam, nagyon komolyak voltak a küldetések, vltozatos beteg és szorakoztató....korrekt volt az egész :)
  • RAMyMamy
    #1067
    én "realisztikusan" próbáltam játszani, mert néhány dolog már-már túlontúl beteg benne szerintem, de ennek ellenére is igen szórakoztató volt és baromira élveztem. nagyon jó a hangulata, meg a küldetések is, a zenék pláne.
    gta iv-ről annyit mondanék, hogy nekem eszméletlenül bejött anno az is. szerintem egyik játékot sem kéne fikázni, mert mindkettő a maga stílusában megállja a helyét. akinek meg valamelyik ennyire nem tetszik, az ne játsszon vele és kész, ne idegesítse fel magát feleslegesen.
  • IMYke2.0.0.0
    #1066
  • broman191
    #1065
    Ha valami fantáziadús és a valóságtól elrugaszkodó, az még nem egyenlő a gyermekjátékkal, nagyon nem. Mellesleg a SR3-ban is meg lehet próbálni realisztikusan játszani (senki sem kényszerít rá hogy méteres műbránerrel verekedj, vagy lézerfegyverekkel lövöldözz stb.) - egy idő után kiderül hogy nincs kolbászból a kerítés, mert ha nem fejleszted az ilyen-olyan sebzésekkel szembeni ellenállóképességedet akkor hamar ottmaradsz egy-egy szorultabb helyzetben. Az említett "de jobb" GTA IV-ben hasonlóképpen könnyen átküldenek a másvilágra ha nem vagy mindig résen - és golyóálló mellény nélkül indulsz egy-egy rizikósabb feladatot teljesíteni.

    "sok pénzt kiadtál és egy idő után az egész játék unalmassá és haszontalanná válik." - Ez már-már kivétel nélkül minden játékra igaz, és minden tevékenységre az életben...a lényeg hogy minél több ideig fenn tudja tartani az érdeklődésedet és a jó kedvedet. A SR3-nak ezen a téren nem kell szégyenkeznie...ahogyan sok más szempontból sem, és 2011 egyik leghosszabb-legjobb single szórakozását nyújtja - ha vevő az ember a stílusára. Ha nem, akkor nem is értem hogy miért kell 1 percig is kipróbálni, aztán lehúzni mennyire sz4r...önismereti hiány?
  • Ryder62
    #1064
    Gondolom azért írta mert a játék, valljuk be, eléggé gagyi érzést sugározz. Először nekem sem tetszett (videókból itélve) Pl a kocsiknak nincs is hangjuk, fizika is nagyon béna stb.

    De ez a játék marha jó. Pont ezek miatt jó ökörködni benne. Száguldozok és neki mentem egy másik kocsinak az meg méterekre fölrepült majdnem hogy függőlegesen XD Vagy az a injury kis event. Mikor az a cél hogy össze törd magad. Nah az mindent üt. Elcsap egy autó fölrepülök és zsínorban 3 kocsiról pattantam le így megtéve egy háztömbnyi távolságot :D
    A másik hogy itt aztán lehet rombolni. Mikor a bandák, rendőrök max erővel jönnek ellened. Mint szilveszterkor, állandó robbanások :)
    Hatalmas pusztításokat lehet végezni.

    A karakter generálás meg zseniális, a grafika úgy szintén. Helyenként szebbnek láttam mint a GTA 4-et. Bár az biztos hogy a fény/árnyék effektek csudaszépek.

    Eddig kb 25 órám van benne de egy percig sem unatkoztam.

