1611
Saints Row: The Third
  • Maxtreme
    #1171
    Ez bizony így van.
    Sok estben már-már szinte ásítva vittem végig.
    A hetekben nekiestem a Gay Tonynak, de bármennyire is mondja (szinte) mindenki hogy jobb mint alap, pár óra után uninstallt kapott.
    Számomra ugyanolyan vontatott és uncsi volt ez is.
  • RAMyMamy
    #1170
    ez tényleg szar, én gondolkodtam rajta, hogy megnézem YT-n a végigjátszást, de az azért nem olyan mégse :(

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem akarok GTA vs SR vitát indítani, de igenis, a GTA IV is egy fasza játék. nekem kemény 90 órám van benne és nagyon is élveztem. remélem, hogy azután ítélkezel így, ha már legalább 1x te is lenyomtad
  • IMYke2.0.0.0
    #1169
    Én azt bánom, hogy nincs konzolom, hogy az első rész történetével együtt kiegészíthessem a két PC-st... :(

    Nem véletlenül szajkózom én is mindenhol, hogy a GTA 4 sehol sincs a Saint's Row-okhoz képest.
  • LasDen #1168
    a múlt héten sikerült befejeznem a játékot és teljesen letaglózott ez a történet...:DD az elején kicsit lassan indul be, de aztán teljesen beduruvul és a vége nagyon állat....
    király lett, pedig valami szarra számítottam :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1167
  • IMYke2.0.0.0
    #1166
    Elmész egy plasztikai sebészhez. Ezen a néven keresd a játékban, illetve ilyen feliratú neoncégéreket keress az épületeken: "Image as Designed"
  • Ironmask
    #1165
    hogyan tudom a karaktert módosítani férfi karakterre?mert a játék elején női karaktert választottam :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1164
    Egy "All in One" csomagot vennék majd, akciósan a 3. részből, a 4. rész premierjének idején :)
  • grebber
    #1163
    Még drága majd 5-7,5 dolláros áron megszerezzük!
  • ratgab
    #1162
    15 euróért alapjáték!
  • ratgab
    #1161
    Gamersgate-n 7 euróért van season pass és 15 euró ! Vegyétek vigyétek!
  • Norberto065
    #1160
    Hogyan tudom kiszedni a cheateket,mert állítólag addig nem aktiválodnak az archimentek.
  • ratgab
    #1159
    Ha valaki lát olcsón season pass-t vagy DLC-ket, akkor ide írja már be légyszives, vagy dobjon nekem egy pm-et.
  • grebber
    #1158
    Már a Saints Row 4-et készíti a Volition?
  • grebber
    #1157
    ~ 2400FT akciósan
  • grebber
    #1156
    Standalone kiegészítöt kap a játék
  • halohal
    #1155
    sziasztok nekem kilép a játékból ha a bandám öltözékét megváltoztatom

    mit csináljak
  • kisember14
    #1154
    sziasztok. nekem nem engedi hogy elmentsem a jatekot. azt irja ki, hogy nincs eleg helyem. pedig van. tudna valaki segiteni? hogy lehetne megoldani?
  • IgH
    #1153
    ebben a játékban csak én nem találom a 1280x1024-es felbontást?
  • Norberto065
    #1152
    Szevasztok !

    Segítséget szeretnék kérni abba hogy eddig letöltött verzióval játszottam és nemrég vettem meg a játékot és a mentések nem jók az eredetibe.
    Valahogy meglehet oldani hogy lássa a játék ?
    Előre is köszönöm.
  • grebber
    #1151
    Most akciósan ~ 3450Ft!
  • 3Error #1150
    "ojan", "órjás", "lessz"... látom te is tanult ember vagy...
  • 3Error #1149
    ötletes...
  • mester1987
    #1148
    Nem rossz.
  • Maxtreme
    #1147
    hát jah, azért nyilván nem annyira kidolgozott mintha alapból beleintegrálták volna fejlesztők, de még gondolom finomít rajt a gyerök' :)
  • Maxtreme
    #1146
    jah utána rájöttem hogy kimaradt, de gondoltam úgy is jelzitek ha kell, akkor majd dobok linket :)
  • ratgab
    #1145
    Kicsit fapados, de nem rossz!
  • IMYke2.0.0.0
    #1144
    Csak a linket felejtetted el adni a többieknek: Ebben a topikban a letöltés, a fixek és a használati utasítás.

    Videó: Youtube
  • Maxtreme
    #1143
    Beszabehu' mit találtam :)















    Belső nézet az összes járműnél.
    Nem lenne rossz ha a jövőben megjelenő HD textura pack az autók műszerfalára is kiterjedni. Úgy lenne tökéletes, de így is egész feelinges. :)
  • Ironman2
    #1142
    Volt akinél fagyogatott a játék?
  • Maxtreme
    #1141
    Meg még jó pár játékban az elmúlt évekből.
  • Amiga
    #1140
    De van, Codemasters F1 2011-ben van splitscreen.
  • Fpocok
    #1139
    Így van!
    Pcn splitscreen? Ilyen már nincs.
  • Leky
    #1138
    Ez szerintem nem osztott képernyő csak egymás mellé lett téve a Coop játék ami két különböző gépen futott.
  • Lord Diablo
    #1137
    Split screen be lehet vele játszani mert videot láttam róla de hogy kell ugy elindítani nem tudom:(És elvileg PC-s videó

    http://www.youtube.com/watch?v=H0jcyXlrwQo

  • Amiga
    #1136
    Na jön egy 80 MB-s patch, úgy látszik, megcsinálták.
  • Amiga
    #1135
    Na ebben legalább az a jó, hogy sokaknak nem jó, szóval hamar lesz rá megoldás.
  • ratgab
    #1134
    Megnéztem offline módban is, de úgy se megy.
  • ratgab
    #1133
    Nálam is ugyanez van.

    Wesker: Nekem ma szedett le valami update-t, nézd meg te is szerintem neked se jó most már.
  • CalebJoe
    #1132
    a hivatalos fórumon is csomó ember hót ideg hogy nem indul valami tegnapi update óta a game