1611
Saints Row: The Third
  • Amiga
    #1131
    Pedig eddig 87 órám van benne. Szóval ha nálad DLC nélkül, akkor is elszúrtak valamit tegnap.
  • Amiga
    #1130
    Nálam ugyanezt produkálja ma reggel óta.
  • CalebJoe
    #1129
    mindenből új van fent a codec eddig se kavart be
  • wesker24
    #1128
    ott nálad lesz a gond !

    VcRedist DirectX Vga Driver Sound Driver vagy egyéb codec ami bezavar ?

    Nálam semmi gond nincs vele !
  • CalebJoe
    #1127
    Én tegnap vettem meg dlc nélkül és nem indul bevillan egy fekete kép és vissza az asztalra semmi hibaüzenet, gratulálunk újból a Volition-nak nem elág hogy egy csomó embernél még mindig szarul megy még ez is.
  • Amiga
    #1126
    Az új DLC-t leszedte steamról (Gangstas in space - season pass miatt van meg) és azóta nem indul. Találkozott ilyesmivel valaki?
  • CalebJoe
    #1125
    köszi
  • Fpocok
    #1124
    Igen. Ott, ahol ratgab írta. Én már vettem ott jó párszor.
  • ratgab
    #1123
    Például
  • CalebJoe
    #1122
    hol kerül annyiba engem érdekelne
  • Ironman2
    #1121
    És azt hogyan lehet elérni hogy a billentyüparancsokra előjöjjön?
  • Fpocok
    #1120
    Akkor megveszed kétszerannyiért :D
  • Maxtreme
    #1119
    Ragaszkodom a dobozos verzióhoz, ez van :)
  • Fpocok
    #1118
    3.7k ért van kulcs, az nem jó?
  • grebber
    #1117
    Hát igen sajna ez van!Ez furcsamód nem kapott még eddig semmi nagy leárazást!
  • Maxtreme
    #1116
    Gyerekek. Emberi áron kishazánkba megvásárolható valahol ez a játék? Kb 4 boltot néztem, de sehol nincs raktáron. Ráadásul az árak között is nagy a szórás, 7.900-tól 13.500-ig van minden.
    Most kezdem megbánni hogy nem vettem meg megjelenéskor... (bár akkor sem volt túl sok helyen emlékeim szerint)
  • tutituti
    #1115
    új DLC jön
  • Ryder62
    #1114
    Nálam igen.
  • Ironman2
    #1113
    Nálatok müködik az Xfire a játék alatt?
  • RAMyMamy
    #1112
    meg kell keresni őket, nem jelennek meg automatikusan a térképen. itt vannak
  • pr3d4t0r
    #1111
    Még egy dologban kérem segítsetek. Morning Star már 95%-ban az enyém, minden épület megvéve, minden feladat megcsinálva, de felül a Gang Operations-nál csak 6/8-at ír, pedig a térképen nincs már több. (1 volt még, de abban meghaltam, és utána már nem látszott)
    Hogy lehet őket előhozni, haladni kell a főküldetéssel, és majd előbukkannak, vagy miként?
  • integrity91
    #1110
    Segítség mindig van a küldetés szövegében hogy mit kell csinálni.
  • pr3d4t0r
    #1109
    Shaundi és Josh velem volt egy autóban, amikor az felrobbant.
    Kórház, írta h nekem és nekik mennyibe került, valamint hogy Josh és Shaundi down. Hogy lehet őket újra előhozni? A telefonban nem aktívak azóta, pedig már egy jó órája volt ez, feltételeztem várni kell míg újra hívhatóak lesznek, de nem.
  • pr3d4t0r
    #1108
    *nőjön
  • pr3d4t0r
    #1107
    Okés, köszönöm, el fogok boldogulni. El még nem kaptak, csak idegesít, hogy nem koptak le rólam.
    Azt találtam ki, hogy először megveszek pár épületet, hogy nőjjön a bevétel, meg megcsinálok pár mellékküldetést, hogy több legyen a zsé, tudjak fejleszteni. Az autólopások mennek, de az a fajta, hogy kiválasztok egy célszemélyt, akit meg kell ölni, az nem. A GPS elnavigál egy bizonyos pontig, ahol azt írja, hogy a további infókat a contact-től kapom meg. De nem kapok semmi infót senkitől, még telefonon felhívni is próbáltam.
  • wesker24
    #1106
    Jah azt én is tudom !
  • broman191
    #1105
    Plusz ezt is lehet fejleszteni, hogy előbb lemenjen a körözöttséget bizonyos bandákkal/rendőrséggel szemben. :)
  • wesker24
    #1104
    A zsarukat 2 féle módon rázhatod le !