    A GTA 4-et meg ezt most párhuzamosan játszom és ez sokkal szórakoztatóbb. A GTA 4-nek is megvan a varázsa ez tény de ami igaz az igaz: a küldetéseken kívül nem igazán lehet mit csinálni, ráadásul a küldik is bénák, unalmasak, és persze halálra idegesít hogy hülyének nézz a játék akkor is mikor a közepén tartok már. (EFLC-t ne nézzük mert az már jó ilyen téren de az sajna rövid. Alapból a GTA 4-nek ilyen akciódúsnak kellet volna lennie.)
  • CalebJoe
    #1063
    ja meg hogy gyerekeknek való igen biztosan szeretnének egy ilyet

  • ratgab
    #1062
    Gratulálok! Marketing maszlagot sikeresen bekajáltad. Érdekes én eddig 10 óra alatt se polippal, se lézerrel, se orj-al (ez azt se tudom mi), tündérrel (ha a kurvákat annak lehet tekinteni, akkor mégis) és olyannal se találkoztam, hogy a gránáttól semmi baja se lett a karakteremnek (úgy elszállsz tőle, mint a győzelmi lobogó, habár lehet túléled, de ennyit meg minden játékban fel kell a realitásból áldozni a játékélmény oltárán.)

    Szóval te vagy az HBO-t nézted, vagy GTA 4 fanboy vagy (gyanítom, hogy ez utóbbi némi trollvérrel keverve, mivel aki egy Saints row topikba beböffent egy ilyen baromságot az biztosan troll). Élményben meg a Gta 4 nem veszi fel a versenyt a Saints Row-val. Fikázódni meg kár, mert úgy se győzöl meg senkit.
  • CalebJoe
    #1061
    ennyi
  • Amiga
    #1060
    Tudod, nagyon sok játéknak nincsen valóságalapja és mégis élvezetes szórakozást nyújtanak. Ilyen a legtöbb fantasy és sci-fi például. A Saints Row kevesebb valóságalappal rendelkezik, mint a GTA 4, viszont sokkal szórakoztatóbb.

    A torrentelt és megvásárolt játékok között az a különbség, hogy aki megvesz egy eredeti játékot, azt maximális respekt illeti; aki pedig csak letölti ezeket, az legalább ne dicsekedne vele...
  • roblox
    #1059
    Nem lehet mindenkinek ojan felfogása mint neked nem csak a lehetőségekröl szolnak a játékok hanem az élményröl is.a GTA4 lehet hogy kevés lehetőséget nyujt de legalább van valami valóság alapja.Hogy néz ki már az, hogy polippal lövöldözünk, meg 3 méterre a gránáttol semmi vajunk se lessz.Lézer fegyver orjás ember tündérek, ezek mind hülye ostoba gyerekjátékok.
  • CalebJoe
    #1058
    Az ilyen felfogás miatt haldoklik a pc játék ipar, a GTA semmivel se több ennél sőt kevesebb lehetőséget nyújtott ezért vált hamar unalmassá főleg miután végigvitted.
  • roblox
    #1057
    A Saints Row játék az egy gyerekeknek készült öltöztetős és időtöltésre alkalmas játék.Hát a grafja az elmegy de tele van bugokkal, szerintem a GTA 4 az sokkal jobb mint ez.
    Látjátok, vannak akik el mennek boltba megvenni drága pénzért ahelyett hogy torrentel vagy bármi mással letöltenék a játékot.A torrentel vagy a megvásárolt játék között csupán csak annyi a különbség hogy amit te meg vettél azért te sok pénzt kiadtál és egy idő után az egész játék unalmassá és haszontalanná válik.Ezért nem érte meg venni olyan drága pénzért.
  • Fidolorous
    #1056
    Nekem a 100%os végigjátszás 90 óra játékidővel történt meg ha ez manapság kevés egy sandbox játékba akkor én kérek elnézést..
  • Rage47
    #1055
    egyetértek teljesen!
  • 3Error #1054
    mélységesen egyetértek, nekem a GTA4 qrvára "száraz" volt... kimért és hűvös... a san andreasban sokkal több volt a tartalom, akár csak SRow szériában...
  • 3Error #1053
    viszont elmondhatom, baromira tetszett a játék, akár csak a 2, bár ebben kicsit kevesebb a sandbox cuccos, szerintem... de megérte az árát, csak az optimalizáció pocsék... várom a 4. részt :D
  • 3Error #1052
    én is ott szoktam vásárolni, de 576ban kaptam csak, novemberben... de steam-en érdemesebb, mert semmi extra nincs csak dvd-tok... :(