    Az egyik az hogy elmész az egyik safehouse-ba ekkor megszűnik a körözés vagy elmész az egyik boltba és megvárod mig megszűnik a körözés !
  • pr3d4t0r
    #1103
    Rendben, akkor igyekszem fejleszteni.
    Esetleg találok valahol valamiféle hasznos tanácsokat kezdőknek, akik még nem játszottak a korábbi részekkel? A zsarukat most például az istenért sem sikerül lerázni, hiába kocsikázok már percek óta keresztül-kasul a városon. Van rá valami trükk (mint pl autófestés a GTA-ban), meneküléssel nem is kopnak le rólam? (ugyanez igaz az ellenséges bandatagokra is időnként)
  • broman191
    #1102
    Lehet fejleszteni mindenféle ellenállóképességet is (tűz, golyók, elütés stb.) a fegyvereken felül, egy bizonyos szint után már alig tudnak megsebezni. Az insurance fraud tevékenységnél az a lényeg hogy találj egy forgalmas kereszteződést, ahol akkora a forgalom hogy autóról autóra tudsz pattogn - így hamar megvan bármilyen előírt pontszám. :)
  • pr3d4t0r
    #1101
    Sziasztok!

    Nem játszottam a korábbi részekkel, ez az első, amit kipróbáltam. Csak nekem tűnik kicsit nehéznek? Támadásoknál mindig jönnek azok az óriás behemótok, akiket alig lehet leszedni, sokszor hajszálon múlik, hogy megúszom-e. Pedig a fegyvereimet fejlesztem folyamatosan, robbanó töltényes pisztoly az egyik favorit.
    Meg volt az a feladat, mikor el kell üttetni magad, azt is nagyon nehezen sikerült csak megcsinálnom.
    Lehet csak annyiról van szó, hogy nem tudok valamiről? :)
  • RAMyMamy
    #1100
    felrobbantottam az autókat, elmentettem a játékot és visszatöltöttem, így elvileg "belilult" az a terület, aminek kellett volna
  • broman191
    #1099
    - lépj ki a játékból, töltsd be újra a mentést, ha nincsenek ott még mindig, ismételd meg újra
    - ha van másik, előző mentésed, akkor töltsd vissza, nézd meg azzal hátha megjelennek
    - ha nem a legújabb patch birtokában játszanál, akkor patch-eld a játékot

    Remélem valamelyik bejön... :)
  • RAMyMamy
    #1098
    van egy kis gondom

    itt van ez a gang operation activity: kép1, kép2
    az a gáz, hogy nálam nem jelenik meg a térképen az ikon, csak az ellenséges bandatagok autói, de a bandatagok sehol: kép

    mit lehet ezzel kezdeni?
  • mester1987
    #1097
    Akkor ha jól értelmezem úgy volt, hogy benne volt az a DLC, csak később lett elérhető a STEAM-en azaz megnyitva. Bocs az értetlenkedésemért.
  • IMYke2.0.0.0
    #1096
    Azokat törli, amiket én is írtam: a Skidrow-féle csúnya verziójú játékban alapértelmezetten aktivált DLC-ket, és elérhető dolgokat.

    Így, gyakorlatilag Te magad tudod elérni őket a játékban = jobb játékélmény.
  • mester1987
    #1095
    ui: még ezt írta hozzá:

    Removed are the Faction Mission Unlocks, the zone capturing VTOL, extra Cash and Respect etc.


    Nem vágom miket törölt itt.
  • mester1987
    #1094
    OFF: Én találtam egy külföldi oldalon egy 20 megás packot, amibe a 2 .exe található és az van oda írva, hogy a SKIDROW crackre kell feltenni és elérhetőek ezek:

    -Professor Genki Hyper-Ordinary
    -Shark Attack
    -The Nyte Blayde DLC Pack
    -The Apoca-Fists
    -Several Outfits

    Megjegyzem: én még nem próbáltam még ki, csak érdekel, hogy kell-e vagy a SKIDROW alapból tartalmazza a DLC-ket...



    Tudom itt már írtátok, hogy igen, de nem fura, hogy későbbi letölthető tartalom alapból benne van...csak ez nem tiszta. Köszi
  • IMYke2.0.0.0
    #1093
    Mind a tört, mind az eredeti verzióval ugyanazokat a lehetőségeket kapod.

    A tört verzió annyiban más, mint a bolti, hogy azonnal aktiválva van minden DLC és cheat-szerű feloldás - ami végletekig megkönnyíti a játékot, ezért érdemes beszerezni hozzá az azokat tiltó csomagot, hogy Te oldd fel a játék során őket.
  • Empty
    #1092
    A karaktert tört verzióval lehet különbözően öltöztetni az elején vagy csak később módosítható? Gondolok itt ruházatra! Ha megoldható akkor hogyan? Köszi!